X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Dzięki Madziula za powitanie i przygarnięcie ;)
    Bardzo chętnie się przyłączę testowanie 21 lipca :)
    A tak nieśmiało zapytam .... macie tu jakieś ograniczenia wiekowe? ;)

    Kurczę ale błyska....

    Tak powyżej 18 :D już Cie zapisuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak poważnie to nie nie ma :) z tego co pamiętam tu ostatnio dziewczyny podawały z którego rocznika sa. A Ty który rocznik? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd jesteś ze u Ciebie taka burza? Ja z Pomorza i u nas do południa niezla burza byla

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mazowszu tez padalo i grzmialo ;) ot tak sie wtrace w kontekst :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis chyba w większej czesi kraju grzmiało...grad u mnie tez padal dziś a potem o godz 18:00 nagle slonce i 16 stopni to poszliśmy z mezem pobiegać.

    Paulette jak się czujesz co u Ciebie? Fajny Avatarek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2016, 21:03

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fizycznie czuje sie jak mlody bog. Bym juz wszystko chciala robic :P oczywiscie w domu krzycza na mnie ale z tego nic nie robienia to juz goraczki dostaje. A psychicznie raz gorzej raz lepiej... Wrocilam do ogladania/wybierania slubnych dodatkow, bukietow etc to troche mysli zajmuje. Jestem pelna nadziei ze nic nam powaznego nie dolega i gora dwa miechy brania jakis lekow czy czegos tam i bedziemy mogli zaczac owocne starania :) teraz tylko badanie nasienia i czekam na pierwsza miesiaczke ;)

    P.S
    Dziekuje :*
    Taka brzydkaa ja :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2016, 21:06

    Madziulla, ZakreconaŻona, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u nas około 100 stopni było jak wyszłam z klimy :D

    Zazdroszczę burzy :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Fizycznie czuje sie jak mlody bog. Bym juz wszystko chciala robic :P oczywiscie w domu krzycza na mnie ale z tego nic nie robienia to juz goraczki dostaje. A psychicznie raz gorzej raz lepiej... Wrocilam do ogladania/wybierania slubnych dodatkow, bukietow etc to troche mysli zajmuje. Jestem pelna nadziei ze nic nam powaznego nie dolega i gora dwa miechy brania jakis lekow czy czegos tam i bedziemy mogli zaczac owocne starania :) teraz tylko badanie nasienia i czekam na pierwsza miesiaczke ;)

    Ja tez wierze ze jak lekarz da wam zielone swiatlo szybko będzie zielono na wykresie na cale 9 mies.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Fizycznie czuje sie jak mlody bog. Bym juz wszystko chciala robic :P oczywiscie w domu krzycza na mnie ale z tego nic nie robienia to juz goraczki dostaje. A psychicznie raz gorzej raz lepiej... Wrocilam do ogladania/wybierania slubnych dodatkow, bukietow etc to troche mysli zajmuje. Jestem pelna nadziei ze nic nam powaznego nie dolega i gora dwa miechy brania jakis lekow czy czegos tam i bedziemy mogli zaczac owocne starania :) teraz tylko badanie nasienia i czekam na pierwsza miesiaczke ;)

    P.S
    Dziekuje :*
    Taka brzydkaa ja :P
    Paulette dobrze Cie widzieć :) i wiedzieć, że trochu lepiej u Ciebie. Przygotowania do ślubu są wspaniałe, zazdroszczę, że tylko raz można ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja tez wierze ze jak lekarz da wam zielone swiatlo szybko będzie zielono na wykresie na cale 9 mies.
    Oby oby :)
    No chyba ze wyjdzie jakis kwiatek... Ale staram sie nie myslec o tym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeee jaka brzydka co Ty gadasz to ja do piękności nie należę...

    ZakreconaZona w pierwsza rocznice slubu mojemu powiedziałam ze szkoda ze to tylko raz ze chciałabym to jeszcze raz przeżyć a on na to "to co rozwoda a potem ślub jeszcze raz??" wiec ten tego...można drugi raz :D hahaha :D
    Taki oto romantyk z mojego meza hahaha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2016, 21:15

    Paulette, ZakreconaŻona, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Paulette dobrze Cie widzieć :) i wiedzieć, że trochu lepiej u Ciebie. Przygotowania do ślubu są wspaniałe, zazdroszczę, że tylko raz można ;)
    Kochana zawsze mozna odnowic sluby :) i impreze zrobic jeszcze lepsza niz ta na weselu :D a tak propos Wy po slubie to doswiadczone bardziej. Zmienilo Wam sie z Waszymi mezczyznami po slubie noc poslubna byla jakas inna? Ostatnio nad tym sie zasatanawialam. No bo ja mieszkam z narzeczonym i po slubie sie jakos chyba nic nie zmieni wiec ciekawa jestem tych spraw :D haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Eeeee jaka brzydka co Ty gadasz to ja do piękności nie należę...

    ZakreconaZona w pierwsza rocznice slubu mojemu powiedziałam ze szkoda ze to tylko raz ze chciałabym to jeszcze raz przeżyć a on na to "to co rozwoda a potem ślub jeszcze raz??" wiec ten tego...można drugi raz :D hahaha :D

    Mój ślub mnie tak zmęczył, że jakbym miała powtarzać to na bezludnej wyspie bez nikogo !

    Madziulla, Paulette lubią tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ta biedna ściana wschodnia PL B ;) Podlasie.
    U mnie od rana duchota piękne słońce w cieniu 30' A teraz jakiś huragan....
    Dobrze że moje "boisko" skosiłam ale przyznam się bez bicia że w trakcie marzyłam o zimny napoju chmielowym albo chociaż butla z tlenem, bo nie było czym oddychać.... ;)
    Rocznik 81

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie miałam wesela jako wielkiej imprezy tylko obiad weselny dla 28 osob i nie zaluje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja nie miałam wesela jako wielkiej imprezy tylko obiad weselny dla 28 osob i nie zaluje :)

    No i właśnie zazdroszczę. Też tak chciałam a wyszło wesele na 50 osób ale od 15 do północy ! Po nowemu :) Było super ale męcząco

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tradycyjnie bedzie. Od 18 ? Nie wiem jeszcze dokladnie do 5 ;) az sie boje a jak bede w dwupaku to w ogole :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam wsumie jak na obiad polaczony z kolacja ale bez tancow to długo zeszlo bo do 23 tez chyba od 15 około.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Kochana zawsze mozna odnowic sluby :) i impreze zrobic jeszcze lepsza niz ta na weselu :D a tak propos Wy po slubie to doswiadczone bardziej. Zmienilo Wam sie z Waszymi mezczyznami po slubie noc poslubna byla jakas inna? Ostatnio nad tym sie zasatanawialam. No bo ja mieszkam z narzeczonym i po slubie sie jakos chyba nic nie zmieni wiec ciekawa jestem tych spraw :D haha
    Wiesz co u nas tak wyszło, że nie zamieszkaliśmy przed ślubem razem. Ale było w trakcie trwania naszego związku tyle różnych sytuacji, że były one dla nas testem wytrzymałościowym. Dla mnie dużo się zmieniło bo codziennie budzimy się obok siebie i razem zasypiamy. A furczenie po ślubie stało się inne dopiero jak stwierdziliśmy, że może by tak bejbika sobie zmajstrować ;)
    Ale myślę, że nawet jak mieszkacie razem to ten poślubny pierwszy raz będzie wyjątkowy ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    nam wsumie jak na obiad polaczony z kolacja ale bez tancow to długo zeszlo bo do 23 tez chyba od 15 około.

    No to fajnie tak jak u mnie, zebraliśmy się koło 1 w nocy, więc nieźle trwało nawet ponad plan :) Miała być północ i pa pa :D (raczej wypad) :D

    Ale dłuższego sobie nie wyobrażam

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ