X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:48

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy super!!!! :D
    Ta czarna kulka to zarodek?

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes, niestety to dopiero pęcherzyk, 0.88cm :)
    Zapomnialam dopisac :)

  • november123 Autorytet
    Postów: 303 158

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Ja nie wiem czy dam rade w grudniu za bardzo mnie to wszystko dobija, mam podziurki w nosie mierzenia tempki, łykania lekarstw i celowania w płodne dni. Wyć mi się chce że 5 raz się nie udało, 6 pewnie też się nie uda po co się wię produkować. Nie mam siły.

    Czasem dobrze sobie odpuścić na chwilę i odpocząć a może właśnie wtedy się uda :)
    Bądź dobrej myśli kochana wszystkie kiedyś się doczekamy naszych maleństw <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 13:09

    futuremama lubi tę wiadomość

    Tobi [*] Odszedłeś zanim się urodziłeś :( 24tc - 20.05.2014
    Kruszynki 12.2014 :( 05.2015
    Zuzia <3 22.03.2016 3260g i 57cm :)
    l22npx9is3xkpd8a.png


  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena ja też nie jestem osobą z podstawowym wykształceniem :) Nie wywodzę się z patologii i nie żyję w niej. Ale kuratorzy duuużo widzą i to nie dobrego niestety, to nie napawa optymizmem uwierz:) a historie zakończone hapyy endem to rzadkość.
    Też staram się w życiu doszukiwać plusów, wiele w życiu przeszłam i są takie dni że człowiek nie wytrzymuje, ale jak to mówisz trzeba przeżyć coś aby to zrozumieć. jak to mówią pochodzić w czyiś butach:)Kiedy moje dziecko wieczorami zadaje pytanie typu.. mamusiu kiedy w końcu będę miała kogoś oprócz was lub mamusiu moim największym marzeniem jest mieć braciszka lub siostrzyczkę, gardło ściska, łzy nie pozwalają Ci mówić :(

    Ale zakończmy ten temat :) Mnie osobiście wkurzają sytuacje gdzie niektórzy dla dobra dziecka nie powinni już ich mieć a jednak, młode laski jak pisze Basik122 łapią facetów na dziecko. Uważam że życie bywa niesprawiedliwe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 13:13

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Kochana mi nie chodzi o to że jej się za pierwszym razemu dało tylko o to w jaki sposób i po co to zrobiła. Tylko po to żeby złapać faceta z kasą na dziecko. On jej nie chciał i nie chciał dziecka a ona zrobiła takie świństwo. Nie potrafię tego zrozumieć jak tak można.

    To ja sie wam pochwale ze ja jestem takim dzieckiem z "lapanki" :) moja mama zlapala mojego tate na dziecko (miala juz jedno z innym facetem, to moj starszy brat). Ojciec gdy mialam 16lat wyprowadzil sie do niemiec i po 2 latach rozstal sie z moja matka. Na poczatku bylam wsciekla! Mowie jaki cham ze tak ja i mnie zostawil. Ale potem mi wytlumaczyl ze byl z nami tyle lat bo chcial abym miala wszystko, zeby mi niczego nie braklo i chcial mnie wychowac. A gdy juz doroslam, stwierdzil ze nie umie tego tak dluzej ciagnac i wyjechal. Jak wyjechal to wysylal mi pieniadze na zycie i rachunki, dopoki nie skonczylam 21 lat i wyszlam za maz. Jestem mu za to wdzieczna. Teraz ma kobiete ktora kocha i zycie mu sie uklada. A moja mama.. Karma wraca, zostala sama, mieszka z matka.

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Agnes, niestety to dopiero pęcherzyk, 0.88cm :)
    Zapomnialam dopisac :)

    Daisy cudowny pęcherzyk!!!!! :D

    Daisy lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy cudne zdjęcie a raczej pęcherzyk:) łapię wiruski :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 13:16

    Daisy lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Daisy, sliczne pierwsze zdjecie twojego dziecka! :)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Kochane, coś mi wyszło na teście, ale nie wpisujcie mnie jeszcze jako 2 kreski, bo w zeszłym miesiącu wychodziły bladziochy, a ciąży nie było. Muszę potwierdzić przynajmniej drugim testem, a najlepiej betą.

    Co myślicie?
    http://s29.postimg.org/tgne2m9s7/IMAG0025_1.jpg


    Gratuluje Kochana pieknie!!!!! listopad jest bardzo ciężarówkowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze nam ponad tydzien został czekam na sierpnówkach 2015 bo ja mam na 1 sierpnia

    Daisy, Daisy lubią tę wiadomość

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Może masz już małego groszka i dlatego nie plamisz :-D

    dziewczyny ja tez zawsze 1 dzien przed miałam juz plamienie i nici ....tym raze miałam krew ze sluzem jakies 5 dni przed!!!! takze czekam na was na fioletowej stronei

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja Wam powiem, ze z moja pierwsza corka wpadlam po calosci. Niektore z Was znaja mnie tu juz bardzo dlugo i o tym wiedza, a niektore z Was nie. Nie wstydze sie tego i nigdy tak nie bylo. Po prostu nagle okazalo sie, ze jestem w ciazy. Odeszlam od Jej ojca, gdy Ona miala niecale 3 lata. Teraz ma juz skonczone 7, kazde z nas ulozylo sobie zycie. Od samych 2 kresek byla dla mnie najcudowniejsza istota na swiecie i nigdy, przenigdy sie to nie zmieniło i nie zmieni. <3 <3 <3 Mysle, ze moje zycie bez Niej nie byloby takie samo.

    Milejdi, przykro sie czyta takie historie, ale widze, ze jako dorosła kobieta doceniasz to co zrobil dla Ciebie Twój ojciec, to bardzo dobrze o Tobie swiadczy :)

    Pamietajcie, ze zazdrosc to bardzo zla cecha.

    Matleena, Sigma lubią tę wiadomość

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Sigma, jak na moje to ciaża! Trzymam bardzo mocno kciuki! <3
    Licze, ze spotkamy sie na lipcówkach 2015 po drugiej stronie mocy :) No, chyba ze przeskoczysz juz na sierpien! Ja widze kreske 2 na kazym tescie, bez odchylania monitora itp. Ja mialam slabszy cien w 10 dpo

    Limfa, beta 500 zł? Moge zapytac gdzie Ty mieszkasz?

    Matleena, dobrze prawisz!

    To ja się Wam pochwalę wczorajszą wizytą :)

    5t3d pęcherzyk ciążowy 0.88cm
    Kolejna wizyta 03.12.2014r. :)
    2r7lf29.jpg


    No i oczywiscie wiruskami Was obrzucam! <3

    batailleoreillersdz6.gifbatailleoreillersdz6.gifbatailleoreillersdz6.gifbatailleoreillersdz6.gif


    suuuper ja tez juz nie moge sie doczekać!!!wizyte mam 12 grudnia!! daysi powiedz mi czy boli cie troche brzuch i kręgosłup na dole???? biore dupka ale zastanawiam sie czy to tak ma być bo w pierwszej ciazy tak nie miałąm

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Kochane, coś mi wyszło na teście, ale nie wpisujcie mnie jeszcze jako 2 kreski, bo w zeszłym miesiącu wychodziły bladziochy, a ciąży nie było. Muszę potwierdzić przynajmniej drugim testem, a najlepiej betą.

    Co myślicie?
    http://s29.postimg.org/tgne2m9s7/IMAG0025_1.jpg

    udało się!!! bo masz tak jak i ja wyzszą tempke niz zawsze...tym sie moj wykres rozni od innych...wczesniejszych

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tu dodać zdięcie to tez bym się pochwaliła swoimi krechami??

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina27 wrote:
    suuuper ja tez juz nie moge sie doczekać!!!wizyte mam 12 grudnia!! daysi powiedz mi czy boli cie troche brzuch i kręgosłup na dole???? biore dupka ale zastanawiam sie czy to tak ma być bo w pierwszej ciazy tak nie miałąm


    Paulinko, no niestety bole krzyza miewam dosc odczuwalne, ale nie biore zadnych przeciwboli ani nospy. Bol dokucza mi rowniez w nocy, gdy chce sie przekrecic z boku na bok. O wstawaniu prosto ze spania na plecach nie ma mowy, najpierw musze sie obrocic na bok :D

    Co do bóli brzucha, to jest to calkowicie normalne, bo macica i wiezadla sie rozciagaja, takze tym sie nie przejmuj. Jesli te bole beda bardzo dokuczliwe, spokojnie bierz nospe, ostatecznie apap. Mnie bole brzucha lapia chwilami, ale nie sa poki co az takie mocne, zdarzaja sie wieczorem, tzn siedze przed tv i czuje ze mnie cos tam zakłuje co jakis czas. Ale nie jest to przezycie warte odnotowywania na wykresie :) Jeszcze raz serdecznie Ci gratuluje <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina27, ja jesli uda sie w tym cyklu (daj Boze!) to tez znajde sie w sierpniowkach! Moze sie spotkamy :)

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy Kochana ale ani razu nie padło słowo zazdrość :) I z tego co zauważyłam żadna nie pisała w kontekście zazdrości :) a jedynie niesprawiedliwości :) Każda pisząca jest przed @ Pamiętasz co czułaś kiedy @ przychodziła? zrozumcie nas nie zazdrościmy tylko przychodzą takie dni że człowiek wymięka i zastanawia się jak to jest możliwe. Fajnie mieć zajeb.. humor cały czas, zdrowy rozsądek ale w tych całych staraniach nie zawsze jest kolorowo:(

    Basik122 lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny bierzecie magnez? Ja w pierwszej ciazy mialam takie bole brzucha kolo 9tc to facet dowalil mi konska dawke magnezu i nic juz nie bolalo :)

‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ