X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 378

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Za wszystkie trzymam mocno kciuki .Mam nadzieję,że lipiec będzie owocny. Mam do tego miesiąca sentyment bo wtedy została poczęta moja córeczka :) Piękny lipcowy dzień :) Wam też przyniesie szczęście <3

    sylvia, Iwka, Kaja, Kami, Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi, też się o to modlę!!!

    Iwka lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    no to juz powoli trzeba myslec o jakiejs wizycie u gina, zycze aby jednak nie było to konieczne :) bo w lipcu napewno nie zobaczymy @ :)

    Mam taką nadzieję :-). Chociaż jak zajdę to i tak wizyta będzie konieczna:-)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane , mnie kończy się okres więc czuję się lepiej. Jutro ide na wesele i kolejne za tydzień w piątek. Wcale mi się nie chce tam iść ale niestety moj M jest świadkiem :)
    Do tego wszystkiego mam uczulenie na słońce i mnie wysypało bo wczoraj zgrabiałam trawe na podwórku , szlag mnie trafi dzisiaj bo praży u nas niemiłosiernie a Ja wyjść nie moge....ehhhh
    Emi jak tam kochana?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Hej kochane , mnie kończy się okres więc czuję się lepiej. Jutro ide na wesele i kolejne za tydzień w piątek. Wcale mi się nie chce tam iść ale niestety moj M jest świadkiem :)
    Do tego wszystkiego mam uczulenie na słońce i mnie wysypało bo wczoraj zgrabiałam trawe na podwórku , szlag mnie trafi dzisiaj bo praży u nas niemiłosiernie a Ja wyjść nie moge....ehhhh
    Emi jak tam kochana?
    Wiesz Jaguś...jakoś inaczej, boli wiadomo tak samo mocno, ale ja naprawdę w środku czuję taki spokój jak w kwietniu, drugi raz w życiu, wtedy na ciążę a teraz...? Lekarz dał zielone światło, zagoiłam się (już!) i przeszłam miesiączkę (również już!)... Ta tęsknota za dolegliwościami ciążowymi i moim wystającym brzuszkiem jest tak wielka, że nie chcemy czekać i <3 ..jedyne co nas czasem przytlacza, to strach przed powtórnym pobytem w szpitalu..te sale, sala zabiegowa..śnią sie po nocach ale ja i m zrobimy tym razem wszystko aby tam nie wracać, wydamy ostatni grosz na specjalistę prowadzącego ciążę, rodzina, która już wie o wszystkim nawet teraz- w staraniach- mnie odciąża, większe zakupy mąż robi, ciężary też inni noszą, do pracy i z pracy dowóz, obiady czasem mamy gotowe, a ja tylko jeść, pić, wszystko swoje z działki, soczki świeże, leżeć, grzać się i wdychać las... Codziennie spacery 2 godzinne.. Czuję się jak w sanatorium ale dla maluszka wytrzymam :)

    Czuję ten miesiąc....!

    kaarolaa, Natalia, Modnisia, Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Wiesz Jaguś...jakoś inaczej, boli wiadomo tak samo mocno, ale ja naprawdę w środku czuję taki spokój jak w kwietniu, drugi raz w życiu, wtedy na ciążę a teraz...? Lekarz dał zielone światło, zagoiłam się (już!) i przeszłam miesiączkę (również już!)... Ta tęsknota za dolegliwościami ciążowymi i moim wystającym brzuszkiem jest tak wielka, że nie chcemy czekać i <3 ..jedyne co nas czasem przytlacza, to strach przed powtórnym pobytem w szpitalu..te sale, sala zabiegowa..śnią sie po nocach ale ja i m zrobimy tym razem wszystko aby tam nie wracać, wydamy ostatni grosz na specjalistę prowadzącego ciążę, rodzina, która już wie o wszystkim nawet teraz- w staraniach- mnie odciąża, większe zakupy mąż robi, ciężary też inni noszą, do pracy i z pracy dowóz, obiady czasem mamy gotowe, a ja tylko jeść, pić, wszystko swoje z działki, soczki świeże, leżeć, grzać się i wdychać las... Codziennie spacery 2 godzinne.. Czuję się jak w sanatorium ale dla maluszka wytrzymam :)

    Czuję ten miesiąc....!


    Emi to dobrze , że wspieracie się z mężem nawzajem. To jest najważniejsze bo razem przejdziecie wszystko. Odpoczynku nigdy za wiele , także odpoczywaj. Szybciutko się zagoiłaś i już jesteś po okresie , naprawde super wieści. Trzymam kciuki za lipiec i za Was.

    Emilka WSK, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Emi to dobrze , że wspieracie się z mężem nawzajem. To jest najważniejsze bo razem przejdziecie wszystko. Odpoczynku nigdy za wiele , także odpoczywaj. Szybciutko się zagoiłaś i już jesteś po okresie , naprawde super wieści. Trzymam kciuki za lipiec i za Was.


    A ja za Ciebie! Naprawdę mam przeczucia, a ja rzadko się mylę kiedy już coś mi serce mówi :)

    Jaga lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    A ja za Ciebie! Naprawdę mam przeczucia, a ja rzadko się mylę kiedy już coś mi serce mówi :)

    Mam mieszane uczucia co do mnie , bo niby jest ok ale nie wychodzi. Po weselach pójde do swojego gin po skierowanie na badania hormonów a jak nie będzie chciał to pojade do Łodzi do starej ginekolog co prowadziła mi pierwszą ciążę. Niestety mieszkan na zadupiu i tutaj o dobrego lekarza to trzeba chodzić ze świeczką i szukać.
    Teraz też zwolnimy trochę z moim M bo on może nieć słabe nasienie. Więc zamiast przy owulce codziennie to się zmolestujemy jak będziemy chcieli:D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia ja również zaniechałam mierzeni temperatury, muszę stwierdzić, że jest mi z tym zdecydowanie lepiej. Nie nakręcam się tak bardzo, zdaję się na lekarza, biorę leki, serduszkujemy regularnie, ale z fantazją ;)Ja źle znosiłam mierzenie, od rana się stresowałam, za wiele myślałam. Teraz mam spokój. Wiesiołek biorę do 11 dc, tak na wszelki wypadek, jakby owu miała przyjść wcześniej

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja witam was od jutra urlopuje więc macie bojowe zadanie jak wrócę to ma tu być 99% zafasolkowanych ,a ja będę tą ostatnią zgadzacie si?ę ????

    kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak długo bedzie trwał ten urlop bo nie wiem czy zdaze zaciazyc zanim wrocisz :)

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a jak długo bedzie trwał ten urlop bo nie wiem czy zdaze zaciazyc zanim wrocisz :)


    spokojnie masz czasu ,a czasu nawet blizniaki zdążysz tylko jak ja wrócę ma być ;-) ehhh jak ja wam tego życze i sobie tez !!!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki mogę do Was dołączyć,bo dzis ta cholera @ zawitała:(Pozdrawiam i trzymam kciuki za Nas Wszystkie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2013, 05:56

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapraszamy :) troche tu u nas jeszcze cicho, ale mysle ze powoli sie rozkreci :)

  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że się rozkręci, puki co mamy jeszcze czerwiec :)

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam w lipcuweczkach! <3

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam dzisiuj u lekarza, udało mi sie dostac dostałam bromergon na 2 miesiace, a pozniej znow zrobie wyniki i zobacze czy spadła. moze uda mi sie teraz zajsc w ciaze bez problemu.

    ale tu jeszcze pusto jest...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kaarollaa no cos pusciutko tu was:(fajnie ze zalatwilas tego ginekologa ja tez bralam wczesniej bromergon i pomogl trzymaj kciuki:*

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki, przenoszę się tu do Was bo niestety dostałam @ dzisiaj.

    Kaarolaa mam do Ciebie pytanko: w którym dniu cyklu robi się badanie prolaktyny???

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Słoneczka:*

    Ja po sobotnim weselu mam okropny ból w ranie po cesarce i zastanawiam się czy bolą mnie mięśnie o których nie miałam pojęcia , że istnieją czy to może zrost mi się zerwał. Dzisiaj jest już lepiej ale w niedziele myślałam , że nie wstane z łóżka :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ