X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa wszystko musi być dobrze. Trzymajcie się!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Idę sobie zbadać szyjkę, no więc wkładam palca w wiadome miejsce i w tym owym momencie wyłączyli prąd! Tak się przestraszyłam ,że z wrażenia chyba mi jajo pękło (tzn pęcherzyk), bo teraz mnie nawala z prawej strony :D hahah

    hahaha oplulam monitor :D padłam ze smiechu :) Morwa rozwalasz system :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubisia wrote:
    hej dziewczyny, postanowiłam nie wpisywać się na lipcowy wątek ale okazało się, że test w tym miesiącu wyszedł poztywny:) trzymajcie kciuki za moją wisienkę, życzę i Wam powodzenia!!!:)

    Gratulacje!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3, Marteczka93 nie lubie :( trzymam kciuki za sierpień

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale miałam dziś skok heh, ciekawe jak mi ovu zaznaczy owulke ☺odlicza dni do @ i dołączę do sierpniowek ☺

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow justsia ale skok! kciukiam mocno abys nie musiala isc na sierpniówki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie standardowo biel wizira :)
    Pewnie jeszcze mi nie wstawicie małpy powtarzając że póki nie ma @ jest nadzieja ale możecie już się szykować. @ planowo w środe, czwartek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    U mnie standardowo biel wizira :)
    Pewnie jeszcze mi nie wstawicie małpy powtarzając że póki nie ma @ jest nadzieja ale możecie już się szykować. @ planowo w środe, czwartek.

    Jak Ty dobrze mnie znasz :D pewnie ze dopuki Cie nie zaleje nie dam Ci małpy na 1 stronie

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa trzymam kciuki;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski :) Wróciłam wczoraj z 7 dniowego wypadu pod namiot, w pełni zrelaksowana i z naładowanymi akumulatorami :) Już Was nadrobiłam, chociaż nie było łatwo.

    Gratuluję Misiowamamo i wierzę, że to "tylko" krwiak i doczekasz się zdrowych bliźniaków :)

    Obok pola namiotowego, na którym obozowaliśmy była masa bocianów, po 50 przestałam liczyć, cały tydzień krążyły nad polem, a że była to impreza masowa, to wszyscy śmiali się, że oj będzie organizator płacił alimenty ;) Chciałabym bardzo, żeby jeden z tych boćków poleciał za nami i przyniósł nam dzieciątko :D I w cale o alimenty ubiegać się nie będę :P

    Po wyjeździe mam masę prania, suszenia, prasowania. Przepakowuje się i w czwartek ruszamy znowu na "naszą" imprezę z M :) Czas tak leci, że nie mam czasu myśleć, czy się udało. Pierwszy taki cykl na luzie i bez mierzenia temperatury. No dobra dziś kontrolnie rano skorzystałam z termometru i było 36,93 czyli bardzo dobrze i oby tak dalej. W czwartek idę na betę, bo owulacja w tym miesiącu była wcześniej i cykl się skrócił, więc będę wiedzieć przed wyjazdem na czym stoję i czy @ wyglądać, czy dziedzica na horyzoncie :)

    Co do kalendarza księżycowego, to u mnie się nie pokrywa. Akurat urodziłam się w pełnię i cykle ma przeważnie 30 dniowe, więc ciężko, żeby to się wyrównało. Przeważnie o taką samą liczbę dni mi się mijają biologiczne i księżycowe. Może kiedyś się to wyrówna, ale musiałabym mieć kilkanaście krótszych cykli takich po 28 dni, zamiast 30-31. Teoretycznie księżycowe mam jutro. Skorzystam, ale bardziej dla przyjemności ;)

    Uff, ale się rozpisałam.

    Awf3p2.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

    U mnie temperatura spadła poniżej kreski.

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal mama, więc nie mam za bardzo czasu na siedzenie przy kompie.

    Misiowa Mamo zaciskam bardzo mocno kciuki żeby wszystko było dobrze-musi być dobrze.
    Dawaj znać co u Ciebie się dzieje.

    Justysia to wystrzeliłaś :) Powodzenia.

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Witam.

    U mnie temperatura spadła poniżej kreski.

    Marcia trochę za szybko na spadek. Albo coś wpłynęło na Twój organizm i jest osłabiony albo może jest to implementacja, która może powodować takie spadki.
    Trzymam kciuki za to drugie - zobaczysz jutro czy temperatura odbije :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Witam.

    U mnie temperatura spadła poniżej kreski.
    Malina się wgryza ! :D jutro temperatura pięknie odbije :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalek wrote:
    Marcia trochę za szybko na spadek. Albo coś wpłynęło na Twój organizm i jest osłabiony albo może jest to implementacja, która może powodować takie spadki.
    Trzymam kciuki za to drugie - zobaczysz jutro czy temperatura odbije :)

    a co może wpłynąć na organizm tak że obniża się tempka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2016, 11:58

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Malina się wgryza ! :D jutro temperatura pięknie odbije :)


    ojj jakoś w to nie wierzę :D
    ale byłoby cudownie;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie ze ja gdzies czytałam ze spadek implantacyjny to mit? Jak znajde źródło to podeśle. Podobno nie ma czegos takiego, a to, ze temperatura sie waha i spada do 0,3 stopnia w ciazu cyklu juz po owulacji jest normalką.
    Większym prawdodpobienstwem na pojawienie się fasoli jest to, jesli wykres z dwustopniowego wejscie na 3 stopniowy. ja tak własnie miałam z Alą. 3 stopien powyzej 37 przez kilka dni.
    Zresztą wystarczy przejrzec sobie wykresy ciążowe, jakby implantacja oznaczała zagnieżdzanie, to wiekszość z tych dziewczyn, które faktycznie maja takie spadki wykryłaby ciaze juz 8dnia po owulacji ;)

    No i już nie smęcę tylko znikam na sierpniówki ;)
    marciaa, życzę, żebyś zaciążyła teraz, niewazne czy z widoczna implantacja czy nie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 12 dnia po owulacji, temperatura może spadać i wzrastać i nie przesądza to o ciąży ani o jej braku :) 12 dzień to maksymalny dzień do zagnieżdżenia. U każdej kobiety jest to inny dzień, ba nawet w każdym cyklu może to być inny dzień u danej kobiety.
    Spadek dzień - dwa przed @ oznacza przeważnie miesiączkę. Pozostałe spadki w cyklu, to normalne wahania temperatury.

    dziewczyny, jeśli jest podejrzenie ciąży (jak co cykl :P ) to co bierzecie na ból głowy?



    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia to nie mit.
    Jedne maja spadek w momencie zagniezdzenia inne nie. Zalezy od organizmu. Poprzednich cykli.
    Jesli dziewczyna nigdy nie miala spadkow po ovu a tu nagle sie trafia i to w szczesliwym cyklu to mozna smialo stwierdzic ze to byl spadek implantacyjny. Tak jak nie każda dziewczyna w dniu implantacji odczuwa spadek formy, katar, bol gardla itp.
    Tak samo jak nie u kazdej wystepuje wykres 3stopniowy.
    Z wykryciem w 8dpo to raczej różnie bo wszystko zalezy od tego jak beta sobie radzi.

    Ludzki organizm jest zawily. Nie ma tak naprawde żadnych dokladnych ram których sie trzyma.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    Do 12 dnia po owulacji, temperatura może spadać i wzrastać i nie przesądza to o ciąży ani o jej braku :) 12 dzień to maksymalny dzień do zagnieżdżenia. U każdej kobiety jest to inny dzień, ba nawet w każdym cyklu może to być inny dzień u danej kobiety.
    Spadek dzień - dwa przed @ oznacza przeważnie miesiączkę. Pozostałe spadki w cyklu, to normalne wahania temperatury.

    dziewczyny, jeśli jest podejrzenie ciąży (jak co cykl :P ) to co bierzecie na ból głowy?
    Apap jest bezpieczny

    Magda87 lubi tę wiadomość

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ