X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 2 lipca 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89 wrote:
    Hej dziewczyny. Widzę ze nowy watek lipcowy sie pojawil a jeszcze nie dawno pisalam na majowym:)niestety nie mialam laptopa przez dluzszy czas i nie moglam jak do was zajrzec.. Ja wlasnie 1 lipca robilam test ciazowy i wyszedl pozytywny:) Jestem szczesliwa i jednoczesnie sie boje:) ZYje nadzieja ze wszystko bedzie w koncu ok:)

    W takim razie gratuluję :-) A ile się starałaś ?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89 wrote:
    Hej dziewczyny. Widzę ze nowy watek lipcowy sie pojawil a jeszcze nie dawno pisalam na majowym:)niestety nie mialam laptopa przez dluzszy czas i nie moglam jak do was zajrzec.. Ja wlasnie 1 lipca robilam test ciazowy i wyszedl pozytywny:) Jestem szczesliwa i jednoczesnie sie boje:) ZYje nadzieja ze wszystko bedzie w koncu ok:)


    Gratulacje Kochana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia gratulacje <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje kochana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety kino pod gwiazdami nie wypaliło bo przyszła burza i deszcz :(

  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 2 lipca 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    W takim razie gratuluję :-) A ile się starałaś ?
    Razem 9miesiecy!W 2010 roku doczekalam sie corci, No i jestem po II poronieniach niestety:(
    Dziękuję za gratki, wszystko w rekach Boga..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2013, 22:48

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 3 lipca 2013, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc moje przyszłe mamusie GRATULACJE!!!!

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 3 lipca 2013, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia gratulacje.:)
    Kaarolaa mnie niestety tez,mozna wykreślić temperatura spadla , plamienie jest i za,kilka godzin @, nawet tym razem wcześniej niż powinna :\
    nie tracę nadziei - moze sierpień będzie mój :)
    za reszte testujaca trzymam mocno kciuki - potrzebujemy fasolkowych wiruskow :)

    kaarolaa, Andzia33, Modnisia lubią tę wiadomość

    relgh371zv6v421k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    insidia gratki:)

    u mnie to samo co u Natalii,wczoraj po 20-tej plamienie i niestety dzis rano szok...wielkie krwawienie:/ przez cala noc, zatem moje kolejne testowanie dopiero bedzie 29.07:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Dziewczynki o poranku :)

    Kurcze ja nie wiem co jest u mnie w tym cyklu...dzisiaj jest 16 dc a u mnie nadal nie ma większego skoku temperatury, w sobote na wizycie ginek powiedział, że owulka będzie max w 14 dc. Nie wiem co o tym mysleć, może ten cykl będę miała bezowulacyjny po prostu :(

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 lipca 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    witam Dziewczynki o poranku :)

    Kurcze ja nie wiem co jest u mnie w tym cyklu...dzisiaj jest 16 dc a u mnie nadal nie ma większego skoku temperatury, w sobote na wizycie ginek powiedział, że owulka będzie max w 14 dc. Nie wiem co o tym mysleć, może ten cykl będę miała bezowulacyjny po prostu :(


    Nusia bedzie dobrze...głowa do góry .. niestety tak jest , że każdy cykl jest inny

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jakoś to musi być...na ten cykl i tka za bardzo nie liczyłam, ale byłam pewna, że chociaż owulka będzie...zobaczymy jutro jaka temperatura będzie.
    A jak Kochana u Ciebie staranka? :)

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 lipca 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    No jakoś to musi być...na ten cykl i tka za bardzo nie liczyłam, ale byłam pewna, że chociaż owulka będzie...zobaczymy jutro jaka temperatura będzie.
    A jak Kochana u Ciebie staranka? :)


    U mnie dzis 16 dc .. owu w poprzednim cyklu własnie była w tym dniu choc pewnosci tez nie ma do konca .. czekam teraz sobie , starania poszły .. nic wiecje nie moge juz zrobic .. nie poprawie dziś bo juz jestem u siebie w domu nr 2 ..kidys w koncu musi zaskoczyć.. nie ma innej opcji , i ja tez nie przewiduje innej , jesli naturalnie nie pojdzie to inseminacja a jesli sie nie da to in vitro... nie zrezygnuje z dziecka z moim N .. daje nam czas do grudnia jesli sie nie uda to inseminacja .. nie chce tracić czasu a w tej kwestii pieniądze nie graja większej roli..


    Na dzien dzisiejszy oddała bym ostatniego grosza na moje II kreski 17 lipca .. Moj N ma imieniny 25 lipca .. miałby cudowny prezent..:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana kiedyś musi nam się udać!!! Ja też daję sobie jeszcze troszkę czasu, do końca wakacji a potem będę myśleć o in vitro bo też nie chcę więcej czasu marnować.

    My w tym cyklu idziemy łeb w łeb :) mój mąż za to ma urodziny 19 lipca i też marzę o II kreseczkach dla Niego, to byłoby spełnienie marzeń :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • mia6 Autorytet
    Postów: 419 773

    Wysłany: 3 lipca 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89 - wielkie gratulacje :) spokojnej ciąży :)

    kaarolaa- skoro kino nie wyszło, to mam nadzieję, że był romantyczny wieczór w domu z mężem :)

    Nusia - u mnie 15 dc i też nie widzę póki co skoku temperatury :( ostatnio owulacje miałam najprawdopodobniej 19 dc, ale i tak już się nakręcam, że to może być cykl bezowulacyjny.

    MariaAntonina - my na początku sierpnia mamy 1 rocznicę ślubu i najpiękniejszym prezentem byłby pozytywny test ciążowy w okolicach 20 lipca :)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ckai3e3kq5o7xu9o.png





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia6 a może miałaś owulke w 13 dc???

    ja nie sądzę, że u mnie aż tak może się przesunąć owulacja, bo w sobotę pęcherzyk miał już 21 mm, więc jak jutro nie będzie skoku to mogę ten cykl spisać na straty niestety

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 3 lipca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia6 wrote:
    my na początku sierpnia mamy 1 rocznicę ślubu i najpiękniejszym prezentem byłby pozytywny test ciążowy w okolicach 20 lipca :)

    My też mamy na początku sierpnia rocznicę tylko, że drugą ;)

    kaarolaa- szkoda że kino nie wypaliło, ale mam nadzieję, że mimo to wieczór był udany


    I witam wszystkie kobietki :)

    Nusia, kaarolaa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia 89 gratuluje :)
    jako że to mój pierwszy cykl starań strasznie się nakręcam,nie mogę się doczekać momentu zrobienia testu :)
    Kaarolaa szkoda że kino nie wypaliło :/ moja siostra mówiła wczoraj że u nas w mieście też nie bo była burza, dziwny zbieg okoliczności czy obie jesteśmy z tego samego miasta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podaj nazwe miasta, ja teraz w ełku mieszkam od 2 lat :)

    fabii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    podaj nazwe miasta, ja teraz w ełku mieszkam od 2 lat :)
    haha wiedziałam, moje kochane rodzinne miasteczko :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ