X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie 11 dc ale mam nadzieję, że lipiec będzie mój :) Trzymam również za Was mocno kciuki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2013, 16:22

    Nusia, Aga_Andzia, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Oj Kochana Emilko bardzo bym chciała!

    Iwka to nie to że się denerwuję, tylko jakoś tak samo z siebie mam takie dziwne uczucie, nie wiem dlaczego.

    A myślicie, że jest sens robić test popołudniu czy już do rana poczekać?
    Wstrzymuj długo siusiu :) Wiesz możesz zrobić a jak wyjdzie negatywny to będziesz się zastanawiała czy jutro rano by wyszedł inny :) Kochana rób!!! Tylko o tej niskiej czułości :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że dzisiaj jakoś tak pesymistycznie podchodzę :( ale to pewnie dlatego że idę na pogrzeb. Kolegi ojca .....ale w takich momentach przychodzi czas zadumy nad ulotnością naszego życia.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Wstrzymuj długo siusiu :) Wiesz możesz zrobić a jak wyjdzie negatywny to będziesz się zastanawiała czy jutro rano by wyszedł inny :) Kochana rób!!! Tylko o tej niskiej czułości :)


    no dobra, postaram się z tym siusiu hehe
    nie wiem, coś mi podpowiada, że powinnam zrobić ten test...podjadę po pracy do apteki...co ma być to będzie...

    no pogrzeby niestety tak wpływaja na człowieka pesymistycznie, oby jutrzejszy dzień był lepszy Kochana...

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Emilka co za ładna temperaturka :D O której będziesz miała wyniki bety?
    PO 15tej Rybko :) więc potem szybko się oprzątnąć i do lekarza, musicie więc czekać aż do "po lekarzu" :)

    Mikusia2, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Widzę że dzisiaj jakoś tak pesymistycznie podchodzę :( ale to pewnie dlatego że idę na pogrzeb. Kolegi ojca .....ale w takich momentach przychodzi czas zadumy nad ulotnością naszego życia.
    Dlatego ja już jakiś czas temu stosuję zasadę : doceń bliskich, nigdy nie iwesz kiedy widzisz ich po raz ostatni...

    Straszne ale prawdziwe.. My w sobotę mielibyśmy wypadek z D.. Ledwie wyjechalismy z domu, zielone światlo, krzyżówka bezkolizyjna i....my na środku krzyżówki a z boku na nas Tir... centymetry przed moim bokiem.. ale D tak mocno zakręcił przed nim, ze urwał się zderzak o krawężnik... masakra

    Mikusia2, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    hej odebrałam dziś bete wynik 2005 :) ok5 tydz ciazy :) ciesze sie a zarazem smuce bo nie pracuje tylko moj maz ma prace :( bedziemy musieli sobie jakos radzic....
    Gratulacje Sylvia :) nie martw się z pewnością wszystko będzie dobrze...Ty teraz odpoczywaj i dbaj o siebie i dzidzię. Cieszę się razem z Tobą :)

    Mikusia2, Andzia33, sylvia lubią tę wiadomość

  • MM28 Znajoma
    Postów: 19 22

    Wysłany: 15 lipca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już chyba nie mam szans na lipcową mamę. nie wiem co sie dzieje. O 5:30 temp 36.05, ale często się budziłam i wstawałam, o 9:30 36,35 a drugiego dnia 36.50 (po 4 h stabilnego snu). Jak myślicie, która temp bardziej wiarygodna? Dobrze, że dzisiaj badania hormonów.
    Gratulacje dla zaciążonych :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 lipca 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny sorki że się nie odzywałam ale w czwartek około 22:30 wylądowałam w szpitlu ze względu na wymioty i plamienia dzisiaj dopiero wyszłam przez te 4 dni było wszystko ok a jak jechałm do domu to znów zaczęlam plamic a więc mam duzo odpoczywac i sie oszczedzać. Gin w szpitalu jak zrobił usg to powiedzia.ł że prawdopodobniełożysko się minimalnie odkleiło i to może być przyczyna plamień. mam duzo zaległości może w skrócie któras mi powie jakies nowiści?? :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Witajcie dziewczyny sorki że się nie odzywałam ale w czwartek około 22:30 wylądowałam w szpitlu ze względu na wymioty i plamienia dzisiaj dopiero wyszłam przez te 4 dni było wszystko ok a jak jechałm do domu to znów zaczęlam plamic a więc mam duzo odpoczywac i sie oszczedzać. Gin w szpitalu jak zrobił usg to powiedzia.ł że prawdopodobniełożysko się minimalnie odkleiło i to może być przyczyna plamień. mam duzo zaległości może w skrócie któras mi powie jakies nowiści?? :)

    Oj bidulku! to odpoczywaj teraz ile się da! Pewnie się najadłaś strachu!
    MOja koleżanka jak była w ciąży, to do 3 miesiąca wszystko było super, czuła się idealnie i nic jej nie dolegało, a w 4 miesiącu nagle dostała mocnych krwawień, lekarze nie wiedzieli jak Jej pomóc, ciągle tylko wlewali z NIa magnez. Biedna przeleżała w szpitalu aż do końca 6 miesiąca bo krwawienia nie ustepowały, prawdopodobnie miała łożysko za nisko. Ale szczęśliwie urodziła na samym początku 7 miesiąca.
    Także Kochana masz leżeć i nic nie robić! :)

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Także Kochana masz leżeć i nic nie robić! :)

    Święte słowa.

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 15 lipca 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny nabralam nowym sił po poronieniu i wracam do was spowroten.stracilam dzidzie 7 lipca poszłam na kontrole okazało sie ze dzidzia Rosła tylko do nie całego 9 tyg:( jedyne co dobre jest to ze mój organizm sie sam oczyścił i po pierwszym okresie mogę sie starać od początku :):) zaczynam teraz tylko mierzyć temperaturę żeby sprawdzić czy owulacja wróciła bo chyba lepiej poczekać do okresu niż odrazu działać jak myślicie ?

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 15 lipca 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka kochana gratulacje ale szybko ci sie udało !! Super mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech...liczyłam że uda się w pierwszym cyklu, @ się spóźniała już 4 dni...i w dniu moich urodzin niestety przyszła =( wstrętna @!! teraz zaczynamy się starać z pełną determinacją - nie mierzę temperatury, bo w zasadzie od kiedy pamiętam dokładnie czuję kiedy jest owulacja, ale zaczynam się zastanawiać czy nie ułatwi mi to tych dni przed ewentualną następną @ - bo czekanie jest najgorsze! dlatego liczę, ze uda się w moim ulubionym miesiącu zagnieździć tę mała komóreczkę ;)wszystkim starającym się życzę powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zrobiłam ten test ale negatywny :( koniec złudzeń :-( załamać się można, już mi się dłużej nie chce starać!!!! już nie mam sił!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nucia :przytul: kiedyś się uda

    Nusia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Witajcie dziewczyny sorki że się nie odzywałam ale w czwartek około 22:30 wylądowałam w szpitlu ze względu na wymioty i plamienia dzisiaj dopiero wyszłam przez te 4 dni było wszystko ok a jak jechałm do domu to znów zaczęlam plamic a więc mam duzo odpoczywac i sie oszczedzać. Gin w szpitalu jak zrobił usg to powiedzia.ł że prawdopodobniełożysko się minimalnie odkleiło i to może być przyczyna plamień. mam duzo zaległości może w skrócie któras mi powie jakies nowiści?? :)
    Kochana najlepiej żebyś cały czas lezała , jesli łozysko sie odelkeja to masz prawdopodobnie krwiaczka który teraz sie wypróznia i dlatego te plamienia.jak masz brazowe plamienia to niema obaw , poprostu dużo odpoczywaj ;)

    Andzia33, Iwka, ;oniqa lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    Kochana najlepiej żebyś cały czas lezała , jesli łozysko sie odelkeja to masz prawdopodobnie krwiaczka który teraz sie wypróznia i dlatego te plamienia.jak masz brazowe plamienia to niema obaw , poprostu dużo odpoczywaj ;)
    tak kochana na szczeście mam brązowe plamienia i nie jest ich aż tak dużo napewno odezwe sie jutro do Was i dziękuje każdej z osobna za ciepłe słówko :)

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez w tym czasie miałam plamienia i odklejające się łozysko , leżałam dłuzszy czas i całkowicie się wchłonął i nie było juz zagrożenia;) więc napewno będzie okey ;)

    Andzia33, ;oniqa lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 15 lipca 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję SYLVIA!
    Emilka czekamy na wynik.
    Ja mało zaglądam w tym miesiacu,przez urlopy w pracy,a po jestem padnięta.
    Ale wszystko czytam i jestem w miarę na bieżąco.

    Andzia33
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ