X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 8 lipca 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny co myslicie o moim cyklu, chyba nie da rady zajść w ciaze przy tak długim?
    Jestem po łyzeczkowaniu i nie wiem kiedy sie to wszystko unormuje :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 8 lipca 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas dopóki nie ma @, a regularnie serduszkujecie, to zawsze jest szansa.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 8 lipca 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas wrote:
    Cześć dziewczyny co myslicie o moim cyklu, chyba nie da rady zajść w ciaze przy tak długim?
    Jestem po łyzeczkowaniu i nie wiem kiedy sie to wszystko unormuje :(
    Ja też jestem po zabiegu, też się staram..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie staraczki, no i zaczal sie nowy cykl u mnie,od wczoraj @ koniec to mozna sie starac dalej. Dziewczyny kiedy zaczelyscie uzywac testow owu? bo zamowilam sobie na allegro 10 testow i sie zastanawiam od jakiego dni zaczac??

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 8 lipca 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy ile dniowe masz cykle. Ja też używałam testów owulacyjnych z allegro i pokazały mi owulację :-) niestety dzidzia się nie utrzymała :-(
    Ja testów używałam od 8 dc i niestety 10 testów czasem jest mało bo nie wiadomo kiedy będziesz mieć owulkę. Ja robiłam codziennie o tej samej porze dnia.

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 28 dniowe cykle,ostatnio tylko 26dniowy wyszedl. Najlepiej to pewnie od ostatniego dnia @ i az do owulacji:) no to kolo 20 najelpiej testow by sie przydalo;)

    Ale slyszalam, ze z rana nie mozna, najlepiej wieczorem?
    Chyba zaczne od 9dc. bo ovu mi wstawilo przewidywany na 13-17dc to akurat jeszcze zostanie jeden na 18dc i jak nie wyjdzie nic to dokupie wtedy :)

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 8 lipca 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testy robiłam o godzinie 19 bo tez czytałam że lepiej wieczorem :-) Wieczorkiem robisz teścik i od razu możesz się poprzytulać :-)

    zem3i09keg891u11.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 8 lipca 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W instrukcji macie taka tabelkę gdzie jest napisane w jakim dniu cyklu należy zacząć robić test w zależności od długości cykli.
    I rzeczywiście jest napisane, żeby testów owulacyjnych, nie robić z pierwszego porannego moczu. Ja robiłam w różnych miesiącach w pierwszym o 12tej, w drugim o 14tej.
    Więcej nie robiłam, bo zaszłam w ciążę ;-)

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 8 lipca 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas wrote:
    Cześć dziewczyny co myslicie o moim cyklu, chyba nie da rady zajść w ciaze przy tak długim?
    Jestem po łyzeczkowaniu i nie wiem kiedy sie to wszystko unormuje :(
    Ja miałam 36 dniowe cykle i się udaało także bądz dobrej mysli:) Pozytywne nastawienie to podstawa

    relg3e5ejn8hl19k.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 8 lipca 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, mam nadzieję że po mału zacznie sie to stabilizować a jak nie to pojde do gin i zobaczymy co mi zaleci :)

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 8 lipca 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki
    Ktos pytał o luteinę ,ja mam brac od 3 dnia wyższych tempek przez 11 dni i 12 dnia test .
    Powodzenia i czekamy na jakieś dzidziulki!

    Andzia33
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 8 lipca 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam z urlopu kochane .. bedzie mnie mniej , ale duszą jestem codziennie..

    1 dzien urlopu- robia szafe w salonie .. jaki bedzie efekt chorera wie ? moj N sie tym zajął, więc myslę ze stanął na wysokosci zadania...

    W sobote grasowałam po IKEI .. nakupiłam bzdetów do kuchni ... w sumie nic ciekawego , ale zawsze sie coś przyda...


    Wczoraj się plażował smażyłam jak kotlet .. jutro też zamierzam

    Chyba nie było takiego cyklu jak teraz .. wg nie mysle o ciąży.. o tym czy moje oznaki to napewno mogą być zwiazane z tym... jakoś chyba odpusciłam , szkoda bo czuje że sie poddałam bardziej niz sie dokszukiwałam ..ale może tak ma być...


    Ogólnie to życze sobie odpoczynku i duchowego spokoju.. no i własnie szafa o 200 zł. drozsza.. haaa i umawiaj sie z takimi .. zawsze cie wyroluja bo coś tam..

    Dziewczeta ja testuje 17 lipca dzis mój 21 dc.. i zero dczuć...:)

    kaarolaa, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 8 lipca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam Was kochane i trzymam kciuki...

    Matyldo a tobie spokojnego wylegwania w wyrku...

    I tusiaczku .. mam nadzieje ze jest jakas szansa..ide na czerwcowe ...

    papa...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2013, 19:04

    Nusia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki u mnie niestety lipiec stracony byłam u gina cykl bezowulacyjny!!!!
    Nic tylko czekac na wizytę u endo i zacząć brać leki moze w sierpniu cosik się uda!!!
    A wam powodzenia życze!!!:-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 8 lipca 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was dziewczynki!
    byłam w niedzielę na obserwacji cyklu bo 3 dni wcześniej miałam pęcherzyk 14 mm a teraz pani gine nic nie widziała, żadnego pęcherzyka, za to nie podobało jej się endometrium i była raczej pewna że jest tam polip:(((((
    jestem załamana...potwierdzi to w następ. cyklu w 5 dniu:((
    jak to polip to podczas kolejnej @ robimy zabieg łyżeczkowanie albo histeroskopię:( ale się boję bo nie wiem nic co i jak:(
    miała któraś z Was taki zabieg?słyszałam że chyba lepiej histeroskopią?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) 2 jak w zegarku mnie odwiedzila :P ale jakos sie tym nie przejmuje :) bedzie co bedzie :) zycie jest zbyt piekne by sie zalamywac :* milego wieczorku :)

    Miriam, kaarolaa, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia bardzo dobre podejscie, trzeba sie tego trzymać, choc czasem szlag człowieka trafia, ze inne mogą bez problemu , a Ty nie;(( ide poplakac bo tak jakoś mi sie zebrało, miłego owocnego wieczoru kochane zycze!

    samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie zadnego nie bedzie heheheh :P a jakie mam miec podejscie?we wrzesniu ide do dobrego gina wiec czym mam sie juz przejmowac???

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modnisia wrote:
    witam Was dziewczynki!
    byłam w niedzielę na obserwacji cyklu bo 3 dni wcześniej miałam pęcherzyk 14 mm a teraz pani gine nic nie widziała, żadnego pęcherzyka, za to nie podobało jej się endometrium i była raczej pewna że jest tam polip:(((((
    jestem załamana...potwierdzi to w następ. cyklu w 5 dniu:((
    jak to polip to podczas kolejnej @ robimy zabieg łyżeczkowanie albo histeroskopię:( ale się boję bo nie wiem nic co i jak:(
    miała któraś z Was taki zabieg?słyszałam że chyba lepiej histeroskopią?



    miałam łyżeczkowanie po poronieniu nic przyjemnego :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 lipca 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, u mnie plamienia się skończyły, test ciążowy -, test owu +, być może miałam wczoraj owulkę, lub maluch się zadomawiał dopiero... Problem w tym, że biorę luteinę i...i co zrobić, odstawić? czy brać? Gdy odstawię a maluszek jest to go stracę, a jeśli go nie ma (jeszcze-bo będzie w koncu napewno) to lutką zablokuję sobię przyszłą owulację...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ