X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 4 lipca 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siedzę w domu i się zastanawiam czy iść na betę dziś test znów negatywny a to 27dc brzuch boli jak na @ ale co dziwne nie mam plamienia a od trzech cykli miałam za każdym razem na co najmniej dzień przed @, całkiem głupieję

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 4 lipca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    siedzę w domu i się zastanawiam czy iść na betę dziś test znów negatywny a to 27dc brzuch boli jak na @ ale co dziwne nie mam plamienia a od trzech cykli miałam za każdym razem na co najmniej dzień przed @, całkiem głupieję


    ja bym jeszcze zaczekała parę dni. Ale jeśli to Cię uspokoi, to idź zrób betę.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym czekała, w sumie zawsze tak robie. raz byłam tylko na becie, kiedy poroniłam zeby sprawdzic czy juz spadła. nigdy sie nie spiesze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    Są mężczyźni i mężczyźni. Leżałam z taką sympatyczną panią w szpitalu. Miała operację pod pełną narkozą. Mąż jak ją odbierał ze szpitala to wszedł na salę, złapał torbę i wyciął jak strzała do drzwi. Ja akurat szłam do łazienki. Pani ledwo szła, a pan popędzał ją rzucając teksty: "no chodź szybciej bo wiesz, że nie lubię szpitali, "zaraz rozpocznie się nowa godzina parkowania", no i najlepsze "musiałaś wybrać taki zły czas na tę operację i teraz kłaść się do szpitala. Wiedziałaś, że jest dużo roboty".
    Tak na marginesie, pani miała raka i trzeba było natychmiast ją operować.
    Jak wróciłam do domu, to dziękowałam, że mój mąż jest normalny ;-)
    boze masakra z takim kims zyc. zero zrozumienia, wspołczucia. az brak słów. niewyobrazam sobie zeby moj tak powiedział.

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 4 lipca 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też bym czekała spokojnie ale w weekend mam zakrapianą imprezę a w poniedziałek wyjazd na urlop nad jezioro wiec już sama nie wiem

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 4 lipca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do dzisiejszego tematu rozmów to mój mąż narazie się nie przejmuje niepowodzeniami tylko ja ale zawsze brał pod uwagę, że taki problem może być i może to być jego wina, jak minie pól roku starań to pójdzie na badanie spermy tak na wszelki wypadek

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 4 lipca 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój N to cudowny człowiek , wspiera mnie od zawsze nawet kiedy naprawdę miałam momenty , ze zejdę z tego świata.. To ciepły zawsze życzliwy uśmiechnięty facet , z lekka filozof ale w takim innym znaczeniu .. zakochałam się w jego dobrym sercu i duszy..cieszy się moimi sukcesami jest uczynny i jak każdy facet leniwy na sprzątanie . brudu nie lubi sam czasem tworzy bałagan ale z czystego lubi zjeść. Bardzo rodzinny , jak nie liczny wita się ze swoja rodzina ( z damska jej częścią) uściskiem czy pocałunkiem .. ale w ręce nie całuje , bardzo lubi dzieci , świetnie tańczy , zabawa z nim to coś świetnego :) Bardzo uczuciowy czyjeś potrzeby przekłada przed swoje i chyba dlatego czuje się tak , .że nie sprosta wymaganiom które sam sobie narzucił.. Ja chce tylko by był blisko kochał mnie i tulił do snu..żeby budząc się co ranek czuła jego oddech na moim karku ... bo to moja prawdziwa miłość... nawet jeśli życie zadecyduje inaczej to już zawsze nią będzie ..i nikt mi nie odbierze tego ..:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2013, 14:26

    kaarolaa, Matylda36, Andzia33, Miriam, fabii lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 4 lipca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia kobietki

    dziś kupiłam sobie nowe bikini .. jest nadzieja bo pogoda ma być w mój urlop.byle jeszcze to nasze Szczeście z promykami słonecznymi chwycić jak opaleniznę .. to będzie dobrze..:)

    a strój to Ed hardy .. tatuażowe chyba wiedza kto to.. :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jego japonki i zegarek <3 kocham gdzie kupilaś strój bo jeszcze takiego nie widziałam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane :* przepraszam,ze tak rzadko zagladam ale jakos mi sie odechciewa tego wszystkiego :/ :P jest jak jest i jest dobrze :d sex kiedy nam sie chce :) bez liczenia do dni plodnych i calej reszty :) dobrze mi tak jak jest :) mysle o dzidzi jasne ze tak :) ale nie tak BAAAARDZO :) Pozdrawiam

    Miriam, eunika, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 4 lipca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w lipcu nam sie uda :) oczywiscie chodzi mi o lipiec 2013 :)

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 4 lipca 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam za nas wszystkie kciuki !!!
    u mnie po kilku dniach wielkiego dola-nadeszly dni optymizmu. koniec @ i zaczynamy "zabawe" od nowa :D

    patrycja, mia6 lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 4 lipca 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-) mało się udzielam, ale wszyściutko czytam :-* U mnie wydaje się, że już po owulce ale czekam na jej wyznaczenie przez ovu i wtedy napiszę termin testowania :-) Ogólnie u mnie cudownie, jakoś się wyluzowałam i znalazłam nowe hobby, choć może zabrzmieć trochę śmiesznie zajęłam się układaniem puzli :-) Relaksuje mnie to :-). Jutro mam nadzieję, że znajdę więcej czasu i zajrzę na forum :-) Miłego wieczorku życzę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2013, 21:16

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 5 lipca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla naszej solenizantki dziś ...życzenia kwiatek.jpg

    Kaarola

    Kwiatów Ci nie dam, mimo szczerych chęci,
    Lecz słowa, które zostaną w pamięci:
    Życzę Ci szczęścia, dużo radości
    I długiej, szczęśliwej przyszłości.
    Niech los Ci z oczu łez nie wyciśnie,
    Niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie,
    Wszystko, co piękne i wymarzone,
    W dniu Twego święta niech będzie spełnione!
    niemowlak-02.gif

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAAROLA WSZYSTKIEGO DOBREGO I SPELNIENIA MARZEŃ!!!!!


    dostalam @ szlachtuja świnie.... nastepny bedzie w sierpniu ... wiec chyba juz się niezalapie na lipcowa mamę .Dostalam strasznego dola jak zmowu sie nieudalo no ale cóż życie z matka natura sie nie wygra a jedza jest strasznie wredna w tym roku.


    może to nie jest odpowiednie na to forum ale wcziraj w uwagach pokazywali kobiete z olsztyna chyba ktora ridzila tam w szpitalu.i urodzila martwe dziecko silami natury mimo skierowania na cesarke.miwila lekarzowi że cos jest nie tak chyba z dzieckiem a duren to zlał.tragedia.mam nadzieje że poniesie konsekwencję

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 5 lipca 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Mnie się właśnie krwawienie skończyło więc przede mną same przyjemne chwile :-) Jak się uda będę mamą przełom lipca a sierpnia :-) Pozdrawiam

    Nusia, MariaAntonina, insoomnia lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola spełnienia marzeń! :)

    U mnie dalej brak wzrostu tempki :( za to brzuc tak w dole boli mnie dosyc mocno. Nie wiem co się ze mną dzieje...

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 5 lipca 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia bedzie dobrze .. ja tez sie czuje jak napompowana dziwnie , to chyba przemeczenie .. ale od dzis zaczynam 2 tygodniowy urlop.. i odpoczne sobie psychicznie i fizycznie .. w sumie to nie wiem co sie dzieje w moim organizmie , wszytskie objawy które mi dolegakja niweluje , i nie utożsamiam z ciaza ..przetsałam sobie wkrecac , ze jak mnie w cyckach zakuje to napewnoo to, i całą reszte .. spokonie i tyle , co jest i bedzie to juz nie zalezy od mnie .. w tym cyklu :)

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 5 lipca 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej trochę się nieudzielałam od ostatniego razu ale jakimś cudem chyba test ponownie wyszedł dodatni, byłam już na pierwszym usg i widziałam pulsujące serduszko, życzę Wam również z całego serca powodzenia :-)

    Matylda36, MariaAntonina, kaarolaa, ;oniqa, patrycja, patrycja, kalitria, mia6, Andzia33, Konwalia, Iwka lubią tę wiadomość

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 5 lipca 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje KlaraM !!!! :-)

    KlaraM lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ