X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje karola za wpisanie na liste:) i czekam na kolejke choc korcilo mnie pare postow wczesniej zeby zrobic juz tescik,to odpuscilam i poczekam jeszcze.
    Z rana mi spadla troche tempka, a teraz popoludniu wzrosla znowu do 37,3:o i mam objawy jak na @ hmm.. ale jak @ sie zbliza to ma spadac tempka, tak? a co myslicie wogole o tych popoludniowych tempkach? mozna sie nimi tez sugerowac czy tylko te poranne?

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 1 lipca 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierzę tylko tym porannym zaraz po przebudzeniu.
    Brava przykro mi,walcz dalej musi się udac!!!!!!!

    patrycja lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 1 lipca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się do was dziewczyny dopisuje. Już w przyszłym tygodniu intensywne staranka i ovu. Nie mogę się doczekać! Po ostatnim niby-pozytywnym teście mam ochotę na znacznie więcej:))))

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 1 lipca 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    iwka jesteś?
    Już jestem <3
    I ja troszkę już zmęczona witam się z negatywnym testem...nowy cykl nowe nadzieje....Ja do listy się nie dopisuje jeśli teraz zrobiłam test 17 dni po owulce to w tym cyklu poczekam do 20 dnia więc będzie to sierpień :)

    Kochane uda nam się <3 I będziemy miały kochane bobaski :*

    kaarolaa, Miriam, mia6, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Ja wierzę tylko tym porannym zaraz po przebudzeniu.
    Brava przykro mi,walcz dalej musi się udac!!!!!!!

    Pewnie sa najbardziej wiarygodne te poranne a szkoda bo niedawno znowu z ciekawosci mierzylam i dobilam do 37,6;) No jak jutro z rana bedzie o 1,0 mniej.... ojj zdenerwuje sie:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popołudniu temperatura ciała wzrasta i to nie tylko u kobiet ale rownież u mężczyzn więc nie ma sie czym sugerować :) ważna jest tenpka poranna odrazu po przebudzeniu i minimum 3 godzin snu bez wstawania siku czy pić :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde miałam sie nie udzielać wre ale zagladam codziennie i nie wytrzymalam ;)

    eunika, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja juz sie zastanawiałam gdzie zaginełas?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2013, 19:39

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zginęłam ale postanowiłam wrzucić na luz a tu dupa tak was lubię ze nie wytrzymalam :)

    kaarolaa, Andzia33, Konwalia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam rzucam na luz cały czas, ale i tak musze tu byc :) jest mi jakos tak lepeij kiedy pisze i Was czytam...

    Miriam, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trafiłam tu po stracie mojej córeczki i niestety nie wróciła do mnie do tej pory zastanawiam sie czy to nie przez to nakręceniw sie

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobacz kochana, a ja miałam inna sytuacje, juz zaraz 2 lata jak straciłam ciaze i długo długo nic. w marcu zaczełam tu pisac i wtedy tez zaszłam w ciaze, co prawda znow stracona, ale wierze ze teraz sie uda, a jak nie teraz to jest jeszcze sierpien, pazdziernik, listopad, grudzien itd. celowo nie wymieniłam wrzesnia bo mezu znow na poligon wyrusza. ale mam nadzieje ze do wrzesnia juz bedzie fasolka :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co będzie w tym miesiącu bez tempki bez ziolek i innych pierdół jutro mam zamiar umówić sie do gin na monitoring i skierowania na badania dla mnie i męża w sumie to miałam tego nie robić ale mąż nalega ze chce sie przesadzać a ja sie boje ze wyjdzie coś nie tak :( chyba wole żyć w nieswiafomisci

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam lepiej wiedzieć, bo jeśli coś by było nie tak, to przecież trzeba się leczyć, a poprzez taką niewiedzę to możecie się starać i starać i nic z tego może nie wyjść.

    Dziewczynki a ja mam takie pytanie: byłam w sobotę u ginekologa i miałam pęcherzyk na prawym jajniku a dosyć intensywnie czuję lewy jajnik, czy to normalne??

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam nie biore zadnych ziółek tylko wiesiołek + len i w koncu widze efekty :) jest bardzo duzo sluzu jak na mnie :) w koncu. od lekarza mam bromergon na prl. oby to wystarczyło. ale maz tez idzie sie zbadac bo lekarz kazał zrobic badania. mam nadzieje ze z nim wszystko jest ok...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży i przed miałam idealne wyniki mąż sie nie badał staraliśmy sie dwa lata no a teraz sie nie badałam więc może i lepiej sie zbadać we dwoje przynajmniej razniej boje sie złych wyników chyba zobaczymy co lekarz powie :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej wiedziec co i jak, mi lekarz powiedzial ze dopoki nie dostanie wynikow meza nie zrobi nic w moim dalszym leczeniu. miriam wszystko bedzie dobrze zobaczysz :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :) od 17czerwca namietnie pracuje :D i nawet nie mysle o jakims <3 :) tylko o spaniu hehehhe :) jestem strasznie nerwowa od kilku dni :/ bez kija nie podchodz hehehe i jak sie kloce z rana z moim to placze :/ bez sensu heheh

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 1 lipca 2013, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarola wiesz ja nie dostałam na podwyższoną PRL jeszcze leków, czekam na wyniki męża (jutro ma odebrać) i w czwartek na wizytę do gine, zobaczymy co powie, trochę się boję, mam nadzieję że u niego wszystko ok, ciekawe czy coś mi przepisze bo w sumie to powiedziała że nie jest aż tak bardzo podwyższona...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam u mnie chyba nie bedzie co testowac ale @ jeszcze nie ma...

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ