X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    No wiem kochana doczytałam o Tym wcześniej. Jestem ciekawa właśnie o co chodziło Twojemu gin z tą zmiennością pracy jajników - jak będę miała chwilę to sobie poczytam.

    Ja jak myślę o wyjeździe to też wariuje i siedzieć mi się już nie chce :)
    A czy się uda? MUSI SIĘ UDAĆ!!!! 02pingwin.gif


    Wiesz co, On mówił o tym, że zdarza się tak, że jeden jajnik może przechwycić pęcherzyk z drugiego jajnika i wtedy owulacja jest na krzyż czy coś takiego...ale nie wiem jak to w praktyce wygląda i czy ktoś tu tak miał :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Marcelinka Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 2 lipca 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam... myślę już tak kilka dni i głupoty już dostaje czytajac o ciązy. bardzo bym chciała dzidzię ale nie wiem co myslec. mam regularne miesiączki 26-28 dniowy cykl. ostatnia miesiaczka 3 czerwca kochałam sie z narzeczonym w dn i płodne i teraz dostałam okres po 26 dniach, ale był inny niż zawsze, w sumie można powiedzieć ze tylko w drugim dniu był obfity, a dziś jest 4 dzień i prawie go nie ma, podpaska od samego rana prawie czysta! Co to może oznaczać, jakieś zaburzenia hormonalne czy cos? Zawsze moja miesiączka trwała 7 dni i przez pierwsze 5 dni była obfita.

    Marcelina
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 2 lipca 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelinka to może też być stres.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Marcelinka Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 2 lipca 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie o to chodzi, że leże całymi dniami w domu, bo mam już wakacje i za bardzo nie ma czym się stresować. Może znowmu jakiś torbiel mi rośnie :( ale byłam 2 tyg temu u gina i nie było widac torbieli żadnej. Już sama nie wiem

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Marcelina
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 2 lipca 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelinka, niekiedy stres siedzi w naszym umyśle. Sama napisałaś, że "myślę już tak kilka dni i głupoty już dostaje czytajac o ciązy. bardzo bym chciała dzidzię", "Może znowmu jakiś torbiel mi rośnie".
    To też niestety jest pewien rodzaj stresu, który sami sobie fundujemy. Samo takie myślenie, może zaburzyć unormowaną pracę naszego organizmu.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 2 lipca 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda jak się czujesz?

    Andzia33
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 2 lipca 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuję nie narzekam :-) Leżę pod kocykiem, piję herbatkę, czytam forum, bolą mnie piersi i swędzi całe ciało :-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 2 lipca 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy idziesz do lekarza?Super,że się dobrze czujesz i wypoczywaj jak najwięcej,też chętnie bym poleżała,ale niestety jestem w pracy.A do urlopu jeszcze 2,5 tyg

    Andzia33
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 2 lipca 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam w czwartek.
    Na razie nie narzekam z tym leżeniem, chociaż coś chętnie porobiłabym w pionie. Za kilka tygodni pewnie będzie mnie szlag trafiał :-)
    2,5 tyg szybko Ci zleci, a później, słońce, plaża, drinki z palemką i słodki relaks :-)

    kaarolaa, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 2 lipca 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam kochane :) piekny dzien sie w koncu u mnie zapowiada. mam nadzieje ze tak juz bedzie do wieczora, bo wieczorem wypad robimy ze znajomymi na plaze. jest u nas nocne kino pod gwiazdami i tylko zeby pogoda była. a najwazniejsze zaczeły sie <3 , trzymajcie za mnie kciuki :)

    Ah kino pod gwiazdami coś cudownego :) Ja nawet do normalnego kina nie mogę iść, ponieważ nie znam języka :P

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze to ja pierwszy raz sie na tekie cos wybieram :) jestem ciekawa jak bedzie i jaki film beda grali, jeszcze tylko kolezanka ma dac znac czy jest to aktualne wszystko...

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 2 lipca 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z samego wyobrażenia już wydaje się być cudowne :) Takie romantyczne :P

    kaarolaa, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisałam z nia i raczej aktualne, troche pozno bo dopiero o 21:30 sie to zaczyna, ale atrakcja jest nie powiem :)

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj na pewno :) Jak wrócisz to opowiesz jak było ;)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nie bedzie kina bo pogoda sie psuje. juz sie chmurzy i cosik grzmi. moze do wieczora wroci piekna pogoda...mam nadzieje a jak nie to wieczor juz i tak jest zaplanowany <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak czy inaczej życzę Ci udanego i miłego wieczorku :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety w tygodniu nie mogę zaplanować sobie jakoś miło wieczoru, mąż po pracy jest za bardzo zmęczony żeby jakieś wypady robić:) A po za tym wszędzie muszę brać ze sobą psa :P

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki:) a co do zwierzatka ja na szczescie mam kota :) zostaje sobie grzecznie w domku i spi :)
    a co do meza to moj nigdy nie jest zmeczony po pracy i zawsze moge na niego liczyc.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze :)Mój mąż to tak w ogóle to nie przepada za wypadami :) Jedynie 2 razy do roku jeździmy do PL ;)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to jest z tymi chłopami jeden jest taki drugi taki ale my przeciez własnie za to ich kochamy :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ