X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 9 lipca 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Jaga, widzę, że z okolic Łodzi- ja jestem z Lublina, ale mieszkam w Piotrkowie Tryb. :-)

    Pozdruffki :-)

    Ja jestem rodowitą Łodzianką ale mieszkam za Rawą Mazowiecką, więc jeszcze bliżej :)

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny czy taki wysoki skok mojej tempki moze byc spowodowany choroba? tzn akurat od wczoraj mam powiekszony migdal i gardlo mnie ogolnie boli:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane ja tylko zajrzałam poczytac co u Was słychowac i juz uciekam :)buziaki...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 9 lipca 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam wszystkie
    Emilka zrób bete,czekamy na pozytywny wynik

    Modnisia lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja wiem ze marudze tu Wam, ale mam pytanie, czy ktoraś z Was miała tak ze np. zaczol jej sie podobac np. zapach ala domestos, wanish?choc szybciej to ich nie cierpiałam, i drugie to to ze jak tylko dzis zaczełam myc zeby to odrazu był odruch ...wiecie jaki;) bo u mnie tak poza tym to dalej bez @ ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2013, 18:02

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    hej dziewczyny, ja wiem ze marudze tu Wam, ale mam pytanie, czy ktoraś z Was miała tak ze np. zaczol jej sie podobac np. zapach ala domestos, wanish?choc szybciej to ich nie cierpiałam, i drugie to to ze jak tylko dzis zaczełam myc zeby to odrazu był odruch ...wiecie jaki;) bo u mnie tak poza tym to dalej bez @ ;)


    Kochana a robiłaś test ciążowy? ile dni jesteś po terminie spodziewanej @?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś 6 dzień, testu nie robiłam jeszcze planuje na jutro chyba ze @ zawita.

    Iwka, MM28, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Jui Znajoma
    Postów: 26 45

    Wysłany: 9 lipca 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich :)
    Wpadłam by wnieść trochę nadziei - otóż UDAŁO SIĘ!!! w trzecim cyklu starań! Robiłam dwa testy ale takie bladziuchne wyszły więc wczoraj byłam na becie i wyszła 75,76 (czwarty tydzień):). Wg owu i moich wyliczeń dziś rozpoczęłam piąty tydzień. Jutro powtarzam betę i idę do gina.

    Nie wiem czy nie za szybko ta wizyta, ale jest we mnie tyle niepokoju i obaw, że nie mogę sobie z tym poradzić i trochę to zagłusza moją radość :(

    ;oniqa, Nusia, Iwka, Matylda36, MM28, patrycja, Koza, kaarolaa, Andzia33, Modnisia lubią tę wiadomość

    qdyf61f.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 9 lipca 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia aneczka :)

    aneczka2076 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 9 lipca 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje Jui :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 9 lipca 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jui wrote:
    Witam wszystkich :)
    Wpadłam by wnieść trochę nadziei - otóż UDAŁO SIĘ!!! w trzecim cyklu starań! Robiłam dwa testy ale takie bladziuchne wyszły więc wczoraj byłam na becie i wyszła 75,76 (czwarty tydzień):). Wg owu i moich wyliczeń dziś rozpoczęłam piąty tydzień. Jutro powtarzam betę i idę do gina.

    Nie wiem czy nie za szybko ta wizyta, ale jest we mnie tyle niepokoju i obaw, że nie mogę sobie z tym poradzić i trochę to zagłusza moją radość :(
    ja niby miałam 8 tydzień a jak poszłam do gina to okazało się że to około 6 było

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jui wrote:
    Witam wszystkich :)
    Wpadłam by wnieść trochę nadziei - otóż UDAŁO SIĘ!!! w trzecim cyklu starań! Robiłam dwa testy ale takie bladziuchne wyszły więc wczoraj byłam na becie i wyszła 75,76 (czwarty tydzień):). Wg owu i moich wyliczeń dziś rozpoczęłam piąty tydzień. Jutro powtarzam betę i idę do gina.

    Nie wiem czy nie za szybko ta wizyta, ale jest we mnie tyle niepokoju i obaw, że nie mogę sobie z tym poradzić i trochę to zagłusza moją radość :(


    Gratuluję! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    dziś 6 dzień, testu nie robiłam jeszcze planuje na jutro chyba ze @ zawita.


    powodzenia Aneczko, daj znać co i jak :)

    aneczka2076, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    dziś 6 dzień, testu nie robiłam jeszcze planuje na jutro chyba ze @ zawita.
    Bez testu GRATULUJE <3

    aneczka2076 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jui wrote:
    Witam wszystkich :)
    Wpadłam by wnieść trochę nadziei - otóż UDAŁO SIĘ!!! w trzecim cyklu starań! Robiłam dwa testy ale takie bladziuchne wyszły więc wczoraj byłam na becie i wyszła 75,76 (czwarty tydzień):). Wg owu i moich wyliczeń dziś rozpoczęłam piąty tydzień. Jutro powtarzam betę i idę do gina.

    Nie wiem czy nie za szybko ta wizyta, ale jest we mnie tyle niepokoju i obaw, że nie mogę sobie z tym poradzić i trochę to zagłusza moją radość :(
    SUPER :) Teraz trzymam kciuki aby zdrowo rosło <3

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jui gratulacje !!!

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • MM28 Znajoma
    Postów: 19 22

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest piękny pęcherzyk, ale endometrium na granicy normy. możliwe niedomaganie ciałka żółtego. Hormony do zbadania. Ehhh. Ale dalej działamy, może to jeszcze nie stracony cykl. Gratulacje dziewczyny :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Jui Znajoma
    Postów: 26 45

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje Kochane :) Dam znać po jutrzejszej wizycie i czy mnie lekarz przepędził ... :D

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    qdyf61f.png
  • Lenka19 Koleżanka
    Postów: 52 44

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny;) dawno mnie nie było... widze ze dużo się zmienilo;) ja sobie odpuscilam z notatkami i tym zaznaczaniem ... chciałam się was poradzić ... miałam okres dużo skrzepów ale krotko. Dziwnie się czuje mysle o ciąży caly czas ... mój 12 dc a sluz mam bialy gesty i kleisty ... dziwne uczucie wgl gnębi mnie myśl zrobienia testu ... w poprzedniej ciąży miałam okres a później okazało się ze ciaza...wiec tak mysle może...??? proszę was o odp ;)

    Lenka19
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jui super wiadomosc - gratuluje!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ