X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiowa, trzymaj sie :*

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    Krwawienie ustało (6 x luteina dopochwowo, 4 x duphaston :O ) zgroza. ale ważne że działa!
    Pęcherzyki na miejscu, jutr beta.
    Dziś lekarz powiedział, ze na 95% krwiak :/ ale sprawdzą za tydzień.
    Cieszę się, że moja teoria się sprawdziła. Pogonisz tego krwiaka (a raczej Twoje Bąble go pogonią) i będziecie miec spokój już do końca ciąży.

    Marmurkowa lubi tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa trzymaj się będzie dobrze! Słuchajcie, zdarzyło się kiedyś którejś z Was dostać @ 2 tyg po tym jak się skończyła?

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Misiowa trzymaj się będzie dobrze! Słuchajcie, zdarzyło się kiedyś którejś z Was dostać @ 2 tyg po tym jak się skończyła?

    mi raz

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Misiowa trzymaj się będzie dobrze! Słuchajcie, zdarzyło się kiedyś którejś z Was dostać @ 2 tyg po tym jak się skończyła?
    Ja miałam raz tak ,że nie byłam pewna swojej @, miałam bardzo długi cykl , zaznaczyłam krwawienie i poszłam zrobić hormony ,które wskazywały na to ze to nie krwawienie ,które jest @ a krwawienie ,które wystąpiło w okresie okołoowulacyjnym. Nie plamiłam a krwawiłam , a po dwóch tygodniach przyszła normalna @. Także u mnie tak wyglądało zaburzenie hormonalne :( to był okres jak uruchamiało mi się Hashimoto.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    Nie popadajmy w skrajności, nie wszystko u Ciebie jest patologiczne. Ja mam większość narządów chorych, nie działają tak jak u normalnych ludzi, aż się dziwię, że układ rozrodczy mam w porządku :) Zaledwie 3 miesiące temu miałam usuwany nowotwór, a patofizjologii miałam tyle samo na studiach co fizjologii, więc dobrze wiem, że nie wszystko jest tak jak być powinno.
    Ja obydwu przedmiotów na studiach nie lubiłam. Miałam je z koszmarnym gościem, który uwalał na widzimisię ponad pół roku :/ także ja bardzo źle to wspominam , przez niego odpadła moja najlepsza kumpela.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 lipca 2016, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Morwa wychodzi na to ze dla "dobra" dziedzica musisz pic nawet w ciazy ;)
    Ewentualnie lykac antybiotyki non stop.
    Gdyby to było takie dobro to chętnie bym skorzystała ;) ale nie widzi mi się zespół FAS u dziedzica ;) także poszukam innego wyjścia z tej sytuacji ,zacznę od sterydów i będę supermamą :D o taką

    t2722619_37058557-vector-cartoon-of-a-pregnant-super-heroine-mother-s-day-vector-illustration-stock-vector.jpg albo taką

    t2722620_36965293-vector-cartoon-of-a-pregnant-super-heroine-mother-s-day-vector-illustration-stock-vector.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 00:05

    AJA_S, ojejku, Mona_M, Marmurkowa, ZakreconaŻona lubią tę wiadomość

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 19 lipca 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, jaka cisza i spokój...

    Ja już na pewno nie zatestuje w lipcu... owulacji nie było, prawdopodobnie lada dzień @ a nawet jeśli nie i jakimś cudem owulacja bedzie to test i tak wypadnie na początek sierpnia więc bardzo dziękuję za mile towarzystwo ale chyba właśnie nastał moment przeprowadzki na wątek sierpniowy. Zaglądać nadal bede i kibicować tym które jeszcze maja testować oraz tym które juz wiedzą że pod ich serduszkiem bije drugie serduszko.

    Misiowa wszystko idzie ku dobremu. Trzymaj się, oby juz teraz bez komplikacji do szczęśliwego finału :)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Zobaczyłam dziś rano dwie krechy, jedna dość jasna, ale widoczna!! :) czekam właśnie w kolejce na betę i staram się nie napalać. Boję się powtórki z CP, ale na szczęście nie mam żadnych plamień czy bólów :)

    ojejku, Madziulla, ktosiowa, Morwa, Milka1991, Jagah, Mona_M, borsuk, odrobinacheci, Paulette, Fipsik, Sylwia_80, Kjopa3, Marmurkowa, AJA_S, farmaceutka77, gosia89, pepsunieczka lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wie Kate ale się cieszę !!
    Nareszcie. <3

    kate55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate!! czekamy!!
    Styczniowa nadzieja małpy Ci nie wstawie bo jej nie masz czekamy na rozwuj wydarzeń najwyzej wstawie Ci z opóznieniem wiśnie lub małpe jak sprawa sie wyjaśni. kciukam nadal!! :)

    kate55 lubi tę wiadomość

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate piękne kreski :) Daj znać koniecznie jaki wynik bety. Po cichu gratuluje!

    kate55 lubi tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Hej :)
    Zobaczyłam dziś rano dwie krechy, jedna dość jasna, ale widoczna!! :) czekam właśnie w kolejce na betę i staram się nie napalać. Boję się powtórki z CP, ale na szczęście nie mam żadnych plamień czy bólów :)
    A nie mówiłam :D Jagah szykuj się Kate wykonała zadanie teraz Twoja kolej :)

    Jagah, kate55 lubią tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:04

    kate55 lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate zrobiła dobrą robotę :D

    ja z otwartymi ramionami powitałam dziś Ridżosława - w życiu jeszcze się tak nie cieszyłam z jego nadejścia, w połowie sierpnia ja i Sylwia damy czadu :D

    Uwielbiam jak weteranki (sorry Kate :P ) zaciążają :) oł jee

    czekamy na kolejne strzały w dziesiątkę ;)

    200w.gif

    kate55, Jagah, Milka1991, Sylwia_80, AJA_S, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!

    kate55 lubi tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sw6yap.jpg

    Nie wiem, czy widać to zdjęcie? :D


    Morwa mi wywróżyłaś! Teraz gadaj jak :D :D


    Cieszę się, ale jeszcze wciąż się boję i nie wierzę do końca :) Po południu dzwonię do doktorka i zapytam, kiedy przyjść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 10:27

    Madziulla, ojejku, borsuk, Milka1991, odrobinacheci, monika454, ktosiowa, Paulette, Fipsik, emaj, Marmurkowa, AJA_S, beatum, Impresja, ZakreconaŻona lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, Słońce! <3 ogromne gratulacje, bardzo się cieszę! I kciukam za betę :*

    Morwa- aż mnie strach zbiera przed swoim szczaniem ;) i coraz większa ciekawość tej wróżby ;)

    Ojejku - widzę, że wracasz do gry ;) Trzymaj się i walcz dzielnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 10:24

    ojejku, kate55 lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate ja nie widze ale wierze na slowo :D

    Morwa wróż mi sierpień!!! nie wazne jak ale wróż :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate wielkie gratki :) Bardzo się cieszę :)

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ