X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 lipca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Dziewczyny a bierzecie witamine D ??
    A w czym ona pomaga?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 5 lipca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy haszi muszę brać i nie wiem jaka dobra + mam do tego witaminę K i ciężko mi znaleźć dzisiaj mi dała ale za mała i oddam siostrzeńcowi męża bo też ma tarczyce chorą i jemu będzie ok a ja muszę kupić znowu.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 5 lipca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    IVF? aż tak? Pamiętam cię z innych wątków :(

    Lekarz po laparoskopii dal Nam pol roku na naturalne zajscie, teraz jestem w trakcie 4 z 6 mozliwych cyklow szansy ;) Mam endometrioze, nie chce kolejnych nawrotow torbieli i atakow bolesci. Na razie takie sa zamierzenia, ale czy to wszystko wypali to zobaczymy po wakacjach ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej to teraz nie nastawiaj się tak! myśl pozytywnie! zajdę i już! pozytywne myślenie dużo daje :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah a duphaston lekarz ci zapisał czy sama?

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 5 lipca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi lekarzami to zabawna sytuacja. Jeden zapisał duphaston dopiero po pozytywnym teście. A drugi nie przepisał żadnych leków na II fazę, gdzie wiadomo, że endometrioza utrudnia zagniezdzenie. Dlatego zaryzykuje i wykorzystam leki, a wiadomo, ze ciążunia będzie wakacyjna, nie ma innej opcji ;)

    Misiowa_mama lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z clo próbowałaś?

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 5 lipca 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulla mam nadzieję, że Twoja beta jutro będzie piękna i sikacz też wyjdzie. Może faktycznie wzięli próbkę krwi Kowalskiej.

    Sory za moje przekleństwa ale tak się paskudnie źle czułam, styrana jak wół a mała mi teraz co chwilę jeszcze płacze i czuję, że całą noc spać nie będę :( A jutro o 7 musze jechać krew oddać do badań znów , bo się zapisałam na tsh i prolaktyne :/ co mnie naszło, żeby na 1 dzień iść do pracy po długim L4. Trzeba było ten urlop brać :/

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 5 lipca 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    a z clo próbowałaś?
    Nie, ponieważ nie mam możliwości monitorowac przebiegu cyklu, i trochę boję się stymulacji w pierwszej fazie ze względu na endometrioze ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Przy haszi muszę brać i nie wiem jaka dobra
    Też mam hashi i z polecenia endokrynolog biore vigantoletten 1000 (2tabl.)

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 6 lipca 2016, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:


    A co do Dupka to ja mam 1 tabletkę brać od 18-27 dc. 9 dni chyba trochę dziwnie co? A owu mam ostatnio 17dc
    18-19-20-21-22-23-24-25-26-27= 10dni :-) :-) :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 6 lipca 2016, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Dziewczyny a bierzecie witamine D ??
    Ja biorę , mam hashi i miałam niski poziom. Brałam łącznie 8000 m.j. a na czas lata zeszłam do 4000 m.j. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś na innym teście biel wizira. Wczoraszy test musial byc wadliwy..Dla pewności napisze do ginekologa.

  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 6 lipca 2016, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Madziulla....
    Sciskam mocno :*

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczyny :) ogłoszenie społeczne ode mnie : na gemini mają promocje na inofem 60 saszetek za 52zł :)

    u mnie na razie cisza, mój organizm po poronieniu zasnął, temperatury stoją od 3 tygodni dosłownie wahając się o 0,1 st maksymalnie, test owulacyjny był pozytywny ale chyba tylko fałszywie, bo innych symptomów brak, podejrzewam niekontrolowany wyrzut niszczący mi jajka. Wiec o terminach testowania w lipcu/sierpniu na razie nic nie wiem.


    Madziulla, doczytałam, i tak zrobiłabym ten sam test ponownie, trzymam mocno kciuki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2016, 06:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku dałaś mi resztki nadzieji dziękuję :* ale jak beta ujemna nie chce mi się wierzyć że coś tu się zmieni. Musze myśleć niestety też racjonalnie. Napisze dziś meila do gina bo potem on jest dopiero w piątek w gabinecie. W meilu zasugeruje Twoje rozwiązanie.

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 6 lipca 2016, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik gratulacje ☺
    Madziulla przykro mi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2016, 06:28

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula...no szkoda, myślałam ze coś się zmieni, to może sierpień bedzie szczęśliwy.
    Flipsik, piekna beta :), idź na zwolnienie i nie denerwuj się ;)
    Ojejku, a moze po poronieniu tylko temperatura stoi a cała reszta ruszyła? Widziałam gdzies nawet taki wykres ciazowy gdzie temperatura to praktycznie była jedna ciagła linia. No i wiem coś na temat niekontrolowanego wyrzutu lh ;), w tym miesiącu, pierwszy raz od wielu miesięcy go nie miałam...Trzymam kciuki żeby szybko Ci się udało ponownie zaciążyć!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Madziula...no szkoda, myślałam ze coś się zmieni, to może sierpień bedzie szczęśliwy.
    Flipsik, piekna beta :), idź na zwolnienie i nie denerwuj się ;)
    Ojejku, a moze po poronieniu tylko temperatura stoi a cała reszta ruszyła? Widziałam gdzies nawet taki wykres ciazowy gdzie temperatura to praktycznie była jedna ciagła linia. No i wiem coś na temat niekontrolowanego wyrzutu lh ;), w tym miesiącu, pierwszy raz od wielu miesięcy go nie miałam...Trzymam kciuki żeby szybko Ci się udało ponownie zaciążyć!
    właśnie Sylwia, śledze Twoje wpisy, u siebie tez azuwazyłam te wyrzuty lh, wcześniej nie zwrówiłam na to większej uwagi, ale widzę, ze dostałaś gonapeptyl na to. Ja póki co, to czekam na jakąs wizytę u lekarza, tylko póki co nie mam z czym iśc, pójdę po Ridżu dopiero pewnie. No i nie chodzę do kliniki, tylko do lekarza, więc nie wiem czy mój ogarnie ten temat...

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 6 lipca 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula przykro mi
    U mnie wlasnie przylazla @ a moj maz tak ladnie pisal mi wczoraj"kocham cie kotek i wierze w to bardzo ze bog da nam to drugie dzieciatko" i jak sobie tak mysle o tym to nie chce widziec jego miny jak powiem ze okres przylazl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2016, 07:09

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ