X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek a miałaś już jakieś objawy,że jesteś w ciąży?

  • maaadzik1207 Autorytet
    Postów: 1101 1997

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje:))) kiedy nie wejde czytam dobre nowiny:)))

    Rośnij kinderku ❤❤❤
    16udgywlq3r6pkjj.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Madziulek a miałaś już jakieś objawy,że jesteś w ciąży?
    Od ok tygodnia mega wydęty brzuch, gazy, nabrzmiałe cycki bardziej niż zwykle przed @, dużo kremowego śluzu, kłucie prawego jajnika, latanie do wc ;)

    I przez ten tydzien czułam,że coś się dzieje więc podejrzewałam,że może to faktycznie ciąża :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Od ok tygodnia mega wydęty brzuch, gazy, nabrzmiałe cycki bardziej niż zwykle przed @, dużo kremowego śluzu, kłucie prawego jajnika, latanie do wc ;)

    I przez ten tydzien czułam,że coś się dzieje więc podejrzewałam,że może to faktycznie ciąża :)

    Haha od 4 dni też mam gazy i wydęty brzuch hehe. Oby to było to:p

    Daisy lubi tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam takie gazy że mąż nie może ze mną wytrzymać i się ze mnie śmieje ;)

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha u mnie to samo:D Ja już mam dosyć samej siebie hehe. Ciekawe czy to na bobo...

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe a u mnie czesciej gora slychac :) Strasznie mi sie odbija nie potrafie nad tym zapanowac :D

    Moj zaraz wraca z pracy, zwalnia sie o 16 bo mialam miec wywiadowke na 17 no ale przelozyli na za tydzien. Za tydzien z kolei mialam miec wizyte z cora u dermatologa, ale bylam teraz i diagnoza mieczak zakaznym no diabelstwo ciagle cos. Dopiero co miala tego bostona drugi raz :/ teraz jakies smarowidlo na te krostki dostala. I znowu prawdopodobnie zlapala to w szkole! Co za wsiurska szkola juz nie wiem jak mam mowic. Myslalam ze szkola na wsi bedzie taka fajna, a ona zaraz mi wszy przyniesie do domu :( czasem patrze na te dzieci to najchetniej zaprosilabym je na cieply obiad i kapiel. Masakra :( najgorsze ze pewnie moja juz tez pozarazala inne dzieci przez ten czas. Nie wiem kurcze co zrobic :( oczywiscie nie mam nic do ludzi mieszkajacych na wsi bo sama tu mieszkam, ale nie myslalam ze jeszcze sa takie czasy ze widac ze dzieci sie nie myja. Ile razy cora wraca ze szkoly i mowi ze ta i ta kolezanka mowila ze dzis sie nie myla. A potem kredki pozyczaja np..a wiadomo rece do buzi itp. Ostatnio 3 tyg cora miala takie afty w ustach ze na oczy czegos takiego nie widzialam. I co pomysli ktos? No z brudu te afty, na pewno dziecko ma domu kile syf i co tam jeszcze daja. Ciekawi mnie czy dyrekcja porusza ten temat, ja go porusze na wywiadowce za tydzien na pewno. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 15:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) od wczoraj też jestem Mamą listopadowego (a może jeszcze październikowego? ;>) Groszeczka <3

    bosa, Basik122, november123, Toxey, Czarnula87, Daisy, Nona, futuremama lubią tę wiadomość

  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje dziewczyny :) prześlijcie wiruski :)

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Hehe a u mnie czesciej gora slychac :) Strasznie mi sie odbija nie potrafie nad tym zapanowac :D

    Moj zaraz wraca z pracy, zwalnia sie o 16 bo mialam miec wywiadowke na 17 no ale przelozyli na za tydzien. Za tydzien z kolei mialam miec wizyte z cora u dermatologa, ale bylam teraz i diagnoza mieczak zakaznym no diabelstwo ciagle cos. Dopiero co miala tego bostona drugi raz :/ teraz jakies smarowidlo na te krostki dostala. I znowu prawdopodobnie zlapala to w szkole! Co za wsiurska szkola juz nie wiem jak mam mowic. Myslalam ze szkola na wsi bedzie taka fajna, a ona zaraz mi wszy przyniesie do domu :( czasem patrze na te dzieci to najchetniej zaprosilabym je na cieply obiad i kapiel. Masakra :( najgorsze ze pewnie moja juz tez pozarazala inne dzieci przez ten czas. Nie wiem kurcze co zrobic :( oczywiscie nie mam nic do ludzi mieszkajacych na wsi bo sama tu mieszkam, ale nie myslalam ze jeszcze sa takie czasy ze widac ze dzieci sie nie myja. Ile razy cora wraca ze szkoly i mowi ze ta i ta kolezanka mowila ze dzis sie nie myla. A potem kredki pozyczaja np..a wiadomo rece do buzi itp. Ostatnio 3 tyg cora miala takie afty w ustach ze na oczy czegos takiego nie widzialam. I co pomysli ktos? No z brudu te afty, na pewno dziecko ma domu kile syf i co tam jeszcze daja. Ciekawi mnie czy dyrekcja porusza ten temat, ja go porusze na wywiadowce za tydzien na pewno. :/

    ja juz nic nie che słyszec o bostonskiej- bo przez to zarazilismy sie w szpitalu nastepnym wirusem rotawirusem i wyszlismy niby zdrowi a od niedzieli mamy zapalenie oskrzeli!!! ja tez juz mam dosc a co bedzie jak do szkoly pojdzie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosa wrote:
    gratulacje dziewczyny :) prześlijcie wiruski :)

    &&&&&&&&& ślę :D

    bosa, Mimi86, gosia_9020 lubią tę wiadomość

  • november123 Autorytet
    Postów: 303 158

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury gratulacje :) Spokojnej ciąży kochana <3

    A wiruska jednego dla siebie zgarnełam ;D

    Tobi [*] Odszedłeś zanim się urodziłeś :( 24tc - 20.05.2014
    Kruszynki 12.2014 :( 05.2015
    Zuzia <3 22.03.2016 3260g i 57cm :)
    l22npx9is3xkpd8a.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    &&&&&&&&&&&&& masz cały pakiecik :)
    trzymam kciuki i dziękuję :)

    november123 lubi tę wiadomość

  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Sury :*

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury gratulacje!:) Też zabieram wiruska.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję nowym zafasolkowanym <3 <3 i trzymam kciuki za pozostałe testerki <3 U mnie dzisiaj beta 1299 ;)

    Mimi86, november123, Czarnula87, Nona lubią tę wiadomość

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    nie pisalam ostatnio bo bylam u kuzyna w lodynie, nie dam rady nadrobic wszytskiego ale szczerze gratuluje nowym mamuskom i trzymam kciuki za testujace :) ja dzis zatestowalam troszke przed czasem (negatywny) bo mam wizyte u lekarza i chcial wiedziec co i jak, ale ie nastawialm sie bo nie mam objawow, zobaczymy ... poczekam do terminu @ :)
    tak czy siak dzis wazny dzien ---- wreszcie mamy wizyte w provicie o 18. mam nadzieje ze cos ruszy z miejsca :)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen.92 wrote:
    Gratuluję nowym zafasolkowanym <3 <3 i trzymam kciuki za pozostałe testerki <3 U mnie dzisiaj beta 1299 ;)

    to chyba bedą blizniaki!!! bo wielka ta beta

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury gratuluje i przeslij mi kilka tych wirusków!!!!

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen.92 wrote:
    Gratuluję nowym zafasolkowanym <3 <3 i trzymam kciuki za pozostałe testerki <3 U mnie dzisiaj beta 1299 ;)
    to na pewną są BLIZNIAKI!!!!!! GRATULUJE JESZCZE RAZ

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ