X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 lipca 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i kopiuj wklej ..:)


    Hej kobiety

    Ja dziś byłam u gin.. udało mi sie bo Ona po urlopie

    A wiec pęcherzyk 2,16 bardzo ładny dominujący z prawego jajnika...śluzik też.. serduszkowianie wczoraj na dzis czyli godzina 24 do 1 w nocy.
    Jak wkładała wziernik to myslałam ze bebde krzyczec ratunku.. tak bolało , bo ja jeszcze po odczuwałam dyskomfort bo wczoraj poszaleliśmy.. tak jak nigdy ostatnio, bez parcia na dziecko..

    Wyniki mojego N dobre .. wszystko w porządku u niego...:) huraaaa..
    jeszce tylko musi odwiedzic urologa ( wizyta zalatwiona ) ale mnie to kosztowała nerwów...


    Wiec teraz w srode jade serduszkowac bo wtedy ma byc owu.. ale bez mysli ze musze i ma byc .. raczej przyjemne z pozytecznym


    No i jak sie nie uda w tym cyklu to nastepny z HSG.. Pani doktor zaproponowała...a ja sie ciesze , bo to znaczy ze jestesmy dalej....


    Wiec wszytsko idzie w dobrym kierunku .. najwazniejesze jest to , że wrociły dobre relacje i pozytywne myslenie .. i kochamy sie bardzo...:)


    Tyłek wczoraj wymoczyłam w wodzie , było supper...opalaiłam sie jak czekolada .. łazienka juz prawie skonczona .. DOM juz praiwe skonczony .. teraz szykujemy sie na parapetówke .. to mnie przeraza...:)

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 lipca 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam dla ciebie strona .. ja zakupiłam sobie jest super .. nikt takiego nie ma i przyciaga uwage ..

    http://www.bikinispolska.com/ed-hardy-stroje-k%C4%85pielowes-c-2.html?page=2&sort=20a

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 29 lipca 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po urlopie.
    Pozdrawiam wszystkie!
    Jeszcze nie czytałam zaległości,czy są nowe kropeczki?

    Andzia33
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 lipca 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia hej jak tam .. tyłek wygrzany ?:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 lipca 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    mam taką nadzieje dziś mam jakiś gorszy dzień cały czas płacze tak bardzo sie boje zamiast się cieszyć to wyje jak bóbr tak bardzo chciała bym się cieszyć jak w poprzedniej ciąży a nie potrafię strach zabiera mi radość tak bardzo chciała bym juz przebrnąć przez te 12 tygodni


    Miriam karaniaka masz ..100 x:)

    POZYTYWNE MYSLENIE ...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz racje co ma być to będzie musze myśleć pozytywnie :D

    samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miriam w takim razie gratulacje bardzo mocne :) bedzie wszystko dobrze tak musisz myslec :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    miriam w takim razie gratulacje bardzo mocne :) bedzie wszystko dobrze tak musisz myslec :)


    Na razie nie dziękuję bo jeszcze jestem pełna obaw teraz mocno Tobie kibicuję :)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cierpliwie czekam na moje szczescie...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja juz walcze 26 cykli i tak czekam. za kazdym razem powtarzam sobie, ze jak nie ten to nastepny...
    w koncu sie doczekam, bedzie dobrze :)

    dzisiaj z mezem bylismy w Köln, zostawilismy klodke na moscie z marzeniem, zeby dzidzia szybko sie pojawila. mam nadzieje, ze teraz sie uda...

    Napewno sie uda <3 ja staram sie z moim juz 25 miesiecy :) bedzie dobrze ja to czuje :) Uda sie nam w koncu choc rozne mysli chodza po glowie :P
    <3 <3 <3

    kaarolaa, Kaja, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 29 lipca 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D słońce jesteśmy z Tobą i nie stresuj się na pewno tym raze wszystko będzie dobrze zobaczysz :)

    samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    masz racje co ma być to będzie musze myśleć pozytywnie :D
    Miriam GRATULUJĘ :*

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 30 lipca 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam-mysl pozytywnie-wszystko bedzie dobrze!!

    u mnie dzisiaj termin @ - powtorzylam test- i kreseczka jest juz bardziej widoczna i ciemniejsza ale nadal bledsza od kontrolnej...test 10miU...
    w pierwszej ciazy test 25miU pokazal baldzioszke dopiero 6 dni po terminie @... czuje ze sie udalo ale narazie sie nie ciesze i nic nie zaznaczam na wykresie bo teoretycznie jeszcze dzis , jutro i pojutrze moze sie zjawic malpiszon.
    Trzymajcie kciuki!!!

    PS wpisalam ten post tez na sierpniowe bo juz sama nie wiem gdzie kto jest :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 30 lipca 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze dwa dni i lipiec uważam za zamknięty i wszystkie ładnie i grzecznie idziemy na sierpień...:)

    Bo zrobił nasm sie bałagan .. juz nie widomo kto i jak i gdzie musze chyba zaczac NAs spisywać jak w spisie powszechnym... wiek data urodzenie , itp, itd..

    Miriam, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 30 lipca 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Wszystko nadrobiłam,po wylegiwaniu się na plaży.
    Gratulacje ogromne dla;Doris,Miriam,Martusska,Brava,jeżeli ktoś jeszcze ma zieloną kropeczkę a o nim zapomniałam to przepraszam i gratuluję.
    Iwka jedziesz do Kołobrzegu?
    U mnie dzisiaj negatyw,a w dodatku przyplątało mi się jakieś zapalenie,byłam dzisiaj u gin i dostałam leki i teraz nie wiem czy zdążę się wyleczyc przed chisterioskopią.
    Zawsze coś nie tak ,jak by się chciało...

    Andzia33
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 30 lipca 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starające się i zafasolkowane 2013/2014

    Instruktaż: Jeśli chcesz być na liście to proszę o namiary na priv..każde zmiany i aktualności też proszę kierować na priv.

    Tabelka będzie uzupełniana i aktualizowana . Jeśli dam to ogarnąć..

    Zawsze aktualna wklejona w tym poście.

    Forum > Starając się - ogólne > Lista starajacych sie...2013/2014

    Dziękuje :)

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cf69b6fba8477106.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2013, 11:32

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    laski wczoraj byłam u endo i...

    tarczyca nieco niejednorodna,hipoechogeniczna
    płat prawy 18*16*35 mm bez zmian ogniskowych
    płat lewy 18*13*32 mm ,obszar obszar bezechowy 6*7*4mm,niejednorodna hipoechogeniczna
    węzły chłonne szyjne ok
    chyba powiedziała ze jest powiększona ,nawet pytała czy czuję jak mi do tyka aparatem usg a ja czułam i to wyraźnie bo właśnie czuje gule taką i przeszkadza mi ona ,a teraz dość intensywnie :( i to jest głupie uczucie jakbym nie mogła przełykać jedzenia i tak przydusza ...choć nie zawsze to czuję ...

    Rozpoznanie : PODEJRZENIE CHOROBY HASHIMOTO !!!

    TABSY : EUTHYROKS N 25
    KOLEJNE BADANIA KRWI : TSH,a/TPO,a/TG (te mam zrobić przed wizytą która będzie za ok.3 miechy)

    oczywiście powiedziała ze wszystkie choroby jakie mam czyli jelit ,teraz tarczyca mogą rzutować na zajście w ciążę no i przy staraniach szczególnie TSH za wysokie !!!

    a dziś :

    a mnie się dzisiaj w głowie kręci ,jakie to głupie uczucie ,taka słabość ogarnia wtedy ,ehhh...ten mój szyjny kręgosłup wrrrr..
    a spać to mi się chce tak że jak bym zamknęła oczy to na siedząco bym dzisiaj usnęła :P
    mam nadzieje że to minie ,na pewno w pewnym stopniu to wpływ pogody ...u nas bardzo mocno teraz wieje ...

    a i wzięłam ten lek na tarczyce na czczo bo tak mam brać i po godzinie było mi nie teges na żołądku ale nastopnym razem zrobię tylko pół godziny przerwy i po tym czasie zjem śniadanie...(tak mam na zaleceniu)

    termin @ jeśli w terminie przyjdzie albo nie przyjdzie 4-5.07 ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 30 lipca 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    laski wczoraj byłam u endo i...

    tarczyca nieco niejednorodna,hipoechogeniczna
    płat prawy 18*16*35 mm bez zmian ogniskowych
    płat lewy 18*13*32 mm ,obszar obszar bezechowy 6*7*4mm,niejednorodna hipoechogeniczna
    węzły chłonne szyjne ok
    chyba powiedziała ze jest powiększona ,nawet pytała czy czuję jak mi do tyka aparatem usg a ja czułam i to wyraźnie bo właśnie czuje gule taką i przeszkadza mi ona ,a teraz dość intensywnie :( i to jest głupie uczucie jakbym nie mogła przełykać jedzenia i tak przydusza ...choć nie zawsze to czuję ...

    Rozpoznanie : PODEJRZENIE CHOROBY HASHIMOTO !!!

    TABSY : EUTHYROKS N 25
    KOLEJNE BADANIA KRWI : TSH,a/TPO,a/TG (te mam zrobić przed wizytą która będzie za ok.3 miechy)

    oczywiście powiedziała ze wszystkie choroby jakie mam czyli jelit ,teraz tarczyca mogą rzutować na zajście w ciążę no i przy staraniach szczególnie TSH za wysokie !!!

    a dziś :

    a mnie się dzisiaj w głowie kręci ,jakie to głupie uczucie ,taka słabość ogarnia wtedy ,ehhh...ten mój szyjny kręgosłup wrrrr..
    a spać to mi się chce tak że jak bym zamknęła oczy to na siedząco bym dzisiaj usnęła :P
    mam nadzieje że to minie ,na pewno w pewnym stopniu to wpływ pogody ...u nas bardzo mocno teraz wieje ...

    a i wzięłam ten lek na tarczyce na czczo bo tak mam brać i po godzinie było mi nie teges na żołądku ale nastopnym razem zrobię tylko pół godziny przerwy i po tym czasie zjem śniadanie...(tak mam na zaleceniu)

    termin @ jeśli w terminie przyjdzie albo nie przyjdzie 4-5.07 ;)


    Hej kochana , widze ze przebadana diagnoza .. no typowo japonska , .. wazne ze znane to cos ? hasimoto hiroshima czy moze speuku .. tez dali nazwe..:)

    Samirko powiem ci szczerze , ze trzymam kciukasy za fasolke .. jesli raz sie udało to 2 raz tez musi .. Lekarze pomogą .. czuje to w moczu ..:)


    No i dbaj o siebie i o swój żołądek.. jakies osłonowe mam nadzieje , że tez przepisała..:)

    pozdrawiam i częściej zapraszamy ..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria nie biorę osłonowo bo by było za słabe działanie ale mam nadzieję że mój refluksowy żołądek da rade i się przyzwyczai ;)

    a z nazwa masz rację pokręcona ,ale podobno właśnie japoniec odkrył ta chorobę he he

    no udało się ale to było ponad 18lat temu i z moim byłym :O

    Buziaki, pozdrawiam.

    MariaAntonina, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi dziś mąż przypomniał jak go przywitałam po pracy któregoś tu dnia i powiedział że to na pewno wtedy nam się udało :D a mianowicie było tak on wchodzi i mówi że głodny a ja puściłam piosenkę i udając że śpiewam do pasty do zębów zaciągnęłam go do sypialni :D w sumie nawet nie pomyślałam że może nam się w tedy udać ale jak teraz on mi przypomniał to w sumie to bardzo bardzo prawdopodobne :D a o to ta piosenka :D

    http://www.youtube.com/watch?v=GdLmfGwnPGE

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2013, 14:02

    ;oniqa, samira, MariaAntonina, Matylda36, kalitria, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ