X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kobitki. wczoraj nie bylam w zbyt dobrym humorze zeby pisac.Wizyta u lekrza zakonczyla sie kolejnym zlecenie badania progesteronu w nowym cyklu. Lekarza stwierdzil ze nie jest tak zle I ze przez niski progesteron moze nie wychodzic do pelnej owulacji. jesli wyniki bedzie znowu slaby to skieruja mnie do specjalisty leczenia nieplodnosci. wczoraj zaopatrzylam sie w zielarskim w naturalne wsrodki w mniszek lekarski pokrzywe mocna witamine e c I magnez. tak ze zobaczymy czy pomoze cos. tak jak wyznaczyl wykres dzis zaczelam plamic tak ze chyba miesisczka sie zaczelam.

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia szkoda :( no ale jest plan,badania,nie stoisz w miejscu.
    A mniszek na proga jest?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jedno mnie zastanawia. skarzylam sie ze jestem bardzo senna od ponad tygodnia I ze codziennie p.o. pracy musze sie przespac z poltorej godziny zeby funkcjonowac. powiedzial ze mam zrobic test ciazowy. ciaza I niski progesteron .czy tak moglo by byc

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boze przepraszam niepokalanek mnisi ha ha

    przedszkolanka:), Anhydra lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    witam kobitki. wczoraj nie bylam w zbyt dobrym humorze zeby pisac.Wizyta u lekrza zakonczyla sie kolejnym zlecenie badania progesteronu w nowym cyklu. Lekarza stwierdzil ze nie jest tak zle I ze przez niski progesteron moze nie wychodzic do pelnej owulacji. jesli wyniki bedzie znowu slaby to skieruja mnie do specjalisty leczenia nieplodnosci. wczoraj zaopatrzylam sie w zielarskim w naturalne wsrodki w mniszek lekarski pokrzywe mocna witamine e c I magnez. tak ze zobaczymy czy pomoze cos. tak jak wyznaczyl wykres dzis zaczelam plamic tak ze chyba miesisczka sie zaczelam.

    Kalcia, przynajmniej wiesz co szwankuje. Trzeba będzie pewnie proga podkoksowac od drugiej fazy cyklu i będzie git!

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Monia a Ty powtarzasz dzisiaj jeszcze test? Masz jakies objawy?
    Smeg a Ty?
    Powtorzylam koło 15 i byl identyczny jak ten z 11.30.
    Z objawow to wilgotno a przy badaniu szyjki troche sluzu rozciagliwego. Podzialamy dzis. Moze jutro wyjdzie pozytyw. Czuje sie tam tak dziwnie ale nie wiem czy faktycznie czy se wkrecam. Boli jajników nie mam ale ja nie wiem nigdy kiedy mam owu. Wyznacznikiem jest sluz.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór wszystkim ,chciała bym do was dołaczyc jeżeli mnie przygarniecie , jestem pierwszy raz na ovufriend ,wczesniej korzystałam z forum M jak mama i było super niestety wszystkie watki powoli wygasają więc podczytuję tutaj , cały pażdziernik i listopad ,no i w końcu sie zalogowałam ,narazie jestem tutaj trochę zieloona i powoli sie uczę ogarniać wszystko .

    a wiec mam 36 lat i córeczkę 5lat ,no i mi się marzy drugie dziecko ,myslalam ze będzie tak jak 5lat temu bach i ciaża ,niestety jest inaczej nie staram się dosc długo bo 8-9 cykli ,aczkolwiek czas mnie ogranicza no bo wiem ze nie jestem stara ,ale 36lat to też nie młodość , pozatym dziś moja znajoma pochwaliła mi sie ze jest w ciaży ,ciesze sie naprawdę ,ale jakoś mi też smutno że mi się nie udaje ,może też dlatego odwazyłam sie dołaczyć do was .

    speakyourmind93, Niezapominajka2, Nona, Arashe, smeg lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia to jedziemy na rym samym wozku. Musimy " podkoksowac" progesteron :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becia razem razniej:) fajnie ze zdecydowalas sie ujawnic:)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Becia razem razniej:) fajnie ze zdecydowalas sie ujawnic:)

    dlatego też mi troszke ,jest głupio że tak z buciorami wchodzę na watek ,no bo ja was troche już tak jakby znam ,a wy mnie jeszce nie ,więc jak co to pytajcie

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia, a sprawdzałaś sobie tarczyce? Bo ja jak mam złe wyniki tarczycy to chciałabym się położyć i nie wstawać ;)

    Byłam rano o ogólnego i dupa :( Nie dość, że Euthyroxu mi nie chciał przepisać, potraktował mnie jak jakaś gowniare to jeszcze przepisał mi tylko skierowanie do diabetologa, bo stwierdził, że w insulinie on nie widzi nic złego! Kurna, najgorsze jest to, że dostał gość kase za to. Jakbym poszła prytwanie to bym wyszła i nie zapłaciła, a że to nfz to popstykał w klawiaturę i zadowolony burak! Także jak wizyta u diab będzie do miesiąca to go poproszę o jakieś leki na tą insulinę, a jak nie to chyba muszę prywatnie do endo iść... :( Bo i tak mi się Euthyrox kończy :/

  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    becia1982 wrote:
    Dobry wieczór wszystkim ,chciała bym do was dołaczyc jeżeli mnie przygarniecie , jestem pierwszy raz na ovufriend ,wczesniej korzystałam z forum M jak mama i było super niestety wszystkie watki powoli wygasają więc podczytuję tutaj , cały pażdziernik i listopad ,no i w końcu sie zalogowałam ,narazie jestem tutaj trochę zieloona i powoli sie uczę ogarniać wszystko .

    a wiec mam 36 lat i córeczkę 5lat ,no i mi się marzy drugie dziecko ,myslalam ze będzie tak jak 5lat temu bach i ciaża ,niestety jest inaczej nie staram się dosc długo bo 8-9 cykli ,aczkolwiek czas mnie ogranicza no bo wiem ze nie jestem stara ,ale 36lat to też nie młodość , pozatym dziś moja znajoma pochwaliła mi sie ze jest w ciaży ,ciesze sie naprawdę ,ale jakoś mi też smutno że mi się nie udaje ,może też dlatego odwazyłam sie dołaczyć do was .

    Witaj :-) mamy podobną sytuacje :-) Tez mam 5 letnia coreczke :-) 2 ciaza stracona, potem ciąża biochemiczna. I tez staram sie od 9 miesiecy. I nic :-( Witamy w naszym gronie :-)

    eikts65gz0i70ci6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    becia1982 wrote:
    dlatego też mi troszke ,jest głupio że tak z buciorami wchodzę na watek ,no bo ja was troche już tak jakby znam ,a wy mnie jeszce nie ,więc jak co to pytajcie
    Becia to pewnie już zauważyłaś, że my tu wszystkie na testy jesteśmy napalone, więc czy masz owu czy ciążowe to wrzucaj ;)

    przedszkolanka:), Arashe lubią tę wiadomość

  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    becia1982 wrote:
    Dobry wieczór wszystkim ,chciała bym do was dołaczyc jeżeli mnie przygarniecie , jestem pierwszy raz na ovufriend ,wczesniej korzystałam z forum M jak mama i było super niestety wszystkie watki powoli wygasają więc podczytuję tutaj , cały pażdziernik i listopad ,no i w końcu sie zalogowałam ,narazie jestem tutaj trochę zieloona i powoli sie uczę ogarniać wszystko .

    a wiec mam 36 lat i córeczkę 5lat ,no i mi się marzy drugie dziecko ,myslalam ze będzie tak jak 5lat temu bach i ciaża ,niestety jest inaczej nie staram się dosc długo bo 8-9 cykli ,aczkolwiek czas mnie ogranicza no bo wiem ze nie jestem stara ,ale 36lat to też nie młodość , pozatym dziś moja znajoma pochwaliła mi sie ze jest w ciaży ,ciesze sie naprawdę ,ale jakoś mi też smutno że mi się nie udaje ,może też dlatego odwazyłam sie dołaczyć do was .

    Witaj Becia :)

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha i wokol mnie wszyscy w ciazy. serio. tylko w ciagu ostatnich 3 tygodni dowiedziałam sie az o 6 ciazach. Szesciu!!! To dalsze znajome lub rodzina... ale nie ulatwia to faktu, ze mi wciaz sie nie udaje zajsc w ciaze... ;-(

    eikts65gz0i70ci6.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia u mnie tak samo z testami,ale na owu czułam zawsze jajniki i śluz wiec czekam. Szyjka wysoko i otwarta ale tak to nic jeszcze. Waham sie czy iść jutro estradiol robic?

    Becia witaj ;) powodzenia! Na jakim etapie cyklu jestes?.chcesz sie zapisac na testowanie?;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Kalcia to jedziemy na rym samym wozku. Musimy " podkoksowac" progesteron :)
    I ja..

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    aha i wokol mnie wszyscy w ciazy. serio. tylko w ciagu ostatnich 3 tygodni dowiedziałam sie az o 6 ciazach. Szesciu!!! To dalsze znajome lub rodzina... ale nie ulatwia to faktu, ze mi wciaz sie nie udaje zajsc w ciaze... ;-(
    E tam, one urodza a Ty bedziesz mogla dalej z brzuszkiem pomykac i wtedy Ty bedziesz obgadywana,podziwiana i "na językach" :D

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    aha i wokol mnie wszyscy w ciazy. serio. tylko w ciagu ostatnich 3 tygodni dowiedziałam sie az o 6 ciazach. Szesciu!!! To dalsze znajome lub rodzina... ale nie ulatwia to faktu, ze mi wciaz sie nie udaje zajsc w ciaze... ;-(

    Ja mam to samo i nie umiem z tym walczyć. Wczoraj spotkałam przez przypadek dawną znajomą i pierwsze o co zapytała, to czy mam już brzuszek, a mi w sekundę napłynęły do oczu łzy. Mało tego, w weekend jedziemy z mężem w odwiedziny do jego brata, dwa tygodnie temu urodziło mu się dziecko... Pierwsze w rodzinie, udało się im za pierwszym razem. Czeka mnie ciężka misja...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej dziewczyny dzieki za przyjecie mnie , a więc tak lubie testować ,i testuje ostatnio jak wlasnie tutaj wyczytałam zamówiłam testy z allegro 50szt +10 ciążowych gratis i dla mnie testy to kaszanka trochę bo ja cały czas miałam krechy dwie fakt że nie takie same ale najlepsze dla mnie to domowe labolatorium tylko drogie cholery ,wiec teraz zamówiłam z allegro 30szt +3 szt ciażowe strumieniowe
    https://allegro.pl/30x-test-owulacyjny-testy-3x-ciazowe-strumieniowe-i6904225135.html?snapshot=MjAxOC0xMS0wOVQxMjoyNjo1MC44MjNaO2J1eWVyO2E0NTJlMTRlNDAyMjExMDAyMzZlZDY4NjhjMmFkYzM2MzdlM2E5Y2

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ