X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)
Odpowiedz

Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)

Oceń ten wątek:
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 20 lipca 2012, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    Dziewczyny a mi smutno :( nie chce mieć cyklu bezowulacyjnego, będzie mi sie on wlókł w nieskończonośc :( pzoatym to stracona szansa :(

    Welurka... to moze poprostu wyluzuj ten cykl i przytulaj sie spontanicznie bez stresu z mysleniem o owulacji. Wykorzystaj to w pozytywny sposob :-)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 20 lipca 2012, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawowa.panienka wrote:
    mala29 jak głos rozsądku :) Chyba wszystkie to wiemy. A w praktyce niestety bywa różnie ;)

    Wiem ze wy wiecie ale ja juz tyle przeszlam ze po was widze na jakich etapach jestescie, ja tez je mialam wiec nie chcial bym zebyscie cierpialy bo potem jest coraz trudniej i bardziej bolesnie. Im szybciej sie to zrozumie i odpusci tym mniej sie bedzie cierpiec. Duzo bym dala zebym o wiele wczesniej zrozumial to oszczedzial bym sobie wiele bolu i rozpacz.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 20 lipca 2012, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh dziewczyny weszłam do domu po pracy zobaczyłam mojego m. i humor mi sie od razu poprawił :) poprzytulalismy sie troche na wszelki wypadek zebym sobie później w brode nie pluła ze czegoś nie zrobiłam :P teraz mam raczej podejscie ze jak ma byc owulka to bedzie a jak nie to nie i tyle ;P a wam dziękuje kochańce wy moje za ciepłe słowa :*

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 20 lipca 2012, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka i tak trzymać! Ja też sobie dziś powiedziałam co będzie to będzie nie w tym cyklu to następnym : ) Bo jeszcze trochę nakręcania i będę jednym strzępkiem nerwów, szkoda zdrowia psychicznego. Najgorsze łatwo powiedzieć trudniej zrobić ; p ale będę się starać tyle nie myśleć : )

    relg3e5eu7qme10h.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 20 lipca 2012, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to próbujemy razem nastawić się pozytywnie i nie nakręcać :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 20 lipca 2012, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i o to chodzi malenkie wiecej spontana :) :) :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 20 lipca 2012, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak nie nakrecanie sie i nie myslenie jest chyba wrecz nie mozliwe do wyeliminowania, chociaz teraz wydaje mi sie ze jest polowa sukcesu, bo w sumie w cyklu w ktorym stwierdzilam co ma byc to bedzie i juz bardziej nastawilam sie na zabieg hsg udalo nam sie zobaczyc pozytywny wynik testu...

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • pomaranczka92 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 lipca 2012, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia wrote:
    Pomarańczka to Ty???

    Hmm.. tzn?:)

    11 sierpień - ślub! :)
  • pomaranczka92 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 lipca 2012, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh..dziewczyny nie udało się w tym pięknym miesiącu..:/

    11 sierpień - ślub! :)
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 20 lipca 2012, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie nastepny...glowa do gory :)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 20 lipca 2012, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomaranczka92 nie załamujemy się! Pamiętaj po każdej burzy przychodzi słońce ;)

    Flava lubi tę wiadomość

    relg3e5eu7qme10h.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 20 lipca 2012, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomaranczka92 wrote:
    Ehh..dziewczyny nie udało się w tym pięknym miesiącu..:/

    niemart sie czuje ze sierpien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszym miesiacem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2012, 21:23

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 21 lipca 2012, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. a ja wlasnie dzis rano pomyslalam ze juz po ptokach, owulacja pewnie najpozniej wczoraj byla. ale nic leze wlasnie z nogami opartymi na sciane i smiac mi sie chce jak pomysle ze jak bylam gowniara to tak sie balam zajsc w ciaze a teraz takie akrobacje trzeba robic i to nie wiadomo czy zadziala.

    Matylda
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 21 lipca 2012, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zdradze wam jeszcze jedna glupote. kiedys ktos mi powiedzial ze juz po stosunku trzeba sobie zakaszlec kilka razy. bo to powoduje ze cos tam sie w pochwie spina i otwiera (moze szyjka macicy) to tak sobie pokasluje lezac i sie smieje. maz do mnie, oj biedaczko chora bedziesz? ... nawet sie nie domysla... co to my baby nie wymyslimy.

    Matylda
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 21 lipca 2012, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ... teraz jak bedziecie kaslac to o mnie pomyslicie... moze juz sie stalam matka wynalazku i wszystkie w tym miesiacu zajdziemy w ciaze...

    Matylda
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 21 lipca 2012, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda wrote:
    I zdradze wam jeszcze jedna glupote. kiedys ktos mi powiedzial ze juz po stosunku trzeba sobie zakaszlec kilka razy. bo to powoduje ze cos tam sie w pochwie spina i otwiera (moze szyjka macicy) to tak sobie pokasluje lezac i sie smieje. maz do mnie, oj biedaczko chora bedziesz? ... nawet sie nie domysla... co to my baby nie wymyslimy.

    hahahahaha :) ja tez w takim razie zaczne kasłać zdesperowana kobieta jest zdolna do wszystkiego :) ja wczoraj trochę pobalowałam i teraz własnie umieram z bólu głoy takze zjem sniadanko i jaką tabltke a potem słodkieee lenistwooo :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 21 lipca 2012, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda wrote:
    I zdradze wam jeszcze jedna glupote. kiedys ktos mi powiedzial ze juz po stosunku trzeba sobie zakaszlec kilka razy. bo to powoduje ze cos tam sie w pochwie spina i otwiera (moze szyjka macicy) to tak sobie pokasluje lezac i sie smieje. maz do mnie, oj biedaczko chora bedziesz? ... nawet sie nie domysla... co to my baby nie wymyslimy.

    Buhahaha Matyldzia aleś mnie rozbawiła hehe. Ale fakt faktem jak się było gówniarą to się wtedy nie myślało o dziecku ech. Ja pokasłuje od kilku dni ale przez jakieś przeziębienie. Ale powiem wam jak przed @ to o dziwo mam wyjątkowo ładną buzię ; ) zwykle wyglądałam jak muchomorek : p

    relg3e5eu7qme10h.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 21 lipca 2012, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda wrote:
    I zdradze wam jeszcze jedna glupote. kiedys ktos mi powiedzial ze juz po stosunku trzeba sobie zakaszlec kilka razy. bo to powoduje ze cos tam sie w pochwie spina i otwiera (moze szyjka macicy) to tak sobie pokasluje lezac i sie smieje. maz do mnie, oj biedaczko chora bedziesz? ... nawet sie nie domysla... co to my baby nie wymyslimy.

    Ciekawe z tym kaszlem :) ja od lekarzy uslyszalam ze nie zaciskac po przytulanku miesni kegla, bo te ruchy wypychaja plemniki.hmmm....nie wiem jak jest przy kaszlu?

    Ja wczoraj umowilam sie z dawno-niewidziana kolezanka i dzis rano dopiero do mnie dotarla ze przez cale to spotkanko gadalam tylko o wykresach, temperaturze, szyjce macicy, ziolkach, nasieniu itp. Kolezanka juz dzis do mnie nie zadzwonila....pewnie pomyslala ze mi odbilo calkowicie ;). Zwlaszcza ze ona dzieci nie ma, a jedna ciaze rok temu usunela....

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 21 lipca 2012, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette ja z moimi koleżankami nie gadam na tematy ciążowe bo jak kiedyś zaczęłam to powiedziały, że mi odbiło ; p jeśli gadamy to tylko ogólnie. Dobrze, że tu na forum możemy się wygadać : )

    relg3e5eu7qme10h.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 21 lipca 2012, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kancialupka....ja wlasnie tak dzis sobie dopiero uswiadomilam jak ta rozmowa wczoraj wygladala. Pewnie tak samo mysli....ah... Obojetnie, przy nastepnej okazji zamkne buzke a jak juz opowiem o pogodzie haha...
    Ale sama wuesz jak to jest,njak ktos zapyta A CO U CIEBIE ? ....a pozniej juz leeeeeeci :)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ