X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka wrote:
    A to tyłozgięcie też jest problemem - ja mam masakryczne podobno ale żaden z ginekologów nie mówił że to może być problemem...???
    Ja jestem posiadaczką PCO, braku owulacji, endometrium, śluzu i z za wysoka prolaktyna oraz M ma słabą armię ale wynagradza mu ilość jej.
    Po leczeniu prolaktyna wyrównana i owulacje jakby są, pozostaje problem endometrium i śluzu.
    to tez kochana masz nie za fajnie :( ale probowac trzeba i sie nie poddawac :)

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa to daj koniecznie znać co lekarz powie! I trzymam kciuki żeby wyszło ze taka przeszkoda to żadna przeszkoda....

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Monika zaglądaj i zarażaj HiHi


    Karola no ból podczas <3 na pewno nie pomaga bo w tedy ciało się spina :( niestety ale można zajść sama wiesz :) o tym najlepiej



    Muffin no niestety tyłozgięcie przeszkadza w zajściu podobno najlepsza pozycja do zajścia w ciąże jeżeli masz tyłozgięcie to "od tyłu tzw na pieska , i na łyżeczkę tak twierdzi mój gin :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Aga30 tak jak napisałaś Lipiec bedzie twój i innych Starczek ja też się dołanczam na Lipiec !!!!
    No Kaja mam nadzieje że jak nie lipiec to sierpień będzie mój!!Jeszcze troche tych pigułek i koniec pauzy !!!!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    No Monika zaglądaj i zarażaj HiHi


    Karola no ból podczas <3 na pewno nie pomaga bo w tedy ciało się spina :( niestety ale można zajść sama wiesz :) o tym najlepiej



    Muffin no niestety tyłozgięcie przeszkadza w zajściu podobno najlepsza pozycja do zajścia w ciąże jeżeli masz tyłozgięcie to "od tyłu tzw na pieska , i na łyżeczkę tak twierdzi mój gin :)
    przeszłam juz 3 miesieczne leczenie ale srednio mi to pomogło. wiem, ze to przeszkadza ale co ja na to poradze, ciagle mam pod gorke ale sie nie poddam :)

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    No Kaja mam nadzieje że jak nie lipiec to sierpień będzie mój!!Jeszcze troche tych pigułek i koniec pauzy !!!!:-)



    no ba pewnie że tak będzie :-):-):-):-):-):-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka wrote:
    Kaarolaa to daj koniecznie znać co lekarz powie! I trzymam kciuki żeby wyszło ze taka przeszkoda to żadna przeszkoda....
    tak dam znac pod wieczor bo rano do pracy, a pozniej dopiero do lekarza, ciekawe ile bede czekała w kolejce, czasami zajmuje mi to 4 godziny.

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat na pieska mi nie przeszkadza :) lubię najbardziej :) bo w takiej pozycji mnie nic nie boli.... wiec może ma to głębszy sens :)
    Obecne ciężaróweczki .... zarażajcie nas !! Bierzemy wszystkie fluidki !

    Kaarolaa pewnie nie poddamy się! nastawienie to najważniejsza kwestia.

    Miriam, kaarolaa, inessa, Fedra lubią tę wiadomość

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    no ba pewnie że tak będzie :-):-):-):-):-):-)
    Nie ma innej opcji!!!Ale obiecuje sobie że nie będę prowadzić żadnych obserwacji poprostu luz i tyle!!!A już na tyle zam swój organizm że poprostu od 13 dc wiem że trzeba działać!!!
    Jejku niech te pigułki się kończą już!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko na razie na chwilk echce troche podbudować :D
    dwie sprawy jedna to o chorobie i antybiotyku w piątek jedna z dziewczy z forum zaszła wciąże po chorobie i antybiotyku podczas owulki i do tego w środe miała iśc do ginekologa od niepłodności :D
    druga sprawa co do budowy macicy, wiele kobiet ma tyłozgięcie polecają przy starankach i to lekarze kochać się od tyłu :) moją przyjaciółka od dziecka się znamy ma bardzo duże tyłozgiecie i macice dwórożną i kilka innych problemów poroniła 3 razy w tym jedna ciąża była bliźniacza i jedno z dzieci poroniła drugie urodziła niestety leżała całą ciąże w szpitalu a dwa lata temu urodziała drugie dzieciątko zdrowiutkie wie,że to cud ale widzicie zdarzają się i nie są rzadkością tylko trzeba dać sobie czas i jak ona mówi mimo wszystko starać sie nie stresować wszystko przyjdzie w swoim czasie. Powodzenia Wam życzę i zdrówka :D

    Miriam, Kaja, Eavonne, Iwka, samira, Ila, Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi proszę jak to jest z serduszkowaniem i wizytą u ginekologa, mnie zawsze mówiono, że nie należy nawet kilka dni przed ale przecież przy monitoringu cyklu chyba nikt z serduszkowania nie rezygnuje, pytam bo mam umówioną wizytę i ponieważ miałam krótki cykl wypadnie 14dc.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa która to taka szczęściara na antybiotyku :D :?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    powiedzcie mi proszę jak to jest z serduszkowaniem i wizytą u ginekologa, mnie zawsze mówiono, że nie należy nawet kilka dni przed ale przecież przy monitoringu cyklu chyba nikt z serduszkowania nie rezygnuje, pytam bo mam umówioną wizytę i ponieważ miałam krótki cykl wypadnie 14dc.
    Ja jedynie staram się nie serduszkować w dzień wizyty!!!o oczywiście przed wizytą!!!Nigdy nic mi lekarz nie mówił takiego że nie wolno przed wizytą się ten tego!!:-)

    Miriam, Kaja lubią tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super, będą i staranka i wizyta:) może nawet mi gin powie czy mam owu bo w poprzednim cyklu wypadła mi w 14dc według temperatury

    Miriam, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze, że udaje mi się znów pozytywnie myśleć bo wczoraj kiedy mnie @ zaskoczyła tak wcześnie nie mogłam się jakoś pozbierać, popłakałam troche, wymoczyłąm się w wannie z M, wytuliłam go i jakoś dziś jest znacznie lepiej, co my byśmy kobiety bez tych mężczyzn zrobiły

    Miriam, kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok Kochane moje ja uciekam pić ziółka ks. Sroki i spać życzę kolorowych snów dużo owocnych serduszek <3 Buziaki kochane :) :*

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Nie ma innej opcji!!!Ale obiecuje sobie że nie będę prowadzić żadnych obserwacji poprostu luz i tyle!!!A już na tyle zam swój organizm że poprostu od 13 dc wiem że trzeba działać!!!
    Jejku niech te pigułki się kończą już!!!

    To masz fajnie bo u mnie to jak loteria w lotto strzelanie na oślep oby Clo pomogło :-/

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ DZIEWCZYNKI....MIŁO BYŁO SIE DZIS POWYGRZEWAĆ NA SŁONECZKU:) PEWNIE DO WAS DOŁĄCZE ZA 2 DNI MA PRZYJŚĆ @ I CHYBA PRZYJDZIE....TAK CZUJE... WIEC JAK CO SIE WPISUJE :)


    DOBRANOC :D

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc :)

    sylvia lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jeszcze przed starankami, kilka miesięcy temu nastawiłam się psychicznie, że bedę w ciazy w lipcu i może by sie udało gdyby nie to, że coś mam na macicy i prawdopodobnie czeka mnie zabieg i może to opóźnić starania .... Ale mam nadzieję, że może jednak się uda, przez meisiąc się zagoję raczej ;)) Fajnie jakby się udało... :)

    Emilka WSK moja koleżanka jak poroniła to 3 lekarzy powiedziało jej żeby sie starała w ciągu najbliższych miesięcy bo organizm jest naładowany hormonami i podobno łatwiej jest zajść w ciąże więc mam nadzieję, że szybko ci się uda... :))

    Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ