Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • bosa Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie.
    Mój cykl trwa 26-28 dni a wcześniej umieram z powodu bólu brzucha.Dziś rano (28 dc) robiłam test i wyszedł negatywny i jasnoróżowe plamienie ( po serduszkowaniu) a po południu pojawił się mega rozciągliwy przezroczysty śluz ( czuję się dobrze, nic mnie nie boli). Od poniedziałku do wczoraj pobolewał mnie jajnik ale tak lekko. Wg OF owulację miałam 15 dc ( potwierdzone testami owu) ale nie było śluzu.

Czy któraś z Was tak miała? Czy to możliwe,że dziś mam owulację? dodam,że to mój pierwszy cykl z clo 2x1.

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• Paulina27 Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosa wrote:
    Dziewczyny pomóżcie.
    Mój cykl trwa 26-28 dni a wcześniej umieram z powodu bólu brzucha.Dziś rano (28 dc) robiłam test i wyszedł negatywny i jasnoróżowe plamienie ( po serduszkowaniu) a po południu pojawił się mega rozciągliwy przezroczysty śluz ( czuję się dobrze, nic mnie nie boli). Od poniedziałku do wczoraj pobolewał mnie jajnik ale tak lekko. Wg OF owulację miałam 15 dc ( potwierdzone testami owu) ale nie było śluzu.

Czy któraś z Was tak miała? Czy to możliwe,że dziś mam owulację? dodam,że to mój pierwszy cykl z clo 2x1.

nie wiem co u ciebie sie dzieje ale ja zawsze przed okresem mam taki rozciągliwy sluz często z krwią...ale to kazdy ma inaczej...jak juz miałaś owu to nie mozesz miec drugi raz

• Malina_88 Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosa ja niestety Ci nie pomoge- nigdy nie mialam czegos podobnego. Powtorz jutro test- nie wydaje mi sie, zeby dzisiaj to byla owulacja...

• bosa Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka dzięki za odp. Ja nigdy tak nie miałam więc trochę jestem zaskoczona. Do tego dochodzi clo. Trochę mnie uspokoiłaś :)

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• bosa Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina z tą owulacją to tak strzeliłam bo w życiu nie miałam takiego śluzu jak dziś.

Carmen.92 lubi tę wiadomość

iv09krhm9j559ocl.png

• Magda_lena88 Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosa ja przy takiej dawce CLO 2x1 od 3 do 7dc owulację miałam między 13/15dc i cykle trwały ok 29dc więc raczej to nie owulacja..
    Kochane gratuluję nowych GROSZKÓW :) i życzę dalszych zieloności :)

relghdgecegtmzr9.png

P6dtp2.png
  • Malina_88 Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaki tu się cicho zrobiło...

• Paulina27 Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mana jak tam????????????????

• Matleena Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 16:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 13:57

tt1ce913.aspx?&fake.png

mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

24-12-2015 62cm 4640g sn
  • maaadzik1207 Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 17:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosa a moze zaczekaj do poniedzialku jak @ nie bedzie to zrob bete.

Rośnij kinderku ❤❤❤
    16udgywlq3r6pkjj.png
  • Malina_88 Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam u mnie beta kosztuje sporo wiec ja na pewno zrobie jak zobacze chociaz jakis cien lub @ sie bedzie dlugo spozniac :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2014, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, po ile macie bete? U nas 33zl.

• Daisy Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja place z pobraniem 50 :D Zdzieracze ;)

Madziu kochanie jakie ladne foto masz! Ah zmieniacie te awatary na swiateczne i czasem nie moge sie polapac ktora to ktora :D wzrokowcem jestem :p Ja poki co zostane przy bukiecie :D

• Evaa Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy bukiet wymiata ;)

Daisy lubi tę wiadomość

,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Nancy87 Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie można @ wpisać. Zaczęłam plamić. O dziwo jeszcze nie płaczę:p Bardzo proszę o gwiazdkowy prezent:(

atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2014, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy tulę <3 ja ryczałam wczoraj

Grudzień będzie nasz

• Limfa89 Koleżanka

Wysłany: 22 listopada 2014, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny musimy sie trzymać, bo jak nie my to kto???

• Limfa89 Koleżanka

Wysłany: 22 listopada 2014, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam dzisiaj trzy bardzo głupie rzeczy...
    1) Kupiłam test ciążowy, którego wcześniej nie używałam i zamiast siusiać na niego 10 sekund to może trafiłam w niego może przez jakieś 3 sekundy. (Tak wiem, jak można nie trafić w test? Uwierzcie MOŻNA...)
    2) Zrobiłam test z moczu popołudniowego... (wynik negatywny)
    3) Zajrzałam do testu po godzinie, a tam druga kreska... Wiem, że się tak nie robi, ale zawsze po czasie zaglądałam do testu i nigdy nic się tam nie pojawiło...

Przez swoją głupotę nakręciłam się straszliwie, chociaż wiem, że bezpodstawnie, ale ta naiwna nadzieja...

• [email protected] Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limfa89 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam dzisiaj trzy bardzo głupie rzeczy...
    1) Kupiłam test ciążowy, którego wcześniej nie używałam i zamiast siusiać na niego 10 sekund to może trafiłam w niego może przez jakieś 3 sekundy. (Tak wiem, jak można nie trafić w test? Uwierzcie MOŻNA...)
    2) Zrobiłam test z moczu popołudniowego... (wynik negatywny)
    3) Zajrzałam do testu po godzinie, a tam druga kreska... Wiem, że się tak nie robi, ale zawsze po czasie zaglądałam do testu i nigdy nic się tam nie pojawiło...

Przez swoją głupotę nakręciłam się straszliwie, chociaż wiem, że bezpodstawnie, ale ta naiwna nadzieja...
    Hej!

Wydaje mi się, że bezpowodu by nie wyszła...trzymam kciuki aby to był Twój upragniony groszek ;)

Ja zdałam sobie sprawę, że jeśli za tydzień dostane @ to dopiero gdzieś w połowie stycznia będe znów testować..ale mi się to dłuży...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2014, 20:14

3jvzj44jjht12fu6.png3jvzx1hp4kehi688.png
  • Limfa89 Koleżanka

Wysłany: 22 listopada 2014, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Końcówka cyklu zawsze wlecze się nieubłaganie...

‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego