X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 25 listopada 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:49

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 25 listopada 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mana wrote:
    Ja po nim chude co akurat jest na plus ;) ale zawroty glowy powróciły, bole glowy, zle samoloczucie też. Nie bralam go kilka dni to czułam się jak rewelacyjnie. Kiedy sie badanie robi? Wczesniej badałam w 4dc i jutro planuje iść więc tabletki dziś chyba też nie wezmę

    moj lekarz powiedział ze dla niego nie ma to znaczenia w którym dniu zrobie w sierpniu robiłam własnie na poczatku cyklu i była 19 teraz robiłam w 27 dc i była 13 a jakie ty masz wyniki???

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 25 listopada 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limfa89 wrote:
    Witam dziewczyny w ten wtorkowy poranek :)
    Jeszcze raz gratuluję wszystkim, którym już się udało :)
    Ja wciąż nie mam okresu. Wczoraj zrobiłam test tak jak należy i zobaczyłam cień cienia wręcz. Mój mąż go nie widział, ale jak przyjrzał się pod światło to stwierdził, że coś tam jest, ale szybko sprowadził mnie na ziemię, że muszą być dwie kreski bez dopasowania się, abyśmy zaczęli się cieszyć.
    Także ja czekam dalej.

    Kochana ja ostatni test robiłam 26 dc wyszedł negatywny i nastepny zrobiłam własnie wczoraj 31 dc i chyba za długo czekałam bo to straszny stres ....a miałam od piatku bole na okres...i nawet tempka spadła...ale nerwy straszne...testuj ona bedzie coraz ciemniejsza a który masz dzien cyklu dzisiaj??

  • Limfa89 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 25 listopada 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam 33 dzień cyklu Cykl zawsze trwał u mnie 25 dni, ale w ostatnim miesiącu tez się wydłużył.
    Betę zrobię, gdy zobaczę dwie kreski bez wpatrywawania sie bo u nas będą kosztuje500zl...
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie.
    Paulina nawet nie wiesz jak ciesze się z Twojego groszka :)

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 25 listopada 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limfa89 wrote:
    Dzisiaj mam 33 dzień cyklu Cykl zawsze trwał u mnie 25 dni, ale w ostatnim miesiącu tez się wydłużył.
    Betę zrobię, gdy zobaczę dwie kreski bez wpatrywawania sie bo u nas będą kosztuje500zl...
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie.
    Paulina nawet nie wiesz jak ciesze się z Twojego groszka :)

    powiem Ci ze cud...to Matka Boska nade mną czuwa Nowenna Pompejańska pomogła....juz z mężem zaczełam sie kłucić powiedziałam mu że ma iść na badanie nasienia Limfa rób znowu test...czekam na Ciebie

  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 25 listopada 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana serdeczne gratulacje !!! czekamy na wiruski :)

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla wszystkich nowych nam :) Trzymam kciuki za wasze spokojne ciąże :)

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 25 listopada 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mega doła i jestem niesamowicie wściekła. Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest my się staramy o dziecko przez kilka miesięcy a nawet lat a takie Małe Pindy co faceta chcą usidlić bo ma kase to zachodzą za pierwszym podejściem. Ku...wa dlaczego!! Dziś się dowiedziałam że taka laska jest w ciąży bo sobie umyśliła że w ten sposób odzyska faceta z kasą co ją rzucił. I osiągnęła swój cel. Mam ochotę coś rozwalić albo płakać cały dzień :-(

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 25 listopada 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Mam mega doła i jestem niesamowicie wściekła. Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest my się staramy o dziecko przez kilka miesięcy a nawet lat a takie Małe Pindy co faceta chcą usidlić bo ma kase to zachodzą za pierwszym podejściem. Ku...wa dlaczego!! Dziś się dowiedziałam że taka laska jest w ciąży bo sobie umyśliła że w ten sposób odzyska faceta z kasą co ją rzucił. I osiągnęła swój cel. Mam ochotę coś rozwalić albo płakać cały dzień :-(

    Basik122 nie raz zadawałam sobie takie pytanie i do dziś nie znam odpowiedzi, wiem jedno życie jest niesprawiedliwe. Ile za przeproszeniem jest patologii na świecie, mają drużyny piłkarskie pod dachem, nie mają z czego żyć, piją, palą,ćpają, nie odżywiają się zdrowo, która z takich kobiet zażywa kwas foliowy, witaminy? która chodzi do lekarza, która dba o siebie? często nie chcą tych dzieci, oddają, zabijają a jednak mają... jak to jest??? Dlaczego tak jest??? Też mam zły dziś dzień, moja tempka spada, jakoś nie wierzę w happy end:( czasem mam dość.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak widzialam jak dziewczyna z bloku obok, w bardzo juz zaawansowanej ciazy popalala sobie przed klatka to mnie strzelalo! Nie widze aby miala faceta a 2 dzieci ma, ktorymi na dodatek zajmuje sie jej matka.
    Ciezko mi jest znalezc usprawiedliwienie ma takie sytuacje, kobieta chce dziecko a ma problemy z zajsciem badz utrzymaniem ciazy, natomiast inne nie chca a zachodza i to bez problemow.

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 25 listopada 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj się wściekłam na koleżankę która mnie poinformowała że znajoma urodziła synka:) ale nie to było powodem mojej złości. Ta koleżanka wie ile się staramy i że poroniłam, no i tak sobie wczoraj gadamy ( przez tel) ile dziecko ma długości, wagi ...a ta na koniec mówi do mnie .. no działajcie, działajcie nie ociągajcie się z takim śmiechem... q...wa grupa krwi mi się zmieniła, jedyne co zdążyłam jej powiedzieć, że nie życzę sobie tego typu komentarzy skoro zna moją sytuacje...powiedziałam cześć i rozłączyłam się.
    q..wa skreślam ją z listy znajomych. Laska zawdzięcza wszystko tatusiowi który kupił jej mieszkanie, załatwił prace masakra, pusta panna.
    Takie słowa od obcych którzy nie znają sytuacji nie bolą tak jak od tych co wiedzą co się dzieje.
    Ale... nic nie trwa wiecznie dziewczyny, moja mam zawsze mówiła po nocy przychodzi dzień :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 10:56

    futuremama lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie dziewczyny racje życie jest bardzo nie sprawiedliwe :-( Ja mam ochotę przepłakać dziś cały dzień. Codziennie dochodzą mnie takie dobijające informacje. Podłamałam się już porządnie tydzień temu prze szwagierkę która ma wszystko pod nos podstawione dzięki mojemu bratu który sporo zarabia o nic nie musi się starać teraz dowiedziałam się o tej mojej koleżance. w jej przypadku nawet nie dobił mnie fakt że jest w ciąży co sposób w jaki zaszła w ciąże tylko po to żeby usidlić faceta który jej niechciał którego niekochała ale dla kasy. Nawet niechciała dziecka ale to był sposób żeby złapać faceta więc sobie zaszła za pierwszym razem bo sobie tak chciała. A kurzy jednego za drugim i co z niej za matka?! Normalnie żyć sie niechce :-(

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, coś mi wyszło na teście, ale nie wpisujcie mnie jeszcze jako 2 kreski, bo w zeszłym miesiącu wychodziły bladziochy, a ciąży nie było. Muszę potwierdzić przynajmniej drugim testem, a najlepiej betą.

    Co myślicie?
    http://s29.postimg.org/tgne2m9s7/IMAG0025_1.jpg

    mon!ta^, olusia24, Daisy lubią tę wiadomość

  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos ttam widac ale faktycznie slabiutko, zrob bete bedzie wiadomo od razu :)
    ja mam dola czuje ze sie nie udalo, piersi zupelnie nie drgnely, wogole nie bola, nie sa wieksze nic... a zawsze sie powiekszaly.

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na tablecie nic nie widzę może zrób inny test albo najlepiej idź na betę będziesz mieć pewność, wiesz jak to jest ze zdjęciami :-D Mam nadzieję że mnie wzrok zawodzi i tak jest druga kreska czego bardzo ci życzę, powodzenia :-D

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest na pewno, tyle, że u mnie to wcale nie oznacza ciąży, już miałam drugie kreski bez ciąży ;-) i to nie na jednym teście, tylko na kilku.
    Postaram się zaraz poszukać lepszego oświetlenia do zdjęcia, żeby było widać.

    http://postimg.org/image/mofsmoeex/
    http://postimg.org/image/5osbfosub/

    Nie wiem czy widać coś więcej, jest szary dzień u mnie za oknem i mało światła w domu :P

    No właśnie z tą betą to trochę lipa dzisiaj, bo zaraz wychodzę i mam zawalony dzień do wieczora. Postaram się ogarnąć wszystko tak, żeby zdążyć popołudniu na betę, ale nie jestem pewna, czy się uda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 11:31

    Daisy lubi tę wiadomość

  • maaadzik1207 Autorytet
    Postów: 1101 1997

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma lec na bete:) bedziesz miala chociaz pewnosc:)))

    Rośnij kinderku ❤❤❤
    16udgywlq3r6pkjj.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:49

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja tym bardziej zrobiła bym bete żeby mnieć pewność :-D Trzymam kciuki za twojego groszka :-D

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem si że na tym jednym zdjęciu to dojżałam kreskę :-D

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ