X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślub dużo daje prawnych rzeczy. Np trzeba wyrobić akt urodzenia w 7 dni i jako mężatka wysłałam męża do urzędu, niech stoi w tych kolejkach. Jako panna musiałabym z dzieciakiem sama się tachać po cc. Małżeństwo daje domniemanie ojcostwa i wtedy tatuś wiele może zrobić.

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2n6rbb9.jpg

    AJA_S, Paulette lubią tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mogę dopisać się na 22 lipca? Jestem mamą 8 miesięcznego Krzysia. Od tego cyklu walczę o drugą dzidzie. Dziś byłam u lekarki i wiem ze pęcherzyk pękł, endometrium piękne 1.3cm. Czekać zostalo

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mnie strasznie naciska...

    A co do książek to przeważnie kryminały, ale oprócz tego KOCHAM HARREGO POTTERA... I czytam wszystko co wciągnie mnie po pierwszej stronie;)

    justysia 90 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Nauczylam się zdjecia dodawac :)

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Mój mnie strasznie naciska...

    A co do książek to przeważnie kryminały, ale oprócz tego KOCHAM HARREGO POTTERA... I czytam wszystko co wciągnie mnie po pierwszej stronie;)

    Sandri super ! <3


    O ty! Kolejna fanka Harryego, a wstydziłam się przyznać !!! <3 kocham kocham na półce wszystkie tomy jak mam chandrę to czytam ! :D
    Ulubiona postać?
    1) Syriusz <3 2) Bill Weasley 3)Severus Snape :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Sandri super ! <3


    O ty! Kolejna fanka Harryego, a wstydziłam się przyznać !!! <3 kocham kocham na półce wszystkie tomy jak mam chandrę to czytam ! :D
    Ulubiona postać?
    1) Syriusz <3 2) Bill Weasley 3)Severus Snape :D

    Ja tez lubie Pottera :D od tego zaczelo się czytanie książek. zanim wzięłam ksiazke o Harrym do reki bylam anty ksiazkowa :D

    Sandri piekna sukienka :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z ta plodnoscia to jest tak ze owulka występuje i jest ok. Tylko nigdy nikt mnie nie poinformował o moim endometrium. Czy to widac na usg? Boje sie czy nie mam endometriozy. To ponoc nie daje objawów.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syriusz i Draco... W sumie nie wiem czemu młody Malfoy xD Ale przyznam że kochałam się w Syriuszu <3
    Ja czekam na mój prezent urodzinowy (7tomów HP) I teraz 31lipca 7cześć :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    U mnie z ta plodnoscia to jest tak ze owulka występuje i jest ok. Tylko nigdy nikt mnie nie poinformował o moim endometrium. Czy to widac na usg? Boje sie czy nie mam endometriozy. To ponoc nie daje objawów.

    Ja mam endometrioze.

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy @ to takie rozczarowanie. ... A naprawdę mam wrażenie ze sie wstrzelamy w owulke, lub krótko przed owulka...

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ze mnie burak...

    Witam nowe staraczki :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    U mnie z ta plodnoscia to jest tak ze owulka występuje i jest ok. Tylko nigdy nikt mnie nie poinformował o moim endometrium. Czy to widac na usg? Boje sie czy nie mam endometriozy. To ponoc nie daje objawów.
    Zapytaj przy kolejnym usg to tez dużo mówi o szansach w danym cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ale ze mnie burak...

    Witam nowe staraczki :*

    My buraki witamy :D

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo ze z plemniczkami cos jest nie tak.... Ja juz nie wiem co robimy źle. Mowil lekarz zebysmy poczekali do pelnego roku staran z badaniami. Ale juz nie potrafię.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    objawy miałam takie że bardzo bolesne i bardzo obfite @ i miałam prawie 5 cm endometrialna. naszczescie się wchlonela obylo się bez zabiegu

    przy endometriozie często sa jajowody nie drożne. u mnie na szczęście sa drożne.

    Przy endometriozie często jest podwyższony marker we krwi CA125 norma to 30 pare ja w najgorszym momencie miałam kolo 200


    Po czym sadzisz ze masz endometrioze?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? lepiej nie czekać :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Syriusz i Draco... W sumie nie wiem czemu młody Malfoy xD Ale przyznam że kochałam się w Syriuszu <3
    Ja czekam na mój prezent urodzinowy (7tomów HP) I teraz 31lipca 7cześć :D

    Widać coś w nim jest, postać skądinąd zaje.bista :D
    Moja droga, a które nie podkochiwała się w Syriuszu? Chyba tylko te, którym blizej serca był Snape (znam takie)

    Czekam na "Crused child" no i film "Fantastic beast.."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Szczerze? lepiej nie czekać :/

    To prawda ja bardzo zaluje ze tak pozno zabrałam się za poznanie przyczyny nie powodzeń i przyvzyny poronienia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    objawy miałam takie że bardzo bolesne i bardzo obfite @ i miałam prawie 5 cm endometrialna. naszczescie się wchlonela obylo się bez zabiegu

    przy endometriozie często sa jajowody nie drożne. u mnie na szczęście sa drożne.

    Przy endometriozie często jest podwyższony marker we krwi CA125 norma to 30 pare ja w najgorszym momencie miałam kolo 200


    Po czym sadzisz ze masz endometrioze?

    Czy można zrobić takie badanie żeby wykluczyć??

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ