X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 24 lipca 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane gratulacje ;) trzymam kciukasy zeby nam się udało i za 9 mcy bedziemy trzymać swoje kruszynki na rekach ;)


    Dziewczynki trzymam kciukasy za zielone Wasze kropeczki ;)

    Iwka, Kaja, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 24 lipca 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, piękna beta. Kciuki za jej przyrost i zdrowego dzidziusia. Wspieram Cię mooooocnooooo ;-)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Tak jest Miriam !!!! 0crazysex.gif

    Ps. Aga_Andzia jak Emilka też gdzie Ci to napisała? robiła dzisiaj teściora? A ja nic nie wiem?

    pisała wczoraj w innym wątku...ale nie moge znaleźć w którym a chciałam wam akleic

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 24 lipca 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    juz po wszystkim
    w piatek dostałam bardzo mocnych krwawien az sie ze mnie wylewalo szybko pojechalam do gin okazalo sie ze mam ogromnego krwiaka ale serduszko biło. trafilam do szpitala podlaczyli mnie do kroplowek lezalam i przyjmowalam leki od piatku. w nieziele juz nie bylo widac echa serca a w poniedzialek czesciowo sie oczyscilam wczoraj mialam zabieg \pod narkoza i wieczorem do domu

    nie wiem czy to wlsciwe ale czuje ulge bo strasznie sie meczylam a i tak nabawilam sie i krwiaka i szkoda gadac ...

    za 2 m-ce mozemy probowac w nast piatek ide do kontroli

    najgorsze byly te hustawki raz było dobrze zeby zaraz było fatalnie nie wiedzialam na czym stoje teraz chociaz wiem... moze okropnie to brzmi ale w koncu jestem spokojniejsza bo przez te hustawki myslaalm ze sie wykoncze az do momentu gdzie dalam sobie spokoj i powiedzialam co bedzie to bedzie... i przyjelam to ze spokojem i ulgą.. moze to straszne ale tak było..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    hej
    juz po wszystkim
    w piatek dostałam bardzo mocnych krwawien az sie ze mnie wylewalo szybko pojechalam do gin okazalo sie ze mam ogromnego krwiaka ale serduszko biło. trafilam do szpitala podlaczyli mnie do kroplowek lezalam i przyjmowalam leki od piatku. w nieziele juz nie bylo widac echa serca a w poniedzialek czesciowo sie oczyscilam wczoraj mialam zabieg \pod narkoza i wieczorem do domu

    nie wiem czy to wlsciwe ale czuje ulge bo strasznie sie meczylam a i tak nabawilam sie i krwiaka i szkoda gadac ...

    za 2 m-ce mozemy probowac w nast piatek ide do kontroli

    najgorsze byly te hustawki raz było dobrze zeby zaraz było fatalnie nie wiedzialam na czym stoje teraz chociaz wiem... moze okropnie to brzmi ale w koncu jestem spokojniejsza bo przez te hustawki myslaalm ze sie wykoncze az do momentu gdzie dalam sobie spokoj i powiedzialam co bedzie to bedzie... i przyjelam to ze spokojem i ulgą.. moze to straszne ale tak było..
    Przykro mi Kochana...

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 lipca 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    wyniki bety ale ja ich nie ogarniam


    Gonadotropina kosmówkowa frakcja beta - beta HCG
    23/07/2013
    beta-HCG 141,4 U/l

    poza ciążą: do 5.3 postmenopauza: do 8.3 3 tydzień ciąży: 5.8 - 71.2 4 tydzień ciąży: 9.5 - 750 5 tydzień ciąży: 217 - 7138 6 tydzień ciąży: 158 - 31795 7 tydzień ciąży: 3697 - 163563 8 tydzień ciąży: 32065 - 149571 9 tydzień ciąży: 63803 - 151410 10 tydzień ciąży: 46509 - 186977 12 tydzień ciąży: 27832 - 210612 14 tydzień ciąży: 13950 - 62530 15 tydzień ciąży: 12039 - 70971 16 tydzień ciąży: 9040 - 56451 17 tydzień ciąży: 8175 - 55868 18 tydzień ciąży: 8099 - 58176
    dokładnie to już 4 tydzień moje gratulacje kochana :) oszczędzaj sie i duzo wypoczywaj :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 lipca 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana przykro mi ale i ciesze sie że z Tobą jest lepiej życze powodzenia :) <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 24 lipca 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    hej
    juz po wszystkim
    w piatek dostałam bardzo mocnych krwawien az sie ze mnie wylewalo szybko pojechalam do gin okazalo sie ze mam ogromnego krwiaka ale serduszko biło. trafilam do szpitala podlaczyli mnie do kroplowek lezalam i przyjmowalam leki od piatku. w nieziele juz nie bylo widac echa serca a w poniedzialek czesciowo sie oczyscilam wczoraj mialam zabieg \pod narkoza i wieczorem do domu

    nie wiem czy to wlsciwe ale czuje ulge bo strasznie sie meczylam a i tak nabawilam sie i krwiaka i szkoda gadac ...

    za 2 m-ce mozemy probowac w nast piatek ide do kontroli

    najgorsze byly te hustawki raz było dobrze zeby zaraz było fatalnie nie wiedzialam na czym stoje teraz chociaz wiem... moze okropnie to brzmi ale w koncu jestem spokojniejsza bo przez te hustawki myslaalm ze sie wykoncze az do momentu gdzie dalam sobie spokoj i powiedzialam co bedzie to bedzie... i przyjelam to ze spokojem i ulgą.. moze to straszne ale tak było..


    Tusiaczku nie ma takich słów .. ale pamietaj nie jestes sama
    ...sama wiesz jak sie czujesz .. a my jestesmy tu po to by to samopoczucie poprawić..i zaszczepic w tobie nowe nadzieje i wiare .. wiesz , ze nie jedna z nas to przechodziła i jestesmy tu by wyciagnac do Ciebie pomocna dłoń...przykro mi ...

    mogę przeklinać qrwa...przepraszam

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Tak jest Miriam !!!! 0crazysex.gif

    Ps. Aga_Andzia jak Emilka też gdzie Ci to napisała? robiła dzisiaj teściora? A ja nic nie wiem?

    znalzałam, poniżej link :)
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/zostanmy-mamami-2014,705,51.html

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 lipca 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek ważne że już jesteś spokojniejsza :* CAŁUJE MOCNO

    Emilka :* Cholero czemu się u nas nie chwalisz!!!!!

    Aga_Andzia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej wklejcie to co Emilka tam napisała bo ja w pracy jestem i z telefonu korzystam i nie mogę znaleźć tego :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie na polsat cafe wypowiada się gin o różnych kobiecych schorzeniach...można usłyszeć coś ciekawego..nawet

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eee za późno Wam napisałam, już skończuli rozmowę

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane widze, ze tu duzo dziewczyn teraz zaciazyło. nalezało sie Wam kochane :) szczescia zycze i spokojnych 9 miesiecy.

    ja z P. jedziemy dzisiaj lub jutro do niemiec, tak sobie odpoczac. w weekend ma byc owulka. moze teraz sie w koncu uda. ale to juz tak na luzie całkowitym bedzie :)

    tusiaczku nie martw sie i powiem Ci ze z jednej strony dobrze sie stało. lepiej szybciej niz stracic dziecko w 6, 8 miesiacu albo urodzic bardzo chore. szybko doczkasz sie nastepnego.

    napisze kiedy i ja doczekam sie 2 kreseczek papa

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 24 lipca 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczku przykro mi ze tak musiało sie stac ale najwazniejsze że Ty teraz poczułas ulgę.

    bardzo dobrze Cię rozumiem , w poprzedniej ciazy tez meczylam się bo raz gadali tak drugi raz co innego i trzymali w niepewnosci...

    Nasze kruszynki są tam na górze i mają się dobrze

    Sa naszymi Aniołkami Stróżami

    Trzymaj się dzielnie <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Jeszcze w to nie wierze z jednej strony strach i łzy z drugiej wielkie szczęście
    Gratulacje kochana!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 24 lipca 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej tak mi przykro Tusiaczku:-(((((

    Ja dziś wole się nie pokazywać ludziom,strasznie mnie wysypalo(pryszcze) i bardzo bola!!!!!!!!!!!!!
    A bylam sobie na zakupach i kupiłam pierwszy raz w zyciu mini(jeansowa) a co lato jest!!!!!
    Milego dnia kochane staraczki!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 lipca 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Ej wklejcie to co Emilka tam napisała bo ja w pracy jestem i z telefonu korzystam i nie mogę znaleźć tego :(

    Proszę. Pierwsza wypowiedz:
    "....Puszeczku malenki....Jestem z Tobą! Jesteśmy oboje!"

    Druga wypowiedz:
    Puszysta napisała:
    Czy ja o czyms nie wiem??

    Emilka odpisała:
    "Zrobiłam test... Dawid tez cos widzi..."

    Aga_Andzia, Miriam, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 24 lipca 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny melduję się, że żyję. Nie udzielam się w tym miesiącu, ale czytam Was regularnie. Gratuluję wszystkim zafasolkowany :)
    U mnie wielkimi kroki zbliża się @.

    Miriam, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 lipca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja sie pochwalę byłam na wizycie kontrolnej u gina schudłam 1 kg a byłam pojedzona i maleństwo przez tydzień urosło 1,5 cm a więc teraz ma 5 cm :) gin powiedział że pięknie bije serduszko i słyszałam tętno a więc nic tylko sięcieszyc i że maluszek ślicznie rosnie i że jest skończone 11 tygodni za tydzień prenatalne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2013, 19:09

    Miriam, Aga_Andzia, Iwka, kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ