X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Nikodemka, bo czasami trzeba trochę pomarudzić. Nie można być silną cały czas. Jutro odreagujesz i głową do góry!

    Anhydra, masz całkowitą rację, może byłoby się w tym samym miejscu. Trzeba wierzyć w to, że jak już przyjdzie ten szczęśliwy moment, to cały ten czas oczekiwania zostanie wynagrodzony :)

    Teoretycznie można to i ja dzień przed testem piłam winko :)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wino na endometrium pije sie do owulacji. Po owulacji to juz tylko dla smaczku :) nikt nikomu nie kaze ani nie zabrania pic alkoholu to momentu 2ktesek. Pamietajcie,ze zanim zarodek zacznie pobierac od matki to jeszcze chwile potrwa wiec wypicie alkoholu po owu jak sie staramy o dziecko to nic zlego. Zle jest picie alkoholu jak juz wiemy o ciazy.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś w ramach starania się o niemyślenie o tym że "niedługo się okaże", zafundowałam sobie rozmowę o pracę. Pomogło o tyle że przez cały weekend i wczoraj tluklam do głowy angielskie zwroty, których na codzienne nie używam. Adrenalina byla i zero czasu na myślenie o staraniach. Ale skończyło się jak zwykle, wielką kupą. Jeszcze wczoraj marzyłam że zmienię sobie pracę na lepszą, zajde w ciążę i będzie w końcu jak ma być, a dziś już wiem że że zmiany nici, i pewnie z brzucha też, bo nie mam objawów. Ugniatam cycki co chwila i nawet nie zabolą, niedługo siniaki sobie porobie, no nie czuje nic a nic!

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Ja dziś w ramach starania się o niemyślenie o tym że "niedługo się okaże", zafundowałam sobie rozmowę o pracę. Pomogło o tyle że przez cały weekend i wczoraj tluklam do głowy angielskie zwroty, których na codzienne nie używam. Adrenalina byla i zero czasu na myślenie o staraniach. Ale skończyło się jak zwykle, wielką kupą. Jeszcze wczoraj marzyłam że zmienię sobie pracę na lepszą, zajde w ciążę i będzie w końcu jak ma być, a dziś już wiem że że zmiany nici, i pewnie z brzucha też, bo nie mam objawów. Ugniatam cycki co chwila i nawet nie zabolą, niedługo siniaki sobie porobie, no nie czuje nic a nic!

    A moze ten brak objawow to dobry objaw? :) Mnie tez wyjatkowo nie bola nic a nic. Ile masz dni do @?

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Florella - szukaj dalej fajnej roboty! Rozsyłaj cv, chodź na rozmowy nawet dla samego rozeznania na rynku pracy i obycia.

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam 26dc, małpa ma termin na przyszły poniedziałek. Boli mnie podbrzusze, ale to chyba stres kilkudniowy puszcza.Uwielbiam swoją pracę, ale firma mi się przenosi i będę miała 40 km w jedną stronę. No potrzebuje zmiany bo dostaje fioła, że nic się nie zmienia po mojej myśli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 to nie był atak na Ciebie, nie miało tak zabrzmieć. Wybacz jeśli tak się poczułaś. Dziwne jednak jest to, że jakikolwiek dentysta może rozpowszechniać takie głupoty niezgodne z aktualną wiedzą :/ ale może też w jakiś sposób uległa pseudonauce... Tak samo jak znajdą się też dentyści z wiedzą sprzed x lat, żeby w ciąży zębów nie leczyć. Identycznie jest zresztą z różnym poziomem wiedzy aktualnej są ginekolodzy i różne inne zawody nic się na to nie poradzi.

    Dobra koniec offtopu :)

    Chociaż na chwilę moje myśli popłynęły gdzie indziej niż w ciążowe tematy ;)

    Fiorella82 też co chwilę sprawdzam i ugniatam i nic :( czuję, że niedługo zbzikuję z doszukiwania się objawów i znoszenia uczucia ogromnego rozczarowania :/

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 20 listopada 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mnie za to cycki bola tak że dotknąć ich się nie da i to też nic, mam tak co cykl :p więc jak widać to żaden wyznacznik!

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Ola_454 Przyjaciółka
    Postów: 122 36

    Wysłany: 21 listopada 2018, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj przyszła franca -.-

    3/10/2015 - poronienie w 6tyg
    10/12/2015 synek ♡
    Ponad 3l starań o 2 maluszka
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 21 listopada 2018, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, smutek :(
    Następny cykl wyluzujcie i pójdzie z górki, zobaczysz :) Głowa do góry!

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 listopada 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola buuuu ..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, Ola. Zbieraj siły na dalszą walkę! <Tuli>

  • Ola_454 Przyjaciółka
    Postów: 122 36

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbieram, Grudzień bedzie bez temperatur, testów itp. Tylko wtedy kiedy chcemy.
    Nie sadzilam ze mnie tak franca rozłozy, nie daje rady normalnie funkcjonować. Maz zawiozl mlodego do przedszkola (niechetnie) a ja wzielam na zadanie :\ Chyba bym dzisiaj zdechla w robocie

    3/10/2015 - poronienie w 6tyg
    10/12/2015 synek ♡
    Ponad 3l starań o 2 maluszka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:17

  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza daj znać co z testem ;)

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona i dobrze,źe nie testowałaś. Co ma byc to i tak będzie..

    Najmlodsza jak tam własnie Ty?

    A ja mam pytanie.. jak mi wczoraj mega spadła tempka i ten jajnik tak pikal to mogla być owu po 2 dniach od pozytywnego testu? Dzisiaj skok z 35.8 na 36.2..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanko do 36h po tescie moze byc owu, ale na tempkach sie nie znam...nie doradze

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nona i dobrze,źe nie testowałaś. Co ma byc to i tak będzie..

    Najmlodsza jak tam własnie Ty?

    A ja mam pytanie.. jak mi wczoraj mega spadła tempka i ten jajnik tak pikal to mogla być owu po 2 dniach od pozytywnego testu? Dzisiaj skok z 35.8 na 36.2..
    Owulacja do 36 h po szczycie lh, temp moze skoczyć po owulacji do 3 dni.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    przedszkolanko do 36h po tescie moze byc owu, ale na tempkach sie nie znam...nie doradze
    No wlaśnie jakos mi sie to nie pisze u mnie..test pozytywny sobota i niedziela (wtedy 2h bol silny),poniedzialek cisza,we wtorek mega spadek i bol caly dzien (ale sluz i szyjka nieplodne juz) ..

    Meggs dzisiaj wzrosla ale skad wczorajszy taki spadek? Nagle po owu?..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 07:51

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:17

‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ