X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczku przykro mi :(

    A ja zapytam na wizycie o monitoring . Jak mi lekow nie da jeszcze to niech mi robi monitoring bo nigdy nie miałam!

    Niezapominajka2, Sung lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:
    To oficjalnie sie nie udało. Beta hcg ujemna

    Przykro mi Promyk. Ja miałam podobne rozczarowanie w tym cyklu, więc już sikańcom nie wierzę, na teście dwie kreski i nie trzeba było z lupą szukać, a beta była negatywna.

    PS. Przedszkolanka widziałam że zastanawiasz się czy robić jeszcze estradiol i akurat dzisiaj Flo podpowiada że im wyższy poziom estrogenów tym więcej śluzu płodnego, a chyba wspominałaś że coraz więcej już masz? Więc estradiol na pewno już sporo poszybował w górę :)

    27 lat
    9cs
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaw wrote:
    Przykro mi Promyk. Ja miałam podobne rozczarowanie w tym cyklu, więc już sikańcom nie wierzę, na teście dwie kreski i nie trzeba było z lupą szukać, a beta była negatywna.

    PS. Przedszkolanka widziałam że zastanawiasz się czy robić jeszcze estradiol i akurat dzisiaj Flo podpowiada że im wyższy poziom estrogenów tym więcej śluzu płodnego, a chyba wspominałaś że coraz więcej już masz? Więc estradiol na pewno już sporo poszybował w górę :)
    no mam sporo już od @, teraz nawet rozciągliwego trochę.. Kurcze, to tym bardziej chcę sprawdzić! :D
    dziękuję za odpowiedź :*

    Izaw lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam, czy badać progesteron

    Promyk tulę <3

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Olaola27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,kochane:) mam zagadkę. Dwa dni temu przypadał okres, jednak go nie dostałam... dodam iż @mam regularna co do dnia... wczoraj koło 12 idąc do łazienki zobaczyłam ze na papierze śluz taki kolor brunatny z różowym. Założyłam wkładkę i czekałam na rozwiniecie się @. Wieczorem na wkładce nic i dziś cały dzień czyściutki. Było to jednorazowo. Nie towarzysza mi żadne bóle podbrzusza. Dodam tylko ze mam ciagle uczucie mokra. Co myślicie? Czy to może być plamienie implatacyjne ?

    Ollaaaaaa19
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Ja się zastanawiam, czy badać progesteron

    Promyk tulę <3

    A jak z tą Twoją owulacja w końcu? Bo tak długo miałaś pozytywne testy, mierzyłaś może temperaturę? Bo tak to ciężko stwierdzić kiedy zbadać ten progesteron :P

    27 lat
    9cs
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola27 wrote:
    Hej,kochane:) mam zagadkę. Dwa dni temu przypadał okres, jednak go nie dostałam... dodam iż @mam regularna co do dnia... wczoraj koło 12 idąc do łazienki zobaczyłam ze na papierze śluz taki kolor brunatny z różowym. Założyłam wkładkę i czekałam na rozwiniecie się @. Wieczorem na wkładce nic i dziś cały dzień czyściutki. Było to jednorazowo. Nie towarzysza mi żadne bóle podbrzusza. Dodam tylko ze mam ciagle uczucie mokra. Co myślicie? Czy to może być plamienie implatacyjne ?

    Zaraz wyjmę swoją magiczną kulę i będzie wiadomo

    Nona, Meggs, ajsza123, Sung lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaw wrote:
    A jak z tą Twoją owulacja w końcu? Bo tak długo miałaś pozytywne testy, mierzyłaś może temperaturę? Bo tak to ciężko stwierdzić kiedy zbadać ten progesteron :P

    Kochana ja monitoruje cykl :) także wiem kiedy owu była :)

    Anhydra, Izaw lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola27 wrote:
    Hej,kochane:) mam zagadkę. Dwa dni temu przypadał okres, jednak go nie dostałam... dodam iż @mam regularna co do dnia... wczoraj koło 12 idąc do łazienki zobaczyłam ze na papierze śluz taki kolor brunatny z różowym. Założyłam wkładkę i czekałam na rozwiniecie się @. Wieczorem na wkładce nic i dziś cały dzień czyściutki. Było to jednorazowo. Nie towarzysza mi żadne bóle podbrzusza. Dodam tylko ze mam ciagle uczucie mokra. Co myślicie? Czy to może być plamienie implatacyjne ?

    Zaraz wyjmę swoją magiczną kulę i będzie wiadomo

    Generalnie piszesz na tym wątku pierwszy raz, wiec wypadałoby się chociaż przedstawić

    Beti82, Nona, Sung lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola27 wrote:
    Hej,kochane:) mam zagadkę. Dwa dni temu przypadał okres, jednak go nie dostałam... dodam iż @mam regularna co do dnia... wczoraj koło 12 idąc do łazienki zobaczyłam ze na papierze śluz taki kolor brunatny z różowym. Założyłam wkładkę i czekałam na rozwiniecie się @. Wieczorem na wkładce nic i dziś cały dzień czyściutki. Było to jednorazowo. Nie towarzysza mi żadne bóle podbrzusza. Dodam tylko ze mam ciagle uczucie mokra. Co myślicie? Czy to może być plamienie implatacyjne ?

    Skoro spoznia Ci się okres najrozsądniej będzie zrobić test ciążowy. Szczególnie skoro pojawia się jakies plamienie

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra, pisałam Ci już, ze uwielbiam tego kota na zdjęciu ? Taki wkurwiony słodziak :p

    Anhydra lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Olaola27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okey. Mam na imię ola jak nick wskazuje, mam 27 lat od roku staramy się bobaska. Niewiem tyle wystarczy czy jeszcze coś mam dopisać?

    Ollaaaaaa19
  • Olaola27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Skoro spoznia Ci się okres najrozsądniej będzie zrobić test ciążowy. Szczególnie skoro pojawia się jakies plamienie


    Już wielokrotnie się nakręciłam i nic nie było, no ale takich plamienie to ja nigdy nie miałam, i trochę się martwię ze jak nie ciąża to czy ze mną jest wszystko okey...

    Ollaaaaaa19
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola27 wrote:
    Już wielokrotnie się nakręciłam i nic nie było, no ale takich plamienie to ja nigdy nie miałam, i trochę się martwię ze jak nie ciąża to czy ze mną jest wszystko okey...

    A dlaczego testu nie zrobisz? Czasami najprostsze rozwiązanie jest najlepsze, no i przestałabyś się niepotrzebnie martwić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 21:57

    Olaola27, Agagusia, Beti82, przedszkolanka:), Sung lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umnie tez jakies dziwactwa. rano w pracy mialam poplamiona biala bielizne na brazowo ale troszke. kolo 14 wlozylam wkladne I jest jedna maza I do tej pory nic sie zmienilo. zawsze na poczatku okresu kolor mam ladny czerwony a dzisaj braz.

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82,kalcia , fajnie dla mnie osobiście że są osoby w moim wieku ,bo z jednej strony ja nie czuję się na tyle lat co mam a z drugiej wiem że te 36 l to już trochę jest i ciężej zajść

    Nona, Beti82, fiorella82 lubią tę wiadomość

  • Olaola27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    A dlaczego testu nie zrobisz? Czasami najprostsze rozwiązanie jest najlepsze, no i przestałabyś się niepotrzebnie martwić.


    Macie racje, jutro z rana pojadę zrobię test i bdz jasne, a jak nie dostanę to bd musiała się przejść do mojego Jureczka, bo skoro wystąpiło jakieś 6 h plamienie to może coś się tam dziać...

    Ollaaaaaa19
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:06

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 14 listopada 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk nie znamy się jeszcze,ale przykro mi również , sama wiem jak w takiej sytuacji się człowiek czuje

  • Olaola27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 listopada 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    umnie tez jakies dziwactwa. rano w pracy mialam poplamiona biala bielizne na brazowo ale troszke. kolo 14 wlozylam wkladne I jest jedna maza I do tej pory nic sie zmienilo. zawsze na poczatku okresu kolor mam ladny czerwony a dzisaj braz.
    Ja tez! Pierwszy dzień @ wiadomo mam słaby ale na drugi dzień to jest dramat strasznie leci i niechce być obrzydliwa żeby to drążyć ale okresu to w niczym nie przypomina...

    Ollaaaaaa19
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ