X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    A myslalam ze tylko z moja glowa i moimi snami jest cos nie tak :P mibsir snilo ze moj eM mnie dusi... grrr na prawde braklo mi tchu itp... Nie moglam sie mu wyswobodzic. Ale gdy on myslal ze ja juz nie zyje to wzial mnie zostawil i poszedl sobie. A ja po jakims czasie sie ocknelam taka wyczerpana i do swojej mamy ucieklam wszystko jej powiedziec i sen sie skonczyl...
    W ogole ostatnio mam ciagle same z nim koszmary... Albo sni mi sie ze mnie przesladuje, albo mnie zdradza... a teraz jeszcze to.
    Ku... miało być cytuj...
    Mi się śniło zaraz po tym jak B wyszedł do pracy :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ku... miało być cytuj...
    Mi się śniło zaraz po tym jak B wyszedł do pracy :(
    Nie wiem moze za duzo zamartwiamy sie o tym, ze tak mamy pod gorke z tymi dziecmi. Sama nie wiem. Mi sie snilo jak jeszcze ciemno bylo. Nie wiem ktora godz byla jak sie obudzilam, ale jak zobaczylam swojego eM obok to troche bylam wystraszona.. te sny nas wykoncza. :(

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze co to napisałam czy mnie kocha i czy mnie zostawi...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski ja na weekend znowu wybywam, bede bez dostepu do neta. listę uzupełnię w niedziele wieczorem. powodzenia trzymam za wszystkie kciuki!!! <3

    AJA_S, Paulette, ZakreconaŻona lubią tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 15 lipca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpisałyście się dziewczyny :)
    Co do tych zamachów, to ja jestem ciężko przestraszona. Jutro przyjeżdża do mnie mama z Belgii-tam też nie jest za wesoło... Maleńkie państwo gdzie rodowitych belgów jest tyle co na lekarstwo. Większość to emigranci od ok 3 pokoleń, którzy w latach 70 przyjechali drogi robić,osiedlili się i robili dzieci ( na potęgę ) które teraz są wykluczone właściwie ze społeczeństwa i szukają wsparcia w organizacjach terrorystycznych.
    Ale tak jak moja mama mówiła to są to leniwi ludzie żyjący na zasiłkach więc jak państwo ma ich traktować skoro sami są " darmozjadami". Do pracy nie idą bo po co? Przecież z państwa można ciągnąć...
    Są dzielnice gdzie policja nie wchodzi bo się boi !!!
    Dla mnie to jest kosmos! Może i teraz mnie zdrowo ochrzanicie ale przydałby się ktoś taki jak ten co miał dziwne pomysły podczas II wojny światowej ( p. Adolf ) :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa ostatnio mój mąż wygłosił taką opinię...odpowiedziałam mu,że następca p.Adolfa najpierw zajmie się ludzmi z Afryki i Bliskiego Wschodu,a jak ich wypleni przerzuci się na Polaków,Rumunów czy Bułgarów...
    Oczywiście ludziom trzeba pomóc,ale w większości przypadków,tam na miejscu.Nie ma możliwości żeby kilka milionów ludzi się zintegrowało.Jeżeli oni mają nienawiść do nas zakorzenioną,dodatkowo na milion osób może 20 % ucieka przed wojną i są wdzięczni za dach nad głową,reszta już teraz próbuje "robić islamizację".Mieszkam w Niemczech,50 km od Kolonii,gdzie były zorganizowane ataki na kobiety w Sylwestra. Mieszkam w małym miasteczku,gdzie jeszcze 2 lata temu drzwi zostawiało się otwarte,a w kawiarni torebki leżały swobodnie na krzesełkach.Teraz w biały dzień,w centrum miasta,byłam świadkiem wyrwania torebki matce z dwójką dzieci.
    Tym przybyszom ktoś wmówił,że będą tu żyli jak pączki w maśle,rzeczywistość wszystko to zweryfikowała.Czekają miesiącami w ośrodkach dla uchodźców na weryfikację ich wniosków,później mieszkają w kilka osób w mieszkaniach i dostają 630 euro.Niestety z bezczynności,frustracji,często biedy parają się przemocą albo są podatni na nacisk organizacji terrorystycznych.
    Pomoc nie zdała egzaminu,powoduje,że mamy kilka milionów potencjalnych terrorystów,plus obywatele są wściekli na własny rząd.
    Musi dojść do władzy partia,która sprawnie odeśle tych ludzi do ich domów i zmusi m.in.Amerykę do poniesienia kosztów tej pomocy.
    Wg mnie to Ameryka zapoczątkowała,to co się dzieje (a pani Merkel dolała oliwy do ognia).To oni wprowadzali demokracje w krajach,gdzie społeczeństwo MUSI mieć nacisk ze strony jednego przywódcy.Ci ludzie nie dorośli do samodecydowania o sobie.
    Niestety chyba nie ma jednego,szybkiego i skutecznego rozwiązania.A my obywatele Europy,którzy pracujemy i płacimy podatki najbardziej oberwiemy

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 lipca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tu jako jedno z nie wielu popieram politykę PiSu... Aby nie przyjmowali uchodźców naprawdę wystarczają nam Ci co przyjeżdżają, i stety na wizę pracowniczą inaczej są deportowani od razu.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 15 lipca 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Widze ze poruszacie powazne tematy :)
    Ja jestem juz na sierpniowych testujacych. @ się juz skonczyla. Dzis zaczynam z borowinką. A co u was? Jak samopoczucie?

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 15 lipca 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave czy jakiś polak jadący na zachód dostaje 630e i darmowy dach nad głową?
    Ciężkie warunki? A oni z jakich warunków "uciekli"? Ja gdybym uciekała od wojny całowałabym po stopach ludzi którzy dali mi 630e i mieszkanie nawet jeśli na 50m będzie 10 osób. To mało na start?Kasa mieszkanie i czyste niebo nad głową, bez bombardowania i strzelania. Jeśli ktoś chce to może znaleźć pracę na czarno dopóki nie dostanie pozwolenia.My Polacy tak pracujemy i to nie tylko gdzieś za granicą ale też na naszych ziemiach. A oni mają same wymagania. Kogo widzieliśmy w tv jak granice przekraczali? W większości młodych rosłych mężczyzn. Trzeba być debilem żeby nie widzieć co się święci a p.Merkel niemal by złote zaproszenia im jeszcze wysyłała i stawiała dziwne warunki państwom tego nie popierającym. Zaśmieciła europę to niech sprząta, takie jest moje zdanie-mam do niego prawo.
    Owszem są ludzie którzy faktycznie szukają pomocy, ale nie oszukujmy się jest ich garstka.

    marciaa, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa przecież ja nic przeciwnego nie napisałam :) chciałam tylko naświetlić jak to wygląda z różnych punktów widzenia.
    Co do Polaków za granicą to inny,też ciężki temat (znam żyjących po 5 i więcej lat na zasiłku,co uważają,że my pracując jesteśmy idiotami).
    Sandri mam nadzieję,że borowina pomoże :) powodzenia w sierpniu.
    Spadam do pracy,narazie dziewczyny.
    A propo któraś dzisiaj testowała?

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 15 lipca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Brave czy jakiś polak jadący na zachód dostaje 630e i darmowy dach nad głową?
    Ciężkie warunki? A oni z jakich warunków "uciekli"? Ja gdybym uciekała od wojny całowałabym po stopach ludzi którzy dali mi 630e i mieszkanie nawet jeśli na 50m będzie 10 osób. To mało na start?Kasa mieszkanie i czyste niebo nad głową, bez bombardowania i strzelania. Jeśli ktoś chce to może znaleźć pracę na czarno dopóki nie dostanie pozwolenia.My Polacy tak pracujemy i to nie tylko gdzieś za granicą ale też na naszych ziemiach. A oni mają same wymagania. Kogo widzieliśmy w tv jak granice przekraczali? W większości młodych rosłych mężczyzn. Trzeba być debilem żeby nie widzieć co się święci a p.Merkel niemal by złote zaproszenia im jeszcze wysyłała i stawiała dziwne warunki państwom tego nie popierającym. Zaśmieciła europę to niech sprząta, takie jest moje zdanie-mam do niego prawo.
    Owszem są ludzie którzy faktycznie szukają pomocy, ale nie oszukujmy się jest ich garstka.

    Zgadzam sie z kazdym slowem :)

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 15 lipca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave przepraszam jeśli zabrzmiało to z pretensją, nie to miałam na myśli :)
    Chodzi mi tylko o to, że decyzja o ich przyjęciu do europy była zła. Tak jak pisałaś pomoc tak, ale na ich terytorium. Złości mnie to i napawa strachem.

    Sandri ja w następnym cyklu też ruszam z borowinami, bo leżą i kwitną od miesięcy :)
    Mam nadzieję że pomogą.

    Brave lubi tę wiadomość

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 15 lipca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, znów jestem ,sprawdzę wam te cykle :)
    Ja tak z doskoku jestem,ponieważ mam sporo zamówień w szyciu i muszę jakoś to ogarnąć,dziś pierwszy raz w historii mojego cyklu mam tak płodny dzień,że normalnie się ze mnie leje,no nic ten cykl odpada,a wam kibicuję nadal :)

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 15 lipca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:

    Sandri ja w następnym cyklu też ruszam z borowinami, bo leżą i kwitną od miesięcy :)
    Mam nadzieję że pomogą.

    a na co to działa ???

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 15 lipca 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmiękczają/rozpuszczają zrosty, udrażniają jajowody i leczą wszelkie choroby kobiece.
    Takie panaceum dla kobiet ;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 15 lipca 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja. Ameryka namieszala. A Europa cierpi. A siedze w temacie dosc mocno z wiadomych wzgledow.
    Moj facet (Kurd z irackiej czesci Kurdystanu) caly czas wspomina ze Hussein byl twardy, Ale w Bagdadzie za jego czasow nie bylo morderstw, kradziezy, itp. Bo bano sie konsekwencji. Jeśli ktoś dopuścił sie jakiegoś wystepku to potrafili go znaleźć w godzinę i wymierzyć karę.
    I niby wiem, ze to nie jest humanitarne, ale w przypadku mentalności ludzi, którzy sa prostsi od budowy cepa, potrzebna jest twarda ręka. Bo im sie w dupach przewraca.
    Ale Hussein nie chcial wspolpracowac z Ameryka odnosnie sprzedazy ropy. Wiec znalezli haczyk.

    Zreszta. ISIS to twor amerykanow. Ktory wymknal sie ze smyczy.

    Dlaczego jak Japonczycy (albo Chiny) zaproponowali ze rozwiaza sprawe w 72h to ameryka sie nie zgodzila? Bo moglyby na tym ucierpiec zloza ropy? Bo straciliby dochodowy teren na zawsze? Nie uwierze ze chodzilo im o ludnosc cywilna ktora moglaby ucierpiec przy tym. Tyle lat tam sa i sie cywilami nie przejmuja a tu nagle nawrócenie? Phi...


    Przepraszam za wywód. Już bede cicho ;)

    AJA_S, Brave lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 lipca 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę sobie zbadać szyjkę, no więc wkładam palca w wiadome miejsce i w tym owym momencie wyłączyli prąd! Tak się przestraszyłam ,że z wrażenia chyba mi jajo pękło (tzn pęcherzyk), bo teraz mnie nawala z prawej strony :D hahah

    ojejku, Marmurkowa, Fipsik, ZakreconaŻona, AJA_S, ktosiowa, Kjopa3, Brave, Madziulla lubią tę wiadomość

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 15 lipca 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa hahahahahahahaah ,dobre :)to może i owulka będzie :P

    Morwa lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Idę sobie zbadać szyjkę, no więc wkładam palca w wiadome miejsce i w tym owym momencie wyłączyli prąd! Tak się przestraszyłam ,że z wrażenia chyba mi jajo pękło (tzn pęcherzyk), bo teraz mnie nawala z prawej strony :D hahah
    to będzie dziecko, które pokocha elektryczność i efekty świetlne :D <3
    Nazwiemy Twoje bliźniaki Lampinia i Ledosław :)

    200.gif

    ZakreconaŻona, Jagah, Morwa, Cytrynka_, AJA_S, ktosiowa, Kjopa3, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 15 lipca 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Idę sobie zbadać szyjkę, no więc wkładam palca w wiadome miejsce i w tym owym momencie wyłączyli prąd! Tak się przestraszyłam ,że z wrażenia chyba mi jajo pękło (tzn pęcherzyk), bo teraz mnie nawala z prawej strony :D hahah

    hahah morwa,
    I love you <3

    Morwa lubi tę wiadomość

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ