X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tyle cudow tu sie wydarzyło takze narazie tylko pozytywne nastawienie i nie chce słyszec, ze sie nie uda...

    Miriam, Emilka WSK, Iwka, Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    Jestem tu nowa... chociaż... tak naprawdę podczytuje Was codziennie od miesiąca... Chciałam dołączyć do szczęśliwych lipcówek - wszystko jedno czy testem ( przewidywany na początek lipca )czy późniejszym poczęciem (gdzieś w połowie ) ;) przyjmiecie...???

    Miriam, kaarolaa, basiulkaa_89, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muffinka no pewnie
    :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyjmiemy :)

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) od razu raźniej... że nie tylko ja mam "takie problemy"... długo zbierałam się żeby się zalogować ;)))

    Trzymam za Was mocno kciuki.... w końcu każdej kiedyś się uda - więc może to nasz czas ! Prawda !

    kaarolaa, Iwka, Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawda :)
    a jak długo sie juz starasz?

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie to jest 3 miesiąc takich intensywnych! Wcześniej było na luźno na zasadzie a nóż widelec dwie kreseczki przyjemnie nas zaskoczą... Tylko że jakoś od 3,5 roku nie zaskakują....

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, bo u mnie to tak ponad 3 lata a takie intensywne to ponad 2 lata. to napewno lipiec bedzie udany :) trzymam kciuki za Ciebie :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga30 tak jak napisałaś Lipiec bedzie twój i innych Starczek ja też się dołanczam na Lipiec !!!!

    Muffinka, AGA 30, Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę ze podobnie my tak nóż widelec staraliśmy się 2 lata w grudniu sprawdziłam jakimś programem w necie kiedy najlepiej i się udało niestety szczęście trwało 12 tyg teraz staramy się intensywnie 4 miesiące

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To też kawał czasu - to tym bardziej musi nam się udać. A macie jakieś "medyczne" przeszkody??

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, współczuje.... trzymam teraz kciuki !!!

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz jestem po dwoch poronieniach, moja przeszkoda to nietypowy kształt macicy, jutro mam wizyte u lekarza zobacze co mi powie jesli chodzi o moja macice. a dodatkowo brak płodnego sluzu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2013, 18:25

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisuję się i ja, po ekspresowym cyklu czerwcowym będę testowała na początku lipca około 4 bo mam takie wahania długości, że sama nie wiem już czego się spodziewać. To będzie już 4 cykl starań i coraz bardziej martwi mnie, że niestety nie należę do tych szybko zachodzących i może mnie czekać długa walka. Zakupiłam dziś wiesiołka i będę łykać, zastanawiam się w co jeszcze warto zainwestować na ten cykl. Na pewno kupię porządny termometr.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola a co masz tyłozgięcie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    karola a co masz tyłozgięcie?
    nie tylko cos jest nie tak z kształtem, nie wiem jak to wytłumaczyc, lekarz tez mi tego nie wytłumaczył tylko tak wyszło podczas badania HSG. jutro pojde to sie dokładniej wypytam, wiem ze mam tez zrosty ktore utrudniaja mi zagniezdzenie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej ale co zrosty pewnie po łyżeczkowaniu Ci się zrobiły hmm mam nadzieję że jutrzejsza wizyta coś wyjaśni i da jakieś rozwiązanie :)

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to tyłozgięcie też jest problemem - ja mam masakryczne podobno ale żaden z ginekologów nie mówił że to może być problemem...???
    Ja jestem posiadaczką PCO, braku owulacji, endometrium, śluzu i z za wysoka prolaktyna oraz M ma słabą armię ale wynagradza mu ilość jej.
    Po leczeniu prolaktyna wyrównana i owulacje jakby są, pozostaje problem endometrium i śluzu.

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ojej ale co zrosty pewnie po łyżeczkowaniu Ci się zrobiły hmm mam nadzieję że jutrzejsza wizyta coś wyjaśni i da jakieś rozwiązanie :)
    no własnie wychodzi na to ze po łyzeczkowaniu, od ponad roku cierpie na bole w podbrzuszu ale tylko przy serduszkowaniu. czasami az płacze z tego powodu, moze to tez przeszkadza mi w szybkim zajsciu w ciaze?

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kochanie nie dołącze do Was ale tak się z Wami związałam że będe regularnie tutaj zaglądać i się udzielac jeżeli moge :) To dzięki Wam uwiezyłam w siebie i sie udało :* :* <3 <3

    kaarolaa, Miriam, Muffinka, Andzia33, Fedra, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ