X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)
Odpowiedz

Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)

Oceń ten wątek:
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 21 lipca 2012, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem jak to jest. Ale ja dostałam nauczkę. Tyle gadałam o dzieciach, płodności moim przyjaciółką, że jedna na mojej imprezie urodzinowej wręczyła mi w prezencie ciuszki dla niemowląt. Rozpakowałam to przy wszystkich ( z 15 osób znajomi, znajomi znajomych ) i głupio mi było jak palnęła, że przecież ja tak marze o dziecku... Postanowiłam od tego momentu siedzieć cicho ; p

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2012, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 18 dc... a czuję się jakby mnie czołg przejechał. Od wczoraj jakaś przemęczona, śpiąca.. Od 4 dni wyglądam jakbym małego arbuza w całości połknęła... Temperatura ponad 37st do tego podbrzusze mnie pobolewa... Mam dziwne przeczucie że i tym razem nam się nie udało... Zobaczymy za jakieś 10 dni...

    A jak nie teraz to następnym razem :)

    W dalszym ciągu trzymam kciuki za pozostałe staraczki :) A tym kobietką co się już udało życzę spokojnej ciąży :)

  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 21 lipca 2012, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomaranczka92 wrote:
    monia wrote:
    Pomarańczka to Ty???

    Hmm.. tzn?:)

    Z kafeteri..... :)

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 21 lipca 2012, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam pytanko bo czytałam wasze posty wcześniejsze i mnie też boli podbrzusze i jajnik tak od 3 dni tak jak na @ ale do niej daleko czy to może być zagnieżdżanie się zarodka???

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 21 lipca 2012, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flava wrote:
    U mnie dzisiaj 18 dc... a czuję się jakby mnie czołg przejechał. Od wczoraj jakaś przemęczona, śpiąca.. Od 4 dni wyglądam jakbym małego arbuza w całości połknęła... Temperatura ponad 37st do tego podbrzusze mnie pobolewa... Mam dziwne przeczucie że i tym razem nam się nie udało... Zobaczymy za jakieś 10 dni...

    A jak nie teraz to następnym razem :)

    W dalszym ciągu trzymam kciuki za pozostałe staraczki :) A tym kobietką co się już udało życzę spokojnej ciąży :)

    Flava dokładnie tak samo się czuje. Jakby mnie przeziębienie łapało, boli mnie kręgosłup, podbrzusze od tygodnia jak przed @, lekką gorączkę i ogólnie spać mi się chce ciągle. U mnie 31 dc , testuje za 3 dni.

    relg3e5eu7qme10h.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 21 lipca 2012, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia wrote:
    Kochane mam pytanko bo czytałam wasze posty wcześniejsze i mnie też boli podbrzusze i jajnik tak od 3 dni tak jak na @ ale do niej daleko czy to może być zagnieżdżanie się zarodka???

    Monia ja też mam takie bóle ale niestety nie jestem w stanie powiedzieć co one oznaczają. Ja się nie nakręcam bo u mnie takie bóle silne świadczyły o zapaleniu przydatków ; / mam nadzieje, że tym razem przyczyna jest inna.

    relg3e5eu7qme10h.png
  • marcik Koleżanka
    Postów: 39 3

    Wysłany: 21 lipca 2012, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem dopiero 13 lipca zaczęliśmy się starać. Chciałabym bardzo, żeby się udało :)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 21 lipca 2012, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam za was kciuki dziewczeta niech te objawy beda spowodowane ciaza :) a tym co dopiero sie zaczely niedawno starac zycze szybkiego zafasolkowania :).

    A u mnie w tym miesiacu to raczej bedzie lipa i nic nie wyjdzie, choc dzisiaj bylam robic usg i mialam cicha nadzieje ze moze powie mi wspaniala nowine ale niestety nic tylko kupe zdjec porobila i nic nie chciala powiedziec kazala sie tylko skontaktowac z lekarzem wiec raczej nie wroze nic dobrego :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2012, 19:56

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 21 lipca 2012, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    trzymam za was kciuki dziewczeta niech te objawy beda spowodowane ciaza :) a tym co dopiero sie zaczely niedawno starac zycze szybkiego zafasolkowania :).

    A u mnie w tym miesiacu to raczej bedzie lipa i nic nie wyjdzie, choc dzisiaj bylam robic usg i mialam cicha nadzieje ze moze powie mi wspaniala nowine ale niestety nic tylko kupe zdjec porobila i nic nie chciala powiedziec kazala sie tylko skontaktowac z lekarzem wiec raczej nie wroze nic dobrego :(

    Nie martw sie na zapas....pamietaj ze pozytywne myslenie jest najwazniejsze !!!

    Ja mam czekam na owulacje, wydalalo mi sie ze powinna byc jutro a dzis juz test ovulacyjny powinien byc pozytywny ale nic....pokazal negatywny. Temp i sluz...mialam wrazenie ze byly lepsze przedwczoraj,bo temp wzrosla,wczoraj znowu spadla, dzis znowu wzrosla. Dzis mam 14dc. Sama nie wiem czy przegapilam...czy lada dzien bedzie :(

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 21 lipca 2012, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niemysl tak o tej owulacji wyluzuj sie i do dziela a czy on byl dzien wczesniej czy bedzie to i tak jest dobrze bo pamietaj ze plemnik trochce przezywa jesli sie nie myle to potrafi przezyc nawet chyba 3 dni.

    A umnie to troche bedziej skompikowana sprawa bo ja juz jestem po owulacji i nic. Ale raczej bede musiala sobie odpuscic i pogodzis cie z tym ze nic z tego nie bedzie, narazie czeka mnie dlugie leczenie miesniaka.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Yvonne Znajoma
    Postów: 25 22

    Wysłany: 21 lipca 2012, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) U mnie jeszcze tydzień, może lipiec sie okaże szczęsliwym... Choć lipcu zeszłego roku tez miałam taką nadzieję ;(

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 21 lipca 2012, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dla mnie okaże się szczęśliwy ten miesiąc...;)

    Flava lubi tę wiadomość

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2012, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA i Yvonne Trzymam mocno kciukasy za powodzenie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2012, 13:08

  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 22 lipca 2012, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś te same bóle i rozterki robić test isć na bete czy dać sobie na wstrzymanie???.........

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2012, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia jeżeli niewiele zostało Ci do terminu przyjścia @ to jeszcze trochę się wstrzymaj, bo wynik może być zafałszowany. A jeżeli jesteś już po terminie to w pierwszej kolejności bym zrobiła test :)

  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 22 lipca 2012, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny... ja niby wyluzowana... nie myslalam dzis caly dzien, ale niestety znow sie tu zalogowalam zeby rzucic okiem na wykres i sie pocieszyc i zlapac nadzieje... jednak nie da sie nie myslec. Wierze jednak ze ten miesiac bedzie szczesliwy, szczegolnie ze nie wszystko bylo po mojej mysli, i nawet temparatury nie mierzylam, moze wlasnie ciaza okaze sie zaskoczeniem, bo akurat nie bylo tyle tego sexu i w momentach wg mnie nie najlepszych... moze natura jest sprytniejsza... moze pleminiki prztrwaly 2 dni... moze maca zadziala bo to pierwszy miesiac brania... ech... moze kaszel pomogl;)... super byloby. Oczywiscie nie wytrzymalam dzis i zmierzylam temperature, 38C wiec juz po owulacji.. bije sie sama z soba zeby nie mierzyc ale ciekawosc jest silniejsza. I z drugiej strony blogo jest byc jak na razie bez obowiazkow, wstawac o 12h00 w poludnie, caly dzien spedzilam nad jeziorem... totalna wolnosc... tyle znakow zapytan.

    Matylda
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 22 lipca 2012, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ... a co do postow ktore byly wczesniej...a propo ze kazda dyskusja schodzi na jedno... to u mnie tak samo... nawet siebie nie podejrzewalam ze bede w stanie tak pokierowac dyskusja nawet z ludzmi ktorych nie znam, zeby zawsze zeszlo na ciaze..;) ostatnio poznalam w parku dziewczyne z dzieckiem i pomimo ze jej nie znalam.. juz po 20 min gadalaysmy o problemach z zajsciem w ciaze ;)masakra. Dobrze ze meza tak nie zadreczam.. jakos jest u mnie poza tym tematem. Mysli ze na luzie traktuje starania i wie ze bardzo bym chciala ale bez przesady, ze jeszcze rozumu nie stracilam.

    Matylda
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 22 lipca 2012, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ ma przyjść 30/31 czyli 8 9 dni :( także nie wiem co robić.....

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 22 lipca 2012, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kobietki opiszę wam moje wczorajsze zdarzenie bo dziwne to było..... wieczorem wczoraj dostałam plamienie tzn to była chwila zaplamiłam się myślałam że to ślub ale wkładka była zakrwawiona i pojawił się skrzep dziś duży brzuch i pobolewają jajniki wydaje mi się że mam dziś owulkę ale to wczorajsze zdarzenie było dziwne. miała kiedyś któraś z was taką niespodziankę???

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 22 lipca 2012, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sluszalam ze cos takiego moze byc w trakcie owulacji jak pecherzyk peka i wypuszcza jajeczko. Popatrz sobie jak to wyglada na yutubie, jakby wykluwal sie pecherzyk z jajnika, ja osobiscie nie wiedzialam ze to tak wyglada, myslalam ze te pecherzyki sa na jajniku.Moze ktoras z dziewczyn przeczyta ten post i miala podobnie.

    Matylda
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ