X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)
Odpowiedz

Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)

Oceń ten wątek:
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 23 lipca 2012, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia wrote:
    @ ma przyjść 30/31 czyli 8 9 dni :( także nie wiem co robić.....

    monia ja bym poczekała jeszcze kilka dni. Ja planowałam poczekać do dnia @ ale wytrzymałam do 31 dc ;)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 23 lipca 2012, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda wrote:
    ... a co do postow ktore byly wczesniej...a propo ze kazda dyskusja schodzi na jedno... to u mnie tak samo... nawet siebie nie podejrzewalam ze bede w stanie tak pokierowac dyskusja nawet z ludzmi ktorych nie znam, zeby zawsze zeszlo na ciaze..;) ostatnio poznalam w parku dziewczyne z dzieckiem i pomimo ze jej nie znalam.. juz po 20 min gadalaysmy o problemach z zajsciem w ciaze ;)masakra. Dobrze ze meza tak nie zadreczam.. jakos jest u mnie poza tym tematem. Mysli ze na luzie traktuje starania i wie ze bardzo bym chciala ale bez przesady, ze jeszcze rozumu nie stracilam.

    matylda ja też na tym się niestety łapię, że z każdą osobą jaką rozmawiać temat kończy się na dzieciach, problemach z zajściem itd i to właśnie ja podejmuję taki temat i go ciągnę. Ech ludzie pewnie sobie myślą, że zbzikowałyśmy ; p

    relg3e5eu7qme10h.png
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 23 lipca 2012, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    witajcie kobietki opiszę wam moje wczorajsze zdarzenie bo dziwne to było..... wieczorem wczoraj dostałam plamienie tzn to była chwila zaplamiłam się myślałam że to ślub ale wkładka była zakrwawiona i pojawił się skrzep dziś duży brzuch i pobolewają jajniki wydaje mi się że mam dziś owulkę ale to wczorajsze zdarzenie było dziwne. miała kiedyś któraś z was taką niespodziankę???

    jest coś takiego jak plamienia okołoowulacyjne cyt. "Jest wywołane nagłym spadkiem estrogenów (ich szczytowa ilość w organizmie występuje tuż przed jajeczkowaniem). Plamienia da się zauważyć na bieliźnie i czasami konieczne jest użycie wkładek higienicznych."
    Ja osobiście miałam kilka razy takie plamienia i są one całkowicie naturalnym procesem zachodzącym w ciele kobiety.

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 23 lipca 2012, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, mi sie niestety nie udalo w tym cyklu, w sobote przyszla @. w takim razie zaczynam 5 miesiac staran, oby udalo sie w sierpniu :)

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 23 lipca 2012, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    hej dziewczyny, mi sie niestety nie udalo w tym cyklu, w sobote przyszla @. w takim razie zaczynam 5 miesiac staran, oby udalo sie w sierpniu :)

    Nie poddawaj się. Trzymam kciuki aby w tym cyklu się powiodło.

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2012, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SISI najważniejsze że się nie poddajesz :) Głowa do góry :)

    KANCIALUPKA jak tam u Ciebie?? robiłaś test?? :)

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 23 lipca 2012, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flava poszłam na bete rano ale wyniki najwcześniej będą pod wieczór, najpóźniej jutro. Dam oczywiście znać jak tylko będę już wiedzieć:)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 23 lipca 2012, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kancialupka trzymam mocno kciuki aby beta byla wysoka, napewno bedzie !!!!

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 23 lipca 2012, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:
    Flava poszłam na bete rano ale wyniki najwcześniej będą pod wieczór, najpóźniej jutro. Dam oczywiście znać jak tylko będę już wiedzieć:)

    trzymam mocno kciuki za piękną bete i z niecierpliwością czekam na dobre wiadomości :) ja dzisiaj po tygodniu powtórzyłam bete zobaczymy po 15 odbieram wynik, także proszę o trzymanie kciuków, żeby było wszystko ok :)

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 23 lipca 2012, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka dziękuję, ja również będę trzymać kciuki za wyyysoką betę, Ze też każdy normalnie może odebrać wynik po 15 a ja tak późno ; /

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2012, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGNIESZKA I KANCIALUPKA no to mocno mocno trzymam kciukasy za Was :) Czekam na dobre wiadomości :)
    Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny czy brałyście jakieś witaminy czy jakieś inne leki???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2012, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA objawy u Ciebie w dalszym ciągu się utrzymują??? Ja niestety albo i stety dalej czuje się masakrycznie...

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 23 lipca 2012, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flava wrote:
    KANCIALUPKA objawy u Ciebie w dalszym ciągu się utrzymują??? Ja niestety albo i stety dalej czuje się masakrycznie...

    Dziękuję Flava ; * ja dalej niestety czekam na wyniki. Nie chce zapeszać nic ale ogólnie mnie troszkę mdli i stałam się bardzo wyczulona na zapachy, ciągle coś mi śmierdzi ; p i rozbita jestem mam taki stan podgorączkowy jakbym była troszkę przeziębiona. Okaże się czy te wszystkie objawy to faktycznie przeziębienie czy fasoleczka.

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2012, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA a w trakcie starań brałaś jakieś witaminy czy przyjmowałaś jakieś inne leki??

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 23 lipca 2012, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do witamin nie zażywałam nic dopiero miałam kupować. Z leków zażywam folik, luteinę i bromergon. No i w tym cyklu kompletnie odpuściłam liczenie, podnoszenie nóg, szczerze mówiąc zaraz po przytulanku wstawałam i wszystko wylatywało bo nie skupiałam się na zafasolkowaniu, stwierdziłam będzie co będzie.

    relg3e5eu7qme10h.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 23 lipca 2012, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wyczekuje in stresuje się razem z Wami :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2012, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA no to rzeczywiście w tym cyklu starania na szczęśliwy strzał :) Ja najpierw przez miesiąc brałam sam Folik a potem przerzuciłam się na Vita-Miner Prenatal i biorę go już od 2 miesięcy. Tanie tabletki a opakowanie starcza na 2 miesiące :) No i do tego testy owulacyjne i nóżki w górze :) Zobaczymy... :) Jak Bóg da i Matka natura pozwoli to może i nam się tym razem uda :) Będę testować za 8 dni.. no chyba że @ mnie wyprzedzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2012, 14:38

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 23 lipca 2012, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że wszyscy czekają z niecierpliwieniem, jakie to miłe, jesteście kochane : * ide zaraz na sklepy, zakupy, żeby nie myśleć tyle. My mieliśmy 3 tyg przerwy w sexie przez ciche dni także wyposzczeni byliśmy jak fiks może w tym cały sekret ; p Flava trzymam kciuki byś za kilka dni ujrzała 2 kreseczki ;)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 23 lipca 2012, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już mam wyniki - 5096.00 :D przez tydzień ładnie przyrosła więc tak na chłopski rozum wychodzi na to, że Bąbelek dobrze się rozwija :)

    ja jak zaczęliśmy starania brałam tylko folik, potem przez 3 miechy brałam magnez+b6, jak zmieniłam lekarza i zrobiłam sobie badania na prolaktynę, które wykazły lekką hiperprolaktymię, którą mój lekarz nie kazał się przejmować, to zaczęłam brać taki ziołowy preparat castagnus, o którym słyszałam, że pomaga dziewczynom zafasolkować, ale ja nie wiedziałam jakiś szczególnych efektów, choć 3 opakowania nie dokończyłam, bo zaszłam w ciąże
    w tym ostatnim cyklu odstawiłam wszystkie suplementy oprócz castagnus, bo szkoda było przerywać po 2 miesiącach brania jak trzeba go łykać trzy no i brałam clo ( lek stymulujący pracę jajników)

    trzymam mocno kciuki Flavia aby małpiszon nie przyszedł, a w Twoim brzuszku zagościł mały Lokator :)

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 23 lipca 2012, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super. cieszymy sie z toba. troche tych wspomagaczy bralas. ale jak widac warto.

    Matylda
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ