X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2124 2103

    Wysłany: 15 lipca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Hej, miłego dzionka 🙂
    Ja dzisiaj jadę wybierać słodkości na słodki stół 🤤
    Ogólnie tamten tydzień mnie dobił z zapraszaniem gości.. nikomu nie dogodzi, Ilu ludzi tyle doradców😂 miałyście jakieś ciekawe przejścia podczas przygotowań do ślubu?
    Najbardziej zaskoczył mnie fakt zaproszenia z osobą towarzyszącą (osoba ta nie jest nawet z nią zaręczona) obraziła się na nas, że nie wpisaliśmy imienia i nazwiska tej drugiej osoby 🙄

    Ach przygotowania do ślubu to jakiś armagedon, dobrze, że mam to za sobą 😅 u nas się obyło bez jakiś większych kwasów na szczęście, ale też mała rodzina więc łącznie z nami było 34 osoby i się mega wesel udało 🤭 no i ja też nawet nie słuchałam jakiś rad itd, robiliśmy wszystkie tak jak my chcemy, a komu nie pasowało to miał powiedziane, że zaproszenie nie zobowiązuje i nie musi przychodzić, byle dał znać wcześniej czy będzie czy nie.

    Anulek84, Paula6432, Monk@ lubią tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Nieprzejrzysta Autorytet
    Postów: 254 453

    Wysłany: 15 lipca, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Hej, miłego dzionka 🙂
    Ja dzisiaj jadę wybierać słodkości na słodki stół 🤤
    Ogólnie tamten tydzień mnie dobił z zapraszaniem gości.. nikomu nie dogodzi, Ilu ludzi tyle doradców😂 miałyście jakieś ciekawe przejścia podczas przygotowań do ślubu?
    Najbardziej zaskoczył mnie fakt zaproszenia z osobą towarzyszącą (osoba ta nie jest nawet z nią zaręczona) obraziła się na nas, że nie wpisaliśmy imienia i nazwiska tej drugiej osoby 🙄

    O nie, tylko nie przygotowania do ślubu 🤣😅
    Przechodziłam to i drugi raz bym tego nie chciała 🤣
    Pamiętam sytuację z ciocią, kiedy chciałam się umówić by wręczyć zaproszenia. Ja pracowałam w systemie 4 zmianowym, mój mąż od 8 do 18. Ona nie pracująca, jej 3 synowie dorośli pracowali za granicą. Umawiałam się z nią od miesiąca bo jej coś nie pasowało i zależało jej na tym, żeby byli jej synowie. Do ciotki mam jakąś godzinę jazdy. Umówiłam się z nią na piątek, także ja rano po nocce, mąż wziął wolne w pracy no i jazda, pojechaliśmy z moją mamą bo to jej siostra. Posiedzieliśmy, pogadaliśmy, wręczyliśmy zaproszenia. No i fajnie by było,gdyby nie to, że w niedzielę wracam z mężem ze spaceru do domu rodzinnego, a tam ciotka 😅Zaznaczę, że odwiedza nas max. 2 razy w roku... Także miałam niezły mind fuck 😐 Ale ciotka to ciotka... Oj byłam na nią wtedy zła 😅

    Anulek84 lubi tę wiadomość

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣 🍀
    -18.09.24 r. Prog. 29.61
    Beta 63.73 ❤️
    -16.09.24r. Nieśmiałe II kreseczki ❤️
    -Progesteron 7dpo 11.09.24r.-27,60 💪
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2124 2103

    Wysłany: 15 lipca, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego tygodnia dziewczyny, choc zapowiada się upalnie, aby to przetrwać 😁

    Ja mam tydzień urlopu, zaczęliśmy wizyta u dermatologa z młodą, dzisiaj leniwie reszta dnia, ewentualnie jakieś drobne codzienne porządki 😁

    DreamBee, Nieprzejrzysta, Anulek84 lubią tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • telefon_w_rosole Ekspertka
    Postów: 203 428

    Wysłany: 15 lipca, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, piękne, depresja mnie zamordowała prawie na dobre - ostatnie pół roku spędziłam głównie unikając ludzi, na forum zaglądałam coraz rzadziej (kiedy wydawało mi się, że już jest dobrze, a potem kolejny kop), chyba doszło do jakiegoś przesilenia psychicznego u mnie.
    Mam nadzieję, że mnie teraz nie ściągnie na dół znowu.
    Nie jest łatwo. Myślimy o klinice na nowo, bo ileś razy mieliśmy się wybrać, ale to był czas, kiedy wstawanie z łóżka było dla mnie priorytetem. Ginekolog powiedział mi wprost, że AMH jest niskie i to nie jest dobrze, ale najpierw mam się zająć swoją psychiką.

    27.11.2023 - cień ⏸️
  • Paula6432 Przyjaciółka
    Postów: 74 81

    Wysłany: 15 lipca, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Hej, miłego dzionka 🙂
    Ja dzisiaj jadę wybierać słodkości na słodki stół 🤤
    Ogólnie tamten tydzień mnie dobił z zapraszaniem gości.. nikomu nie dogodzi, Ilu ludzi tyle doradców😂 miałyście jakieś ciekawe przejścia podczas przygotowań do ślubu?
    Najbardziej zaskoczył mnie fakt zaproszenia z osobą towarzyszącą (osoba ta nie jest nawet z nią zaręczona) obraziła się na nas, że nie wpisaliśmy imienia i nazwiska tej drugiej osoby 🙄

    Ja też teraz jestem na etapie organizacji wesela. Ale nie mogę marudzić, goście zaproszeni (100osob) w dwa tygodnie wszystkie już potwierdzenia mamy. Zostało jeszcze mnóstwo drobiazgów, ale podchodzę do tego spokojnie, ponieważ sobie powtarzam, że najważniejsze rzeczy mamy, a bez reszty ślub i wesele też może się spokojnie odbyć i być wspaniałe 😁

    '98👩‍🔬👨‍🔬🐱

    Starania od 6.2023
    Regularne cykle 29-31 dni
    Ciąża biochemiczna 6/7.2023 - 5t

    06.2024 AMH 11,6 ng/ml
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 308 209

    Wysłany: 15 lipca, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj zaczęło się plamienie, więc niestety przyszła 🐒 i temp. też spadła...

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 15 lipca, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że na razie tylko 2 dziewczyny pozytywne. Gratulacje dla tych co już kolejny raz zostaną Mamami.
    W sumie w wielu wątkach jest masa małp, ciekawe bo człowieka straszą nastoletnią ciaza a tymczasem wcale nie ma tak łatwo 😄

    bajkowadama, Nikolala, Darrika lubią tę wiadomość

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 322 546

    Wysłany: 15 lipca, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Hej, miłego dzionka 🙂
    Ja dzisiaj jadę wybierać słodkości na słodki stół 🤤
    Ogólnie tamten tydzień mnie dobił z zapraszaniem gości.. nikomu nie dogodzi, Ilu ludzi tyle doradców😂 miałyście jakieś ciekawe przejścia podczas przygotowań do ślubu?
    Najbardziej zaskoczył mnie fakt zaproszenia z osobą towarzyszącą (osoba ta nie jest nawet z nią zaręczona) obraziła się na nas, że nie wpisaliśmy imienia i nazwiska tej drugiej osoby 🙄

    Ja wspominam organizacje ślubu i sam ślub/wesele jako najlepszy okres w moim życiu a to już 6 lat.
    Recepta, która w tym momencie możesz sobie sama przepisać, by wspominać to podobnie - miej wyeyebane na innych. Skup się na tym czego chcesz TY i Twój facet. Tylko to się liczy. Zrób to tak, by dzień po ślubie pomyśleć "było tak jak chciałam/chcieliśmy" a nie "mogłam nie słuchać ciotki, wujka, rodziców i zrobić po swojemu". Udanych przygotowań ! Ten czas już nie wróci 🤗

    Paula6432, Anulek84, Nikolala, Monk@ lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2023
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 322 546

    Wysłany: 15 lipca, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I hej 🙂
    U mnie dół po 🐒 minął. Czuje się uspokojona.
    Postanowiłam przyłożyć większą wagę do diety i aktywności fizycznej i od tygodnia się trzymam. Z Panią gin mamy też nowy plan.
    Kolejne ewentualne testowanie u mnie dopiero we wrześniu bo mąż na delegacji. Ale będzie dobrze 💪🏻
    Będę się przyglądać Waszym staraniom i trzymać kciuki.

    Monk@, Darrika, DreamBee lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2023
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 15 lipca, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka93 wrote:
    Ja wspominam organizacje ślubu i sam ślub/wesele jako najlepszy okres w moim życiu a to już 6 lat.
    Recepta, która w tym momencie możesz sobie sama przepisać, by wspominać to podobnie - miej wyeyebane na innych. Skup się na tym czego chcesz TY i Twój facet. Tylko to się liczy. Zrób to tak, by dzień po ślubie pomyśleć "było tak jak chciałam/chcieliśmy" a nie "mogłam nie słuchać ciotki, wujka, rodziców i zrobić po swojemu". Udanych przygotowań ! Ten czas już nie wróci 🤗

    Chyba za bardzo bierzemy to do siebie, ale czas odpuścić i jak komuś nie odpowiada to nie musi przychodzić 🤷‍♀️
    Paula wow ile osób, u nas góra będzie 30, najbliższa rodzina tylko. Marzyłam zawsze o przyjęciu w kameralnym gronie.
    Najważniejsze, że sala zamówiona, sukienka jest 😁 większość rzeczy ogarnięte na 24 sierpnia

    Frajda, Darrika, Paula6432 lubią tę wiadomość

  • Nikolala Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 15 lipca, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Chyba za bardzo bierzemy to do siebie, ale czas odpuścić i jak komuś nie odpowiada to nie musi przychodzić 🤷‍♀️
    Paula wow ile osób, u nas góra będzie 30, najbliższa rodzina tylko. Marzyłam zawsze o przyjęciu w kameralnym gronie.
    Najważniejsze, że sala zamówiona, sukienka jest 😁 większość rzeczy ogarnięte na 24 sierpnia
    Też dorzucę dwa groszę podziwiam, że wam się chce jak u nas pomyślałam ile to roboty jest i wywalone kasy, a jestem doś sępem i jeszcze totalnie nie naszę klimaty to mi się odechciało organizacji😅

    Anulek84 lubi tę wiadomość

  • Nikolala Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 15 lipca, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj jechałam rowerem żeby się wyrzyć i widzę dwa bociany gapiące na mnie, w sumie mam cykle krótkie i patrzę w kalendarz jeszcze załapie się na testowanie na ten miesiąc😂 może to znak, że teraz się dwie kreski posypią😂

    Mantis2, Anulek84, Monk@, Darrika, DreamBee, Britta lubią tę wiadomość

  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 437 1053

    Wysłany: 15 lipca, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! 🥰
    Właśnie wróciłam z campingu 🏕️ tydzień spania w namiocie w pięknych okolicznościach, to było coś!
    Zaczynamy dni płodne… 😄 trzymajcie kciuki!

    Odnośnie organizacji ślubu ⬆️ dla mnie była ona najlepsza! A wesele to była najlepsza impreza w moim życiu 😆 jedyne co, to zauważyłam że muszę odpuścić niektóre kwestie i po prostu zrezygnować z mojego perfekcjonizmu… haha

    Darrika, Paula6432, Anulek84, DreamBee, Britta lubią tę wiadomość

    👧🏻 28
    👦🏼 26
    8cs o pierwsze maleństwo 👶🏻
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2124 2103

    Wysłany: 15 lipca, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikolala wrote:
    Wczoraj jechałam rowerem żeby się wyrzyć i widzę dwa bociany gapiące na mnie, w sumie mam cykle krótkie i patrzę w kalendarz jeszcze załapie się na testowanie na ten miesiąc😂 może to znak, że teraz się dwie kreski posypią😂

    O to możemy piąteczkę zbic, ja też jak już biel na teście i plamienie to zanim na drugi dzień małpa to wyżyć się pojechałam na rowerze 🤭 Ach bociany, oby to był znak i jeszcze niech się na koniec miesiąca krechy posypią

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2124 2103

    Wysłany: 15 lipca, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Hej dziewczyny! 🥰
    Właśnie wróciłam z campingu 🏕️ tydzień spania w namiocie w pięknych okolicznościach, to było coś!
    Zaczynamy dni płodne… 😄 trzymajcie kciuki!

    Odnośnie organizacji ślubu ⬆️ dla mnie była ona najlepsza! A wesele to była najlepsza impreza w moim życiu 😆 jedyne co, to zauważyłam że muszę odpuścić niektóre kwestie i po prostu zrezygnować z mojego perfekcjonizmu… haha

    Nooo to po takim wypoczynku dni płodne powinny być owocne 😁

    Anulek84 lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1277 2675

    Wysłany: 15 lipca, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Kciuki za wszystkie testujące w tym tygodniu, niech się trochę wysyp kresek w końcu zrobi!

    Co do organizacji wesela to wspominam z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony był to dla mnie ogromny organizacyjny stres, a z drugiej- zrobiłam dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam, ze ślubem kościelnym w plenerze, suknia była szyta wg mojego projektu, całe wesele utrzymane w konkretnym stylu, z kolorem przewodnim itp. Byłam z siebie dumna po, że udało się to wszystko dopiąć, bawiłam się super, goście też, także ogólnie spoko. Ale czy chciałabym to raz jeszcze organizować? Zdecydowanie NIE :P Wolę zdecydowanie być gościem :D

    Ja dziś byłam na badaniach z krwi (takie tam podstawy), w środę gin kontrolnie, w czwartek endokrynolog. Do końca lipca jeszcze dentysta. Testy owulacyjne czekają w szafce (ciążowe też, haha :D), także godzina zero zbliża się wieeeelkimi krokami :P

    Anulek84, DreamBee lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Córci
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 przychodzi na świat nasz Cudzik 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: ⏸️
    24.08.24: (3+4)Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: (6+1) Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i echem mikrozarodka z mikroserduszkiem <3
    16.09.24: (6+6) Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1277 2675

    Wysłany: 15 lipca, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uszatka wrote:
    Dziewczyny, skoro testy potwierdziły owulacje 14dc to 21dc moge zrobić badania, progesteron i coś jeszcze mogę od razu sprawdzić? Bo tej biochemicznej obawiam się ze może coś nie tak być z wynikami


    Możesz zbadać progesteron 7-8 dni po owu ;)

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Córci
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 przychodzi na świat nasz Cudzik 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: ⏸️
    24.08.24: (3+4)Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: (6+1) Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i echem mikrozarodka z mikroserduszkiem <3
    16.09.24: (6+6) Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 306 375

    Wysłany: 15 lipca, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i czołem w ten gorący poniedziałek 🥵😄

    Ślubu nie organizowałam i nie zapowiada się na to w najbliższym czasie, moj K. jest po rozwodzie i jest uprzedzony 😏mi na ten moment nie zależy, nie naciskam, teraz jest projekt potomek 😄Jak kiedyś będzie to na pewno mała impreza.

    Jutro śmigamy na mini urlop, cały dzień próbuje się spakować, ale ciężko. Nie mam mebli, ciuchy w kartonach i nie wiem, gdzie co mam.

    Dodatkowo mam dziś 13dc i niedługo owu... co drugi dzień ostro się staramy, ale przez upał ciężko i długo się nie da 😂

    Anulek84, DreamBee lubią tę wiadomość

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Nieprzejrzysta Autorytet
    Postów: 254 453

    Wysłany: 15 lipca, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam się pochwalić ferrytyną, którą podbiłam w ciągu miesiąca z 3,91 na 19,2 😀 Mała rzecz, a cieszy 😊 Chociaż taki mały pozytyw w tym wszystkim 😀

    DreamBee, Darrika lubią tę wiadomość

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣 🍀
    -18.09.24 r. Prog. 29.61
    Beta 63.73 ❤️
    -16.09.24r. Nieśmiałe II kreseczki ❤️
    -Progesteron 7dpo 11.09.24r.-27,60 💪
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • NinaB Ekspertka
    Postów: 139 281

    Wysłany: 15 lipca, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flofliper wrote:
    Oba testy wyszły negatywne :((((
    Przykro mi 💔💔💔 trzymaj się

    Flofliper wrote:
    Dziewczyny nie mogę przestać myśleć co poszło nie tak… To był mój pierwszy transfer. Mam zamrożone jeszcze dwa zarodki oprócz tego. Wszystkie były najwyższej klasy. Mam mięśniaki i miałam usuwane polipy kilka razy. Na przerost endometrium brałam Provere prawie 3 miesiące potem histeroskopia 21 maja. Miesiączkę dostałam 8 czerwca, Provere odstawiłam w trakcie 9 czerwca. Transfer był 28 czerwca. Nie wiem czy ze mną jest coś dalej nie tak czy może jakimś cudem transfer był zbyt szybko bo ta miesiączka była na Proverze jeszcze :((( Przepraszam Was za smęcenie ale mam potworny stres przed kolejnym transferem bo zostały tylko dwa mrożaczki :((( A czytając forum mam wrażenie, że wiecie więcej niż niektórzy lekarze :((( Ach i mimo negatywnego testu nadal nie mam @ a to już 37 dzień. Czy to, że jeszcze biorę Cyclogest 400 wstrzymuje @? Ściskam Was mocno - Załamana Baba
    Tak, cyclogest to progesteron. @ przychodzi jak progesteron spadnie do odpowiedniego poziomu. Więc „sztucznie” podtrzymujesz brak okresu.
    Lekarz powinien Cię poinformować, że masz testować w konkretnym dniu po owulacji/transferze, a jeśli testy są negatywne to odstawić cyclogest i czekać na @

    Starania o pierwsze od 09/2023
    👩🏻 30
    PCOS, cykle długie 33-36, ale owulacyjne
    testosteron ⬆️
    PAI hetero, MTHRF hetero
    histeroskopia (polip trzonu macicy) 10/2024

    🧔🏻‍♂️ 35
    Badania nasienia 🆗
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ