X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    E tam, one urodza a Ty bedziesz mogla dalej z brzuszkiem pomykac i wtedy Ty bedziesz obgadywana,podziwiana i "na językach" :D

    Nie ja kochana,nie ja, tylko MY! Wierze w to!:)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ja mam to samo i nie umiem z tym walczyć. Wczoraj spotkałam przez przypadek dawną znajomą i pierwsze o co zapytała, to czy mam już brzuszek, a mi w sekundę napłynęły do oczu łzy. Mało tego, w weekend jedziemy z mężem w odwiedziny do jego brata, dwa tygodnie temu urodziło mu się dziecko... Pierwsze w rodzinie, udało się im za pierwszym razem. Czeka mnie ciężka misja...

    Rozumiem Cie doskonale. Ciezkie chwile przed Toba w weekend... Trzynam kciuki, dasz rade. Ja łez nie kryje, tzn nawet nie umiem ich kryć... Nawet jakbyn chciala. Najpierw miesiacami oplakiwalam moje nienarodzone maleństwo, teraz oplakuje to, ze moje dziecko wciaz jest jedynaczka a ja mam wrazenie ze juz nigdy nie uda mi sie zaciazyc...

    eikts65gz0i70ci6.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ee tam Becia w koncu kazda z nas kiedys komus "weszla z buciorami w watek " zeby zaczac byc tu z nami na forum :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Monia u mnie tak samo z testami,ale na owu czułam zawsze jajniki i śluz wiec czekam. Szyjka wysoko i otwarta ale tak to nic jeszcze. Waham sie czy iść jutro estradiol robic?

    Becia witaj ;) powodzenia! Na jakim etapie cyklu jestes?.chcesz sie zapisac na testowanie?;)


    hej powiem tak ja mam bardzo ale to bardzo nie regularne cykle powaga , ostatnio miałam
    10.10 -14.10 takie pamienie bronzowe ,a potem 22.10 dwa dni krwawienie normalne , no i teraz 1.11 -6.11 plamienie i co i lipa no bo nadal popolew mnie brzuch jak na okres ,oczywiscie testy multum około 6 ,taniej beta by wyszła ,
    dzisiaj dostałam tez wyniki badań bo robiłam na tsh,ft3,ft4 i prolaktyna ,ale do lekarza umówie się na 30tego prywatnie bo tak to nie mam na co liczyć , na wynikach sie nie znam wiec jak ktoś coś to prosze o radę

    tsh 1,920 iu/ml zakres referencyjny 0,350-4,940
    ft3 1,82pg/ml 1,88-3,18
    ft4 0,83ng/dl 0,70-1,48
    prolaktyna 9,07ng/ml 5,18-26,53


    dla mnie jest ok ,ale ja sie nie znam

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Ee tam Becia w koncu kazda z nas kiedys komus "weszla z buciorami w watek " zeby zaczac byc tu z nami na forum :)


    nie no racja

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki! Głowa do góry! Uda się nam! Dzisiaj wyczytałam, że jesień i zima najlepszy czas, bo żołnierzyki nie są "przegrzane" ;) Więc nie ma bata, ja się spinam, bo zaraz wejdzie sezon na kalesony i będzie gorzej niż w lipcu znając mojego wielbiciela :D

    W piątek usłyszałam, że koleżanka z pracy w ciąży i muszę przejąć połowę jej obowiązków. Na pewno pomoże mi to zniwelować stres :D

    przedszkolanka:), kark, Nona lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    Witaj :-) mamy podobną sytuacje :-) Tez mam 5 letnia coreczke :-) 2 ciaza stracona, potem ciąża biochemiczna. I tez staram sie od 9 miesiecy. I nic :-( Witamy w naszym gronie :-)

    no ja byłam już 3 razy w ciąży i te 3 straciłam , a z 4 ta wiedziałam ze się uda i udalo sie

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest !!!!!! W koncu mnie odwiedzil moj piekny, rozciagliwy :D
    Tylko maz jakis sfochany:/
    Nie ma bata jutro owulak musi wyjsc na +. Jak nie to nie wiem.

    Agagusia, Anhydra, kark, Arashe, smeg lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    becia1982 wrote:
    hej powiem tak ja mam bardzo ale to bardzo nie regularne cykle powaga , ostatnio miałam
    10.10 -14.10 takie pamienie bronzowe ,a potem 22.10 dwa dni krwawienie normalne , no i teraz 1.11 -6.11 plamienie i co i lipa no bo nadal popolew mnie brzuch jak na okres ,oczywiscie testy multum około 6 ,taniej beta by wyszła ,
    dzisiaj dostałam tez wyniki badań bo robiłam na tsh,ft3,ft4 i prolaktyna ,ale do lekarza umówie się na 30tego prywatnie bo tak to nie mam na co liczyć , na wynikach sie nie znam wiec jak ktoś coś to prosze o radę

    tsh 1,920 iu/ml zakres referencyjny 0,350-4,940
    ft3 1,82pg/ml 1,88-3,18
    ft4 0,83ng/dl 0,70-1,48
    prolaktyna 9,07ng/ml 5,18-26,53


    dla mnie jest ok ,ale ja sie nie znam
    O to razem wizytujemy 30tego ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Jest !!!!!! W koncu mnie odwiedzil moj piekny, rozciagliwy :D
    Tylko maz jakis sfochany:/
    Nie ma bata jutro owulak musi wyjsc na +. Jak nie to nie wiem.
    Tak nagle? Super! :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia ,ja nie wiem jak sie to ma do rodzenia dzieci ,ale u mnie z tym rozciagliwym i wogole jakim kolwiek jest slabo ,przed mloda tak nie było a po urodzeniu normalnie sachara ,moze nie do końca [przesadziłam ]ale bardzo bardzo skąpo

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka , tak i jestem nastawiona że jak mi znowu wyskoczy z anty to odrazu wyuchodzę ,bo on tylko chyba tak reguluje cykle ,dziad jeden

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak bardzo żałuję, że nie zaczęliśmy się starać wcześniej, kiedy jeszcze mięśniak był mały, miałam książkowe owulacje, śluz... Ach, wtedy pewnie by się udało, ale tak to jest jak się przedkłada pracę ponad wszystko :(

    Lami - też dziś czytałam, że statystycznie najwięcej ciąż powstaje późnym latem i jesienią, podobno wywodzi się to z pierwotnych instynktów, bo kobieta rodzi wtedy latem, kiedy jest najłatwiej zdobyć pożywienie i nie trzeba walczyć, by nie zamarznąć :D Nie wiem ile w tym prawdy, ale bardzo liczę na ten cykl...

    Lami, Anhydra lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra ,mykam idę młoda myć , niech juz idzie spać bo dzis ma zly dzień chyba

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 listopada 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Tak nagle? Super! :D
    On byl w ilosciach minimalnych ale gleboko a teraz sie ujawnil zewnatrz:P
    Ja go podrasuje Conceive :P heh tylko zeby test mi wyszedl + jutro

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ja tak bardzo żałuję, że nie zaczęliśmy się starać wcześniej, kiedy jeszcze mięśniak był mały, miałam książkowe owulacje, śluz... Ach, wtedy pewnie by się udało, ale tak to jest jak się przedkłada pracę ponad wszystko :(

    Lami - też dziś czytałam, że statystycznie najwięcej ciąż powstaje późnym latem i jesienią, podobno wywodzi się to z pierwotnych instynktów, bo kobieta rodzi wtedy latem, kiedy jest najłatwiej zdobyć pożywienie i nie trzeba walczyć, by nie zamarznąć :D Nie wiem ile w tym prawdy, ale bardzo liczę na ten cykl...



    u nas niestety problemy zdrowotne młodej i mój się bał drugiego bardzo długo ,dopiero teraz mu się odwidziało

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 listopada 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becia antyki przy staraniach :/ nie daj sie!

    Nikodemka jak ja to znam..zwlekalam bo moja to cycus,od 2 stycznia otworzylam firme a Pola mi sie odstawila 14tego. No i co bylo robic..czekac musialam bo dostalam kase i musze rok utrzymac . A teraz żaluję źe zwlekalam..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 14 listopada 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Kalcia, a sprawdzałaś sobie tarczyce? Bo ja jak mam złe wyniki tarczycy to chciałabym się położyć i nie wstawać ;)

    Byłam rano o ogólnego i dupa :( Nie dość, że Euthyroxu mi nie chciał przepisać, potraktował mnie jak jakaś gowniare to jeszcze przepisał mi tylko skierowanie do diabetologa, bo stwierdził, że w insulinie on nie widzi nic złego! Kurna, najgorsze jest to, że dostał gość kase za to. Jakbym poszła prytwanie to bym wyszła i nie zapłaciła, a że to nfz to popstykał w klawiaturę i zadowolony burak! Także jak wizyta u diab będzie do miesiąca to go poproszę o jakieś leki na tą insulinę, a jak nie to chyba muszę prywatnie do endo iść... :( Bo i tak mi się Euthyrox kończy :/
    robilam tarczyca we wrzesnia I wyszlo 2.56

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Becia antyki przy staraniach :/ nie daj sie!

    Nikodemka jak ja to znam..zwlekalam bo moja to cycus,od 2 stycznia otworzylam firme a Pola mi sie odstawila 14tego. No i co bylo robic..czekac musialam bo dostalam kase i musze rok utrzymac . A teraz żaluję źe zwlekalam..




    nie to na uregulowanie cykli ,ale ja anty wogóle nie przyjmuje do wiadomosci , już rok temu brałam około 4 miesiecy ,fajnie bo jak w zegarku było ,ale co z tego jak potem sie jeszcze bardziej popieprzyło

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 14 listopada 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Becia antyki przy staraniach :/ nie daj sie!

    Nikodemka jak ja to znam..zwlekalam bo moja to cycus,od 2 stycznia otworzylam firme a Pola mi sie odstawila 14tego. No i co bylo robic..czekac musialam bo dostalam kase i musze rok utrzymac . A teraz żaluję źe zwlekalam..


    Ja dokładnie to samo, założyłam firmę, wzięłam dotację, potem rozkręcałam firmę, a macierzyński byłby za mały albo wcale... i w końcu doszłam do tego, co jest teraz. Czyli praca mogłaby nie istnieć, ale dziecko tak...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ