X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 5 lipca 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Witajcie, pozwólcie, że zabiorę głos w sprawie l4 w ciąży.
    Jestem na l4 od 7tc, pracuję w przedszkolu i lekarz wystawił mi je gdy tylko okazało się że jestem w ciąży (był wtedy jeszcze tylko pusty pęcherzyk) na l4 mam wpisany kod B i płatne 100%. I jeśli chodzi o te drugie kody to sprawdziłam w karcie ciąży i ja mam przy każdym l4 informację o kodzie 020 (i nie nie krwawiłam wcale ;) ).

    Tu wykaz wszystkich kodów http://www.info-med.pl/katalog/choroby/statystyka/15.html
    No czyli się chłopak wykazał dobrą wolą. Ale nie musiał tego robić. I takiego gina szukam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ujemna poniżej 1,20 :/
    :(

    o nieee!

    a ten co robiłaś to był facelle nie? Bo mnie dziewczyny ostrzegały, ze niektórym wychodzą fałszywie pozytywne :( weź kup inne. Pinki mi szybko wychodziły. Siknij jeszcze raz plisss... Ale to musi być błąd labo. Bez kitu no :(

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam 021 wpisywane czyli coś z wymiotami -dobrze kojarzyłam :-) mi to nawet lekarz rodzinny wpisywał ten kod jak gina nie było a l4 się konczyło

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Dziewczyny, jest tutaj ktos z endometrioza albo po laparoskopii, kto przyjmuje duphaston? Chcialabym rozwiac watpliwosci ;)


    Ja mam endometrioze I biorę dupka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do laboratorium o zalatwilam ze maja jeszcze próbkę i powtórza test

    AJA_S, Magda87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, to super. Trzymam kciuki, daj znac jak tylko dostaniesz wynik!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Dzwoniłam do laboratorium o zalatwilam ze maja jeszcze próbkę i powtórza test
    trzymam kciuki!

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla trzymam mocno kciuki żeby to był błąd laboratorium i żeby wyjaśniło się to jak najszybciej bo nawet nie wyobrażam sobie co teraz czujesz;/
    Musi być dobrze;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Dzwoniłam do laboratorium o zalatwilam ze maja jeszcze próbkę i powtórza test
    trzymam kciuki i musi być dobrze :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Madziulla

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla mam nadzieję że się pomylili jednak w lab. Trzymam kciuki bardzo mocno.
    443816b528757927med.jpg A ten znowu mamę prześladuje :D

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Abby. Lekarz na takim zwolnieniu musi nakłamać o ile nie mamy faktycznie dolegliwości. Jeżeli nie ma warunków pracy dla ciężarnej to pracodawca powinien ją np.puścić po 4h do domu i zapłacić jak za 8h. Żaden pracodawca chyba tego nie stosuje. Lepiej powiedzieć kobiecie żeby szła na l4. On nie musi płacić ze swoich tylko ZUS płaci. Moja koleżanka w 5mis. chciała pracować dalej ale pracodawca dał do zrozumienia żeby poszła na zwolnienie bo i tak był mały przestuj. Poszła a tydzień przed porodem dostała wezwanie z ZUSu. Lekarz stwierdził, że ma szczęście, że jakieś bakterie miała w moczu bo by jej wszystko cofnął i musiałaby oddawać kasę.

    Madziulla trzymam kciuki za wynik. Oby ten był pozytywny.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy da coś powtórka wyniku z tej samej próbki krwi, bo jak np została podmieniona krew Kowalskiej i Nowakowej to wynik będzie niestety ten sam.. jak to błąd liczenia maszyny to wynik może się zmienić. Także na dwoje babka wróżyła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak zaproponowali taka powtorke to niech powtarzaja jak jutro wynik sikanca bedzie pozytywny to bede inaczej z nimi rozmawiac.

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla tylko nasikaj na test z innej firmy.

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mam inny test w domu i sikne jutro

    borsuk lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    jak zaproponowali taka powtorke to niech powtarzaja jak jutro wynik sikanca bedzie pozytywny to bede inaczej z nimi rozmawiac.
    I tak trzymać :) z takiej powtórki warto skorzystać, bo nie musisz za nią dodatkowo płacić , także to jedyny plus w tej sytuacji. Jak testy nadal będę pozytywne to będzie trzeba powtórzyć betę , albo wybrać się do gina aby wykluczyć np torbiel. Ja tam czuje ,że to ciąża i że Cię w trąbe zrobili, ale jeszcze im wszystkim w tym labie pokażesz :) jutro sikasz ? Masz test innej firmy ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    I tak trzymać :) z takiej powtórki warto skorzystać, bo nie musisz za nią dodatkowo płacić , także to jedyny plus w tej sytuacji. Jak testy nadal będę pozytywne to będzie trzeba powtórzyć betę , albo wybrać się do gina aby wykluczyć np torbiel. Ja tam czuje ,że to ciąża i że Cię w trąbe zrobili, ale jeszcze im wszystkim w tym labie pokażesz :) jutro sikasz ? Masz test innej firmy ?


    tak mam inny jutro sikam ponownie.
    mam nadzieje ze to blad :( obojetnie czy test domowy czy beta bedzie pozytywna kontakuje sie z ginem.

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:03

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ