X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)
Odpowiedz

Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)

Oceń ten wątek:
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 18 lipca 2012, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:
    monia wrote:
    Ale wiecie czym się "pocieszam" że w walce o malucha pozostała mi mojego męża bratowa (3lata starań) u nich medycznie jest ok tzn rok temu miał on małe problemy ale siła żołnierzyków wzrosła i jest dobrze. I tak razem chodziłyśmy do gin przeróżnych znachorek i możemy o tym pogadać popłakać bo nikt z rodziny nie wie.... I stwierdziłyśmy że jak nam sie nie uda to kupimy sobie trzy psy :) Moja Ewelinka w końcu zaszła cieszę się razem z nią ale w głembi duszy zazdroszczę że ona w styczniu będzie miała już sowje Maleństwo.... Wogóle jak widze kobiety w ciąży z wóżkami z maluchami w tych chustach koło piersi to mnie tak ściska..... a najgorsze to jest to że tak około 6 m-e temu nie chciałam słyszeć o dziecku bo a to studia praca budowa domu i chyba Bóg mnie teraz każe :(

    monia u mnie bardzo podobnie w sierpniu będziemy mieć 3 rocznicę ślubu i marzę o zrobieniu prezentu mężusiowi. Ja też podobnie myślałam, zamiast starać się zaraz po ślubie to nie bo studia bo praca i jeszcze swój stan pogorszyłam zażywaniem leków antykoncepcyjnych, ech wtedy człowiek nie myślał o tym, a teraz bardzo żałuje. Kiedy macie rocznice?

    Ja też brałam tabletki 1.08 trzy latka minie :)A u Ciebie???
    DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNKI ZA SŁOWA OTUCHY I POCIESZENIA :)

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 18 lipca 2012, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asbaria wrote:
    no to ja też się tutaj wpiszę skoro temat jest szczęśliwy lipiec :D bo dla mnie jest bardzo szczęśliwy :D testy pozytywne z moczu i krwi, za tydzień idę do gin ;) już sie nie mogę doczekać :D

    GRATULUJE I ZARAŻAJ KOCHANA RAZEM Z AGNIESZKĄ :))

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 18 lipca 2012, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia my mamy 3 rocznice 08.08 także niedługo ; )

    relg3e5eu7qme10h.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 18 lipca 2012, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka wrote:
    Kancialupka - ja mam tak samo mój Mąż złościł się na mnie, że jestem za bardzo niecierpliwa i jak sobie coś umyśle, to musi być już teraz natychmiast, a tak czasami się nie da, jednak ciężko jest przezwyciężyć to uczucie niecierpliwego oczekiwania i podejśc do starania się na spokojnie i bez spiny...

    dziewczyny witam w klubie niecierpliwych :) ja tak mam i walczę z tym bo to nie fajna cecha ale idzie mi całkiem dobrze no i oczekiwanie na dzidzię też mnie uczy i pokory i cierpliwości.

    co do pozytywnego nastawienia to jest ono KONIECZNE ja nawet marzę sobie że jestem w ciąży że robię test i widzę dwie kreseczki więc nie ma wyjścia musi się tak stać :) :) :)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 18 lipca 2012, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asbaria wrote:
    no to ja też się tutaj wpiszę skoro temat jest szczęśliwy lipiec :D bo dla mnie jest bardzo szczęśliwy :D testy pozytywne z moczu i krwi, za tydzień idę do gin ;) już sie nie mogę doczekać :D

    Asbaria super Gratulacje :)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 18 lipca 2012, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odnośnie zapeszania powiem Wam że też tak miałam żeby nie mówić żeby nie zapeszać ale to tak trochę jakbyśmy ściągały myśli, że coś może być nie tak więc teraz koniec zmieniam myślenie! zresztą od jakiegoś czasu myślę bardzo pozytywnie i dobrze mi idzie i rezultaty są w różnych sferach życia ale najbardziej w pracy.....
    ale też nie uważam żeby peplać wszystkim o swoim stanie błogosławionym wiadomo tylko najbliższym.
    w sumie będę się zastanawiać za jakiś czas he he he :)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 18 lipca 2012, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj pokora w tej sprawie to ważna cecha. Ja mam tak śmiesznie bo z jednej strony kusi mnie żeby jak najszybciej testować, mogłabym w sumie na upartego już to zrobić bo kończy się 28 dc, ale z drugiej strony przedłużam to jak mogę bo boję się kolejnego rozczarowania ; (

    relg3e5eu7qme10h.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 18 lipca 2012, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kancialupka wiesz że ja też obawiam się rozczarowania więc postanowiłam zatestować dopiero na swoje urodziny które mam 25 sierpnia więc długo długo co ma być to będzie :)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 18 lipca 2012, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    kancialupka wiesz że ja też obawiam się rozczarowania więc postanowiłam zatestować dopiero na swoje urodziny które mam 25 sierpnia więc długo długo co ma być to będzie :)

    Podziwiam za cierpliwość magdalenko ja poczekam jeszcze ze 4 dni i testuje.

    relg3e5eu7qme10h.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 18 lipca 2012, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane piszcie jak tylko zrobicie o wynikach.
    Dziś okazało się że zostanę przyszywaną mamusią :)) AŻ mi się humor poprawił........ :) :)

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 18 lipca 2012, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ten lipiec faktycznie jakiś szczęśliwy miesiąc : )

    relg3e5eu7qme10h.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 18 lipca 2012, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to po4 :P

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2012, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asbaria Moje gratulacje :)

    Kancialupka obyś miała racje. Ja jestem w trakcie owulki.. najwcześniej test będę mogła zrobić około 29.07. Może i dla nas ten miesiąc będzie szczęśliwy :))

    Pozdrawiam wszystkie staraczki :) Trzymam mocno dziewczyny kciukasy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2012, 21:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2012, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim razie - według życzeń ;) przesyłam ciążowe fluidki ~~~~~~~~~ :D
    ja czekałam dwa lata na ciążę i sie w końcu doczekałam :) wam też się uda, czego z całego serca Wam życzę babeczki ;)

  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 18 lipca 2012, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje u mnie dziś dzien płodny tak więc zgodnie z sugestiami Asbari lece trochę poszczekać hahah :P

    KANCIALUPKA, Flava lubią tę wiadomość

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 18 lipca 2012, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    Kochane moje u mnie dziś dzien płodny tak więc zgodnie z sugestiami Asbari lece trochę poszczekać hahah :P

    Buhaha welurka ze śmiechu oplułam monitor przez ciebie ; ppp

    relg3e5eu7qme10h.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 19 lipca 2012, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj ostatni dzień przypuszczalnie płodny więc wykorzystam go na maxa........... :))

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 19 lipca 2012, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trochę wczoraj poszczekałam ale dziń owulacji przypada mi w weekend z tym ze przyjeżdża do nas kuzynka M. więc nie mamy za bardzo jak sie starać no chyba ze jak z dawnych czasów jakąs czajane zrobimy :P

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 19 lipca 2012, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihih, och welurka Ty wiesz jak rozbawić człowieka. U mnie też owu przypada w weekend..a od piątku mam kuzynkę na 2 tyg u siebie...więc tak jak piszesz...czajana zostaje ;)

    relg2n0abn31771x.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 19 lipca 2012, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin jest czajana są emocje takze może to poskutkuje i wkońcu zafasolkujemy ;P chociaz ja temp. w tym cyklu mam tak popieprzone ze moge wcale owulki nie miec :(

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ