X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest :) To ja się już zbieram, pójdę z psem do parku, bo szkoda przy tak pięknej pogodzie w domku siedzieć :) Zajrzę jutro, mam nadzieję, że uda wam się wypad do kina i opowiesz jak było :)

    Paaa ! ;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam pytanie, potrzebuje się doradzić...

    W sobotę byłam u lekarza, był pęcherzyk 21 mm, owulacja miała być za dzień, dwa max, śluz płodny był jeszcze w niedzielę, dzisiaj natomiast pojawiło się więcej wydzieliny, ale ma zmieniony kolor, bardziej jest beżowy wpadający pod jasny brąz, nie jest już rozciągliwy, ale nadal czuję wilgotno...dzisiaj piersi mi się zrobiły większe, pełniejsze i takie cięższe, brzuch momentami pobolewa jak na okres, czy myślicie, że jest już po owulacji? czy jakbyśmy jeszcze dzisiaj serduszkowali to nie jest już za późno?? może to głupie pytania ale jakoś tak mnie nurtują :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana serduszkuj jeszcze, bo moze owulka sie przesunac i nie patrz tylko na sluz lub bol. uwierz sama sobie i swojej intuicji. podobno kobieca intuicja jest najlepsza :) ja tak serduszkuje przez 5, 7 dni i nie mysle czy owulka była, jest czy bedzie. ma byc po prostu miło i tyle <3
    mysl tylko o przyjemnosci ;)

    Andzia33, eunika lubią tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, napisałaś, że byłaś w sobotę u lekarza i wg niego owu miała być za dzień, max dwa, a dzisiaj mamy już wtorek, więc serduszkować możecie, ale chyba już jest po owulacji.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe staram się Kaarolaa :) pytam bo zaniepokoił mnie kolor tego śluzu i nie byłam pewna, ale dzisiaj na pewno jeszcze nie zaszkodzi jak się poprzytulamy :) co ma być to będzie ;)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepiej to zrób tak jak kaarolaa radzi :-D Najważniejsze, żeby było miło, wyluzuj się i nie skupiaj się tak mocno na obserwacji ;-)
    Powodzenia!

    Nusia, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    Nusia, napisałaś, że byłaś w sobotę u lekarza i wg niego owu miała być za dzień, max dwa, a dzisiaj mamy już wtorek, więc serduszkować możecie, ale chyba już jest po owulacji.


    No właśnie Matyldo, mi też wydaje się, że jest po owulce, mimo że śluzu jest dużo, no nic, zobaczymy czy nasze staranka poskutkują :)
    wiesz co, w tym cyklu wyjątkowo wszystko było na luzie :) jakoś specjalnie nie myślałam o tym no i przez to było baaardzo miło :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2013, 15:00

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 2 lipca 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uszy do góry, mam nadzieję, że się udało, teraz czekamy na pozytywny wynik za 2 tygodnie ;-)

    kaarolaa, Nusia, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom głowa do gory i jeszcze działaj nusia dzisiaj :) powodzenia

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa mnie mozesz wykreslic z listy bo zwyczajnie przyszła małpa regularnie jak zwykle ..... eh mam dość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj nie załamuj sie kochana, do mnie tak przychodzi @ od 2 lat i nie mam zamiaru sie poddac. bedzie w koncu fasoleczka :)

    Nusia, Andzia33, fabii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie dziewczynki, nie poddajemy się i walczymy dalej :) w końcu i do nas szczęście się uśmiechnie :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kino pod gwiazdami mmmmmm w moim rodzinnym mieście też co roku organizują :) niestety ja w te wakacje na emigracji :(

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie. czy po <3 w przypuszczalny dzien plodny moze zmienić się śluz? jest taki mętny i wcale nie rozciągliwy. wczoraj byl rozciagliwy ale wcale nie przezroczysty.już zgłupiałam.może to dziś ta owulka bo dalej czuję ból owulacyjny.Cholera wie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2013, 17:48

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 2 lipca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj fabii,śluz powinno się też obserwowac o tym samym czasie,tak jak temp.i szyjkę.A może skoczysz do gin na usg,będziesz wiedziała dokładnie co się dzieje z twoim pęcherzykiem?

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem za granicą aktualnie i nie mam takiej możliwości.Czytałam że śluz powinno się obserwować kilka razy dziennie.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ohhh dziewczyny ale sie zdenerwowalam:/ z rana zrobilam test oczywiscie - negativ, a teraz wlasnie dostalam plamienia:(

  • mia6 Autorytet
    Postów: 419 773

    Wysłany: 2 lipca 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa - udanego wieczornego wypadu :)

    insoomnia - przykro mi :( ale nie załamuj się, następny cykl może być tym szczęśliwym :)

    fabii - wydaje mi się, że śluz mógł się zmienić po <3 , bo jest w nim sperma

    Amelia - uszy do góry! nie załamujemy się! walczymy dalej! :)

    nusia - <3 na pewno nie zaszkodzi ;-)

    Dziewczyny, ja bym prosiła o wypowiedzenie się na temat wyników moich badań:
    - prolaktyna: 10,5
    - progesteron (faza folikularna): 0,89

    Czy ten progesteron nie jest za niski?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2013, 21:37

    insoomnia, Nusia, kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ckai3e3kq5o7xu9o.png





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia6 czekam do rana,bo narazie pare kropel to moze sie nie rozkreci nic..moze,tak czy siak uszy do gory;)

    mia6 lubi tę wiadomość

  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 2 lipca 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Widzę ze nowy watek lipcowy sie pojawil a jeszcze nie dawno pisalam na majowym:)niestety nie mialam laptopa przez dluzszy czas i nie moglam jak do was zajrzec.. Ja wlasnie 1 lipca robilam test ciazowy i wyszedl pozytywny:) Jestem szczesliwa i jednoczesnie sie boje:) ZYje nadzieja ze wszystko bedzie w koncu ok:)

    patrycja, mia6, basiulkaa_89, Konwalia, insoomnia, ;oniqa, Andzia33, Iwka, Modnisia lubią tę wiadomość

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ