X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde u mnie niby luz a sie stresuje mąż odebrał wyniki badań nasienia nic z nich nie rozumie ale tłumaczę sobie to tak w grudniu sie udało to muszą być w porządku chociaż mamy obawy bo moje jak to gin powiedział jestem zdrowa jak ryba więc wizyta w czwartek u gin z wynikami mojego Czarka stresuje sie chyba gorzej niż on

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziwie się Miriam!!! Ja to bym chyba już dzień wcześniej nie spala.Ale trzeba być dobrej myśli:-))

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj wyniki to Ci zinterpretuje :D

    A gdzie Emilka z wynikami?
    Ps: Dzisiaj po pracy pojechałam z moją ciężarówką po kwiatki balkonowe - tak dla poprawienia humorku po tym pogrzebie, idę je sadzić - chociaż nigdy tego nie robiłam jestem pełna optymizmu :D

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki męża to i sobie porównamy :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobietki:)
    gratki dla zafasolkowanych:))))
    mój mąż też niedawno robił badanie i wszystko ok więc możemy porównać, a też nie chciał iść:)

    zerknijcie na mój wykres bo już sama nie wiem co się dzieje, cykle ponad 30 dniowe a już od kilku dni plamie a od 2 dni tak mocniej,że wkładka nie wystarcza, ale tylko na brązowo.Mam do gine zadzwonić jak mi się @ zacznie żeby zrobić USG bo mam chyba polipa. Myślicie że to on tak napsocił i mam takie plamienie dziwne, ale nie wiem czy mam to traktować jako @??

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety..dostalam @..cykl 27dni, ostatnio były 31wiec widać castangus działa, bo żadnych objawów PMS nie miałam...ale boje się ze ten śluz to znów była infekcja przed @...dlaczego skąd UJ wie tak się dzieje... I z tego powodu chce mi się wyć...


    Mój N robi badania..nasienia też..juz czas rok minął...teraz okupować będę specjalistów...bo do końca roku chce 2kreseczki i sobie ma innej opcji..



    Dziewczyny sciskam wysyłam pozytyw..;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podam jutro rano bo powiedział ze mam nie podawać bo sie wstydzi jak będę w pracy to przepisze :) i porównamy :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż sam zaproponował ze sie zbada ja nawet o tym jeszcze nie myślałam kurde mam nadzieje ze będzie ok

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam a co to za wstyd..moja gin powiedziała mi ze czasem wyniki są w normie a morfologia może być slaba..moj bada też mocz i morfologię...no i testosteron...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy co mi gin powie w czwartek a jutro rano przepisze wyniki męża a tym czasem idę leżeć z rumiankiem na oczach bo zarazilam sie w pracy zapaleniem spojówek powoli zaczynam mieć dość mojej pracy :/

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Hej kobiety..dostalam @..cykl 27dni, ostatnio były 31wiec widać castangus działa, bo żadnych objawów PMS nie miałam...ale boje się ze ten śluz to znów była infekcja przed @...dlaczego skąd UJ wie tak się dzieje... I z tego powodu chce mi się wyć...


    Mój N robi badania..nasienia też..juz czas rok minął...teraz okupować będę specjalistów...bo do końca roku chce 2kreseczki i sobie ma innej opcji..



    Dziewczyny sciskam wysyłam pozytyw..;)

    Kochana przykro mi że dostałaś @, miałam ogromną nadzieję, że nam się uda w tym cyklu!
    Ja jeszcze nie dostałam @, ale pewnie nastąpi to jutro. Mam dość, nie chce mi się dalej starać, straciłam siłę do walki! :-(

    MariaAntonina, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 15 lipca 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc beta zwykła, ale: wizyta idealna, 40 minut pytań i odpowiedzi :) za tydzień mam zrobić test bo wszystko wskazuje na...lokatora :) macica lekko rozpulchniona,co wskazywałoby na zagnieżdżanie, zagojona, torbieli brak- zmian nie mam na jajnikach żadnych, a na dodatek to byłe plamienie moje to OWULACJA!!! Bo była tak silna,że nadpękł mi jajnik :) Seks był więc szanse są ogromne :) poza tym dr mówił, że daje nam 2 miesiące, jeśli sie nie uda mamy wrócić i chemicznie mnie przyspieszy. On wyznaje zasadę : na nieudaną ciążę najlepsza jest szybka kolejna ciąża :)


    Aha i zasada nr 1 dla staraczek od dr Wojciecha: NIE ROBIMY DZIECI!!! Uprawiamy seks, kochamy się, dziko, często, kiedy się chce ale NIE robimy dzieci :) bo psychika na etapie ROBIENIA się blokuje i nici z ciąży :) mamy dać na luz i działać ;)


    Lokatorze: Czekamy za tydzień :) <3

    Nusia, Modnisia, Eavonne, Iwka, ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko trzymam kciuki :) a ja coraz bardziej sie podłamuje:( wlasnie zrobilam kolejny test bo @ dalej nie ma, ale niestety negatywny:( 5 lat sie nie zabezpieczalismy, ale nie kontrolowalam ovu kiedy wystepuje, pełen spontan, i nic... Zaczełam sie przygladac mojemu cyklowi od poprzedniego miesiaca.. od nowego cyklu chce skrupulatnie wszystko notowac ,obliczac, brac tzw. wspomagacze, ale puki co ani@ ani II kresek :(

    MariaAntonina, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    Emilko trzymam kciuki :) a ja coraz bardziej sie podłamuje:( wlasnie zrobilam kolejny test bo @ dalej nie ma, ale niestety negatywny:( 5 lat sie nie zabezpieczalismy, ale nie kontrolowalam ovu kiedy wystepuje, pełen spontan, i nic... Zaczełam sie przygladac mojemu cyklowi od poprzedniego miesiaca.. od nowego cyklu chce skrupulatnie wszystko notowac ,obliczac, brac tzw. wspomagacze, ale puki co ani@ ani II kresek :(


    Kochana koniecznie idź do lekarza, jeśli testy wychodza Ci negatywne to pewnie to są jakieś zaburzenia hormonalne, ewentualnie zrób bete to będziesz pewna na 100% czy nie ma ciąży.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 lipca 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko to czekamy na pięknego zdrowego lokatora :) Zbieramy siły i trzymamy tydzień kciuki <3
    MariaAntonina no do końca roku to musi się udać trzymam kciuki <3
    aneczka2076 tak jak Nusia pisze czas na badania :)
    Nusia kiedyś i my zobaczymy dwie upragnione kreseczki :)

    Ja dzisiaj już myślę o urlopie a on dopiero za 1,5 tygodnia ale myślami jestem już nad morzem 02pingwin.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 16 lipca 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetny ten twój pingwin Iwka!!!!!!!

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 lipca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się podoba :)I tak właśnie się dzisiaj czuje jak ten kołyszący się pingwin - pełen luz bluesa.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 16 lipca 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka, jesteś nieoceniona :) Taka optymistyczna i zawsze wesoła :) śmieszek nasz :)

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 16 lipca 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek wszystkim. Ja odliczam do niedzieli. Jeśli zdarzy się cud i nie przylezie @, to testuję.
    Bardzo bym chciała, a dzisiaj to już w ogóle mam wojowniczy nastrój. Pewien wstrętny babsztyl powiedział mi dzisiaj coś tak przykrego a'propos zajścia w ciążę, że mnie krew zalała. Czasami nie rozumiem jak kobieta może być tak okrutna w stosunku do drugiej kobiety, zwłaszcza jeśli chodzi o macierzyństwo.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 16 lipca 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Dzieńdoberek wszystkim. Ja odliczam do niedzieli. Jeśli zdarzy się cud i nie przylezie @, to testuję.
    Bardzo bym chciała, a dzisiaj to już w ogóle mam wojowniczy nastrój. Pewien wstrętny babsztyl powiedział mi dzisiaj coś tak przykrego a'propos zajścia w ciążę, że mnie krew zalała. Czasami nie rozumiem jak kobieta może być tak okrutna w stosunku do drugiej kobiety, zwłaszcza jeśli chodzi o macierzyństwo.
    Zacytujesz? Witaj Makaczku :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ