Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Daisy___ Ekspertka
    Postów: 250 346

    Wysłany: 26 lipca, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    Nie. Po usuwaniu ciąży pozamacicznej mi powiedzieli, że widzieli 2 ogniska. Ja byłam w takim szoku jeszcze, że nawet nie zapytałam gdzie je widzieli. Więc wiem, że nic nie wiem. Właśnie chce się gdzieś umówić ale żeby ogarniał temat, a nie zgadywał. Ponoć dobry specjalista zobaczy na usg.


    Chyba najbardziej znana jest klinika w we Wrocławiu, niestety prywatna: https://www.znanylekarz.pl/mikolaj-karmowski/ginekolog/wroclaw. Dużo mówi o tym na instagramie Vanessa z beautyvtricks, która jest po leczeniu i operacji.

    pp2018 lubi tę wiadomość

    👧 07.2022
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 356 419

    Wysłany: 26 lipca, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deyansu wrote:
    Miałam kiedyś ostrogę i faktycznie tydzień czy dwa takiego zestawu: krioterapia, laser i chyba magnetronik 🤔 mi pomogły. Wiele lat później - z tym problemem borykam się przez duże zaniedbania medyczne aż do teraz - potrąciło mnie auto, miałam skręcone kolano (na szczęście auto jechało baardzo wolno). Po zbyt długim czasie z gipsem na zbyt dużym obszarze nogi zaczęłam mieć problem nie tylko z kolanem, ale też biodrem i stawem skokowym. Dopiero pomogły mi (a w przypadku drugiej metody - wciąż pomaga): fizjoterapia punktów spustowych, masaż głęboki / fizjoterapia powięziowa z użyciem Tecar lub nożami Ergon. Tecar niestety nie jest wskazany w ciąży, ale to jest tylko narzędzie dodatkowo wspierające DOBREGO rehabilitanta. Generalnie dobra fizjoterapia BOLI, i to bardzo. Przeważnie uciskane są miejsca, gdzie jest stan zapalny, gdzie coś nie gra - no więc tak 😝

    W skrócie o Tecarze "Mianem terapii TECAR określa się jeden z zabiegów fizykoterapeutycznych, który w praktyce jest całkowicie nowatorskim sposobem wykorzystania diatermii krótkofalowej – prądu naprzemiennego, który charakteryzuje się zakresem fal o częstotliwości fali radiowej (tj. od 300 kHz do 1 MHz). Impuls elektryczny jest generowany przez specjalnie zaprojektowane urządzenia. Wytworzona w terapii TECAR fala stanowi formę ładunku energetycznego, który w trakcie wykonywanego zabiegu jest przekazywany do organizmu pacjenta za pomocą wspomnianego urządzenia. To natomiast powoduje pobudzenie metabolizmu do przeprowadzenia szeregu procesów regeneracyjnych, które mają na celu szybszą odnowę obszaru objętego patologią i przywrócenie niezbędnej równowagi. "

    I o nożach Ergon (tu nie ma prądu, to po prostu narzędzia w ręku fizjoterapeuty) "Są to narzędzia wykonane ze stali chirurgicznej, które wykorzystywane są do pracy na mięśniach i powięzi ze specjalnym wyposażeniem klinicznym do leczenia patologii nerwowo-mięśniowo-szkieletowych."

    Naprawdę warto znaleźć dobrego rehabilitanta i się go trzymać :)

    A przy okazji - zagłosowane! Dobrze, że można wybrać kilka opcji, bo propozycje fantastyczne! :D Gdyby była jedna, to dłużej musiałabym nad tym siedzieć :>
    Tak, dobry fizjo to podstawa. Ale w domu tez dobrze działać samemu ;)

    Deyansu, Anulek84 lubią tę wiadomość

    10 cs 👶

    02.2020 👧
    08.2021 👼

    03.2024
    LH 12,6
    FSH 10,4
    AMH 0,53

    05.2024 dieta i zmiana supli
    09.2024 badania na pasożyty + powtórka badań hormonalnych 🤞
    09.2024 wizyta u nowego lekarza
  • Deyansu Ekspertka
    Postów: 123 250

    Wysłany: 26 lipca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    Tak, dobry fizjo to podstawa. Ale w domu tez dobrze działać samemu ;)

    Ano fakt :) Mi mój fizjo zawsze powtarza, że on zrobi tyle, co może, ale większość zależy od pacjenta. Jak się nie ćwiczy, nie uelastycznia, nie robi rozciagania, to później jest ciężko.

    Monk@, pp2018, Kinia92, Anulek84 lubią tę wiadomość

    👩🏻 38
    PCOS, IO, hiper: androgeny & prolaktyna po MTC
    dawniej nadwaga i problemy z tarczycą
    MTHFR - homozygota, PAI 1 - heterozygota, V R2 - heterozygota
    AMH 2,31 (11.2023) -> 1,93 (09.2024)
    posiewy, MUCHA - ok :)

    Formetic, Letrox, Fertistim, olej z wiesiołka, NAC, kwasy Omega3, Quatrefolic, l-Arginina, Ubichinol, Magnez, Potas, Psychobiotyk, Witamina A+E, wit. B12, Rutinacea

    👱🏻32
    nasienie morfo 3%, wysokie pH i lepkość
    ciężka oligospermia, bakterie & grzyby - ok :)

    Man Combo, Inozytol, olej z czarnuszki, wit. A+E, l-Argninina, NAC, Magnez, Potas, Wit. D + Omega 3, kwas foliowy, Rutinacea

    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐈
    💍🤵👰 10.2022

    Starania na luzie - 2023
    Początek czerwca 2024 - cb
    Lipiec 2024 - I stymulacja Clo + Ovitrelle ❌+ złe samopoczucie
    Sierpień-Wrzesień /Październik? 2024 - ➡️pogłębiona diagnostyka obojga
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 992 1057

    Wysłany: 26 lipca, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, poroniłam 4 lipca, a krwawienie było tak do 16 lipca, więc 22 dni minęło do dzisiaj.
    Lekarz mówił, że można i teraz, i po miesiączce od razu, bo bez leków i bez zabiegu się obyło. Jeszcze zrobili mi wczoraj betę w szpitalu, aby sprawdzić czy spadła, bo tydzień po poronieniu była 233.
    Ja zamierzam dokończyć sprawę z zębami. Na kontroli 3 czerwca wyszedł mały ubytek, ktory zostal zrobiony i ta sprawa przerodziła się w duży ból dniami i nocami prawie do samego poronienia.. zrobili mi rtg po powrocie i nic nie ma, a pobolewa. Mam to jeszcze obserwować, bo może spartaczyli (starli mi ząb) i będzie mnie czekać kanał. W międzyczasie poszłam do innego dentysty i znalazl mi jeszcze 3 plamki, które chce zrobić (już 1 za mną, dziś druga, a w poniedziałek trzecia wizyta).

    Liwka, przytulam wirtualnie. Dopóki nie ma @, piłka w grze!
    Zerknij napierwsza stronę czy zrobiłaś te badania, które są wypisane. Też jestem w pzu i nie wiem w jakim mieście, ale w Wawie pogroszyło się znacznie od lutego/marca.


    Nineq, jeszcze nie mamy. Czekamy na wynik histopato i kariotyp molekularny dzidziutka.

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3]
    🧬 PAI-1 (hetero)
    🧬 MTHFR 1298A>C (hetero)
    Dużo badań zleconych od hematologa-09.2024

    KIR AA
    W oczekiwaniu na IMMUNOLOGA
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 992 1057

    Wysłany: 26 lipca, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monka@, dopiero wczoraj dostałam macrimor. Lekarz nic nie mówił, ale będę brała pewnie lactovaginal plus bede jeść  kiszonki. Sama od jakiegoś czasu biorę Sanprobi IBS, wcześniej w ciąży brałam Provag doustnie stale.

    Wicher, potwierdzam co napisała Frutelka, jeśli chodzi o żelazo.
    W Fertismie masz witamine D, w Mama Dha Premium + też masz witamine D. A jak długo bierzesz te suple, co napisałam, skoro witamina D taka niska u Ciebie? Może suple z witaminą D powinnaś dorzucić do śniadania białkowo-tłuszczowego? Jeśli bierzesz 2 saszetki fertisimu i mama dha premium +, to masz dziennie 4000 jednostek witaminy D. Do przemiany witaminy D w aktywną formę potrzeba magnezu, ale widzę, że i w Katelin i w Mama jest magnez.
    Jeśli chodzi o foliany, to dużo ich ogolnie, masz i w fertisimie i mama dha i w Puerii. Lepszy jest w formie folianu.

    Frutelka, jaki cynk bierzesz? Mnie boli brzuch gdy biorę. Jeszcze nie znalazłam dobrego suplementu, więc weszły pestki dyni do diety.

    Monk@, ja robię podobnie. Trafiła mi się na nfz lekarka z polikliniki przyszpitalnej i już pełne badania krwi miałam dwa razy w roku włącznie z witaminami (!) na nfz.

    Anulek, a tych 5 zabiegów na fale uderzeniowa miałaś raz po raz? Ja miałam po 2 na każdą stopę i mi pomoglo, chyba raz w tygodniu. Próbowałam też jonoforeze z żelem, ale nie było takiego efektu jak po fali uderzeniowej. Ja też polecam dobrego fizjo! Anulek, a z jakiego województwa jesteś? Ja z pzu jestem tak średnio zadowolona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca, 14:00

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3]
    🧬 PAI-1 (hetero)
    🧬 MTHFR 1298A>C (hetero)
    Dużo badań zleconych od hematologa-09.2024

    KIR AA
    W oczekiwaniu na IMMUNOLOGA
  • Naay95 Ekspertka
    Postów: 176 212

    Wysłany: 26 lipca, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalinowemarzenie wrote:
    Możliwe, moja koleżanka ma trombofilie wrodzona przez co miała tak, że trzy cykle z rzędu udało się zajść w ciążę. Pierwsze dwie to cb ostatnia szczesliwie się rozwija aktualnie.

    Właśnie boję się zamiast na nowo cieszyć bo w Niemczech tłumaczył mi lekarz że najpierw muszę do 6 tygodni dostać okres i dopiero wtedy cykl się zacznie a tu coś takiego... Zapisze się dziś na wizytę do lekarza i dopiero jak mi powie że wszystko okej będę mogła odetchnąć...

    Natalia :)
    🤱- 09.12.2017- córeczka 🥰

    Obecnie:
    👩‍❤️‍💋‍👨- 29 lat
    01.03.2024- starania
    ⏸️- 07.06.2024
    💔- 21.06.2024

    ⏸️- 24.07.2024
    🧑‍⚕️- 09.08.2024- mamy ♥️
    🧑‍⚕️- 23.08.2024- cudny miś ♥️🐻
    🧬- 16.09.2024
    preg.png
  • Wicher Przyjaciółka
    Postów: 66 89

    Wysłany: 26 lipca, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pp2018 Fortisime dopiero kupiłam (tak samo jak np. NAC), resztę supli brałam niesystematycznie więc nie dziwi mnie brak efektów. Trudny miałam czas ostatnio 🥹 Dopiero zaczynam ogarniać temat.

    35 lat
    4cs 🥹

    Nadzieja umiera ostatnia.
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 26 lipca, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pp2018 wrote:
    Monka@, dopiero wczoraj dostałam macrimor. Lekarz nic nie mówił, ale będę brała pewnie lactovaginal plus bede jeść  kiszonki. Sama od jakiegoś czasu biorę Sanprobi IBS, wcześniej w ciąży brałam Provag doustnie stale.

    Wicher, potwierdzam co napisała Frutelka, jeśli chodzi o żelazo.
    W Fertismie masz witamine D, w Mama Dha Premium + też masz witamine D. A jak długo bierzesz te suple, co napisałam, skoro witamina D taka niska u Ciebie? Może suple z witaminą D powinnaś dorzucić do śniadania białkowo-tłuszczowego? Jeśli bierzesz 2 saszetki fertisimu i mama dha premium +, to masz dziennie 4000 jednostek witaminy D. Do przemiany witaminy D w aktywną formę potrzeba magnezu, ale widzę, że i w Katelin i w Mama jest magnez.
    Jeśli chodzi o foliany, to dużo ich ogolnie, masz i w fertisimie i mama dha i w Puerii. Lepszy jest w formie folianu.

    Frutelka, jaki cynk bierzesz? Mnie boli brzuch gdy biorę. Jeszcze nie znalazłam dobrego suplementu, więc weszły pestki dyni do diety.

    Monk@, ja robię podobnie. Trafiła mi się na nfz lekarka z polikliniki przyszpitalnej i już pełne badania krwi miałam dwa razy w roku włącznie z witaminami (!) na nfz.

    Anulek, a tych 5 zabiegów na fale uderzeniowa miałaś raz po raz? Ja miałam po 2 na każdą stopę i mi pomoglo, chyba raz w tygodniu. Próbowałam też jonoforeze z żelem, ale nie było takiego efektu jak po fali uderzeniowej. Ja też polecam dobrego fizjo! Anulek, a z jakiego województwa jesteś? Ja z pzu jestem tak średnio zadowolona.

    Miałam jakoś co 2 tyg chyba nie pamiętam. Jestem umowiona na fizjo we wrześniu na to. Ja jestem z Krakowa😄 dzisiaj mnie właśnie wkurzyli, w pzu robi się coraz gorzej.. mam zwolnienie do dzisiaj a na infolini powiedzieli, że mogą mnie na badania kontrolne do pracy przyjać dopiero 1 sierpnia🤯 haha na co wybuchłam śmiechem, że mają mnie prawo przyjąć w danym dniu w ciągu 2 h. A pracować też nie mogę bez tych badań, więc się jej zapytałam czy mi wystawi kolejne l4😂

    👩 39 l.👨 41 l.

    🙋‍♀️Niedoczynność tarczycy, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    💊 Euthyrox 75/50, Fertistim, Wit. C, D, Magnez, Metylo-B12 Naturell, Ubichinol Q10, Omega3+DHA +Foliany z Prenacaps, Neoparin, Besins

    🙋‍♂️
    💊 Fertilman, Olej lniany, Olej z czarnuszki, Żeń-szeń, Magnez, Wit. C, Metylo B12 +Foliany

    17.02 -9cs 💔
    17.06 -> histero-laparoskopia i drożność -> drożność OK!! brak zrostów!! pobrano 2 wycinki
  • Ragazza Koleżanka
    Postów: 39 55

    Wysłany: 26 lipca, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem w sumie co się dzieje 😆 wczoraj miałam zabarwiony śluz, więc uznałam, że do wieczora się rozkręci, a tu dalej nic, nawet śluz zniknął.
    Zrobiłam też test mimo wszystko i biel.

    31 lat
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    Fertistim, omega 3, b12, cynk, d3, selen, olej z wiesiołka, Euthyrox25

    4cs
  • Pani Lis Koleżanka
    Postów: 43 55

    Wysłany: 26 lipca, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo NAC, dziś w aptece mi powiedziano, że lepiej brać ACC🤔 Przypomniało mi to, że kiedyś już czytałam, że ACC poprawia jakość spermy. A Wy co myslicie w tej kwestii dziewczyny?

    Anulek84 lubi tę wiadomość

  • Ragazza Koleżanka
    Postów: 39 55

    Wysłany: 26 lipca, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według internetu jest to to samo:

    "Acetylocysteina i n-acetylocysteina (NAC) to dwie nazwy dla tego samej substancji, pochodnej aminokwasu L-cysteiny."

    🧐

    Pani Lis lubi tę wiadomość

    31 lat
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    Fertistim, omega 3, b12, cynk, d3, selen, olej z wiesiołka, Euthyrox25

    4cs
  • Pani Lis Koleżanka
    Postów: 43 55

    Wysłany: 26 lipca, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też to doczytałam, ale zastanawia mnie, czy rzeczywiście da to lepszy efekt jeśli będzie stosowana w takiej postaci i dawce jak acc i czy wtedy powinno się brać przez cały cykl 🤔

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4441 5173

    Wysłany: 26 lipca, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pp2018 wrote:
    Monka@, dopiero wczoraj dostałam macrimor. Lekarz nic nie mówił, ale będę brała pewnie lactovaginal plus bede jeść  kiszonki. Sama od jakiegoś czasu biorę Sanprobi IBS, wcześniej w ciąży brałam Provag doustnie stale.

    Wicher, potwierdzam co napisała Frutelka, jeśli chodzi o żelazo.
    W Fertismie masz witamine D, w Mama Dha Premium + też masz witamine D. A jak długo bierzesz te suple, co napisałam, skoro witamina D taka niska u Ciebie? Może suple z witaminą D powinnaś dorzucić do śniadania białkowo-tłuszczowego? Jeśli bierzesz 2 saszetki fertisimu i mama dha premium +, to masz dziennie 4000 jednostek witaminy D. Do przemiany witaminy D w aktywną formę potrzeba magnezu, ale widzę, że i w Katelin i w Mama jest magnez.
    Jeśli chodzi o foliany, to dużo ich ogolnie, masz i w fertisimie i mama dha i w Puerii. Lepszy jest w formie folianu.

    Frutelka, jaki cynk bierzesz? Mnie boli brzuch gdy biorę. Jeszcze nie znalazłam dobrego suplementu, więc weszły pestki dyni do diety.

    Monk@, ja robię podobnie. Trafiła mi się na nfz lekarka z polikliniki przyszpitalnej i już pełne badania krwi miałam dwa razy w roku włącznie z witaminami (!) na nfz.

    Anulek, a tych 5 zabiegów na fale uderzeniowa miałaś raz po raz? Ja miałam po 2 na każdą stopę i mi pomoglo, chyba raz w tygodniu. Próbowałam też jonoforeze z żelem, ale nie było takiego efektu jak po fali uderzeniowej. Ja też polecam dobrego fizjo! Anulek, a z jakiego województwa jesteś? Ja z pzu jestem tak średnio zadowolona.

    Ja biorę cynk z Biowen, osobiście biorę codziennie przez miesiąc i później tydzień przerwy, ale można brać co drugi dzień;) Selen mam też z Biowen i biorę 3 razy w tygodniu;) Cynk wpływa na nasze komórki więc stąd suplenentuje;)

    pp2018 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    ❄️❄️- czekają na Nas na zimowisku;)
  • liwka Znajoma
    Postów: 23 34

    Wysłany: 26 lipca, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Monitoring wskazany, jeśli masz ochotę to wrzuć wyniki z normami to zerkniemy;)

    Dwa najświeższe, niestety nie chcą mi się zdjęcia załadować.
    3dc
    żelazo 71 (50-170)
    estradiol 116,91 (77,09-921,42)
    fsh 6,07 (3,03-8,03)
    lh 4,49 (1,8-11,78)
    testosteron 0,845 (0,38-1,99)
    ferrytyna 48 (4-204)
    sód 142 (136-145)
    potas 5,4 (3,5-5,1) ⬆️
    glukoza 92 (77-99)
    tsh 2,704 (0,270-4,200) i tu mi wzrosło (poprzednie wyniki w okolicy 1,5)
    ft4 14,48 (9,01-19,05)
    ft3 3,81 (3,10-6,80)
    prolaktyna 382,6 (108,8-557,1) startowałam z 1400, więc jest duuuzo lepiej
    a w linkach poprzednie badania
    https://ibb.co/kHC49Zn%0A
    https://ibb.co/thVfTvK%0A
    https://ibb.co/cLqpRBX

  • liwka Znajoma
    Postów: 23 34

    Wysłany: 26 lipca, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-2418.jpg
    IMG-2417.jpg
    IMG-2419.jpg

  • ellevv Autorytet
    Postów: 962 865

    Wysłany: 26 lipca, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy i komu mogę przekazać wygrany tytuł?

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️wizyta w wrześniu u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1220 2564

    Wysłany: 26 lipca, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Kiedy i komu mogę przekazać wygrany tytuł?


    Mnie ;) wątek chcę założyć w poniedziałek do południa ;)

    pp2018, ellevv, Darrika, kasia97 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Flawii
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 siłami natury do wody rodzi się Flawia Emilia 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: Bladzioch bladziocha na teście 😲🍀⏸️
    24.08.24: Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka bety: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: Wizyta gin-endo
    16.09.24: Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • Cinka Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 26 lipca, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Zazwyczaj mam długie cykle (+/- 34 dni). Wczoraj (31 dc a 10 dni po owulacji) zauważyłam drobne plamienie. Trwało mozez 3 godziny i było widoczne jedynie na papierze (najpierw lekko różowe, czerowne a potem brązowe). Mniej więcej od dwóch dni też kiepsko się czuję, jestem senna, mam wrażenie jakbym miała temperaturę (a jest w normie). No i pojawiła się opryszczka, którą do tej pory miałam raz w życiu. Okres co prawda ma przyjść dopiero w niedzielę, ale zastanawia mnie to plamienie. Czy któraś z Was tak miała?

  • ellevv Autorytet
    Postów: 962 865

    Wysłany: 26 lipca, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia wrote:
    Mnie ;) wątek chcę założyć w poniedziałek do południa ;)


    Wygrywa......... z 32 głosami.......

    Kto się w sierpniu w łanach 🌾 stuka 🤭, tego Bocian wiosną szuka 🌷

    koktajlowa, Kinia92, Nineq, Monk@, Darrika, Frajda, Deyansu, Anulek84, Lauraa lubią tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️wizyta w wrześniu u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • ellevv Autorytet
    Postów: 962 865

    Wysłany: 26 lipca, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinka wrote:
    Cześć :)

    Zazwyczaj mam długie cykle (+/- 34 dni). Wczoraj (31 dc a 10 dni po owulacji) zauważyłam drobne plamienie. Trwało mozez 3 godziny i było widoczne jedynie na papierze (najpierw lekko różowe, czerowne a potem brązowe). Mniej więcej od dwóch dni też kiepsko się czuję, jestem senna, mam wrażenie jakbym miała temperaturę (a jest w normie). No i pojawiła się opryszczka, którą do tej pory miałam raz w życiu. Okres co prawda ma przyjść dopiero w niedzielę, ale zastanawia mnie to plamienie. Czy któraś z Was tak miała?

    Prawie.. mam 34 dniowe cykle.. idealnie 34 dniowe.. teraz 31 dnia na noc zaczęłam mieć lekkie plamienia i to bez jakiś różowych czy czerwonych tylko po prostu jakies stare brązowe. Na drugi dzień czyli 32 dnia cyklu te plamenia zamieniły się w większe plamienia z domieszką krwi i tak o to 🐵 pojawiła się nie w terminie ale wcześniej. Moja 🐵 jest drugi cykl skąpa więc pewnie za dzień lub dwa się skończy...

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️wizyta w wrześniu u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ