X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak lepiej zeby sie w normie miescił...powodzenia Ci zycze i jak teraz gin nic nie zrobi to idz do innego albo do endo oni chetniej wypisuja jakies leki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine ja dostałam tabletki właśnie po to, by zwiększyć szanse. Brałam Cilest (dwa opakowania bez przerwy) a teraz mam cykl stymulowany CLO i hormonami, dlatego te 3 miesiące czekania to tak niekoniecznie. Zapytaj ginekologa.

    Witam się dziewczyny, bo ja też będę testować w lipcu :) miałam przerwę w staraniach, gdyż brałam anty, ale od 04.06 "wróciłam do gry". Dziś jest mój 9dc i ostatnia tabletka CLO wzięta została dziś rano :) od jutra Estrofem i w 14dc monitoring :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Ofelaine ja dostałam tabletki właśnie po to, by zwiększyć szanse. Brałam Cilest (dwa opakowania bez przerwy) a teraz mam cykl stymulowany CLO i hormonami, dlatego te 3 miesiące czekania to tak niekoniecznie. Zapytaj ginekologa.

    Witam się dziewczyny, bo ja też będę testować w lipcu :) miałam przerwę w staraniach, gdyż brałam anty, ale od 04.06 "wróciłam do gry". Dziś jest mój 9dc i ostatnia tabletka CLO wzięta została dziś rano :) od jutra Estrofem i w 14dc monitoring :)
    No to powodzenia i owocnego cyklu!!!
    Ja za parę dni kończe anty brać!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam i ja ;) powodzenia zycze kochana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, ja Wam równiez kibicuję, oby lipiec był szczęśliwy dla wielu z nas :)

    kaarolaa, Fedra lubią tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga nie martw się o prolaktynę ja też miałam wysoką dostałam Dostinex i już ok

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, ze tak rzadko zaglądam na forum, ale za bardzo boli..Każdy wolny dzien, godzinę spędzam z bliskimi, rodziną, w pracy żeby tylko zająć myśli, tak mocno pragnę maleństwa z powrotem pod moim sercem, że błagam Boga z całych sił o jego powrót, potrzebujemy go do życia... Bóg dał nam szansę, pokazał, że możemy być rodzicami, ale zabierając nam kruszynkę zblizył do nas całą- nawet tą przeciwną- rodzinę, stosunki z teściami się baaardzo poprawiły, cierpią z nami i kibicują (!) teraz..wzięliśmy się za badania z mężem... Coś zaczyna się dziać, wolałabym żeby maluszek rosnął teraz we mnie, ale Bóg wiedział co robi, to Jego wola, a On wie czego nam najbardziej brakuje, codzień się modlę i wierzę, że Bóg mnie wysłucha ponownie, nie przestałam wierzyć ani na moment..

    gosia28:(, Modnisia, Shagga_80, Andzia33, ;oniqa, Fedra, perełeczka lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ;) dopisuję się :) u mnie teraz palnowana @ 14 lipca

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi kochana jak się czujesz,widzę ze już serduszka idą pełna parą :)

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam się do lipcówek... ale już sie tak nie nakręcam...pełen luzzzzz... :) chyba heheh

    relgg7rfroacrbi5.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam mojemu mężusiowi Selem+E i łyka.. cieżko bo ciężko ale łyka :)

    Fedra lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Ja jeszcze na czerwcowych ale podglądam Was tu czasem. Właśnie wróciłam od gin i powiedział że w lipcu zaczynamy ze wspomagaczami....i ciąża będzie. Kochane wiecie może o jakie lekarstwa mu chodziło? Pewnie coś w standardzie ?

    sylvia trzymam kciuki aby pomogło <3

    Trzymam kciuki aby lipiec był dla Was owocny :)

    sylvia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki widze, ze teraz tu pusto jest. ja odebrałam wyniki PRL i niestety mam 48,91 a norma jest do 23,30. no i co teraz? kurcze nie znam sie duzo za duza jest? moze dziwne pytania zadaje ale nie wiem co o tym myslec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Witam ;) dopisuję się :) u mnie teraz palnowana @ 14 lipca
    no to razem czekamy bo u mnie jak nic sie nie zmieni to tez bedzie małapa 14...

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jesteśmy we dwie na 14 :-) ja w tym cyklu muszę się wybrać do gina.

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak długo sie starasz?

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz będzie 11 miesiąc:-\

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to juz powoli trzeba myslec o jakiejs wizycie u gina, zycze aby jednak nie było to konieczne :) bo w lipcu napewno nie zobaczymy @ :)

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja właśnie nafluidkowana ciążowo wróciłam do domu po wizycie u siostry. (Podzielę się tymi fluidkami z wami wiec łapcie:) Jest w 19tc i ma taki śliczny brzuszek, że nie mogłam się napatrzeć i musiałam po dotykać. Z pewnej strony nie jest to łatwe bo ja się staram i nie wychodzi a jej się udało ale szukam zawsze też plusów żeby się nie załamać. Waham się czy mierzyć w tym cyklu temperaturę, w sumie to tylko jeden cykl mierzyłam i wykres był czytelny wiec może by warto było,z drugiej strony chciała bym jak najbardziej odpuścić, może wtedy się uda. Dziś mąż niechętnie mi oznajmił, że kolejna nasz bliska znajoma zaszła. Nie chciał mi mówić bo wie, jak bardzo chcę zajść. Ona też się już jakiś czas starała i nie wychodziło i udało się dopiero jak odpuściła. Może to jakaś metoda. Proszę poradźcie mi z tym mierzeniem bo już sama nie wiem, łykam wiesiołek wiec albo mierzenie albo odstawienie przed 14dc wchodzi w grę. Ależ dużo naskrobałam, mam nadzieję, że nie zanudzam.

    Miriam lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny macie fajny kalendarz wpisujecie dzień cyklu i datę ostatniej @ i robicie przelicz ,dla tych zaciążonych ale nie tylko :P .przejrzyjcie :D

    http://dziecko.haczewski.pl/

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ