X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane.
    Pozdrawiam wszystkie nowe i już zapisane przyszłe - oczywiście - szczęśliwe lipcóweczki.
    Kaarolaa trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie i dobre wyniki badań.
    U mnie paskudnie. Mam anginę, wysoką temperaturę i ledwo zipię. Zatem raczej ten cykl nic nie wniesie, buu. Zdążyłam zakupić wiesiołek, magnez+B6, folik, termometr owulacyjny oraz 2 kilo migdałków wiec będę się faszerować żeby przyszły miesiąc był tym wymarzonym hihi ( tym bardziej ze wg kalendarza poczęć w lipcu mam szansę na faceta - bo przy babińcu w rodzinie jeden chłopak przydałby się )
    A tak btw - wierzycie w ten kalendarz i czy macie jakieś doświadczenia?? Przeczytałam że w Azji i USA jego sprawdzalność to 80%...???
    Temperatury nie mierze w tym cyklu - to bez sensu przy gorączce i na przeciwbólowych i tak nic nie zaobserwuje a już mam 10 dzień - owulacja powinna być lada moment przy cyklach 26-31 a z chęci do baraszkowania nici.

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    uf kamień z serca :) mam nadzieję że szybko zlecą Ci te miesiące a jak już zlecą to hop już fasolka :)

    Też mam taką nadzieję, teraz zajmę się ślubem żeby nie myśleć tyle o tym ale jak odstawie tabletki antykoncepcyjne to mogę mieć taki wysyp jajeczek, że jeszcze bliżniaków się doczekam :D Z resztą u mnie jest to możliwe bo moja babcia jest z bliżniaków :)
    Ale fajnie by było <3

    Miriam, Andzia33 lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine - ja słyszałam że największe prawdopodobieństwo bliźniąt jest właśnie w co drugim pokoleniu także do dzieła hihih. A teraz ślubna gorączka , potem uroczystość i nawet nie wiesz kiedy będzie już czas na staranka.

    Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak słyszałam :D ale najpierw trzeba wyleczyć infekcje i torbiele, wiec dopiero za pół roku zaczynam sie starać. :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po odstawieniu tabletek trzeba jeszcze odczekac jakis czas aby móc zacząć staranka ??

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Też mam taką nadzieję, teraz zajmę się ślubem żeby nie myśleć tyle o tym ale jak odstawie tabletki antykoncepcyjne to mogę mieć taki wysyp jajeczek, że jeszcze bliżniaków się doczekam :D Z resztą u mnie jest to możliwe bo moja babcia jest z bliżniaków :)
    Ale fajnie by było <3
    to za te długie czekanie moze trafi sie kumulacja :) apropo ja mam rodzenstwo blizniaki chłopak i dziewczyna :)

    Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam że po odstawieniu przez 3 m-ce jest duża szansa na ciąże mnogą. Nie słyszałam o realnych przeciwskazaniach do poczęć w tym czasie choć często lekarze tak zalecają - żeby wyczyścić organizm z tej chemii...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie coś podczytuję w necie, że należy odczekac ok 3 miesiące ale nie wiem czy wytrzymam, w ogole mam nadzieję, że przez pół roku torbiele się wchłoną i dalsze leczenie nie będzie konieczne bo tego już bym nie zniosła.. ;/

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno się wchłoną !! a może porozmawiaj ze swoim ginekologiem co on/ona myśli. Czy od razu można się starać po tych tabletkach, czy są jakieś przeciwskazania. Wiadomo są mocniejsze i słabsze, jedne mają więcej skutków ubocznych inne mniej, jedne sprzyjają ciążom inne nie...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka wrote:
    Na pewno się wchłoną !! a może porozmawiaj ze swoim ginekologiem co on/ona myśli. Czy od razu można się starać po tych tabletkach, czy są jakieś przeciwskazania. Wiadomo są mocniejsze i słabsze, jedne mają więcej skutków ubocznych inne mniej, jedne sprzyjają ciążom inne nie...

    Tak zrobię za parę dbi ide na kontrol wiec zapytam ;)

    atdc8iikup31msj2.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he ;) zapisuję się do was

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy :) narazie jest nas tu jeszcze malutko i raczej cichutko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki!!!
    A ja dziś wyniki PrL odebrałam i za wysoka jak i normalna jak i poobciązeniu!!! W poniedziałek idę do gina ciekawe co mi powie na te wyniki!!!!
    Jeszcze pare dni anty i zacznie się staranie choć podejżewam że pierwsza owulka w sierpniu wystąpi dopiero po tych pigułkach!!!!
    powodzenia wszystkim życzę!!

    kaarolaa, Kaja, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro ide sobie prolaktyne i progesteron sprawdzic. lekarz powiedział ze nie musze tego robic skoro mam cykle regularne, ale na wszelki wypadek chce wiedziec, ze wszystko jest ok. jak bede miała papierek w reku to sie wtedy uspokoje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA tobie tez powodzenia bo juz niedługo staranka sie zaczynaja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja jutro ide sobie prolaktyne i progesteron sprawdzic. lekarz powiedział ze nie musze tego robic skoro mam cykle regularne, ale na wszelki wypadek chce wiedziec, ze wszystko jest ok. jak bede miała papierek w reku to sie wtedy uspokoje :)

    Moje cykle też jak w zegarku chodzą co 28-29 dni a jednak prolaktyna za wysoka !!!!
    I to drugi raz za wysoka wyszła bo 3 miesiące temu też za wysoka była ale gin nic mi nie przepisał!!!!
    No jeszcze trochę i zaczną sie starania i co miesięczna nadzieja!!!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jaki wynik Ci wyszedł ? podaj normy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś mój wynik to 542.9 a norma jest do 511
    a po obciążeniu mam4588 a norma to powinna być do 6x krotna od tej pierwszej a mi wychodzi 8.5 x więcej

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to niezle, kurcze czemu lekarze tacy sa ze podasz im juz gotowe wyniki pod nos a oni dalej nic z tym nie robia? moze teraz inaczej na to spojrzy i w koncu cos Ci przepisze na obnizenie. ciekawe jak moja jutro wyjdzie?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 miesiące temu miałam 50.08ng/ml a norma jest do 23 i też lekarz nic nie powiedział!!!Bo dzisiejszy wynik jest w uIU/ml ale też za wysoki tym bardziej dla kobiety starającej się malenstwo!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ