X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wiem, ze tylko czynnik Rh jest brany pod uwage. jesli kobieta ma - a facet + to jest konflikt, jesli zas odwrotnie lub oboje maja takie same czynniki to jest dobrze.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ale występuje rownież konflikt grup ale nie wiem dokładnie o co chodzi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no ja nigdy o tym nie słyszałam :(

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 6 lipca 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, ja dzisiaj mam już spadek tempki także czekam na @. Przyjdzie napewno nie odpuści.

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 6 lipca 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuję 19 lipca o ile @ nie przyjdzie wcześniej :-)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • mia6 Autorytet
    Postów: 419 773

    Wysłany: 6 lipca 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Miłego dnia :)

    Samira - uszy do góry! Nie poddajemy się! Przesyłam pozytywna energię! :)

    W końcu mam zaznaczoną owulacje na wykresie i zaczęło się odliczanie (dzisiaj 3 dzień) w związku z tym mam do Was pytanie: kiedy mam zacząć brać luteinę? Mam stosować dwa razy dziennie i nie wiem czy powinnam już dzisiaj wieczorem zacząć czy jutro rano? To mój pierwszy cykl z luteiną i do końca nie wiem na co ją mam, czy na plamienia przed @, czy na podtrzymanie ewentualnej ciąży. Od lekarki wiem tylko tyle, że po piku miałam zacząć. Pomocy!

    samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ckai3e3kq5o7xu9o.png





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja od rana nie mam czasu nawet tu zajrzec
    robie jedzonko na wieczorna imprezke :) beda zeberka, kurczak faszerowany, sałatka gyros, pierogi, a co tam jeszcze znajomi przyniosa to nie wiem. troszke tego jedzonka bedzie :) trzeba sie pozegnac ze znajomymi na całe wakacje :)
    a i jeszcze nie bede tu zagladała. moze raz na jakis czas bo za bardzo nie bede miała neta pod reka. zycze Wam kochane udanych wakacji, miłych urlopow i oczywiscie zielonych kropeczek :)
    bede za Wami teskniła :)

    mia6, insoomnia, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie :*
    Ale jestem spiaca :O od tygodnia zasypiam na stojaco :O :O :O we wtorek ma przyjsc @ wiec czekam :) dam Wam znac co i jak buzki :( Miłego i slonecznego weekendu :*

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! jestem tu nowa, dopiero zaczynam przygode z tym portalem, jednak ze o dzidzie staramy sie juz z męzem ok 5 lat tzn, nie zabezpieczamy sie, zawsze było na luzie bedzie to bedzie, jednak teraz kurcze chyba budzi mi sie instynkt macierzynski i zaczełam obserwacje z wykresem, od 13 czerwca miałam przewidywana owulke, 14 maiłam chwilowe plamienie dosłownie pare kropli, 4 lipca miała nadejsc @ jednak jej nie ma pobolewa mnie pod paru dni podbrzusze, tempka utrzymuje sie na poziomie 37.5-.37.9. nie wiem sama co o tym sadzic, nie chce sie nastwaiac, a pozniej rozczarowac:(
    swego czasu miała problemy z nadczynnością tarczycy.
    jesli @nie pojawi sie do 10 lipca bede testowac, a nóz widelec;)
    A tak wogule nie zapytałam czy przymięcie mnie do swego grona?:)

    samira, Makak, eunika, Iwka, basiulkaa_89, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tak wysoka temperatura i spozniajacym sie @ mysle ze to ciaza.
    a ile trwaja twoje cykle? i czy zdazaja ci sie spoznienia @?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trwają 28-29 dni, od pół roku mam regularne cykle.

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 6 lipca 2013, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    hej dziewczyny! jestem tu nowa, dopiero zaczynam przygode z tym portalem, jednak ze o dzidzie staramy sie juz z męzem ok 5 lat tzn, nie zabezpieczamy sie, zawsze było na luzie bedzie to bedzie, jednak teraz kurcze chyba budzi mi sie instynkt macierzynski i zaczełam obserwacje z wykresem, od 13 czerwca miałam przewidywana owulke, 14 maiłam chwilowe plamienie dosłownie pare kropli, 4 lipca miała nadejsc @ jednak jej nie ma pobolewa mnie pod paru dni podbrzusze, tempka utrzymuje sie na poziomie 37.5-.37.9. nie wiem sama co o tym sadzic, nie chce sie nastwaiac, a pozniej rozczarowac:(
    swego czasu miała problemy z nadczynnością tarczycy.
    jesli @nie pojawi sie do 10 lipca bede testowac, a nóz widelec;)
    A tak wogule nie zapytałam czy przymięcie mnie do swego grona?:)
    Słoneczko nie widzę ze mierzysz tempke o 16:30 i zastanawia mnie dlaczego? Tempke mierz zaraz po wstaniu

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 7 lipca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki co u Was slychac? Ktoras dzis testuje?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • MM28 Znajoma
    Postów: 19 22

    Wysłany: 7 lipca 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh, a ja nie wiem czy cykl nie będzie stracony. dzisiaj znowu plamienie. w sumie to już 12 dzień. jutro zapiszę się do lekarza, bo normalne to na pewno nie jest.

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 7 lipca 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekanie mnie dobija jeszcze tydzien do testowania o ile ta @ nie przyjdzie wczesniej tak juz bym chciala zobaczyc te 2 kreseczki juz tak dlugo na to czekam bo ponad 2 lata :-(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to jesli zacznie sie nowy cykl to faktycznie bede mierzyć z rana, na razie u mnie bez zmian brak@ i podbrzusze pobolewa,piersi swedzą, ale zobaczymy;)

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 lipca 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane wróciłam z nad jeziorka :) Gratulacje zafasolkowanym i i trzymam kciuki za testujące <3

    Miriam, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    nareszcie upalny weekend, tu pogoda jest zazwyczaj do dupy :/
    wczoraj miałam małą imprezke urodzinową więc caly ranek przy garach spedzilam.Dzis odpoczywal :)

    niby po dniach plodnych bo dzis 20 dzien cyklu a brzuch dalej pobolewa i dzis mialam mnóstwo rozciągliwego śluzu, czyzby owulka sie przesunela? na wszelki wypadek dużo dużo <3 <3.

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 7 lipca 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki! Ja dzisiaj dostalam zielone swiatlo od brata gaszka :D powiedzial ze jesli mysle o swoich dzieciach (moj ma 2 corki z 1szego malzenstwa) to czas juz kombinowac. ha ha. to milo. jak maly smyk podrosnie i bedzie psocił powiem wujkowi, radziłeś? to teraz masz! ty go lej! a tak poważnie - fajnie by było powiedzieć niebawem: idąc za radą zaciążyłam!!! :)

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 7 lipca 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEj słoneczka ja własnie dostałam plamien a raczej początek okresu. Jutro rano pewnie się rozkręci takze nie testuje jutro:(

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ