X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • Aga1000 Koleżanka
    Postów: 54 25

    Wysłany: 26 października 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ! I ja! Ja! 4.11 testowanie :)

    przedszkolanka:), smeg lubią tę wiadomość

    e9037cdc78d45b63cc3e3518eeb1ea56.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 26 października 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Biorę takie dawki ibupromu, ze to chyba niezbyt zdrowe jest, szczególnie ze mam problemy z żołądkiem. Znacie może jakaś alternatywę? Boże, przez te okresy mam ochote do antykoncepcji wrócić ..

    Ja jutro i impreza i uczelnia i egzamin. Generalnie ciężki dzień będzie, o 6 pobudka, a spać pójdę pewnie dopiero koło 2 w nocy. Od 8 do 18 uczelnia a potem urodziny .. mam nadzieje, za mimo zmęczenia i okresu będzie fajnie ..
    Bez recepty dexak, rozpuszczalny. Działa w 10-15 minut. Niestety moje miesiączki są tak bolesne, że starcza tylko na 1 godzinę max 2, ale szybko działa. Także wtedy biorę inne leki i już tak nie hula ból, jak reaguję przed rozkręceniem.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 26 października 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez polecam dexak w saszetkach do rozpuszczenia. Tylko ten lek na mnie dziala :)

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 26 października 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Bez recepty dexak, rozpuszczalny. Działa w 10-15 minut. Niestety moje miesiączki są tak bolesne, że starcza tylko na 1 godzinę max 2, ale szybko działa. Także wtedy biorę inne leki i już tak nie hula ból, jak reaguję przed rozkręceniem.

    O, jesteś już kolejną osobą która poleca dexak, chyba w końcu wypróbuję, u mnie też zawsze bardzo boleśnie.

    27 lat
    9cs
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 26 października 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zmieniam co miesiąc leki, bo jak nie, to już nie działają. Jeszcze jest nimesil rozpuszczalnyl, ale on na receptę. Działa podobnie jak dexak.
    A jeszcze jest solpadine, chociaż on jest chyba na paracetamolu. Też rozpuszczalne. Najszybciej działają rozpuszczaln :)

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1465 947

    Wysłany: 26 października 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie działa Panadol Femina na silne bóle.

    Na deficycie kalorycznym:
    10.04 68,90 kg
    06.03 70,95 kg
    24.02 72,00 kg

    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 27 października 2018, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z bardzo silnymi bolami miesiaczkowymi-podobno tak jest przy endometriozie

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie biorę. Już mam tyle organów zepsutych, że biorę leki tylko w najgorszym wypadku, np kiedy już wymiotuję z bólu.
    Bolesne miesiączki są też przy tyłozgięciu.

    Ja mam dziś dołka. Niby to dopiero 5dpo, ale w poprzednich 2 ciążach jak patrzę na objawy na wykresach to od 3dpo miałam bolesne, tkliwe piersi, a w tym cyklu nic. Flaki totalne, zero bólu czy ciągnięcia na dole. Chyba znowu nie ma co liczyć na test...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2018, 10:31

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 27 października 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Biorę takie dawki ibupromu, ze to chyba niezbyt zdrowe jest, szczególnie ze mam problemy z żołądkiem. Znacie może jakaś alternatywę? Boże, przez te okresy mam ochote do antykoncepcji wrócić ..

    Ja jutro i impreza i uczelnia i egzamin. Generalnie ciężki dzień będzie, o 6 pobudka, a spać pójdę pewnie dopiero koło 2 w nocy. Od 8 do 18 uczelnia a potem urodziny .. mam nadzieje, za mimo zmęczenia i okresu będzie fajnie ..
    A nie jest tak, że w czasie starań powinno się brać raczej leki z paracetamolem a nie ibuprofenem? Choć wiem, że generalnie przy bólach menstruacyjnych skuteczniejszy jest ibuprofen.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 27 października 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę prosić o wpisanie mnie na 25 listopada? Choć nie zdziwię się, jeśli znów nie uda mi się wytrzymać i zatestuję wcześniej.

    Ostatnio dopisanie się do miesięcznych wątków przyniosło mi szczęście i liczę, że tym razem będzie podobnie. Choć tak na maxa raczej się w forum już nie zaangażuje, będę śledzić i wspierać swoim doświadczeniem. Mam prawie 14-miesięczną córkę i bardzo zależało mi, żeby różnica między dziećmi wynosiła mniej niż dwa lata (również dlatego, że nie chciałam chodzić w wysokiej ciąży całe lato), ale już się nie uda. Również dlatego, że mając takie malutkie dziecko trochę ciężko iść na całość że staraniami. :)

    przedszkolanka:), Izaw, smeg lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 27 października 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    A nie jest tak, że w czasie starań powinno się brać raczej leki z paracetamolem a nie ibuprofenem? Choć wiem, że generalnie przy bólach menstruacyjnych skuteczniejszy jest ibuprofen.

    Też słyszałam takie opinie, ale u mnie paracetamol za słaby na pierwszy dzień i muszę ibuprofen :/

    Trzymam kciuki za II kreski :)

    27 lat
    9cs
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 27 października 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, też bym chciała iść na całość, nie mierzyć temperatury i seksić się co drugi dzień, ale przy dziecku się nie da :D trzeba oszczędzać siły i celować w owulkę :P

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 27 października 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smeg da się, ale żeby jeszcze się człowiekowi chciało :)
    Ja mam taki plan na ten cykl, ciekawe kto się pierwszy złamie, ja czy mąż :)
    Dziś 17dc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2018, 21:28

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 27 października 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my w tym miesiącu spróbujemy. Ale Włączam też dużo wody, wiesiołek albo siemię, magnez, B6. Chcę też mierzyć temperaturę żeby spróbować zweryfikować owulkę chociaż w ten sposób. Mam podejrzenia, że co drugi cykl mogę mieć bezowulacyjny, bo już kolejny raz co drugi miesiąc mam cykl mega krótki. Zobaczymy.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 października 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam zamiar w piątek wepchnąć sie do gina po stymulacje albo chociaz duphaston. Ciekawe czy mnie przyjmie..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 28 października 2018, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    A ja mam zamiar w piątek wepchnąć sie do gina po stymulacje albo chociaz duphaston. Ciekawe czy mnie przyjmie..

    Ale chyba jeszcze jest nadzieja że nie będzie to konieczne? (Gdyby było to popieram, nie ma co tracić czasu:)) Ja podczytuję tutaj i na wątku październikowym, i trzymam mocno kciuki :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 października 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaw wrote:
    Ale chyba jeszcze jest nadzieja że nie będzie to konieczne? (Gdyby było to popieram, nie ma co tracić czasu:)) Ja podczytuję tutaj i na wątku październikowym, i trzymam mocno kciuki :)
    Nadzieja tak,ale tak się nastawiłam że musze mieć plan awaryjny w razie W ..

    Izaw lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 28 października 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nadzieja tak,ale tak się nastawiłam że musze mieć plan awaryjny w razie W ..

    Ja też tak zawsze, z planem działania jakoś łatwiej wtedy przetrwać :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 października 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 28 października 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ze na październiku i listopadzie dziś słabe nastroje ja dziś 11dc 8 i 9 test ovu pozytyw wczoraj już negatyw chyba nigdy nie miałam ovu tak wcześnie ciekawe skąd takie przesunięcie lecimy zaraz na groby bo 1 lecimy na wakacje

    Miłego dnia sla wszystkich :)

    Izaw, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ