X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala.mi 11dc bardzo pozytywny :) pozazdroscic takiego testu, moj byl jasniejszy.

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co chwilę zaglądam w oczekiwaniu na dobrą nowinę Fatim.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz Fatim czyli nie jest tak źle! Szkoda, że lekarze sa niedelikatni i straszą niepotrzebnie ludzi... ech, będzie dobrze kochana :)

    Daisy czekamy na dobre wieści! :)

    Trzymam za Was wszystkie kciuki

    A ja umieram, dopiero teraz wylazłam z łóżka bo przynajmniej już nie jest mi tak niedobrze. W pracy po prostu umierałam, z każdym ruchem większy ból głowy, nudności i kręciło mi się w głowie - jak ja kocham te moje migreny! A to jeszcze gabinet stomatologiczny więc dodajcie sobie do tego te cholerne brzęczenie i gwiżdżecie sprzętu, ostre światło.... matko jedyna miałam z dwa momenty, że się zaraz rozpłacze... nie chciałam brać tabletek, ale po przyjściu do domu skapitulowałam i wzięłam Apapy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wlasnie czekam na fatim.

    Kurcze, kolejny dzien z rzedu bol piersi. Przeciez to dopiero 3dpo, stanowczo za wczesnie na objawy. Nigdy mnie piersi nie bolaly wiec jak zwykle sie nakrecam. Heh.

    Nancy87 lubi tę wiadomość

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi, ja też zawsze próboje sobie tłumaczyć, że to za wcześnie żeby podciągnać to pod jakiś objaw, ale mózg wie swoje :P nie da się nie nakręcać :)

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi wrote:
    Tez wlasnie czekam na fatim.

    Kurcze, kolejny dzien z rzedu bol piersi. Przeciez to dopiero 3dpo, stanowczo za wczesnie na objawy. Nigdy mnie piersi nie bolaly wiec jak zwykle sie nakrecam. Heh.

    mnie tez bola drugi dzien...i tak własnie bolały mnie przez 3 miesiące przy dupku takze juz jeden miesiąc sie napaliłam z tego powodu i byłam pewna ze w ciąży jestem a tu nici takze juz na tym sie nie opieram

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też tak napieprzały cycki we wrześniu jak nigdy w życiu, nawet mi powiększyły dość mocno, wykres miałam tak piękny, że byłam pewna że jestem w ciąży,a tu przyszła @....takie różne objawy bardzo nakręcają się

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak :) po owu każde ukucie w środku jest nadzieją hehe, czasem jestem jak wariatka :D ale to normalne i nie ma nic złego w tym :) lubimy się nakręcać i żyć nadzieją chociaż te kilka dni:)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tu sie nie nakrecać jak każda tak bardzo chciała by już zafasalkować :-( Ja od wczoraj mam takie głupie przeczucie że teraz się udało i pewnie na koniec bardzo się zawiodę ale tak mi głupie serce podpowiada :-(

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi niechcący kliknęłam Twój post, że go lubię. Szkoda, że nie można tego cofnąć.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 - my to doskonale rozumiemy, że ciężko jest nie nakręcać się i nie myśleć, czy udało się czy nie, masakra :)

  • Malina_88 Autorytet
    Postów: 257 376

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi testujemy tego samego dnia :) oby dla nas wszystkiech skonczyly sie w koncu pozytywnie starania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 19:57

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Basik122 - my to doskonale rozumiemy, że ciężko jest nie nakręcać się i nie myśleć, czy udało się czy nie, masakra :)
    Najgorsze w tym wszystkim jest to że w tym nakręcaniu się jesteśmy same bo chłopów nie bardzo to interesuje i nie sa w stanie tego zrozumieć :-(

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wam powiem tak ze ja juz 6 miesiąc jestem w ciązy hehehe....zawsze mam inne objawy i zawsze mam nadzeje..w tym miesiącu np stwierdziłam dzisiaj ze mam wzdete podbrzusze..hehe...cięzkie piersi i zapracia..takze juz głowa pracuje!!! hehe i kaada kolezanka mówi wyluzuj nie mysl o tym nie nakrecaj sie tylko hmmm jak to zrobic??????????????????????????????????????????

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze zerknijcie czy dobrze wyznaczyłam ovu?????????? a i tak nici z tego bedzie bo raz tylko moglismy serduszkowac..takze kiepsko ALE NADZIEJA UMIERA OSTATNIA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 20:03

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i niech tak może Basik122 zostanie, oni są z innej planety cóż mogą wiedzieć o hormonach ich świat jest bardziej prosty ;) czasem im zazdroszczę ;)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina27, wydaje mi się ze ovu jest ok :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <0,100 taki mam wynik, niestety nie udało się lub jest za wcześnie :(

    julita lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z miesiąca na miesiąc tracę coraz bardziej nadzieję. W tym miesiącu nie mam dobrych przeczuć, ale zawsze jakaś iskierka nadzieji się pali...Ale nie czuję, że to ten miesiąc:(

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 14 listopada 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim:* To był 10 dpo?

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ