Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Nona, zaraz działamy, jutro może też, zobaczymy co testy do południa pokażą. Podbrzusze mnie zaczęło ciągnąć z godzinę temu. Doczytałam, że endometrium 9,2 mm, więc chyba super :)

    nick nieaktualny, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:05

    Lami, speakyourmind93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:05

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam Nona Twoje teksty :D Tak całkowicie groty nie zamykaj :D Dobry plan!
    Też tak zaplanowałam, ale wolę nie ryzykować.

    przedszkolanka:), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja cię podziwiam za to całe planowanie :p my jeden cykl tak próbowaliśmy i mieliśmy straszna bekę z siebie :p w tym cyklu nie patrzyłam na seks pod dni płodne i było nam lżej :p

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja to samo buhahaha :D
    Nona grota ,dobre :D :D
    My właśnie przed wyjazdem zaliczyliśmy co trzeba tak na wszelki wypadek, kolejny w czwartek.
    Aaa i czułam dyskomfort, dobry znak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 20:32

    Lami, speakyourmind93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie. Pozytywnie nastrojona :-). Piękny pecherzyk w prawym jajniku- 20mm. Martwily mnie plamienia przed ovulka - wychodzi na to, ze niepotrzebnie.Dzis sluz zmieszany z krwia. Dwa dni temu brazowe brudzenia. No ale usg idealnie, endometrium piekne, owulka za rogiem, sluzu plodnego tyle, ze dla 3 kobitek by starczyło:D Takze dzialac dzialac.. to dzialamy.

    Lami, Dorciax, przedszkolanka:), nick nieaktualny, nick nieaktualny, smeg, Agagusia, Anhydra lubią tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To do dzieła!

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    Ja juz po wizycie. Pozytywnie nastrojona :-). Piękny pecherzyk w prawym jajniku- 20mm. Martwily mnie plamienia przed ovulka - wychodzi na to, ze niepotrzebnie.Dzis sluz zmieszany z krwia. Dwa dni temu brazowe brudzenia. No ale usg idealnie, endometrium piekne, owulka za rogiem, sluzu plodnego tyle, ze dla 3 kobitek by starczyło:D Takze dzialac dzialac.. to dzialamy.
    Chetnie przyjme troche sluzu :P

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z checia oddam, bo wymieniam wkladki jak pojeb***. :D a tak na serio, fajnie gdyby ten sluz pomogl jakiegoś plemnika przeniesc a nie taki bezuzyteczny!!!!

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurzylam się i zbadalam szyjke. Siegnac nie unie bo kosmicznie wysoko. Wilgotno bardzo. I sluz troche rozciagliwy jest . ciekawe jaki jutro w 13 dc bedzie test. W zeszlym cyklu dodatnie byly w 14 i 15 dniu

    smeg lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speaky który dc?
    Monia Ty nie sprawdzaj tylko męża w obroty bierz :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bez jaj Przedszkolanko .. Wczoraj bylo serduszko..tzn kolo północy :p teraz maz w pracy:)

    nick nieaktualny, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:05

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak rozdajecie śluz, to ja tez poprosze :D

    przedszkolanka:), speakyourmind93 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Speaky który dc?
    Monia Ty nie sprawdzaj tylko męża w obroty bierz :D

    18. W ostatnich trzech msc mialam ovulke w dniach 21-22-16. Sierpien, wrzesien, pazdziernik. Miesiac temu cykl 28 dni teraz juz widze ze znow potrwa dluzej. Ale nie jest najgorzej. :-)

    eikts65gz0i70ci6.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Przedszkolanko ja wczoraj dyskomfort. U mnie to znak że dzień owu. Bo owu mam po szczycie śluzu czyli jak już gorszy się robi, najlepszy śluz I mega chcice mam przed owu a w dzień owu już bialawy.

    U Ciebie dyskomfort to też taki znak?
    Dyskomfort miałam zawsze przy płodnych a dzień przed owu i dzień owu to była masakra tak jajniki dawały. Na pewno to jeszcze nie owu. Czuję coś tam już,ale to nie to ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    18. W ostatnich trzech msc mialam ovulke w dniach 21-22-16. Sierpien, wrzesien, pazdziernik. Miesiac temu cykl 28 dni teraz juz widze ze znow potrwa dluzej. Ale nie jest najgorzej. :-)
    a no to tak fajnie owu, dobry czas :) to tylko działać :)
    ah jakbym chciała już też z Wami mieć i testować.. może Monia znowu mi się uda z Tobą zgrać- o ile się nie przeciągnie do 30dc..
    A niech stracę,zrobię ten estradiol w czwartek ( z myślą już na wizyte :D ).

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona - dobry plan! Ja wyznaję zasadę, że po owu trzeba jeszcze chociaż raz, żeby dziecko było "dorobione". Moja mama ma taki swój żart co do starań, bo robili mnie z tatą 6 miesięcy, wspomina to jako ciężką pracę - i tak mi teraz mówi - nad dzieckiem trzeba się napracować! Raz robisz rączki, później nóżki itd. a ten ostatni raz jeszcze na poprawki - krzywy nosek wyprostować czy coś xD

    Ja jutro mam termin @, wieczorem chyba aż wino z tego wszystkiego wypiję - doczekałam, nareszcie! Dieta juz wprowadzona, dałam sobie miesiąc bez słodyczy, bo nie wszystko na raz, małymi kroczkami do celu! Conceive plus juz do nas jedzie :)

    nick nieaktualny, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ