Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1220 2564

    Wysłany: 27 lipca, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Wygrywa......... z 32 głosami.......

    Kto się w sierpniu w łanach 🌾 stuka 🤭, tego Bocian wiosną szuka 🌷


    Nie dość, że poprowadzę, to jeszcze ze swoim tytułem 😂😂 🙈

    Widzimy się zatem po weekendzie na nowym wątku, natomiast proszę o obecność tutaj do samego końca, żeby testujące 30.07 i 31.07 nie zostały tu same ;)

    Chochlik12, Nieprzejrzysta, Monk@, Darrika, Deyansu, Dahlia, DreamBee, Zbuntowana, Anulek84, Namisa, brilka, kasia97, Lauraa, pp2018 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Flawii
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 siłami natury do wody rodzi się Flawia Emilia 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: Bladzioch bladziocha na teście 😲🍀⏸️
    24.08.24: Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka bety: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: Wizyta gin-endo
    16.09.24: Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 423 1008

    Wysłany: 27 lipca, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia wrote:
    Nie dość, że poprowadzę, to jeszcze ze swoim tytułem 😂😂 🙈

    Widzimy się zatem po weekendzie na nowym wątku, natomiast proszę o obecność tutaj do samego końca, żeby testujące 30.07 i 31.07 nie zostały tu same ;)

    Piękna jest ta nazwa ♥️ właśnie na nią głosowałam!

    Ja przyznam się skrycie, że zatestowałam dzisiaj - 10dpo i biało 🥹😢 ale planuje zatestować jeszcze w terminie… choć czuję że dzisiaj mnie cały brzuch okresowo pobolewa… mega dziwne, bo okres wypada dopiero za 3-4 dni 🤔

    👧🏻 28
    👦🏼 26
    8cs o pierwsze maleństwo 👶🏻
  • Laura25 Ekspertka
    Postów: 223 124

    Wysłany: 27 lipca, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinka wrote:
    Cześć :)

    Zazwyczaj mam długie cykle (+/- 34 dni). Wczoraj (31 dc a 10 dni po owulacji) zauważyłam drobne plamienie. Trwało mozez 3 godziny i było widoczne jedynie na papierze (najpierw lekko różowe, czerowne a potem brązowe). Mniej więcej od dwóch dni też kiepsko się czuję, jestem senna, mam wrażenie jakbym miała temperaturę (a jest w normie). No i pojawiła się opryszczka, którą do tej pory miałam raz w życiu. Okres co prawda ma przyjść dopiero w niedzielę, ale zastanawia mnie to plamienie. Czy któraś z Was tak miała?

    Ja tak miałam. 5 dni przed miesiączka miałam plamienie 2 dniowe. W ciąży nie jestem. Natomiast u mnie prawdopodobnie owulacja się przesunęła. Zobaczymy za 2 tyg czy przyjdzie okres lub czy zobaczę 2 kreski. Jeśli nie to muszę sprawdzić co się dzieje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca, 06:18

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4924 7725

    Wysłany: 27 lipca, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Piękna jest ta nazwa ♥️ właśnie na nią głosowałam!

    Ja przyznam się skrycie, że zatestowałam dzisiaj - 10dpo i biało 🥹😢 ale planuje zatestować jeszcze w terminie… choć czuję że dzisiaj mnie cały brzuch okresowo pobolewa… mega dziwne, bo okres wypada dopiero za 3-4 dni 🤔
    Przytulam 🫂 ale piłka dalej w grze 💪🏼

    Kciuki za testujące dzisiaj 🤞🏼

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2073 1995

    Wysłany: 27 lipca, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Słonecznego i miłego weekendu wam życzę! Trzymam mocno kciuki za testujące, dopóki @ nie ma piłka w grze 😁🤞🤞🤞

    Ja dzisiaj mam co robić, jeszcze trochę porządki, zakupy, akwarium muszę sprzątnąć w końcu, pranie już się robi. A koło 15 przyjeżdża brat z moim chrześniakiem 3 letnim i pierwszy raz zostaję u nas na noc. Podgrzejemy wodę w basenie i mam nadzieję, że dzieciaki na ogrodzie się wymęczą i ładnie zasną bez kłopotu 😅 na szczęście z moją Zuzia się dobrze zawsze dogadywali i bawili więc liczę mimo wszystko na spokojny weekend 🤭

    DreamBee, Zbuntowana, Anulek84 lubią tę wiadomość

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH ciut za wysokie
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5761 11133

    Wysłany: 27 lipca, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, proszę usunąć moje wirusy, nie są szczęśliwe. 👎🏻 Nie chciałabym aby ktoś się nimi zaraził.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Lasia1234 Przyjaciółka
    Postów: 108 133

    Wysłany: 27 lipca, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie 10dpo objawy jak na okres, nie wierzę że będzie z tego ciąża ale zatestuje jeszcze w środę jakby nie przyszła @.

    Od sierpnia ruszam z testami hormonów, boję się wyników ale nie ma sensu odkładać tego nieskończoność bo może to nas blokuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca, 07:52

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔
    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    wyniki B12 ferrytyna kwas foliowy - bez szału

    PLAN:
    suplementacja w celu poprawy wyników
    Gastroskopia i diagnostyka układu pokarmoweg
    Badania hormonów
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2073 1995

    Wysłany: 27 lipca, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Cześć, proszę usunąć moje wirusy, nie są szczęśliwe. 👎🏻 Nie chciałabym aby ktoś się nimi zaraził.

    O nie, tak mi przykro siesiepy. Przyszłam tu niedawno, ale bardzo Ci kibicowałam i ogromnie się cieszyłam, kiedy Ci się udało. Przytulam z całego serca 🫂

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH ciut za wysokie
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Cinka Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 27 lipca, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Prawie.. mam 34 dniowe cykle.. idealnie 34 dniowe.. teraz 31 dnia na noc zaczęłam mieć lekkie plamienia i to bez jakiś różowych czy czerwonych tylko po prostu jakies stare brązowe. Na drugi dzień czyli 32 dnia cyklu te plamenia zamieniły się w większe plamienia z domieszką krwi i tak o to 🐵 pojawiła się nie w terminie ale wcześniej. Moja 🐵 jest drugi cykl skąpa więc pewnie za dzień lub dwa się skończy...

    U mnie już dwa dni po plamieniu i objawy 🐒 ustąpiły. Zobaczymy, czy się rozwinie, bo taka nieśmiała 😅

  • aszin Autorytet
    Postów: 5088 10953

    Wysłany: 27 lipca, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinka wrote:
    U mnie już dwa dni po plamieniu i objawy 🐒 ustąpiły. Zobaczymy, czy się rozwinie, bo taka nieśmiała 😅
    Ja w cyklu, kiedy zaszłam w ciążę, miałam plamienie implantacyjne, które trwało aż 3 dni ✊🏻 i od początku było brązowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca, 07:55

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Cinka Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 27 lipca, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Ja tak miałam. 5 dni przed miesiączka miałam plamienie 2 dniowe. W ciąży nie jestem. Natomiast u mnie prawdopodobnie owulacja się przesunęła. Zobaczymy za 2 tyg czy przyjdzie okres lub czy zobaczę 2 kreski. Jeśli nie to muszę sprawdzić co się dzieje :)

    Trzymam kciuki, żeby wszystko się wyjaśniło. Jakieś cuda w tym lipcu dziwne😅

    Laura25, pp2018 lubią tę wiadomość

  • Deyansu Ekspertka
    Postów: 123 250

    Wysłany: 27 lipca, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Cześć, proszę usunąć moje wirusy, nie są szczęśliwe. 👎🏻 Nie chciałabym aby ktoś się nimi zaraził.

    Mocno przytulam 😓 🫂 trzymaj się 💜

    👩🏻 38
    PCOS, IO, hiper: androgeny & prolaktyna po MTC
    dawniej nadwaga i problemy z tarczycą
    MTHFR - homozygota, PAI 1 - heterozygota, V R2 - heterozygota
    AMH 2,31 (11.2023) -> 1,93 (09.2024)
    posiewy, MUCHA - ok :)

    Formetic, Letrox, Fertistim, olej z wiesiołka, NAC, kwasy Omega3, Quatrefolic, l-Arginina, Ubichinol, Magnez, Potas, Psychobiotyk, Witamina A+E, wit. B12, Rutinacea

    👱🏻32
    nasienie morfo 3%, wysokie pH i lepkość
    ciężka oligospermia, bakterie & grzyby - ok :)

    Man Combo, Inozytol, olej z czarnuszki, wit. A+E, l-Argninina, NAC, Magnez, Potas, Wit. D + Omega 3, kwas foliowy, Rutinacea

    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐈
    💍🤵👰 10.2022

    Starania na luzie - 2023
    Początek czerwca 2024 - cb
    Lipiec 2024 - I stymulacja Clo + Ovitrelle ❌+ złe samopoczucie
    Sierpień-Wrzesień /Październik? 2024 - ➡️pogłębiona diagnostyka obojga
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4924 7725

    Wysłany: 27 lipca, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Cześć, proszę usunąć moje wirusy, nie są szczęśliwe. 👎🏻 Nie chciałabym aby ktoś się nimi zaraził.
    Siesiepku, kochanie, śledziłam na innych wątkach, tak bardzo mi przykro 😭💔
    Ściskam Cię bardzo mocno i mam nadzieję, że wszystko zakończy się teraz dobrze, a już niebawem słońce dla Was zaświeci, już tak naprawdę. Trzymaj się kochana 💖

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Ragazza Koleżanka
    Postów: 39 55

    Wysłany: 27 lipca, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo, w czwartek plamienia, wczoraj nic i dzisiaj też nic. Jak do poniedziałku się nie rozkręci to idę na betę. W czwartek czułam skurcze jak na @, teraz przeszło, piersi też mam dalej opuchnięte, a przecież progesteron już powinien spaść 🤔 i od ponad tygodnia nie mam ochoty na słodkie, a normalnie to mogłabym się żywić czekoladą 😝 aa dobra nie wkręcam sobie. Nie wiem tylko co zrobić z suplami, które czekają w paczkomacie, chyba poczekają tam do poniedziałku 😆

    DreamBee lubi tę wiadomość

    31 lat
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    Fertistim, omega 3, b12, cynk, d3, selen, olej z wiesiołka, Euthyrox25

    4cs
  • Ragazza Koleżanka
    Postów: 39 55

    Wysłany: 27 lipca, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Cześć, proszę usunąć moje wirusy, nie są szczęśliwe. 👎🏻 Nie chciałabym aby ktoś się nimi zaraził.


    Trzymaj się, tak mi przykro 😭

    31 lat
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    Fertistim, omega 3, b12, cynk, d3, selen, olej z wiesiołka, Euthyrox25

    4cs
  • Laura25 Ekspertka
    Postów: 223 124

    Wysłany: 27 lipca, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Cześć, proszę usunąć moje wirusy, nie są szczęśliwe. 👎🏻 Nie chciałabym aby ktoś się nimi zaraził.

    Bardzo mi przykro😢

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca, 08:18

  • Cinka Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 27 lipca, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ragazza wrote:
    U mnie to samo, w czwartek plamienia, wczoraj nic i dzisiaj też nic. Jak do poniedziałku się nie rozkręci to idę na betę. W czwartek czułam skurcze jak na @, teraz przeszło, piersi też mam dalej opuchnięte, a przecież progesteron już powinien spaść 🤔 i od ponad tygodnia nie mam ochoty na słodkie, a normalnie to mogłabym się żywić czekoladą 😝 aa dobra nie wkręcam sobie. Nie wiem tylko co zrobić z suplami, które czekają w paczkomacie, chyba poczekają tam do poniedziałku 😆

    No właśnie, ten cykl jest jakiś dziwny😅 Ale trzymam kciuki!

    Właśnie też mogłabym przed 🐵 żywić się mięsem i kiszonymi, a patrzeć na nie nie mogę. Ubóstwiam natomiast znienawidzony kefir😅🤣

  • DreamBee Przyjaciółka
    Postów: 77 183

    Wysłany: 27 lipca, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Cześć, proszę usunąć moje wirusy, nie są szczęśliwe. 👎🏻 Nie chciałabym aby ktoś się nimi zaraził.


    Bardzo mi przykro 🥺 tak bardzo Ci kibicowałam, żeby twoja historia miała piękny finał...

    Dużo sił Kochana 🫂❤

    👱‍♀️1986
    🧔1979

    Starania od 07.2023
  • DreamBee Przyjaciółka
    Postów: 77 183

    Wysłany: 27 lipca, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Piękna jest ta nazwa ♥️ właśnie na nią głosowałam!

    Ja przyznam się skrycie, że zatestowałam dzisiaj - 10dpo i biało 🥹😢 ale planuje zatestować jeszcze w terminie… choć czuję że dzisiaj mnie cały brzuch okresowo pobolewa… mega dziwne, bo okres wypada dopiero za 3-4 dni 🤔

    Trzymam kciuki, żeby w terminie pokazały się jednak ⏸✊

    👱‍♀️1986
    🧔1979

    Starania od 07.2023
  • Dahlia Przyjaciółka
    Postów: 67 90

    Wysłany: 27 lipca, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Cześć, proszę usunąć moje wirusy, nie są szczęśliwe. 👎🏻 Nie chciałabym aby ktoś się nimi zaraził.

    Bardzo, bardzo mi przykro. 🫂 Z całego serca Ci życzę szybkiej rekonwalescencji (fizycznie i psychicznie) i żeby niedługo spełniło się wreszcie Wasze marzenie. Trzymaj się, ogromnie dużo siły.

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ