X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 10 lipca 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    A poza tym chciałam zapytać czy jeśli mojego meza kiedyś tam(dawno) ugryzł kleszcz czy to również ma jakiś wpływ na plodnosc???

    To zależy gdzie go ugryzł :) Według mnie nie powinno mieć to znaczenia. A były jakieś komplikacje z tym związane??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2013, 10:26

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 lipca 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Witam dziewczyny!!! Trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie!!! U mnie zbliza się owulka wiec ten najlepszy okres cyklu:-0)) Chociaz nie nastawiam się na +.
    A poza tym chciałam zapytać czy jeśli mojego meza kiedyś tam(dawno) ugryzł kleszcz czy to również ma jakiś wpływ na plodnosc???
    Mój mąż notorycznie ma kleszcze Rybeńko i udało nam się, jest płodny jak byk :)

    Andzia33, Eavonne lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 lipca 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Emilko coś mi się wydaje, że ten cykl zakończy się szczęśliwie :) a raczej nie zakończy tylko będzie zielona kropeczka :)
    Trzymam mocno kciuki, zrób koniecznie bete! :) i daj znać co i jak :)
    Oj tak, kracz kochana, kracz... :) Ale jakoś juz mnie piersi nie bolą jak w pierwszej ciąży.... :/

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Oj tak, kracz kochana, kracz... :) Ale jakoś juz mnie piersi nie bolą jak w pierwszej ciąży.... :/

    ból piersi nie jest jedynym objawem ciąży Kochana :) więc spokojnie :)
    pamiętam jak Mikusia cały czas pisała w tym cyklu w którym jej sie udało, że na 100% dostanie @, że to i tamto...a ja jej wtedy napisałam, że zobaczy, że akurat jej się uda, no i się udało :) także liczę na to, że u Ciebie będzie tak samo ;)

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 lipca 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    ból piersi nie jest jedynym objawem ciąży Kochana :) więc spokojnie :)
    pamiętam jak Mikusia cały czas pisała w tym cyklu w którym jej sie udało, że na 100% dostanie @, że to i tamto...a ja jej wtedy napisałam, że zobaczy, że akurat jej się uda, no i się udało :) także liczę na to, że u Ciebie będzie tak samo ;)
    Wiesz, ja w cylku w którym zaszłam wogóle nie miałam szans na to, w 29 dc nie miałam nadal owu...a w 37 dc już były testy + :) przez brak nadziei lekarz dał mi tabsy z hormonami nawet i wzięłam tylko 8 tabl :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 10 lipca 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zaczynam nowy cykl. Tylko dlaczego trzeba tak długo czekać?

    Andzia33, Modnisia lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 lipca 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Ja dziś zaczynam nowy cykl. Tylko dlaczego trzeba tak długo czekać?
    Rybko, odpuścić trzeba... nie wierzyłam w to, dopóki sama tak nie zrobiłam i co? Zaszłam w ciążę... Bo dałam na luz, temp mierzone czasem, seks z miłości, bez reguły "co 2-3 dni".. kiedy popadło i była chęć.. Teraz się sama spinam, bo jestem świeżo po zabiegu i kontroluję cykl, czy wrócił do normy...ale odpuszczę znów i jestem pewna, ze się uda..

    Andzia33, samira lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpadłam znow tylko na chwilke...
    jui-bardzo mocno gratuluje :)

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej dziewczyny jak ja fatalnie sie czuje,moze ktoras ma dobry sposob na powiekszonego migdalka i bol gardla?/ bo ja juz wariuje,a do lekarza to moge isc za tydzien,wizyta dopiero wtedy,matko,czlowiek sie wykonczy zanim na nia pojdzie :/ a tempka wzrosla do 38,5,ciekawe czy nie zaburzy mi to owulki i czy jak zaczne testy robic owu. to tez nie bedzie zaklamany wynik..

    samira lubi tę wiadomość

  • Jui Znajoma
    Postów: 26 45

    Wysłany: 10 lipca 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za miłe słowa, kochane jesteście :)
    Tak jak obiecałam - krótka relacja z wizyty u ginekologa:
    Oczywiście jeszcze nic nie było widać, bo za wcześnie, ale wszelkie zewnętrzne objawy wskazują na ciąże. I tu koniec dobrych informacji, bowiem okazało się, że mam torbiela na jajniku (tym mam się nie przejmować) i mięśniaka w macicy umiejscowionego pośrodku (prawdopodobnie zarodek jest schowany tuż za nim) i ponadto zaburzenia tarczycy(robił mi usg - powiększone wole), muszę zrobić jeszcze badania TSH i ft4. Mam przyjść równo za tydzień (no chyba żeby się coś działo to wcześniej), wtedy powinno być widać ciąże i mam przynieść wyniki tarczycy. Ponadto dowiedziałam się, że moje jelita są w strasznym stanie i muszę koniecznie odbudować florę bakteryjną. Dowiedziałam się też, że przyjmowanie kwasu foliowego to za mało, bo 15% kobiet nie przetwarza go w metafolinę a to ona jest niezbędną dla prawidłowego rozwoju płodu (więc mam femidion natal 1 - bo on zawiera metafolinę właśnie, a nie kwas foliowy).

    Po tej wizycie mam głowę pełną myśli. Ogólnie z przebiegu wizyty jestem mega zadowolona, ale i przerażona tym co usłyszałam. Dziś wieczorem mam wyniki drugiej bety (po 48 godz. od pierwszej)i lekarz mówił że mam mu wyniki smsem wysłać, bo to ważne. Mam nadzieję, że urosła... :(

    Boże jak się boję o moje maleństwo, którego nawet jeszcze nie widziałam :(.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2013, 16:10

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    qdyf61f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze :) musi byc dobrze, zobaczysz. nie ma co sie bac i martwic tak szybko...

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 10 lipca 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jui gratulacje! Będzie dobrze.
    Dziewczyny róbcie testy,trzymamy kciuki!
    Ja jeszcze przed owu,a nerwówka w pracy ze ch,,,a bierze.
    Prolaktyna mi znów skoczy.
    Pozdrawiam!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 lipca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    ja jade jutro do Torunia z córką do kontroli do kardiologa i jadę 15.07 bo mam endokrynologa a ty jesteś z Torunia?
    Tak moje miasto Toruń :D od zawsze tu jestem :P Ja z kardiologiem kontaktu nie miałam, endo znam jednego. Ale moje koleżanki latają do lekarzy ze swoimi dzieciaczkami więc jak byś potrzebowała jakiś informacji to strzelaj :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 lipca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Witam upalnie :)
    Wczoraj moja ukochan ciotka-kibic naszych starań zabrała mnie nad jeziorko, woda cieplusia, słonko, lody... :)
    Potem kilo czereśnki wielkich jak jabłka i obiad...dlaczego ona nie może być moją teściową??? :D Kocham ją jak mamę! Dziś powtórka z rozrywki :)

    Dziś od rana bez krwawień, ale bardzo bolą jajniki, kłują raczej, szyjka poszła mocno do góry, i leci ze mnie śluz, biały, gęsty, w dużej ilości. Na betę muszę iść jutro, bo dziś tak mnie mdliło, że musiałam zjeść cokolwiek...Piersi swędzą, mój D. żartowniś mówi- trza się było umyć dokładnie ;)
    NIE TRZEBA BYĆ NA CZCZO !!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 lipca 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Witam dziewczyny!!! Trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie!!! U mnie zbliza się owulka wiec ten najlepszy okres cyklu:-0)) Chociaz nie nastawiam się na +.
    A poza tym chciałam zapytać czy jeśli mojego meza kiedyś tam(dawno) ugryzł kleszcz czy to również ma jakiś wpływ na plodnosc???
    Kleszcze przenoszą boreliozę ....mi się niestety to przytrafiło, w miejscu ukąszenia i nie tylko pojawiły mi się odstające na 1 cm rumienie o średnicy około 10 cm - karetką do szpitala mnie wieźli z przychodni. Więc jeśli Twój mąż nie ma objawów nie powinnaś się martwić jeśli natomiast masz wątpliwości poproś o skierowanie lekarza rodzinnego na to badanie. W Toruniu wykonuje się je tylko w jednym szpitalu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2013, 19:02

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 lipca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Oj tak, kracz kochana, kracz... :) Ale jakoś juz mnie piersi nie bolą jak w pierwszej ciąży.... :/
    Ja też KRACZĘ !!! Piękną masz tą temperaturę :P

    Nusia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 lipca 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    insoomnia wrote:
    ojej dziewczyny jak ja fatalnie sie czuje,moze ktoras ma dobry sposob na powiekszonego migdalka i bol gardla?/ bo ja juz wariuje,a do lekarza to moge isc za tydzien,wizyta dopiero wtedy,matko,czlowiek sie wykonczy zanim na nia pojdzie :/ a tempka wzrosla do 38,5,ciekawe czy nie zaburzy mi to owulki i czy jak zaczne testy robic owu. to tez nie bedzie zaklamany wynik..
    Szałwia jest nie zawodna :) Kup w aptece, zaparz dwie saszetki w pół szklance wody. Jak ostygnie płucz gardło ale nie połykaj :P Mi zawsze pomaga. Działa odkażająco...Normalnie przez chwilę się poczułam jak bym była ekspertką w każdej dziedzinie...może założę swoje forum? pt: "Porady Iwki "

    insoomnia, Eavonne, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 lipca 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ....a kto mi poradzi...Jak zajść w ciąże?

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    ....a kto mi poradzi...Jak zajść w ciąże?
    hehehe Iwka dobre pytanie;D ja mam nadzieje,ze jutro juz skonczy sie ta katorga bo jeszcze owulke mine:/ i bedzie po cyklu w tym miesiacu eh

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sex sex sex dla przyjemności nie dla ciąży to przepis na zapłodnienie tak mi gin powiedział :) zobaczymy czy działa chociaż w tym miesiącu trochę jeszcze myśle o tym kiedy mam dni płodne ale od sierpnia już całkiem odpuszczam :)

    Iwka, Nusia, Konwalia, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ