X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Za wszystkie trzymam mocno kciuki .Mam nadzieję,że lipiec będzie owocny. Mam do tego miesiąca sentyment bo wtedy została poczęta moja córeczka :) Piękny lipcowy dzień :) Wam też przyniesie szczęście <3

    sylvia, Iwka, Kaja, Kami, Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi, też się o to modlę!!!

    Iwka lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    no to juz powoli trzeba myslec o jakiejs wizycie u gina, zycze aby jednak nie było to konieczne :) bo w lipcu napewno nie zobaczymy @ :)

    Mam taką nadzieję :-). Chociaż jak zajdę to i tak wizyta będzie konieczna:-)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane , mnie kończy się okres więc czuję się lepiej. Jutro ide na wesele i kolejne za tydzień w piątek. Wcale mi się nie chce tam iść ale niestety moj M jest świadkiem :)
    Do tego wszystkiego mam uczulenie na słońce i mnie wysypało bo wczoraj zgrabiałam trawe na podwórku , szlag mnie trafi dzisiaj bo praży u nas niemiłosiernie a Ja wyjść nie moge....ehhhh
    Emi jak tam kochana?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Hej kochane , mnie kończy się okres więc czuję się lepiej. Jutro ide na wesele i kolejne za tydzień w piątek. Wcale mi się nie chce tam iść ale niestety moj M jest świadkiem :)
    Do tego wszystkiego mam uczulenie na słońce i mnie wysypało bo wczoraj zgrabiałam trawe na podwórku , szlag mnie trafi dzisiaj bo praży u nas niemiłosiernie a Ja wyjść nie moge....ehhhh
    Emi jak tam kochana?
    Wiesz Jaguś...jakoś inaczej, boli wiadomo tak samo mocno, ale ja naprawdę w środku czuję taki spokój jak w kwietniu, drugi raz w życiu, wtedy na ciążę a teraz...? Lekarz dał zielone światło, zagoiłam się (już!) i przeszłam miesiączkę (również już!)... Ta tęsknota za dolegliwościami ciążowymi i moim wystającym brzuszkiem jest tak wielka, że nie chcemy czekać i <3 ..jedyne co nas czasem przytlacza, to strach przed powtórnym pobytem w szpitalu..te sale, sala zabiegowa..śnią sie po nocach ale ja i m zrobimy tym razem wszystko aby tam nie wracać, wydamy ostatni grosz na specjalistę prowadzącego ciążę, rodzina, która już wie o wszystkim nawet teraz- w staraniach- mnie odciąża, większe zakupy mąż robi, ciężary też inni noszą, do pracy i z pracy dowóz, obiady czasem mamy gotowe, a ja tylko jeść, pić, wszystko swoje z działki, soczki świeże, leżeć, grzać się i wdychać las... Codziennie spacery 2 godzinne.. Czuję się jak w sanatorium ale dla maluszka wytrzymam :)

    Czuję ten miesiąc....!

    kaarolaa, Natalia, Modnisia, Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Wiesz Jaguś...jakoś inaczej, boli wiadomo tak samo mocno, ale ja naprawdę w środku czuję taki spokój jak w kwietniu, drugi raz w życiu, wtedy na ciążę a teraz...? Lekarz dał zielone światło, zagoiłam się (już!) i przeszłam miesiączkę (również już!)... Ta tęsknota za dolegliwościami ciążowymi i moim wystającym brzuszkiem jest tak wielka, że nie chcemy czekać i <3 ..jedyne co nas czasem przytlacza, to strach przed powtórnym pobytem w szpitalu..te sale, sala zabiegowa..śnią sie po nocach ale ja i m zrobimy tym razem wszystko aby tam nie wracać, wydamy ostatni grosz na specjalistę prowadzącego ciążę, rodzina, która już wie o wszystkim nawet teraz- w staraniach- mnie odciąża, większe zakupy mąż robi, ciężary też inni noszą, do pracy i z pracy dowóz, obiady czasem mamy gotowe, a ja tylko jeść, pić, wszystko swoje z działki, soczki świeże, leżeć, grzać się i wdychać las... Codziennie spacery 2 godzinne.. Czuję się jak w sanatorium ale dla maluszka wytrzymam :)

    Czuję ten miesiąc....!


    Emi to dobrze , że wspieracie się z mężem nawzajem. To jest najważniejsze bo razem przejdziecie wszystko. Odpoczynku nigdy za wiele , także odpoczywaj. Szybciutko się zagoiłaś i już jesteś po okresie , naprawde super wieści. Trzymam kciuki za lipiec i za Was.

    Emilka WSK, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Emi to dobrze , że wspieracie się z mężem nawzajem. To jest najważniejsze bo razem przejdziecie wszystko. Odpoczynku nigdy za wiele , także odpoczywaj. Szybciutko się zagoiłaś i już jesteś po okresie , naprawde super wieści. Trzymam kciuki za lipiec i za Was.


    A ja za Ciebie! Naprawdę mam przeczucia, a ja rzadko się mylę kiedy już coś mi serce mówi :)

    Jaga lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    A ja za Ciebie! Naprawdę mam przeczucia, a ja rzadko się mylę kiedy już coś mi serce mówi :)

    Mam mieszane uczucia co do mnie , bo niby jest ok ale nie wychodzi. Po weselach pójde do swojego gin po skierowanie na badania hormonów a jak nie będzie chciał to pojade do Łodzi do starej ginekolog co prowadziła mi pierwszą ciążę. Niestety mieszkan na zadupiu i tutaj o dobrego lekarza to trzeba chodzić ze świeczką i szukać.
    Teraz też zwolnimy trochę z moim M bo on może nieć słabe nasienie. Więc zamiast przy owulce codziennie to się zmolestujemy jak będziemy chcieli:D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia ja również zaniechałam mierzeni temperatury, muszę stwierdzić, że jest mi z tym zdecydowanie lepiej. Nie nakręcam się tak bardzo, zdaję się na lekarza, biorę leki, serduszkujemy regularnie, ale z fantazją ;)Ja źle znosiłam mierzenie, od rana się stresowałam, za wiele myślałam. Teraz mam spokój. Wiesiołek biorę do 11 dc, tak na wszelki wypadek, jakby owu miała przyjść wcześniej

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja witam was od jutra urlopuje więc macie bojowe zadanie jak wrócę to ma tu być 99% zafasolkowanych ,a ja będę tą ostatnią zgadzacie si?ę ????

    kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak długo bedzie trwał ten urlop bo nie wiem czy zdaze zaciazyc zanim wrocisz :)

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a jak długo bedzie trwał ten urlop bo nie wiem czy zdaze zaciazyc zanim wrocisz :)


    spokojnie masz czasu ,a czasu nawet blizniaki zdążysz tylko jak ja wrócę ma być ;-) ehhh jak ja wam tego życze i sobie tez !!!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki mogę do Was dołączyć,bo dzis ta cholera @ zawitała:(Pozdrawiam i trzymam kciuki za Nas Wszystkie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2013, 05:56

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapraszamy :) troche tu u nas jeszcze cicho, ale mysle ze powoli sie rozkreci :)

  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że się rozkręci, puki co mamy jeszcze czerwiec :)

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam w lipcuweczkach! <3

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam dzisiuj u lekarza, udało mi sie dostac dostałam bromergon na 2 miesiace, a pozniej znow zrobie wyniki i zobacze czy spadła. moze uda mi sie teraz zajsc w ciaze bez problemu.

    ale tu jeszcze pusto jest...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kaarollaa no cos pusciutko tu was:(fajnie ze zalatwilas tego ginekologa ja tez bralam wczesniej bromergon i pomogl trzymaj kciuki:*

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki, przenoszę się tu do Was bo niestety dostałam @ dzisiaj.

    Kaarolaa mam do Ciebie pytanko: w którym dniu cyklu robi się badanie prolaktyny???

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Słoneczka:*

    Ja po sobotnim weselu mam okropny ból w ranie po cesarce i zastanawiam się czy bolą mnie mięśnie o których nie miałam pojęcia , że istnieją czy to może zrost mi się zerwał. Dzisiaj jest już lepiej ale w niedziele myślałam , że nie wstane z łóżka :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ