X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    To ja Ci kilka swoich kg moge oddac ;) ile potrzeba?

    5-7 kg już by cos dalo :D

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem.

    Nooo... masakra na tej kafeterii. Nie idzie normalnie pogadac. Ja wiem ze to moze kazdy czytać i w internecie nie ma sie prywatności. Ale na forum oczekuje sie konkretnych porad czy wsparcia a nie wkurzania ludzi.

    Ja sie moze przedstawie bo tez tak wparowalam tu.... Jestem Sandra. Mężatka od 3lat. Staranka od kilku miesięcy. W lipcu juz nie testuje, bo dostalam @ wczoraj. Ogólnie pilam ziola sroki 3miesiace, teraz miesiac przerwy.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Jestem.

    Nooo... masakra na tej kafeterii. Nie idzie normalnie pogadac. Ja wiem ze to moze kazdy czytać i w internecie nie ma sie prywatności. Ale na forum oczekuje sie konkretnych porad czy wsparcia a nie wkurzania ludzi.

    Ja sie moze przedstawie bo tez tak wparowalam tu.... Jestem Sandra. Mężatka od 3lat. Staranka od kilku miesięcy. W lipcu juz nie testuje, bo dostalam @ wczoraj. Ogólnie pilam ziola sroki 3miesiace, teraz miesiac przerwy.


    oo tez pije ziolka. zaraz musze sobie wlasnie zaparzyć. ciekawe czy pomoga :)
    to zapraszam do kumpelki mojej na sierpniówki spotkamy się na testowaniu sierpniowym bo ja tez niestety @ dostałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam zdjęć na tym komputerze :(


    Ja oddam z 10 kg w dobre ręcę <3
    Zostańcie z nami na Ovufriend milusie forum <3

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno sie tam tez pokaze.

    Widze ze duzo staranek za toba juz. Jak sie trzymasz psychicznie? Bo ja z miesiaca na miesiac coraz gorzej.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    5-7 kg już by cos dalo :D
    Moge dac 7 z palcem w nosie ;)

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Fipsik jak sie czujesz?


    zmiennie. raz pełna energii, raz zasypiam na stojąco. Mdłości co jakiś czas, np. sprzątając kupę z nocnika :P

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie są doły, ale jak kończy się @ to nowe motywacje i plany :D Zatracam się wtedy w mojej pasji - czytaniu - i wszystko ulatuje :D Wpadam w szał zakupów 5,6 nowych książek i od razu robi się cudownie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Napewno sie tam tez pokaze.

    Widze ze duzo staranek za toba juz. Jak sie trzymasz psychicznie? Bo ja z miesiaca na miesiac coraz gorzej.

    jako tako. raz lepiej raz gorzej. a ostatnie testowanie teraz na początku lipca to koszmar... :/ zresztą dziewczyny mogą powtierdzic...pozytywny test ciazowy sikany a beta jak wol ujemna...ale jakos musze się trzymać. do września-października naturalnie próbujemy potem już inseminacja..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No właśnie są doły, ale jak kończy się @ to nowe motywacje i plany :D Zatracam się wtedy w mojej pasji - czytaniu - i wszystko ulatuje :D Wpadam w szał zakupów 5,6 nowych książek i od razu robi się cudownie <3

    Widze tez mol książkowy? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym Sandri przejęłam po Paulette ten watek wiec musze wprowadzać pozytywne emocje. nie ma miejsca z mojej strony na doly przynajmniej tutaj. wiec sobie powtarzam glowa do gory cycki do przodu i musi się w końcu udac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2016, 22:05

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Widze tez mol książkowy? :)
    Oj tak oj tak :D Nowe nabytki już czekają :D A duuuużo czeka też na miesiące z brzuszkiem :D Kolekcja się wylewa z pólek, żeby nie skłamać ok 200 pozycji :D


    A ty co najbardziej lubisz czytać? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez moge oddac zbedne 9 kg :D albo chociaz 4 kg bo tyle mam nadwagi :P i ciezko zrzucic jak kocha sie ciastka ;( milosc boli...
    Witam nowa osobke ;)

    Suknia sliczna i ta figura ahhh *.*

    Mi sie marzy princesska ale zobaczymy jak bede w niej wygladac :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Oj tak oj tak :D Nowe nabytki już czekają :D A duuuużo czeka też na miesiące z brzuszkiem :D Kolekcja się wylewa z pólek, żeby nie skłamać ok 200 pozycji :D


    A ty co najbardziej lubisz czytać? :)

    Ja rozne naprawdę, kriminaly romansidła, obuczajowe, dramaty. teraz czytam jakas starsza pozyczona ksiazke Margaret Truman "Morderstwo w CIA"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    A poza tym Sandri przejęłam po Paulette ten watek wiec musze wprowadzać pozytywne emocje. nie ma miejsca z mojej strony na doly przynajmniej tutaj. wiec sobie powtarzam glowa do gory cycki do przodu i musi się w końcu udac :)
    Motywator Paulette :P


    BRAWO JA :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Motywator Paulette :P


    BRAWO JA :D

    Brawo Ty :* :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju was nadrobić to graniczy z cudem ;)Madziulla super kiecka... Ja mam ślub przed sobą, jeśli wgl :P Jakoś do mnie nie pasuje ta instytucja... Zawsze marzyłam o ślubie a teraz jakoś tak... Jak narazie czekam by z dziadkiem się w końcu ustabilizowało...

    Paulette lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja rozne naprawdę, kriminaly romansidła, obuczajowe, dramaty. teraz czytam jakas starsza pozyczona ksiazke Margaret Truman "Morderstwo w CIA"

    Ja dwie na raz, jedna "Martwe dusze" Gogol i dla rozrywki przerywnik " Rodzina Casteel" całkiem dobry romans <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molem ksiazkowym nie jestem. Romansidlow nie czytam. Ale kocham fantastyke <3 wampiry, zombie, nadprzyrodzone istoty wszystko moge czytac *.*

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Jeju was nadrobić to graniczy z cudem ;)Madziulla super kiecka... Ja mam ślub przed sobą, jeśli wgl :P Jakoś do mnie nie pasuje ta instytucja... Zawsze marzyłam o ślubie a teraz jakoś tak... Jak narazie czekam by z dziadkiem się w końcu ustabilizowało...

    Powiem Ci, ze też nigdy nie byłam za ślubem, ale w końcu samo przyszło, ze chcieliśmy. Tak po prostu. Więc moze przed Tobą ten moment?
    Na szczęście ślub dużo nie zmienia może jedynie poprawić :D Takie moje zdanie

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ