X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Nam gin zaleciła co 2 dzien. Częstsze serduszka moga osłabić jakość nasienia. Nawet spermiogram robi sie po 4 dniowej abstynencji. A są tez lekarze którzy zalecają wstrzemięźliwość w pierwszej fazie cyklu, a pózniej szturmem płodne brać.


    tak ale... po iluś tam dniach nie wiem 7?10? podobno większość w spermie jest starych plemników i nie nadaja się one do zapładniania

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 23 października 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)

    moj gin mówił ze 4-5 razy w tygodniu minimum - jesli nie ma problemów z nasieniem. Im czesciej tym lepiej. Statystycznie najwieksze szanse na zajscie są przy wspolzyciu codziennym w okresie okołowulacyjnym - widzialam gdzies taki artykuł

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 23 października 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ginekolog nakazała co dwa dni , żeby nie ominąć płodnego dnia przy nieregularnych cyklach ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:38

    Czarnula87, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 23 października 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas codziennie nie wychodzi, albo ktores z nas pada, albo ktroego z nas nie ma, bo taką mamy pracę, albo coś innego wypada. Dlatego staram się okreslić w miarę dokładnie termin owulki, żeby nie przegapić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zafasolkowalam jak robilismy to codziennie w dni plodne, pamietam poszlam na 18 kuzynki i z wlasnej woli zgodzilam sie byc kierowca bo cos przeczuwalam i mialam racje. ;) ale wtedy nie bylo problemu bo maz byl na miejscu.

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 23 października 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć werni.
    Nona to niech czychają i się rzucą na moją komórkę jajową :D
    A wprowadzacie się jakoś w nastrój kiedy nie macie ochoty a wypadają Wam te dni ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 13:19

    mana lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 23 października 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona hmmm... tak sobie czytam Twój podpis o tym że kobieta jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzin. a może w miesiącu imienin też? :D :D :D ;) bo do lipca daleko, wolałabym tak długo nie czekać ;)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 23 października 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przed chwilą dzwoniłam żeby zapisać się do swojej ginekolog na NFZ. Zgadnijcie na kiedy dostałam wizytę ?
    Na 13 lutego 2015r to najbliższy wolny termin :D tragedia :/ dobrze,że zapisana jestem prywatnie...

    Daisy lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 23 października 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do pytania. Wprowadzacie się jakoś w nastrój jak nie macie ochoty na <3 ? U mnie ostatnio przez większość czasu jej brak...

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 23 października 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ma się jakiś problem z infekcją to w mojej przychodni idzie się do internisty lub czeka się na panią ginekolog i pyta czy może przyjmie nas po wszystkich - zależy od humoru pani ginekolog. Co do ciężarnych to chyba troszkę krócej to trwa, bo zawsze pytają czy wizyta ciążowa... "Warszawa" za to w Otwocku pod Warszawą czeka się 3 tygodnie do miesiąca i dziewczyny i tak uważają, że to długo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 14:31

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wyobrażam sobie, żebym tyle czekała ja dzwonię, dajmy na to w poniedziałek i w środę już mogę przyjść...

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 23 października 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi a skąd jesteś ? Chodzisz na NFZ ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę prywatnie do mojej gin i niestety ma tyle pacjentek, że jak chce się umówić na kolejną wizytę, to czeka się 5 miesięcy :). Kobiety, które podejrzewają, że w ciąży mają inaczej, są poza kolejnością, więc nie czekają długo na wizytę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem ze szczyrku, a do lekarza chodzę do Jasienicy na NFZ

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 23 października 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karen85 wrote:
    Dołączam się do pytania. Wprowadzacie się jakoś w nastrój jak nie macie ochoty na <3 ? U mnie ostatnio przez większość czasu jej brak...
    ja mam ten sam problem nie wiem dlaczego ale odkąd urodzilam syna który teraz ma juz dwa lata rzadko mam ochote na sex....jak maly sie urodził to było normalne bo człowiek ciągle nie wyspany bo zamiast sexu to w nocy był cycus co 2 godziny...maly juz prawie rok przesypia całą a ja nadal nie mam ochoty... no dobra w dni płodne ale to normalne..hehe

    no własnie co wy robicie jak nie macie ochoty??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja osobiście nie robię nic jak nie chcę :)

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 23 października 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na mnie działa masaż, praktycznie zawsze. Na niego działa koronkowa bielizna i ta cała reszta ;) też praktycznie zawsze. W repertuarze mamy jeszcze czasem kino erotyczne, grę o tym samym zabarwieniu ;), wspólna kapiel, nietypowe miejsca ...

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 23 października 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Trochę mnie nie było, wyjechaliśmy z narzeczonym odpocząć i zregenerować się, nabrać sił, trochę dystansu...
    @ minęła, czekamy na cykl płodny :)

    Zastanawiam się, czy iść na monitoring cyklu. Tylko, czy robią go państwowo, z NFZ? Bo nie wiem.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 23 października 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi dziewczyny jaka powinna byc szyjka macicy przed okresem zamknieta czy otwarta twarda czy miekka???

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ