X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 2 lipca 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Miriam lepiej wiedzieć, bo jeśli coś by było nie tak, to przecież trzeba się leczyć, a poprzez taką niewiedzę to możecie się starać i starać i nic z tego może nie wyjść.

    Dziewczynki a ja mam takie pytanie: byłam w sobotę u ginekologa i miałam pęcherzyk na prawym jajniku a dosyć intensywnie czuję lewy jajnik, czy to normalne??
    Tak czytałam właśnie o tym z dwa dni temu że jak się jajeczkuje to jajniki bolą na przemian i kobieta nie może (bez monitoringu) stwierdzić w którym jajniku jest pęcherzyk. Więc spokojnie:)

    Witam kochane w tak słoneczny dzień :)
    Ja już myślami jestem nad jeziorem w czwartek wyjeżdzamy ze sporą grupą znajomych i już się doczekać nie mogę 0ulan.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka zazdroszczę wyjazdu :) mi też już się marzy urlop :) zwariować można w pracy w taką pogodę!

    U mnie Kochana problem jest taki, że ja mam prawy jajowód wycięty, a akurat pęcherzyk był na prawym jajniku, także nie liczę na to, że się uda :-(

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • mia6 Autorytet
    Postów: 419 773

    Wysłany: 2 lipca 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam, czekam i doczekać się nie mogę na owulację... mam nadzieję, że w końcu jednak będzie. Byłam dzisiaj zbadać prolaktynę i progesteron. Wyniki może będą wieczorem. Trochę się stresuje.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ckai3e3kq5o7xu9o.png





  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 2 lipca 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej słoneczka JA dzisiaj się obudziłam o 5 zmierzyłam tempke i miałam 36,51 , poszłam siknąć i dalej w kimono. O 6:30 jak zawsze zmierzyłam tempke i miałam 36,66 i tak się zastanawiam którą powinnam wziąć pod uwage, jak myślicie? a w ogóle to wstałam z bólem głowy :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 2 lipca 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia6 wrote:
    A ja czekam, czekam i doczekać się nie mogę na owulację... mam nadzieję, że w końcu jednak będzie. Byłam dzisiaj zbadać prolaktynę i progesteron. Wyniki może będą wieczorem. Trochę się stresuje.


    Ja też na owulkę czekam i czekam, chociaż bardzo się nie przejmuję, bo kilka razy miałam późno :)

    Tak w ogóle witam wszystkie Panie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2013, 09:37

    mia6, Andzia33, Miriam lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 2 lipca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Hej słoneczka JA dzisiaj się obudziłam o 5 zmierzyłam tempke i miałam 36,51 , poszłam siknąć i dalej w kimono. O 6:30 jak zawsze zmierzyłam tempke i miałam 36,66 i tak się zastanawiam którą powinnam wziąć pod uwage, jak myślicie? a w ogóle to wstałam z bólem głowy :)


    Czytałam gdzieś, że jak się mierzy godzinę wcześniej to się dodaje 0,1 stopnia, więc ta druga bylaby prawidłowa, ale do końca to sama nie wiem.

    Jaga, Andzia33 lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 2 lipca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę jak połamana nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodziło :P

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 2 lipca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Piszę jak połamana nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodziło :P
    Dziękuję i doczytałam się w pełni :)
    Ponieważ twoja wypowiedz bardzo mnie zaciekawiła a , że jestem ciekawski człowiek poczytałam w necie i masz absolutną racje co do tego co napisałaś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2013, 10:34

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane :) piekny dzien sie w koncu u mnie zapowiada. mam nadzieje ze tak juz bedzie do wieczora, bo wieczorem wypad robimy ze znajomymi na plaze. jest u nas nocne kino pod gwiazdami i tylko zeby pogoda była. a najwazniejsze zaczeły sie <3 , trzymajcie za mnie kciuki :)

    Iwka, Andzia33, mia6, Modnisia, eunika lubią tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 2 lipca 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymamy kaarolaa i to mocno, ja dzisiaj wywieszam czerwoną flagę , jak już będę znała termin mojego testowania to się dopiszę :)

    kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 2 lipca 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Iwka zazdroszczę wyjazdu :) mi też już się marzy urlop :) zwariować można w pracy w taką pogodę!

    U mnie Kochana problem jest taki, że ja mam prawy jajowód wycięty, a akurat pęcherzyk był na prawym jajniku, także nie liczę na to, że się uda :-(
    No wiem kochana doczytałam o Tym wcześniej. Jestem ciekawa właśnie o co chodziło Twojemu gin z tą zmiennością pracy jajników - jak będę miała chwilę to sobie poczytam.

    Ja jak myślę o wyjeździe to też wariuje i siedzieć mi się już nie chce :)
    A czy się uda? MUSI SIĘ UDAĆ!!!! 02pingwin.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    trzymamy kaarolaa i to mocno, ja dzisiaj wywieszam czerwoną flagę , jak już będę znała termin mojego testowania to się dopiszę :)
    :)

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 2 lipca 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki.U mnie ładny słoneczny dzionek.

    kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba wszedzie ładna pogoda sie zrobiła :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 2 lipca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia6 wrote:
    A ja czekam, czekam i doczekać się nie mogę na owulację... mam nadzieję, że w końcu jednak będzie. Byłam dzisiaj zbadać prolaktynę i progesteron. Wyniki może będą wieczorem. Trochę się stresuje.
    Na moje to owulka jest dzisiaj lub będzie jutro :) Więc!!!!37uscisk.gif

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie plamienie wiec chyba odpadam raczej z listy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, podczytuję was od jakiegoś czasu :) czy mogłabym się dołączyć? to mój pierwszy cykl strań, właśnie zaczęły się dni płodne :)

    kaarolaa, Andzia33, mia6, Modnisia lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 2 lipca 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabii wrote:
    cześć dziewczyny, podczytuję was od jakiegoś czasu :) czy mogłabym się dołączyć? to mój pierwszy cykl strań, właśnie zaczęły się dni płodne :)
    Oczywiście im nas więcej tym lepiej :) Zapraszamy i witamy :D
    Długo starasz się już o dzidzie?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 2 lipca 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w tym pięknym dniu, u mnie oczekiwanie na @ lub na bobasa. Dzisiaj test negatywny ale dopiero 25dc a piersi mi zaczęło rozsadzać za to brzuch jakoś przestał boleć a bolał codziennie od owu. Trzymajcie mocno kciuki.

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero zaczęłam.To pierwszy cykl. Jakiś tydzien temu natknęłam się całkiem przypadkiem na ovu i założyłam konto.Od tamtego czasu troszkę was podczytywałam.Dziś postanowiłam dołączyć.
    15dc dziś. Od niedzieli ból w podbrzuszu, wczoraj doszedł śluz więc jak tylko mój R wrócił z pracy szybciutko przeszliśmy do działań.

    kaarolaa, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ