X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Ehhhh strach się bać...ja sensu i logiki nie widze w tych zamachach, a i odnosze wrażenie ze niewiele sie robi w kierunku poprawy bezpieczeństwa...
    Dokładnie,odnoszę wrażenie,że jak zamach to tylko we Francji.Przecież to jest aż niemożliwe,że Ci terroryści przemykają niezauważeni przed służbami bezpieczeństwa.Co kilka miesięcy kilkadziesiąt osób traci życie,bo bezpieczeństwa pilnują liberalni,strachliwi nieudacznicy.Koszmar.

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 15 lipca 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katastrofa tym bardziej ze wielu zabitych to wlasnie male dzieci-poszly z rodzicami na pokaz fajerwerek na koniec imprezy...co za ludzie boszeee!!!!
    My mamy leciec do grecji na wakacje i coraz wieksze mam watpliwosci

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 15 lipca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sobie tym razem znaleźli sposób inny, sposób na ciężarówkę :( biedna ta Francja :( nie zamierzają im odpuścić...

    U mnie @ w środę, czyli gdyby nie przyszła to przyjdzie mi robić test na wakacjach w Zakopanym :D

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Katastrofa tym bardziej ze wielu zabitych to wlasnie male dzieci-poszly z rodzicami na pokaz fajerwerek na koniec imprezy...co za ludzie boszeee!!!!
    My mamy leciec do grecji na wakacje i coraz wieksze mam watpliwosci

    moja siostra jest teraz w Grecji...ja bym nie leciala.... :/ bylabym za przeproszniem posrana w majty ze strachu...nie odpoczela bym wogole...
    Pamietam jak lata 2005-2006 byly te samachy na lotniskach w londynie i ja lecialam do Angli na wakacyjne kursy i rok po roku byl dzien czy dwa po moim powrocie zamach w tym konkretnie lotnisku...za drugim raziem powiedzialam pierdziele nie lece...

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 lipca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie, ale przez to ich mulikulti... No błagam ja mam dość Bułgarów i Ukraińców (mimo że mam rodzinę tam) no ale szlak mnie trafia bo są co poniektórzy beszczelni :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 lipca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj pechowy dzień :/ auto odmówiło posłuszeństwa. Najprawdopodobniej rozrusznik. Tak to jest jak się odpala auto 150 razy dziennie(no może mniej ale i tak sporo odpalam). Dobrze ,że jak zgasiłam silnik to stałam na niewielkim wzniesieniu. Dzięki temu jakoś udało mi się wraz z mężem pchnąć tego kloca (bo to bus jest) , odpalić na popych i jakoś dojechać do elektryka.

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 15 lipca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to sie porobiło!

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa a w jakim celu tyle razy auto odpalasz o_o naprawią wam jeszcze dzisiaj czy przesiadasz się na rower?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do Francji to ja się nie dziwię ,że tam zamach za zamachem. Szkoda biednych,niewinnych ludzi ,którzy tam giną, a tym bardziej dzieci:( Wszystko to wina rządów. Nawpuszczali bydła a teraz obywatele spijają całą ich gorycz. Obcokrajowców jest tam już chyba więcej niż Francuzów, więc nie dziwota ,że ciężko to ogarnąć i naprawić. Ja uważam się za osobę tolerancyjną, ale tolerancja jak wszystko inne ma swoje granice.

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Moje drogie, ale przez to ich mulikulti... No błagam ja mam dość Bułgarów i Ukraińców (mimo że mam rodzinę tam) no ale szlak mnie trafia bo są co poniektórzy beszczelni :/
    Polacy też bywają bezczelni, to akurat nie jest reguła. I to nie kwestia multi kulti, tylko tych poj*banych radykalnych wyznawców allaha

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave wrote:
    Morwa a w jakim celu tyle razy auto odpalasz o_o naprawią wam jeszcze dzisiaj czy przesiadasz się na rower?
    Taka praca :D jestem kierowcą a moja firma opiera się na transporcie towarów po całym Dolnym Śląsku ,więc chcąc nie chcąc auto robi dziennie trochę kilometrów i trochę jest odpalane. Na całe szczęście mam zaprzyjaźnionego elektryka ,więc zrobi mi to od ręki :) także swoje odczekam u niego i jeszcze dzisiaj wrócę autem do domu :)


    Edit : jednak nie taki zły ten dzień . Szczęście w nieszczęściu, to nie rozrusznik, a kostka w stacyjce :D będę miała szybciej sprawne auto :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2016, 10:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to super :D ale faktycznie dzień stracony

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Polacy też bywają bezczelni, to akurat nie jest reguła. I to nie kwestia multi kulti, tylko tych poj*banych radykalnych wyznawców allaha
    Co racja to racja , ale to ,że jest ich tam już za dużo też działa na niekorzyść Francji. Wpuszczać można , ale potrzebne są do tego żelazne granice jeżeli chodzi o ilość wpuszczanych ludzi. Francja niestety przedobrzyła ,a co za dużo to niezdrowo.

    Edit : jak się jest mniejszością to jest się zmuszonym do dostosowania się do panujących zasad większości , jak się jest większością to wprowadza się swoje zasady ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2016, 10:44

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ja miałam głupie sny ;) śniła mi się amerykańska szkoła i te typowe dla amerykańskich filmów, o amerykańskich uczniach, charakterki bogatych ,rozpieszczonych dzieciaków... ile ja się tam musiałam natargać nerwów to głowa mała. A później śniło mi się ,że udawałam obcokrajowca w sklepie z gazetami, który nie kumam jak się porozumieć. Zabawna była rozmowa na migi i gesty, a później bilety na autobus chciałam kupić w sklepie z ciuchami :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2016, 10:41

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Polacy też bywają bezczelni, to akurat nie jest reguła. I to nie kwestia multi kulti, tylko tych poj*banych radykalnych wyznawców allaha
    Ale raczejmi chodziło że jak są imigrantami to oznacza że ich zasada otwarte do 21 nie obowiązuje, a najlepiej jakby w markecie każdy przynosił im zakupy bo im się zwyczajnie nie chce. Nie mówią tu o wszystkich i Polacy to odrębny temat. Najbardziej wkurzają mnie starsi ludzie, wiecznie im się spieszy... ciekawe dokąd :P
    Co do snów mi się śniło że B po kłótni mnie zostawił i się pociełam... W sensie popełniłam samobójstwo :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie jak się robi dzieci ! Robimy to źle ;)

    5cdec624.jpg

    ojejku, AJA_S, Sylwia_80, Paulette, Kejsi1988, Marmurkowa, ktosiowa, sua, jatoszka lubią tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Patrzcie jak się robi dzieci ! Robimy to źle ;)

    5cdec624.jpg

    Morwa haha
    niedługo wspólczesne dzieci tak właśnie będą myśleć ; p

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drukarka 3D :D

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha ha dobre morwa gdzie ty to znajdujesz;)))

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Co do snów mi się śniło że B po kłótni mnie zostawił i się pociełam... W sensie popełniłam samobójstwo :/
    A myslalam ze tylko z moja glowa i moimi snami jest cos nie tak :P mibsir snilo ze moj eM mnie dusi... grrr na prawde braklo mi tchu itp... Nie moglam sie mu wyswobodzic. Ale gdy on myslal ze ja juz nie zyje to wzial mnie zostawil i poszedl sobie. A ja po jakims czasie sie ocknelam taka wyczerpana i do swojej mamy ucieklam wszystko jej powiedziec i sen sie skonczyl...
    W ogole ostatnio mam ciagle same z nim koszmary... Albo sni mi sie ze mnie przesladuje, albo mnie zdradza... a teraz jeszcze to.

    AJA_S lubi tę wiadomość

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ