X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • Malina_88 Autorytet
    Postów: 257 376

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm wynik raczej wskazuje, że niestety się nie udało... ale nadzieja umiera ostatnia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    <0,100 taki mam wynik, niestety nie udało się lub jest za wcześnie :(

    Fatim - pewnie za wcześnie, odczekaj parę dni, głowa do góry :)

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim miejmy nadzieję, że za wcześnie jeszcze jest.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    i niech tak może Basik122 zostanie, oni są z innej planety cóż mogą wiedzieć o hormonach ich świat jest bardziej prosty ;) czasem im zazdroszczę ;)
    Oj tak oni są bardzo prości nic tylko pozazdrościć ;-)

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wredna @. Zegnam się z Wami:)

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy nic sie nie stalo :)

    Malina, no faktycznie, mi testowanie waha sie miedzy 24 a 25 ale wole pozniej, moze @ nie przyjdzie. Obym nie wymiekla i nie zrobila wczesniej :D

    Fatim, mozliwe ze nie wszystko stracone.

    Kurcze tak sobie analizuje przypadek Nony, brala tyle witamin, pila wino, jadla ananasy, suszone morele, ryby i zaskoczyla. Jednak organizmowi trzeba pomagac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 20:54

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje że nieraz dobrze jest trochę sobie pomóc po przez jakieś dodatki do codziennej diety czy witaminy :-)

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, leczenia i tak nie moge rozpoczac dopoki w 100% nie bede pewna. Tak to 10dpo, zobaczymy moze @ przyjdzie pierwsza. Oszukal mnie ten moj skubany wykres ;/

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myślę, że już pewnie taki wynik zostanie, wątpię by w tym dniu nic mi nie wykazało...szkoda tylko, że grudzień mnie pewnie ominie :(

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim widzę ze wykres oszukał nas obie :( ja to juz patrząc na objawy i wykres z mężem ustaliałam kiedy i jak powiemy rodzicom ze nam sie udało... A tu niespodzianka:/ mam nadzieje ze uda ci sie jak najszybciej :)

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie uważam ze trzeba sobie pomagać witaminami dla naszego dobra, ale powiem Wam że w pierwszą ciążę jak zaszłam w 1 cyklu nic nie brałam oprócz kwasu foliowego przez 3 mies.po odstawieniu tabl. anty, nie myślałam o jakiś liczeniu dni płodnych, temperatur żywioł, byłam mniej świadoma tego wszystkiego . Drugi raz jak zaszłam też był tylko kwas foliowy, po 3 mies. się udało.. były objawy, BETA prawie 500 i co du..a.. Beta zaczęła spadać zobaczyłam tylko kropka na ekranie...i łzy
    Teraz witaminy, wiesiołek, siemie, temperatura patrzenie na śluz i co... klapa już tyle miesięcy.. sądzę że problem nie tkwi w moim ciele tylko w głowie inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Trzeba trochę szczęscia a nie sądzę aby któraś z nas się żyła mega niezdrowo. Każda ma jakieś grzeszki ale chyba nie aż takie:)

    bosa lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam napisać że pierwsza ciąża zakończyła się porodem zdrowej dziewczynki :) taka mała dygresja :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa u mnie tak samo. W pierwszą ciążę zaszłam podczas podróży poślubnej, nawet nie brałam kwasu foliowego a teraz...ehh trzeba być optymistą i się dużo modlić :)

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i pękłam, nie umiem powstrzymać łez :( 19 mija 15dpo jeśli @ nie będzie pójdę na kolejne kłucie. Za 2 tyg mam powtórzyć tsh i jak mi kurwa mać ma wyjść pozytywnie jak od tygodnia mam stan podgorączkowy ;( ! Nawet za 5 tyg nie wyjdzie a nie chcą mnie leczyć dopóki nie będą pewni, że tsh jest wyższe po jakiejś infekcji :( kurwa!!!!!

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę czekać ze staraniami cholera wie ile :(

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim tulę mocno :*.. w takich chwilach żadne słowa nie pomogą kiedy człowiek jest bezradny:( Płacz jeśli łzy troszkę Ci pomogą płacz Kochana

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Czarnula87 mozesz mnie wykreślić z 28? Bylam na monitoringu, pecherzyk jest idealny, ale po niedroznej stronie, także lipa :/ pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim kochana... Lepiej poczekać aż podgorączka minie i sprawdzić ponownie TSH, bo gdyby to jednak było podwyższenie po infekcji, to źle dobrane dawki leków tylko by bardziej namieszały i dopiero byłoby czekania... Nie martw się, szybciutko minie :) trzymam jeszcze kciuki za powtórną betę :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 listopada 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dopiero po 5 tygodniach nie ma zmian w tsh po infekcji, a ja jej nawet nie mogę pokonać przez ten cholerny tydzień

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic na to nie możemy poradzić, trzeba cierpliwie czekać, żeby nie namieszać jeszcze bardziej. Lekarze wiedzą, co robią :) mądrze chcą Cię prowadzić:)

‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ