X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • brilka Ekspertka
    Postów: 225 434

    Wysłany: 16 lipca, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam drugi test i niestety biało 🙄 Co prawda to popołudniowy i dopiero 10dpo ale nie robię sobie już szczególnej nadziei.

    🐈🐈‍⬛
    7 cs 🌼
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 16 lipca, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Zrobiłam drugi test i niestety biało 🙄 Co prawda to popołudniowy i dopiero 10dpo ale nie robię sobie już szczególnej nadziei.
    🫂

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 989 924

    Wysłany: 16 lipca, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Zrobiłam drugi test i niestety biało 🙄 Co prawda to popołudniowy i dopiero 10dpo ale nie robię sobie już szczególnej nadziei.

    Dopóki nie ma 🐵 to piłka dalej w grze 🤞🏻

    pp2018, Mantis2, Darrika lubią tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️badanie progesteronu za tydzień
    🔹️do oddania krew w 3dc : SHGB, testosteron, estradiol, FSH, LH, TSH
    🔹️wizyta w listopadzie u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam :)
    Też jestem dziś (prawdopodobnie) 10 dpo, objawy jak na okres, pomału tracę nadzieję...

    Tyle, że do @ jeszcze planowo 5 dni, a ja od 3 dni czuję, jakby miał być już za chwilę. Ból brzucha okropny. Test w 8 dpo 10mlu/ml negatywny. Boję się robić kolejne...

  • Laura25 Ekspertka
    Postów: 223 124

    Wysłany: 16 lipca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pomożecie z interpretacją wykresu? 🥺🙏🏼

    https://zapodaj.net/plik-iaA3j1rzNZ

    W 14dc - silny rozpierający ból lewego jajnika . 14/15 dc test owulacyjny prawie pozytywny, nie udało mi się wyłapać -kreska testowa była prawie taka sama jak kontrolna.
    Od 11dc do 16 dc śluz rozciągliwy. 17 dc już lepki/kremowy.

    Temperatura mega słaba:( w piątek zrobię badanie progesteronu ale czy mimo objawów mogłam mieć cykl bezowulacyjny ?

  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 16 lipca, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Anulek, ale ona bardzo blada jest, więc wydaje mi się, że jeszcze chwila, a skoro mówisz, że szybko jak na owu, to pewnie tak będzie :)

    Runnerka, witaj:) zapraszamy 🥰

    Ellevv, a może się trochę przesunęła w tym cyklu i objawy dopiero będą?

    Zwykle mam w 14 dc ciemne krechy ale ręka na pulsie 😉

  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1121 1295

    Wysłany: 16 lipca, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Hej, pomożecie z interpretacją wykresu? 🥺🙏🏼

    https://zapodaj.net/plik-iaA3j1rzNZ

    W 14dc - silny rozpierający ból lewego jajnika . 14/15 dc test owulacyjny prawie pozytywny, nie udało mi się wyłapać -kreska testowa była prawie taka sama jak kontrolna.
    Od 11dc do 16 dc śluz rozciągliwy. 17 dc już lepki/kremowy.

    Temperatura mega słaba:( w piątek zrobię badanie progesteronu ale czy mimo objawów mogłam mieć cykl bezowulacyjny ?

    U mnie z niskich temp w cyklu majowym była ciąża. Mierzyłam drugi cykl w ustach i widziałam, że miałam niższe tempki. I też nie udało się wyłapać u mnie piku.

    Zrób ten prog i będzie jaśniej. Jedna z dziewczyn napisała, że jedynym potwierdzeniem, że była owulka jest ciąża. Ja byłam 2 razy na monitoringu w jednym cyklu i lekarz mówił, co innego za każdym razem :)

    A co bierzesz na śluz?

    Laura25 lubi tę wiadomość

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA

    preg.png
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 16 lipca, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Hej, pomożecie z interpretacją wykresu? 🥺🙏🏼

    https://zapodaj.net/plik-iaA3j1rzNZ

    W 14dc - silny rozpierający ból lewego jajnika . 14/15 dc test owulacyjny prawie pozytywny, nie udało mi się wyłapać -kreska testowa była prawie taka sama jak kontrolna.
    Od 11dc do 16 dc śluz rozciągliwy. 17 dc już lepki/kremowy.

    Temperatura mega słaba:( w piątek zrobię badanie progesteronu ale czy mimo objawów mogłam mieć cykl bezowulacyjny ?

    Z wykresu wychodzi, że prawdopodobnie był skok, ale coś niska temperatura. Potwierdzić może monitoring czy jest ciałko żółte, ewentualnie 7dpo progesteron

    Laura25 lubi tę wiadomość

  • Laura25 Ekspertka
    Postów: 223 124

    Wysłany: 16 lipca, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pp2018 wrote:
    U mnie z niskich temp w cyklu majowym była ciąża. Mierzyłam drugi cykl w ustach i widziałam, że miałam niższe tempki. I też nie udało się wyłapać u mnie piku.

    Zrób ten prog i będzie jaśniej. Jedna z dziewczyn napisała, że jedynym potwierdzeniem, że była owulka jest ciąża. Ja byłam 2 razy na monitoringu w jednym cyklu i lekarz mówił, co innego za każdym razem :)

    A co bierzesz na śluz?


    Olej z wiesiołka plus piłam siemię lniane od 5dc (zasmakowało mi i piłam codziennie). Dodatkowo nasiona z siemienia dodawałam do smoothie z owoców :)

  • Lilinka Autorytet
    Postów: 308 209

    Wysłany: 16 lipca, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety przełożyła mi termin konsultacji na przyszly tydzien :(

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 16 lipca, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka we wtorkowy wieczór :)

    Chciałam wcześniej zapytać ale mamy różnicę czasu i w pracy nie bardzo posługuje się telefonem ;)

    Ja mam pytanie odnośnie śluzu, nie mogę niczego dowiedzieć się z Google oprócz tego, że śluz płodny jest rozciągliwy.

    No dobra, śluz rozciągliwy był 13-14 dzień cyklu, wcześniej po prostu był rozwodniony.

    Jestem 3 dni od owulacji i nie wiem czy to normalne co się u mnie dzieje ze śluzem, otóż cała poniżej pasa pływam 😆 mam bardzo dużo rozwodnionego śluzu.

    Czy może mi ktoś wyjaśnić jak krowa na rowie jaki śluz jest po owulacji a jaki po ewentualnym zapłodnieniu.

    Wiem, że jesteście ekspertkami w tej dziedzinie a niestety nie mam gdzie indziej zapytac

    Miłego wieczoru :)

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 16 lipca, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    Hejka we wtorkowy wieczór :)

    Chciałam wcześniej zapytać ale mamy różnicę czasu i w pracy nie bardzo posługuje się telefonem ;)

    Ja mam pytanie odnośnie śluzu, nie mogę niczego dowiedzieć się z Google oprócz tego, że śluz płodny jest rozciągliwy.

    No dobra, śluz rozciągliwy był 13-14 dzień cyklu, wcześniej po prostu był rozwodniony.

    Jestem 3 dni od owulacji i nie wiem czy to normalne co się u mnie dzieje ze śluzem, otóż cała poniżej pasa pływam 😆 mam bardzo dużo rozwodnionego śluzu.

    Czy może mi ktoś wyjaśnić jak krowa na rowie jaki śluz jest po owulacji a jaki po ewentualnym zapłodnieniu.

    Wiem, że jesteście ekspertkami w tej dziedzinie a niestety nie mam gdzie indziej zapytac

    Miłego wieczoru :)
    Kochana, gdyby śluz był inny po zapłodnieniu w 3dpo, to żadna by do 10dpo albo i dłużej z testem nie czekała ;)
    Czasem dziewczyny mówią, że u nich śluz był w szczęśliwym cyklu inni, niż zwykle, ale to nie jest regułą + takie anomalie zaobserwować można, jeśli bardzo dobrze znasz swój cykl i śluz - a Ty go nie znasz. Co nie znaczy, że nie możesz poznać :) po prostu musisz obserwować :) ten po owu robi się gęstszy i biały/kremowy, ale myślę, że u każdej może być nieco inny ;)

    siesiepy lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 16 lipca, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Kochana, gdyby śluz był inny po zapłodnieniu w 3dpo, to żadna by do 10dpo albo i dłużej z testem nie czekała ;)
    Czasem dziewczyny mówią, że u nich śluz był w szczęśliwym cyklu inni, niż zwykle, ale to nie jest regułą + takie anomalie zaobserwować można, jeśli bardzo dobrze znasz swój cykl i śluz - a Ty go nie znasz. Co nie znaczy, że nie możesz poznać :) po prostu musisz obserwować :) ten po owu robi się gęstszy i biały/kremowy, ale myślę, że u każdej może być nieco inny ;)


    Właśnie chodzi o to, że znam swój organizm dosyć dobrze. Wcześniejszą ciążę rozpoznałam po bolącym brzuchu i piersiach zaraz po owulacji.

    Chodzi mi o to, że po poronieniu byłam czyszczona ponieważ nie urodziłam całego łożyska, od tego momentu ciężko mi ogarnąć mój śluz który od 7dc do 28dc jest wodnisty, jedynie przy owulacji mogę go rozciągnąć palcami.

    Zazwyczaj po owulacji dwa dni były bez śluzu w ogóle, dopiero później się zaczynał lać.

    Tym razem jest wodnisty aż mam mokro stąd moje pytanie.


    Nie badam szyjki bo jestem zdania że tam się nie pcha żadnych paluchów i mój ginekolog powiedział że bardzo dobrze robię.

    Jestem zdania że nie teraz to za miesiąc, nie za miesiąc to za 3.

    Anulek84 lubi tę wiadomość

  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 16 lipca, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać że moja najdłuższą ciążę wyłapałam kilka dni po owulacji a dopiero po tygodniu miałam plamienie implantacyjne, więc wiedziałam o ciąży wcześniej niż się zagnieździło.

    Może nie uwierzycie ale 3-4 dni po owulacji miałam bladą drugą kreskę.

  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 16 lipca, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    Hejka we wtorkowy wieczór :)

    Chciałam wcześniej zapytać ale mamy różnicę czasu i w pracy nie bardzo posługuje się telefonem ;)

    Ja mam pytanie odnośnie śluzu, nie mogę niczego dowiedzieć się z Google oprócz tego, że śluz płodny jest rozciągliwy.

    No dobra, śluz rozciągliwy był 13-14 dzień cyklu, wcześniej po prostu był rozwodniony.

    Jestem 3 dni od owulacji i nie wiem czy to normalne co się u mnie dzieje ze śluzem, otóż cała poniżej pasa pływam 😆 mam bardzo dużo rozwodnionego śluzu.

    Czy może mi ktoś wyjaśnić jak krowa na rowie jaki śluz jest po owulacji a jaki po ewentualnym zapłodnieniu.

    Wiem, że jesteście ekspertkami w tej dziedzinie a niestety nie mam gdzie indziej zapytac

    Miłego wieczoru :)

    Być może owulacja jeszcze trwa 🍀😁

    Avkaaa lubi tę wiadomość

  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 16 lipca, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny ;)
    U mnie po owulce okres się nie pojawił (potwierdzona monitoringiem, świeżo po cb). Jak zawsze brałam też duphaston, odstawiłam w 25 dniu i cisza.. a zawsze był 28
    Poszłam do lekarza, lekarz kazał zrobić betę i wczoraj równo 200, jutro mam powtórzyć i w piątek lekarz. Ale mam dziwnie złe przeczucia.. :(
    I to też jakaś ciąża cud, bo plemniki musiały przeczekać z 3 dni, bo się nie staraliśmy, bo wylądowałam w szpitalu.

    Paula6432, NinaB, DreamBee, BillieJean, siesiepy, MadziaIsm, Frajda, Britta lubią tę wiadomość

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2124 2103

    Wysłany: 16 lipca, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    Zapomniałam dodać że moja najdłuższą ciążę wyłapałam kilka dni po owulacji a dopiero po tygodniu miałam plamienie implantacyjne, więc wiedziałam o ciąży wcześniej niż się zagnieździło.

    Może nie uwierzycie ale 3-4 dni po owulacji miałam bladą drugą kreskę.

    Kurcze, ale jakim cudem tak krótkim po owulacji blada kreska, skoro hcg się wydziela w ciągu 48h dopiero od zagnieżdżenia, a piszesz, że plamienie miałaś implantacyjne tydzień później, to realnie nie było w Twoim organizmie wcześniej hcg na wykrywalnym dla testu poziomie

    Monk@, Lexia, Katsue, Malamia lubią tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 16 lipca, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Kurcze, ale jakim cudem tak krótkim po owulacji blada kreska, skoro hcg się wydziela w ciągu 48h dopiero od zagnieżdżenia, a piszesz, że plamienie miałaś implantacyjne tydzień później, to realnie nie było w Twoim organizmie wcześniej hcg na wykrywalnym dla testu poziomie
    Jak dla mnie to wadliwy test.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 20:14

    Lexia lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 16 lipca, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    Hej, dziewczyny ;)
    U mnie po owulce okres się nie pojawił (potwierdzona monitoringiem, świeżo po cb). Jak zawsze brałam też duphaston, odstawiłam w 25 dniu i cisza.. a zawsze był 28
    Poszłam do lekarza, lekarz kazał zrobić betę i wczoraj równo 200, jutro mam powtórzyć i w piątek lekarz. Ale mam dziwnie złe przeczucia.. :(
    I to też jakaś ciąża cud, bo plemniki musiały przeczekać z 3 dni, bo się nie staraliśmy, bo wylądowałam w szpitalu.
    Ściskam kciuki, czekamy jutro na wieści 🤞🏼

    emilgiana lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 16 lipca, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Kurcze, ale jakim cudem tak krótkim po owulacji blada kreska, skoro hcg się wydziela w ciągu 48h dopiero od zagnieżdżenia, a piszesz, że plamienie miałaś implantacyjne tydzień później, to realnie nie było w Twoim organizmie wcześniej hcg na wykrywalnym dla testu poziomie


    No to wychodzi na to, że jestem ewenementem. Zaczęłam odliczać moją ciążę od 2.5 tygodnia, w 3t4d miałam zagnieżdżanie bo poleciała mi jedna łezka krwi.

    Test był bardzo blady ale z każdym dniem coraz mocniejszy aż przed 4 tygodniem wyszly mi dwie grube krechy na najtańszym teście ze sklepu.

    Wcześniej clearblue 10mlu

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ