X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 listopada 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Przedszkolanko znalazlam tu kiedys wykres ciązowy kogos kto mial owu w 61 dc !!!! Także ten można hehe
    masakra :OO

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 16 listopada 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale dzis dzien! Ciegle czytałam, napisac nie mialam czasu i co nadrobiłam to nowa strona mi wyskakiwała:)
    Anhydra i Sung baardzo serdecznie gratuluje wysokiej bety, Ty Anhydra leż ladnie i zobaczysz ze jutro bedzie wyższa! Ajsza - wiedzialam ze u Ciebie tak sie skonczy. Dziewczyby z pozytywnymi owulakami, chyba ze 3 dzis - oby bylo owocnie.
    U mnie po a'la pozytywie o 12, wieczorem o 22 mega pozytyw, ale starania dzis odpuszczamy - po pierwsze mam jakiegos dola i sie zmuszać nie bede, po drugie jak sie ma udać to sie uda zolniezami z przed 3 dni. Po trzecie ta owulka juz w tym cyklu zapowiadała sie 3 razy, wiec niech sie w koncu decyduje, bo kak sie znow rozmyśli to ja dziekuje za takie starania. Mam dosc czekania na skok i rozczarowan co rano ostatnio!
    Jutro zaczynam podyplomowke - trzymajcie kciuki zeby mi sie spodobało i zeby jacyś normalni ludzie tam byli a nie same alfy i omegi, wielcy naukowcy co im tylko papier jeszcze potrzebny, bo siedzą w temacie od lat.

    przedszkolanka:), Izaw, ajsza123, Anhydra, smeg lubią tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 16 listopada 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Ola, kupuję wszytko osobno, biorę trochę rano, trochę popołudniu. Od przyszłego miesiąca chcę niektóre rzeczy brać co drugi czy trzeci dzień, żeby nie przesadzić. Jak chcesz to mogę ci przesłać print screena z zamówienia w dozie. Poświęciłam trochę czasu, żeby znaleźć dobre dawki w niskiej cenie, mysle, że wyszło całkiem ok cenowo w porównaniu do gotowców dla kobiet i mężczyzn.
    Przez najbliższe dni chyba będę na etapie medytacji :D
    O tak proszę jeśli mozesz:) ale to przez wiadomość czy tutaj?

  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 16 listopada 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam testy owu Domowe laboratorium 7 szt za 10 zl, plus Pink testy ekspresowe o czułości 10 za niecałe 3,5 zl w necie w aptece Manada. Tylko koniecznie bierzcie wysylke kurierem, ja pokusiłam sie na darmowa pocztę i przez tydzien żałowałam!

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 16 listopada 2018, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki śpicie albo serduszkujecie;)

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 16 listopada 2018, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Są wyniki o.O
    Zbieram szczękę z podłogi

    progesteron 33,70
    beta... 285... 15 dpo...


    Gratuluję kochana!!!! Super wyniki!!!

    Akceptacja!
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 listopada 2018, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie dzis za mnie kciuki... Jedziemy z mezem i tesciowa pierwszy raz zobaczyc dziecko Jego brata, a ja alurat mam dolek, bo czuje, ze kolejny raz sie nie udalo. Na dodatek to Ci z takich, ktorym wszystko sie udaje... Mieszkanie z widokiem na morze, kasa przychodzi latwo jak na pstrykniecie palcem, ciaza oczywiscie za pierwszym razem... Zawsze, kiedy spotykamy sie cala rodzina czuje sie po prostu gorsza, a co dopiero teraz, kiedy jest dziecko... I na dodatek, delikatnie mowiac nie przepadam za żoną mojego szwagra. Czeka mnie naprawde ciezki dzien, boje sie ze wybuchne :(

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 17 listopada 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Trzymajcie dzis za mnie kciuki... Jedziemy z mezem i tesciowa pierwszy raz zobaczyc dziecko Jego brata, a ja alurat mam dolek, bo czuje, ze kolejny raz sie nie udalo. Na dodatek to Ci z takich, ktorym wszystko sie udaje... Mieszkanie z widokiem na morze, kasa przychodzi latwo jak na pstrykniecie palcem, ciaza oczywiscie za pierwszym razem... Zawsze, kiedy spotykamy sie cala rodzina czuje sie po prostu gorsza, a co dopiero teraz, kiedy jest dziecko... I na dodatek, delikatnie mowiac nie przepadam za żoną mojego szwagra. Czeka mnie naprawde ciezki dzien, boje sie ze wybuchne :(

    Trzymam kciuki, zebys dala rade! Moze nie bedzie tak zle, badz silna :*

    eikts65gz0i70ci6.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 listopada 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ładny masz wykres! Myślę że to owu się zbliża bo spadek ładny ;)

    Nikodemka trzymam kciuki! Odbębnij wizyte i wracaj. A pamiętaj,że takie idealne życie nie istnieje-jest jakaś ryska ;) główka do gory!no i przecież niedługo i Ciebie tak będą odwiedzac ,zobaczysz!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 17 listopada 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich po urlopie :) nawet nie próbuje nadrobić tych miliona stron:)

    Sung i Anhydra gratuluje :)

    Przedszkolanka super ze owu w tym cyklu szybciej.

    U mnie 5dc niestety okres dostałam na wakacjach mimo brania dupka ale bardzo łagodny mało obfity był. W tym cyklu robię badanie i grudniu histeroskopia mnie czeka pewnie.

    Powodzenia wszystkim w listopadzie ;)

    Ja z Warszawy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 07:49

    przedszkolanka:), Anhydra, Nona, Sung, Meggs lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Ola_454 Przyjaciółka
    Postów: 122 36

    Wysłany: 17 listopada 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka - Trzymam kciuki :) Nikt nie ma życia idealnego ;)

    3/10/2015 - poronienie w 6tyg
    10/12/2015 synek ♡
    Ponad 3l starań o 2 maluszka
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 listopada 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo w koncu <3 opowiadaj jak bylo! Odpoczęłaś? Wracasz z nowymi silami?;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 07:54

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, dokładnie tak, jak pisze Ola i Przedszkolanka, im bardziej na zewnątrz cudownie, tym bardziej w środku schorowane. Nie chodzi absolutnie o to, żeby się z tego cieszyć czy szydzić, ale żeby samemu się nie dołować, że innym to tak łatwo idzie, bo wcale może tak nie być naprawdę. Ludzie potrafią zakładać maski i wiele rzeczy tłumią w sobie, żeby tylko nie wyszło, że coś im ni wychodzi. Ostatnio rozmawiałam z moją naprawdę bliską koleżanką, ona 3 lata po ślubie, cały czas podróżują i co chwilę słuchać teksty, jak to dobrze, że nie są niczym uwiązani, bo mogą poznawać świat i jak to och ach u nich. A ja jej mówię, że się staramy o dziecko i nie wychodzi, a ona w szloch. Że oni już półtora roku i nic. I bańka idealnego życia pryska, bo w środku coś choruje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 08:04

    przedszkolanka:), smeg lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami dokladnie o to mi chodziło. A dlaczego? Bo np.nasza sytuacja jest podobna. Na zewnątrz dla ludzi mamy mieszkanie,dziecko,prace,firme,kase (taaaa,ale niech myślą haha ;p) ale nikt nie widzi że mamy problem z zajsciem,że kasa nie sypie się z drzewa, że mnostwo czasu i sily kosztuje utrzymanie firmy na poziomie póki co jakimś 0.
    Dlatego ja nie patrze na innych,nie zazdroszczę(no chyba ze pozytywnie Wam kresek :D) bo wiem,że im bardziej idealnie na zewnątrz tym mniej w środku.
    No i nie wiem czy kojarzycie ąfere z insta matką? Co okazalo się ze jej zabrali i dali ojcu bo ona się na niej wyźywala psychicznie a na zdjeciach na ktorych zarabiala idealna matka..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 08:20

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis taaaki pozytyw, a nic wczoraj nie bylo, teraz na uczelnie jade i wroce poznym popoludniem.
    pdz2ggvi95tv_t.jpg

    Lami, Anhydra, speakyourmind93, kark lubią tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga piekny! Licze w weekend na taki sam i wspólne testowanie ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dokładnie. Jeszcze trzeba oddzielić taka kwestię: czy ludzie sobie poprostu myślą, że jakiejś rodzinie to się dobrze wiedzie, czy jakaś rodzina wysławia swoje jakże fantastyczne życie (jak w przypadku ów instamamy) - wtedy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Takich "idealnych" z ich opowieści rodzin znam kilka, w 80% życie zdemaskowało ich rany, które tą "fantastycznością" próbują zakamuflować, a pozostałe 20% to kwestia czasu. I żal mi ich, że nie chcą od przyjaciół i rodziny prawdziwego wsparcia, tylko żyją w świecie iluzji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 08:32

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, do dzieła stworzenia! :)

    Agagusia lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    U mnie dzis taaaki pozytyw, a nic wczoraj nie bylo, teraz na uczelnie jade i wroce poznym popoludniem.
    pdz2ggvi95tv_t.jpg

    Aga spoko. Przy takim pozytywie, owulka prawdopodobnie będzie jutro, wiec zdaźycie jeszcze ❤ ;)

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Lami dokladnie o to mi chodziło. A dlaczego? Bo np.nasza sytuacja jest podobna. Na zewnątrz dla ludzi mamy mieszkanie,dziecko,prace,firme,kase (taaaa,ale niech myślą haha ;p) ale nikt nie widzi że mamy problem z zajsciem,że kasa nie sypie się z drzewa, że mnostwo czasu i sily kosztuje utrzymanie firmy na poziomie póki co jakimś 0.
    Dlatego ja nie patrze na innych,nie zazdroszczę(no chyba ze pozytywnie Wam kresek :D) bo wiem,że im bardziej idealnie na zewnątrz tym mniej w środku.
    No i nie wiem czy kojarzycie ąfere z insta matką? Co okazalo się ze jej zabrali i dali ojcu bo ona się na niej wyźywala psychicznie a na zdjeciach na ktorych zarabiala idealna matka..

    No ja kojarzę te afere- ta laska Oliwia miała na imię. Psychiczna i nie dojrzała...w sumie znęcała się nad tą małą (która i tak do niej wyciagała raczki- aż nie mogłąb na to patrzeć)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ